05.03.20, 11:42Elżbieta Maria Polak (PO), Marszałek Województwa Lubuskiego/YT/Why Story

PO. Onkologia kontra limuzyny dla urzędników... Kto wygrał?

Zarząd Województwa Lubuskiego zakupił właśnie limuzyny za ok. 825 tys. złotych, z napędem hybrydowym rzecz jasna, bo ekologiczne, ale niekoniecznie tanie. Marszałkiem jest tam Elżbieta Maria Polak z Platformy Obywatelskiej.

Żeby dodać pieprzu do całej sprawy, to wystarczy powiedzieć, że zakupu tego dokonano w trakcie zażartych sporów o to, czy budżet przeznaczyć na TVP czy na onkologię? Jak się jednak okazuje urzędnicy z Platformy obywatelskiej nie mają takich dylematów moralnych.

Całość skomentował  rzecznik prasowy Zarządu Województwa Lubuskiego Michał Iwanowski. Umieścił wpis na portalu zachod24.pl pod artykułem na temat tego zakupu:

- Szanowni Państwo, sprawa jest dużo prostsza, niż ją opisujecie, gdyż nie ma związku z wydatkami na ochronę zdrowia. Łączenie jednego z drugim to niezbyt wyrafinowany przejaw populizmu

Logiczne, prawda?

Łączenie wydatków na TVP i onkologię, jeśli mówi o tym PO nie jest populizmem, ale łączenie wydatków na samochody z onkologią, kiedy mówią o tym przeciwko PO, to już czysty populizm.

Hipokryzja i obłuda Platformy Obywatelskiej jakie były takie są. Rośnie już chyba tylko buta i poczucie bezkarności. No i myśl, że cały czas da sie robić wyborców w przysłowiowego konia.

 

mp/wpolityce.pl/zachod24.pl/fronda.pl

Komentarze

Czesc kotku2020.03.5 17:31
Cześć kotku, szukasz seksu, przelotnej znajomości lub związku? Nie czekaj tylko dołącz do nas na www.lexlale.com.pl Tysiące samotnych kobiet czeka aż wreszcie ktoś zrobi krok w ich kierunku! Specjalny lokalizator pomoże Ci znaleźć Twoją kobietę w zasięgu co do 10km Nie daj im czekać tylko dołącz już teraz!
Dam2020.03.5 12:53
Piszący artykuł ma czytających za debili. Stwierdzenie "Szanowni Państwo, sprawa jest dużo prostsza, niż ją opisujecie, gdyż nie ma związku z wydatkami na ochronę zdrowia. Łączenie jednego z drugim to niezbyt wyrafinowany przejaw populizmu" jest logiczne. W przypadku tych wydatków faktycznie nie było możliwości przeniesienia ich na onkologię, a hybrydy powinny się w czasie zwrócić. W końcu wiadomo, że urzędnicy nie oszczędzają na paliwie.
YourFavoriteFutureArsewipe2020.03.5 12:22
Lubelski wojewoda (nie muszę mówić z jakiej partii) zamknął nawet II-ligowy mecz dla widzów, ale cofnął decyzję, jak mu powiedzieli, że lubuskie to nie lubelskie.
polak2020.03.5 11:54
jak myślisz o limuzynach to zapamiętaj też hasło dnia komitetu wyborczego SSok z Buraka kidawy błońskiej ----NASZA PREZYDENT I MAFIA P-EŁ-O DOPROWADZI POLSKĘ NA UBÓSTWA DNO
Polak Ateista Dumny Gej 2020.03.5 11:51
PełO ludzi mają w poważaniu dla nich liczą się tylko ci co im pomagają okradać Polaków i Polskę, taka mają wytyczne od merkel i niemieckich służb
jula2020.03.5 11:47
Limuzyny to populizm, TVP to odbieranie funduszy chorym na raka. Zapytam z demokratycznej strony ile zadów przewiozą limuzyny a ile zasiądzie przed telewizorami? Polska dla telemaniaków.