07.11.19, 20:36Zdj. Cephoto, Uwe Aranas, CC BY SA 2.0, Wikimedia Commons, edytowane; Lukas Plewnia, CC BY SA 20, Wikimedia Commons

'Po prostu tęczowy Władek...' Czarnecki MIAŻDŻY Kosiniaka-Kamysza

"Tęczowy Władek po prostu. Dla każdego coś miłego"- w taki sposób europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Ryszard Czarnecki odniósł się do dzisiejszego wywiadu kandydata PSL na prezydenta i lidera tego ugrupowania, Władysława Kosiniaka-Kamysza w "Gazecie Wyborczej". 

Szef PSL stwierdził w rozmowie z dziennikiem, że kwestie takie jak np. wprowadzenie związków partnerskich należałoby rozstrzygnąć w referendum. 

"Jakby udzielił wywiadu dla »Naszego Dziennika« czy dla Radia Maryja, to byłby konserwatystą, katolikiem, obrońcą moralności chrześcijańskiej. Jak udziela wywiadu dla liberalnej »Gazety Wyborczej«, to mruga okiem. Mówi, że w zasadzie nie jest przeciwny, oddajmy głos ludziom w tej sprawie"-ocenił w rozmowie z tvp.info polityk PiS, Ryszard Czarnecki. 

"Lider PSL wielokrotnie podkreślał swoje przywiązanie do tradycji. Kilka dni temu wyeksponował nawet wizerunek Św. Rity na portalu społecznościowym. Dlaczego teraz mówi o referendum ws. związków partnerskich?"-zastanawiali się dziennikarze TVP Info. 

"W dni parzyste Władysław Kosiniak-Kamysz idzie solo, w dni nieparzyste chce iść w drużynie z liberałami i zwolennikami narzucania Polsce i Polakom różnych dziwactw obyczajowych. Nie ma tutaj konsekwencji"-skomentował polityk PiS. 

yenn/TVP INFO, Fronda.pl

Komentarze

anonim2019.11.8 22:26
Super pomysł! Żebranko o podstawowe prawa człowieka w referendum!!! ^^
aloiz2019.11.8 10:34
Znowu ci śmieszni panowie, którzy nie mają lustra w domu. Jakby spojrzeli na siebie w lustro, to by chyba spalili się ze wstydu. Ryszard Lwie Serce ww współczesnym wydaniu - śmiech na sali.
772019.11.8 10:33
obatel-facet z deficytem intelektualnym
Andrzej 2019.11.8 8:36
Lider PSL pan KK (fajny skrót ? ) chwieje się, jak jego cała partia, na silnym wietrze. PSL zawsze się kierowało a to do lewicy, a to do prawicy, tylko żeby zdobyć władzę chociaż troszeczkę. PSL już samo nie wie na kogo postawić, może na LGBT ? Ja im współczuję bo to schizofrenia polityczna, a z rolnikami to oni od dawna nie mają nic wspólnego.
anonim2019.11.8 3:51
"Ładna chłopaka z tego Władka"....... ........
Rozbawiony 2019.11.7 22:45
To powiedziała największy a polskokatolicki prostytutka
anonim2019.11.7 22:33
Czarnecki jesteś wyjątkową bydlęcą kreaturą. Władek zachowuje się dokładnie tak jak ty, ale jest mu jeszcze bardzo daleko do twojej kopii. Jesteś w swoim postępowaniu niedościgniony.
anonim2019.11.7 22:27
Wyjątkowo głupiś Czarnecki i nim pozostaniesz. Ryszard Czarnecki, Władek zachowuje się dokładnie tak jak ty, ale do twojej nędznej kopii, jest mu jeszcze bardzo bardzo daleko. W tej materii jesteś nie do skopiowania.
Piotr Nowak2019.11.7 21:53
Polacy, czy chcielibyście, aby ten tęczowy Władek z PSL-u, który podniósł wam wiek emerytalny do 67 lat, i ten, który ukradł wam 156 MLD zł z OFE (Otwartych Funduszy Emerytalnych), a tym samym obniżył wam emerytury – był waszym prezydentem ?! Czy będziecie na takiego głosować, wiedząc, że jeśli sejm przegłosuje idiotyczne ustawy – to ten prezydent podpisze je wszystkie bez zająknięcia ?! Jeśli tego chcecie to głosujcie na arbuza Kamyka !!!
2019.11.7 22:04
Nie chlej tyle ziomuś.