27.12.15, 11:20euromaidanpress.com

Prezydent Czech o imigrantach: To inwazja!

Milos Zeman dał wyraz swojemu zdecydowanemu stanowisku w kwestii imigrantów. Określił migrację jako zorganizowaną akcję i zaznaczył, że młodym mężczyznom przybywającym do Europy nie należy się współczucie. 

Prezydent Czech Milos Zeman skomentował niekontrolowany napływ imigrantów do Europy. Nazwał go „zorganizowaną inwazją” i stwierdził, że młodzi mężczyźni z Syrii i Iraku zamiast wyjeżdżać ze swoich krajów, powinni chwycić za broń.

Wypowiedź Zemana cytują europejskie media.

"Jestem głęboko przekonany, że mamy do czynienia ze zorganizowaną inwazją, a nie spontanicznym ruchem uchodźców" – oświadczył Zeman w świątecznym wystąpieniu.

Jego zdaniem o współczuciu można mówić w przypadku osób starszych i schorowanych oraz dzieci.  

"Młodzi mężczyźni powinni zostać w swoich krajach i podjąć walkę przeciwko dżihadystom" – stwierdził czeski prezydent.

"Zdecydowana większość imigrantów, to młodzi mężczyźni, cieszący się dobrym zdrowiem i samotni. Zastanawiam się, dlaczego nie chwycą za broń i nie zaczną walczyć z tzw. Państwem Islamskim u siebie" – mówił prezydent.

daug/telewizjarepublika.pl/tvn24.pl

Komentarze

anonim2015.12.27 12:00
Odpowiedzią musi być nowa krucjata i stworzenie z Polski państwa Teokratycznego.
anonim2015.12.27 12:28
Na szczęście w 2016 r. Polska ma zostać poddana Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jezus będzie w końcu naszym Królem. Pisali o tym biskupi 2 miesiące temu. Szataństwo z lewactwem i masonerią nie mogą tego znieść. Cóż - diabeł zostanie wypalony z tej ziemi, naszej ziemi. I spełnia się proroctwa św Faustyny i o. Klimuszki. Jeszcze tylko niecały rok. A terrorystyczne zaraza może zniszczyć nazilandię. .. A Polski nie ruszy!
anonim2015.12.27 17:14
Pooo, aż po tak długim czasie, wreszcie nabrali odwagi i zaczynają mówić logicznie. Było wiadomo od samego początku, że to co się dzieje, to nie nie jakieś spontaniczne, przypadkowe - wypadkowa sytuacji, tylko odgórnie sterowana akcja. Celów było kilka, ale to nie oto chodzi. Wreszcie narodom/społeczeństwom bokiem to wszystko zaczyna wychodzić i rządzący boją się o utratę swych kasowych siedlisk, zaczynają logicznie myśleć. Bo nie wierzę, żeby Makrelowa była aż taką idiotką, ale dostała od swych "Guru" wytyczne i je realizuje. "TomaszJ Gru 27, 2015, 12:28 po południu" - A co do Chrystusa Króla Wszechświata, to nie tylko zależy od biskupów, ale cały naród musi przyjąć do serca autentycznie Jezusa Chrystusa jako Króla. Dopiero wówczas, autentyczne będzie takie zawierzenie. Wiadomo że 100% narodu - nigdy tego się nie osiągnie, ale przynajmniej ta część, która duchowo i publicznie określa się jako Chrześcijanie.
anonim2015.12.27 19:13
Szanowni panowie komentatorzy - radzę zapoznać się lub przypomnieć sobie historię Polski kilka set lat wstecz nie po to by "odgrzewać" dawną Polskę, ale by zrozumieć mentalność Polaków jaka troszkę ale jednak w nas przetrwała, i to że to Polskę dlatego kochaliśmy bo była tu wolność i tolerancja - bo każdy miał wkład w to kim się staliśmy i dlaczego przetrwaliśmy i Bóg pozostał z nami = jedziecie socjotechniką
anonim2015.12.28 14:07
92% Czechów to ateiści. Jak wam nie wstyd cytować antychrystów na portalu katolickim.