10.03.19, 17:21

Prezydent Duda: W katastrofie samolotu w Etiopii zginęli Polacy

Polskie MSZ, a także prezydent Andrzej Duda, potwierdzają, że w katastrofie samolotu etiopskich linii lotniczych zginęło dwóch Polaków. "Niech Pan Bóg ma w opiece Najbliższych naszych nieżyjących Rodaków" - czytamy na oficjalnym profilu prezydenta Andrzeja Dudy.

Niestety, smutna i tragiczna wiadomość. W katastrofie lotniczej w Etiopii, która miała miejsce dziś rano, zginęło dwóch Polaków. RiP. Niech Pan Bóg ma w opiece Najbliższych naszych nieżyjących Rodaków. Niech doda Im sił potrzebnych do przetrwania trudnych chwil - tak dokładnie brzmi całość wpisu na twitterowym koncie.

Kilka minut po godzinie 16:00 polskie MSZ potwierdziło, iż na pokładzie samolotu Ethopian Airlines znajdowało się dwóch Polaków. Maszyna leciała z Addis Abeby do Nairobi.

W Boeingu 737 znajdowało się 149 pasażerów i ośmioro członków załogi. Wszyscy zginęli.

mor/dorzeczy.pl/Fronda.pl

Komentarze

PrezydenckiSerwisNekrologiczny2019.03.10 23:23
Naczelny Żongler Hostiami podczepił pod kondolencje pambuka, bozię i panjezuska. A przecież reprezentuje świecką instytucje prezydenta kraju, a do tego nie wiadomo nic o wyznaniu ani bezwyznaniowości tych dwóch ofiar.
Stachu2019.03.10 20:56
"A gdyby tak każdy wracał ze stratą paru kilo,byłoby nas mniej coraz! Polaków!"
Majestic2019.03.10 19:16
No w POKO i GW coś innego mogą myśleć, znając ich upodobania to pewnie powiedza ze to faszysci albo inni antysemici, oni inaczej o Polakach nie umieja powiedziec.