11.10.14, 08:14Prof. Krystyna Pawłowicz (fot. Jakub Szymczuk/archiwum)

Prof. Krystyna Pawłowicz nie może się wypowiadać w mediach?

Portal TVN24.pl poinformował, że prof. Krystyna Pawłowicz odmówiła udzielenia komentarza stacji, powołując się przy tym na zalecenia klubu parlamentarnego. Podczas czwartkowego spotkania klubu padły hasła, takie jak: „wezwanie do mobilizacji” i „dyscyplina informacji”.

„Proszą nas o dyscyplinę wypowiedzi, więc nie chciałabym tej dyscypliny łamać” – miała tłumaczyć prof. Pawłowicz, odmawiając udzielenia komentarza TVN24.

„Czasami mam barwne wypowiedzi, albo najbardziej barwne. Tu powinien być rzeczywiście jednolity przekaz” – dodała parlamentarzystka, odsyłając dziennikarzy do rzecznika PiS Adama Hofmana.

MaR/TVN24.pl/Dziennik.pl

Komentarze

anonim2014.10.11 8:27
"Barwne", "cięte", "kontrowersyjne", ładne eufemizmy ale wystarczyłoby użyć tylko pasującego jak ulał "chamskie".
anonim2014.10.11 8:31
Ooooo i odważnego piety tez mało widać na frondzie. A taki był bezkompromisowy, odważny. Panie pieta pokaz pan j.... i wypowiedz sie na frondzie, chyba ze od honoru ważniejsze miejsce na liście
anonim2014.10.11 8:36
Dziwne że to p. Hofman ma decydować o tym, kto i co ma mówić, skoro sam powinien zamilknąć, bo co się odezwie, to PiS ma o punkt mniej w sondażach.
anonim2014.10.11 9:36
Dewiantom, którzy uważają swoje chore popędy za normalne należy głośno przypominać, że to nieprawidłowość, choroba, zboczenie. Pani Krystyno proszę głośno sprzeciwiać się faszystom z LGBT!
anonim2014.10.11 10:02
Existenz, jak taki tuman może oceniać czy ktoś jest czy nie jest profesorem. Ty możesz co najwyżej wypowiadać się w sprawie taniego piwa...
anonim2014.10.11 10:19
Myślą że jak ją na chwilę schowają to ludzie zapomną . Tak samo jak z Kurskim.
anonim2014.10.11 10:59
Specjalność polityków - perfumowanie g...na. I, żeby nie było, dotyczy to nie tylko pisu, aczkolwiek - w konfrontacji z gębami pełnymi wzniosłych komunałów - jest to tym bardziej śmieszne/paskudne/widoczne ...
anonim2014.10.11 11:07
@krzysiek Nie o show tutaj chodzi, a raczej o przeciwstawianie się nachalnej propagandzie homoseksualizmu i prawnemu sankcjonowaniu "związków partnerskich" ludzi tej samej płci na tych samych zasadach co małżeństw. Nie trzeba być katolikiem do , których z taką nienawiścią się odnosisz na tym forum żeby homoseksualizm uważać za nienormalny, chory i obrzydliwy. Niech sobie pedzie będą, bo żyli zawsze, ale śluby, rodziny, adopcje itd.(!?), to jakiś matrix, nieustający cyrk monty pythona... Niesmaczne to, bo nienormalności się nie promuje.
anonim2014.10.11 12:49
@krzysiek Nie powołuj się na medycynę, bo w prywatnych rozmowach prawie każdy lekarz podchodzi do homoseksualizmu z niesmakiem i nie uważa tych praktyk z normalne. Zboczenie to zostało skreślone z listy chorób pod wpływem agresywnych nacisków zainteresowanych i na drodze "demokratycznego" głosowania" w ramach Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychiatrycznego. Nic przecież takiego w medycynie się nie wydarzyło, nic nowego nie odkryto co przemawiałoby za tym aby homoseksualizm uznać za normę. Tak więc Krzysiek przyjmij w końcu do wiadomości, że homoseksualizm, to dość obrzydliwa i uciążliwa choroba
anonim2014.10.11 16:58
@Anita Jaki spór? Ja się o nic nic nie spieram. Ja stwierdzam jak jest i jak uznano, że homoseksualizm nie jest dewiacją, a bez żadnych wątpliwości nią jest. Głosowanie pod naciskiem pedziów faszystów czy coś jest, czy nie jest chorobą jest śmieszne! Jak można w ogóle nad czymś takim głosować? Można w takim bądź razie przypuszczać, że gdy zmieni się koniunktura, to gejostwo znowu uzna się za chorobę. Anitka nie bądź proszę śmieszna razem z Krzysiem i innym "postępowcami" i nie powołujcie się na te biedne "demokratyczne" wybory. W Niemczech Hitlera też wybrano demokratycznie, np a PZPR była partią demokratyczną do bólu Właśnie prywatne dyskusje również rozstrzygają spór, bo wiele osób, nawet większość nie zgadzała się z dyktaturą proletariatu mimo, że na papierku uznano przewodnią rolę partii. Dotarło do głowy choć trochę Anitka?
anonim2014.10.11 17:54
@krzysiek Widzisz Krzysiek, nie dociera do Ciebie to co napisałem. Nie rozumiesz tego, lub nie chcesz zrozumieć, albo wypierasz to ze swojej świadomości. To, że ktoś napisze na kartce papieru, że białe jest czarne, nie świadczy o tym, że tak jest mimo, że się to przegłosuje i jakaś grupa uzna to za normę. Homoseksualizm przez wieki istniał i zawsze jakoś był tolerowany, mniej lub bardziej, tyle że nigdy te związki nie uznawane były jako równoprawne, czy tożsame ze związkami kobiety i mężczyzny, bo takie nie mogą być ze względów biologicznych, estetycznych i moralnych. Niech geje robią co chcą, mimo że jest to dewiacja ich sprawa, ale "małżeństwa i adopcja?! To przesada, bo pociąg seksualny do tej samej płci jest nienormalny pod względem psychicznym i fizycznym, więc jest patologią. Daj już sobie spokój Krzysiek z zaklinaniem rzeczywistości.
anonim2014.10.11 19:50
Dla sympatycznej panny Krysi z PiS od sympatycznego pana Adasia: "pucio-pucio"!
anonim2014.10.11 20:22
ja tam chamstwa u niej nie widzę; owszem ma cięte riposty nie dorównuje na pewno w chamstwie Bydłoszewskiemu, Palikotowi i Niesiołowskiemu;
anonim2014.10.12 0:24
@krzysiek Nie kombinuj, co za różnica dla przeciętnego Kowalskiego czy w medycynie to zboczenie nazywane było dewiacją, czy zaburzeniem psychicznym? Tak czy owak było to uważane za nienormalne i było na liście chorób. Staram się właśnie wytłumaczyć ci, że w 1973 r. czyli dość niedawno, bezpodstawnie, pod wpływem nacisków polegających na zastraszaniu, manipulowaniu opinią społeczną, krzykiem, kłamstwem itd., przez faszystowskich aktywistów Gay Lib i inne lewackie środowiska wykreślono tę dewiację z listy chorób. Czyli to taka socjotechnika i ściema dla ubogich, wymuszone zeznania. Zrozum to w końcu Krzysiek, nie jest to takie trudne do ogarnięcia nawet przez przeciętny umysł. Homoseksualizm to zaburzenie związane z nieprawidłowym ukierunkowaniem pociągu seksualnego. Współistnieją wraz z nim również inne sprzężone nieprawidłowe zachowania takie jak np. pedofilia dość częsta wśród homoseksualistów. Krzysiek pogódź się z tym, że to nienormalne. Dasz radę, trzymam za ciebie kciuki.
anonim2014.10.12 11:42
@krzysiek Po co wypisujesz zmanipulowane "prawdy" o homoseksualizmie? Coś co pisze się pod z góry założoną tezę, albo ze strachu, albo żeby być poprawnym politycznie, lub usprawiedliwiać swoje nienormalne zapędy. W nomenklaturze medycznej istniej coś takiego jak zespół objawów, który ma zastosowanie np. w MPD. Podobnie jest z homoseksualizmem, który jest patologicznym zespołem objawów, którego główną cechą jest nieprawidłowo ukierunkowany pociąg seksualny. Podobnie jest u ludzi cierpiących na zoofilię, gerentofilię, nekrofilię itp. Różnicą jest tu obiekt zainteresowań seksualnych Oprócz tego wśród homoseksualistów częściej występują: alkoholizm (lesbijki), przemoc domowa, samobójstwa, choroby zakaźne itd. Tak więc nie jest to problem wyłącznie seksuologiczny. Kończąc już Krzysiu, powinieneś się pogodzić z tym, że nie do końca z gejami jest w porządku. Może kiedyś do tego dorośniesz. I jeszcze na marginesie Krzysiu krótkie pytanko: czy nie miałeś na biologii do czego służy końcówka jelita grubego?... no i pociąg seksualny do tej samej płci - masakra jakaś.
anonim2014.10.12 20:30
Ona nie powinna w ogóle się wypowiadać, bo ośmiesza prawicę.
anonim2014.10.12 23:13
@krzysiek Nóżkami to ty tupiesz i nie za bardzo wiesz co zrobić z faktem że homoseksualizm to anomalia. Chcesz dowodów?! Dowodem jest, że normalny facet nie bzyka drugiego faceta, bo to nienormalne i wstrętne. Czy trzeba dowodu, żeby powiedzieć, że jak świeci słonko, to jest jasno? Czy potrzebujesz dowodu żeby stwierdzić, że gówno śmierdzi? Jakie dowody można przedstawić wobec ideologi gejowskiej? Do nich i tak nic nie dociera. Mają klapki na oczach, krzyczą i jak ty tupią nóżkami Krzysiu żyjesz w zakłamaniu i odreagowujesz tutaj zapewne swoje homoseksualne nieszczęście. Ale wiedz, że to się leczy. Może kiedyś będziesz gotowy do poddania się terapii aby pozbyć się tej przykrej przypadłości? Choć tak naprawdę to nie wierzę, że jesteś pedziem, bo kto by się chwalił chorobą szczególnie tak ohydną?.... Chyba że to sposób na odreagowanie? Jeżeli tak jest, to pisz Krzysiu, pisz...
anonim2014.10.13 10:30
mam nadzieję że nie tyczy się ten zakaz artykułów dla frondy