22.06.19, 14:30Cmentarz, zdj. ilustracyjne

Pogrzeb 10-letniej Kristiny. Wzruszające słowa matki

W sobotę odbył się pogrzeb 10-letniej Kristiny, zamordowanej pod Mrowinami przez zwyrodnialca Jakuba A.

Podczas pogrzebu matka zamordowanej dziewczynki wygłosiła przemówienie żałobne. Jak mówiła, będąc z nią w ciąży odkryła chorobę - nowotwór jajnika; w ciąży przeszła operację. " Gdyby nie ciąża i pierwsze USG, nigdy nie dowiedziałabym się o chorobie. Uratowałaś mi życie. Dziękuję" - powiedziała matka.

"Później moja walka o twoje życie: modlitwa, wsparcie rodziny i przyjaciół. Operacja usunięcia nowotworu podczas ciąży i opieka wspaniałych lekarzy uratowały twoje życie. Przeszłyśmy razem wiele, dlatego nasza więź była bardzo silna od samego początku" - dodała matka.

Następnie przytoczyła dwa cytaty z Pisma Świętego, które uczyniła mottem życia Kristiny:

"Bo góry mogą ustąpić i pagórki mogą się zachwiać, ale miłość moja nie odstąpi od Ciebie"

oraz

"Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię. Nim przyszedłeś na świat poświęciłem Cię"

Przeczytała też fragment z pamiętnika, który prowadziła od czasu ciąży. W Wielki Czwartek roku 2009 matka pisała: "Musieliśmy, tak jak Jezus przejść od radości twojego poczęcia, nowego życia pod moim sercem, poprzez lęk, trwogę o utratę ciebie, do momentu światła, nadziei, radości, pokoju, jak przy zmartwychwstaniu. Teraz jesteś już taka duża i ciągle rośniesz pod moim sercem".

Matka planowała ofiarować córce pamiętnik na jej 18-te urodziny.

Przez bestię Jakuba A. nigdy tego już nie uczyni.

bsw/fakt.pl

Komentarze

polak2019.06.23 12:54
na pewno ten rzecznik praw oszustów był i na pewno namawiał rodzinę zamordowanej by oddali cześć mordercy jaj córki --to jest jego rola ----mordercy to jego kumple
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.06.23 13:14
nie musisz znów udowadniać, że jesteś zwykłym debilem, morderca do koleś twojego pokroju
M.2019.06.23 0:52
Scie*wa z frondowskiej redakcji - kiedy przeprosicie srodowisko LGBT+ za te wymiociny ponizej? "Oto owoce Parad Zboczeńcow: Znaleziono ciało 10-letniej dziewczynki". http://www.fronda.pl/a/oto-owoce-parad-zboczencow-znaleziono-cialo-10-letniej-dziewczynki,128466.html
Stop agresji na Frondzie!2019.06.23 8:41
Nie przeproszą nigdy. Frondowa moralność to antyteza chrześcijaństwa.
lolo2019.06.24 8:51
Was się nie przeprasza was trzeba leczyć
Stop agresji na Frondzie!2019.06.22 22:12
Kiedy okazało się, że oskarżonym jest heteroseksualista paradujący w 'patriotycznych' łachmanach, Fronda przestała pisać o sprawie. Bo można pomyśleć, zgodnie z jej logiką, że heteroseksualizm doprowadza do zabójstw.
Glaudiusman2019.06.22 20:52
Nie wolno lekceważyć zła i grzechów zalegających nasze wnętrze. Na nich buduje swoją niewolę diabeł, a człowiek staje się coraz gorszy i bardziej zdolny do zbrodni. Iluż jest tych bestialców co łamią kości swoimi pięściami niemowlętom. I dziwię się tym matkom, które związują się z takimi plugawcami. Nie wolno mieć partnerów tak zwanych, albo konkubentów, bo to zawsze jest bagno zła, które wciąga do przepaści piekielnej.
Jam jest Albert, jestem idiotą oszczanym.2019.06.22 16:50
Jestem Albert i jestem idiotą. Jestem Albert i jestem oszczany. Pisze długie "nicki" w nadziei, że ktoś przeczyta. Jam jest Albert, jestem idiotą oszczanym.
Hi,hi ..2019.06.22 18:36
Za to ja jestem ponad to. Mam muchos dineros i meksykańskich służących. Właśnie kazałam im odśnieżać nasz prywatny park. Tylko czekam aż zaprotestują z powodu braku śniegu. Wtedy wywalimy ich wespół w zespół z moim bardzo bogatym mężem na zbity pysk.
skopiowane z JAMA2019.06.22 16:26
Po pierwsze bsw to nie wiadomo czy to faktycznie on. A co jeśli się okaże, że ktoś go wrobił podobnie jak wrobiono Adama Dudałę i Tomasza Komendę? Po drugie przecież on jest wasz, patriotyczny, polski, swojski, zbożem rozmaitem, pszenicą i żytem: https://imgur.com/RSTFRiw