22.10.14, 20:45"Mykki Blanco" (fot. YouTube)

Prowokacja LGBT. Gej raper 11 listopada w stolicy

W Święto Niepodległości 11 listopada w Warszawie wystąpi homoseksualny skandalista, raper Mykki Blanco. Mężczyzna ten często prezentuje się w swoich nagraniach jako częściowa kobieta. Ma pełen makijaż, peruki, legginsy.

Jak informuje portal Kmag.pl, 11 listopada Mykki Blanco wystąpi w warszawskim Basenie – w pobliżu Agrykoli, gdzie odbędzie się przemarsz uczestników "Marszu Niepodległości".

Muzyk odwiedził Warszawę już w sierpniu zeszłego roku, po występie na Off Festivalu w Katowicach. Wspiął się wówczas na Tęczę na Placu Zbawiciela.

bjad/kmag.pl

Komentarze

anonim2014.10.22 20:50
No to fajnie. Posłuchamy go ;)) Bo patrzeć raczej nie można. Obrzydliwość.
anonim2014.10.22 20:56
Pewnie to przypadek. Tak jak "opancerzenie" skłotu "Przychodnia" pomimo tego iz nigdy nie był atakowany przez uczestników marszu oraz rzucanie kamieniami a następnie ucieczka na dach skłotu. .Butelki z benzyna na dachu skłotu to także zapewne przypadek. Wyremontowanie tęczy tuż przed marszem (po kilkumiesięcznym oczekiwaniu) to także zapewne przypadek. Ściągnięcie bandytów z Niemiec i ich akcje typu pobicia przechodniów na kilka godzin przed marszem to także przypadek. Namawianie przez Blumsztajna do tego zeby w blokadzie stanąć obok głównego rabina Polski z kamieniami w kieszeniach to tylko "symbolika" ...
anonim2014.10.22 21:14
To potwarz wymierzona w POLSKI NARÓD dzień 11 listopada gdzie normalni ludzie należycie świętują zostaje zbrukany występem homoseksualnego zboczeńca.
anonim2014.10.22 21:20
Oczywistym jest, że cały ten Mykita skończy życie odbywając karę więzienia skazany przez niezawisły sąd. Teraz maja okres dobrego fartu, ale jeśli wygra Rewolucja Światowa pozbędzie sie "gejów" w minuta-osiem. Wyduszą ich, potopią bez krępacji... Jeśli wygra Eurokalifat - obetną im głowy albo powywieszają. Jeśli wygra Ancient Regime - skończą za kratami. Jakby nie było - dupablada. Rozbawia mnie do łez pomysł z rejestracją gej-partnerską. Sami sie pospisują, cóż bystrzaki toto nie są, łatwo ich Rewolucja wpuszcza w kanał - a "geje" myślą że to serio, ze oni tacy mocni naprawdę.
anonim2014.10.22 21:22
Gronkiewicz z mediami czekają tylko na zadymę, aby poprawić sobie wyborcze notowania. Jakie to małe i podłe. Powinniśmy na platformie kołowej zaprosić artystów i śpiewać patriotyczne, warszawskie piosenki w radosnym zwycięskim duchu. Wielu się zawiedzie, bo będą liczyli na zadymę, którą będą sugerować i przypisywać PIS-owi.
anonim2014.10.23 11:03
Rap i homoseksualizm nie idą w parze, seksizm owszem, ale na pewno ze strony rapowców nie ma sympati dla ruchu LGBT. Aha reggae także, sprawdzcie sobie stosunek Boba Marleya do homoseksualistów.
anonim2014.10.23 12:13
zboków na świecie nie brakuje trzeba było by ich zamknąć wszystkich w jednej hali nie się zarażają hivami i innymi chorobami a od normalnych ludzi trzymają się z daleka