26.02.15, 12:55fot. flickr

Pose­ł Hofman ża­łu­je... prawdziwie

- Klucz do serca pra­wi­cy pol­skiej ma jej fun­da­tor, czyli Ja­ro­sław Ka­czyń­ski. Osoby, które mówią, że na­le­ży w trak­cie to­czą­cej się obec­nie kam­pa­nii wy­bor­czej "scho­wać" pre­ze­sa PiS... nie ro­zu­mie­ją jego re­la­cji z elek­to­ra­tem, albo źle mu życzą - pod­kre­śla Adam Hofman.

- Obecnie prawica jest zjednoczona, a to zasługa Jarosława Kaczyńskiego. Udział lidera PiS w kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy jest niezbędny, bo myli się ten, kto uważa, że bez mobilizacji elektoratu przez Kaczyńskiego PiS może wygrać wybory prezydenckie w Polsce. Kaczyński "zmusza" też swoim zaangażowaniem Komorowskiego do popełniania błędów i tak np. prezydent nie chce debaty z kandydatem PiS. Dlaczego? Może boi się pytań o związki z WSI i o aneks do raportu z WSI? - powiedział Hofman, komentując kampanię prezydencką.

Sab/Radio Zet

Komentarze

anonim2015.02.26 15:48
Po co mu robicie reklamę . Won z cwaniakiem, niech się weźmie do roboty, dość brylowania w mediach.
anonim2015.02.28 17:58
Czy umysł Hofmana zmienia się w momencie przystania do PISu? Jest tak samo głupi jak był. Pieczeniarzom już dziękujemy. Posłowie PISu nie mają nic istotnego do powiedzenia , co widać w RM.