08.09.19, 10:30Screenshot Youtube

Przemówienie prezesa PiS. Zandberg się wściekł: Po prostu chamstwo

Jarosław Kaczyński nigdy nie ukrywał tego, jak ważny jego zdaniem jest w życiu Polaków Kościół katolicki. Sam wielokrotnie stawał w jego obronie, gdy atakowali go lewacy. Mocne słowa w tej kwestii padły z ust prezesa PiS również w trakcie wczorajszej konwencji. Niezwykle zabolały one Adriana Zandberga.

Chrześcijaństwo jest częścią naszej tożsamości narodowej. Dlatego Kościół jest dla Polaków ważny, jest ważny dla polskich patriotów. Niezależnie, czy jest wierzący, czy jest agnostykiem, czy niewierzący”

- mówił w trakcie konwencji w Lublinie prezes PiS.

Dodawał też:

Odrzucamy nihilizm, który niczego nie buduje, a jedynie niszczy”.

Niezwykle oburzony słowami prezesa PiS jest Adrian Zandberg. Na swoim twitterze skomentował je w taki sposób:

Nihilizmu, prezesie Kaczyński, niech Pan szuka we własnej partii. Jest tam go całkiem sporo. Mówiąc, że poza Kościołem katolickim jest tylko nihilizm, obraził Pan dziś miliony Polaków, którzy nie są katolikami. Pana słowa to po prostu chamstwo”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Pisowiec2019.09.9 14:40
Parch Zandberg się wścieka bo PiS przejął ich postulaty i wprowadza 4 tys. płacy minimalnej, dawno wprowadził zasiłki na dzieci, opodatkowuje burżujów i prywaciznę, nacjonalizuje kluczowe gałęzie gospodarki, przykręca śrubę przekrętom vatowskim. To boli tych nihilistów. Niestety do chóru krytyków PiS dołączają również ludzie Kościoła! Niedawno abp Gądecki wyszedł z atakiem na PiS. Zdemaskował się, szumowina sowiecka. Paszoł won Gądecki tu ruski pachołku, onucami czuć od ciebie! Paszoł won za Don z Zandbergiem razem i resztą ruskich pachołów. Tylko PiS! Jarosław! Naprzód Polsko!
sdffds2019.09.9 12:05
Nawróć się, pan, Panie Zandberg a wszystko znajdzie się na właściwym miejscu. Jezus jest Drogą, Prawdą i Życiem!
Moly2019.09.9 2:31
Niech P. preses Kaczynski nie wypowiada sie w moim imieniu. KK nigdy nie byl dla mnie wazny. I kazdego dnia jestem wdziczna za to a szczegonie jak czytakmwypowiedzi presesa Kaczynskiego. AMEN!
Hanna2019.09.9 1:14
Ale on ma poziom kultury osobistej! Zraził sobie wielu, bo wydawał się taki inny niż czworakowi lewacy.Ale to jednak te same kom usze korzenie.Nie dyskutują tylko prostackom atakują.
Celestyn2019.09.8 20:51
Dziwny jest ten lider ugrupowania Razem , poza tym że mieszka w Polsce i korzysta z dobrobytu Najjaśniejszej nie wiadomo czy dobrze życzy jego mieszkańcom.....
dumny Polak2019.09.8 19:21
Od lat widć , że lewactwo z totalnej opozycji , kodraści, tęczowi zboczeńcy i komuch wszelkiej rasy przy "karle z Żoliborza" to mendy,wszy,sępy,padalce o IQ przynależnym w/w istotom. Nie są godni nawet wypolerować butów Pana Prezesa. Prawda ogromnie boli!!!!
wujek dobra rada2019.09.8 16:23
Pan posel Jaroslaw Kaczynski wychowany w komunistycznej rodzinie wykorzystuje kosciol katolicki i jego owieczki do swoich politycznych celow. A wszyscy rozplywaja sie w zachwytach. Miejcie w sobie troche godnosci, katolicy, i rozwijajcie zdolnosc samodzielnego myslenia, bo jest ona u was trudno dostrzegalna.
czesiia2019.09.8 15:33
smierdza mi te wpisy typowo katolicka nienawiscia przykro czytac co ta katolicka chwala wypisuje wam juz nic nie pomoze juz mam powyzej uszu tegi ciaglego katolickiego podjudzania szczucia itp javk wam nie wstyd barany,
marek2019.09.8 14:46
Miliony Polaków??? To chyba te "miliony" co Schetyna ze spółką wyprowadzali na ulicę...
Lublinianka2019.09.8 14:26
Zandberg, chamstwo to jest wtedy, gdy działacz partii Razem z Opola, niejaki Michał Pytlik wchodzi do siedziby TVP Opole, KRADNIE dziennikarzowi prywatną torbę ze sprzętem, a po ujawnieniu nagrań z kamer twierdz, że "to przez ROZTARGNIENIE". Macie ludzi za głupców, jak ten sędzia-złodziej z "nadzwyczajnej kasty", który też przez "ROZTARGNIENIE " ukradł kobiecie 50 zł????!!!!!
Jarku i Arku2019.09.8 14:14
Zandberg to mi wygląda tak, jakby był potomkiem syberyjskiego chłopa, uwolnionego z pańszczyzny, który za czasów zaborów do Łodzi za pracą w manufakturze włókienniczej przyjechał. Kto wie, może mam rację ???
Agnieszka2019.09.8 14:11
No to taka propozycja nie do odrzucenia dla Zandberga i jemu podobnych Żydów nie mających szacunku dla polskiej tradycji, tożsamości i wiary. A weź się pan na Polaków obraź i wracaj skądś przyjechał, do swojego Izraela... My już dość od waszej żydokomuny ucierpieliśmy...
gio'2019.09.8 14:02
Zawsze dziwiłem się jak ta partia przeżywa bez dotacji! Wyjaśniło się w Opolu - działacz Razem ukradł torbę reporterską (najpierw do niej zajrzał!) i tłumaczył się roztargnieniem.Wszystko nagrały kamery - ale kilku takich zdolnych działaczy,tu torba, tam walizka lub portfel - i partia jakoś przędzie!
Agnieszka2019.09.8 14:40
No przeciez te pasozyty przyssały sie do polskiej dotacji. Nie pamiętasz ich radości z poprzednich wyborów, chociaż progu wyborczego, by dostać się do sejmu nie przekroczyli? Szaleli z radości, bo wystarczająco dużo punktów urobili, by kaskę dostać za sam udział w kampanii.
krzysztof2019.09.8 14:01
PREZES KACZYŃSKI MÓWIŁ PRAWDĘ CAŁĄ PRAWDE I IDEOLOGIE LEWACKIE TO ZŁO WIELKIE ZŁO I TYLE PANIE ZANDB...
Olej2019.09.8 13:58
Panie Zandberg wracaj pan skąd żeś przyjechał ! Buduj pan gdzie indziej swoją projekcję formatowania społeczeństw.
Wojtek Polak 2019.09.8 13:57
zandberg ty se gęby nie wycieraj Polakami ty jesteś komuszek między narodowy czyli bezpański kundelek. zamiast zajmować się p. Kaczyńskim zajmij się złodziejem ze swojej partii {rzecznikiem z opola}
Agnieszka2019.09.8 13:55
1. Hipokryzja pana Kaczyńskiego w odwoływaniu się do wartości chrześcijańskich, gdy potrzeba "lepu" dla katolików w czasie kampanii i olewanie cyniczne wszystkiego, gdy się jest u władzy umieszcza pana Kaczyńskiego w gronie nihilistów i gorszych jeszcze, bo łamiących sumienia katolikom, których wciągnął i wykorzystuje w swojej partii. 2. Niewierzący Polacy nawet obcego pochodzenia) potrafią uszanować polską tradycję, chrześcijańska wiarę. Ci co się za Polaków podają a duchowo (i może też biologicznie) rodem z jakiejś żydokomuny nigdy. Oni zawsze wrodzy Polsce i Bogu/Kościołowi jednocześnie. To się pan Zandberg lepiej nie ujawnia
KATON STARSZY2019.09.8 13:23
Albert Hans,Horst,Ginter wypie......cie do essowców i nie zatruwajcie polskiej ziemi.Co do Zandberga-co spodziewać się po żydzie. Byli chwastami w każdym narodzie z którym mieszkali
ja2019.09.8 13:06
Rodzice Adriana wyjechali z Polski gdy 1965 żydzi wyjeżdżali na zachód z czym chcieli - w zasadzie nie było to wygnanie ale pozwolenie im uratowania majątku który ukradli podczas wojny lub tuż po niej.
Agnieszka2019.09.8 14:00
Szkoda, że tam nie został. W jakimś Izraelu może by czuł się u siebie a nie udawał obrażonego jak mu ktoś w twarz powiedział, że zero związków duchowych ma z Polską. tacy gotowi tu krwawy majdan rozpętać jak rozkaz od swoich żydowskich dowódców dostaną. Jedzie od niego obcością na setki kilometrów. Okropne uczucie jak się na niego patrzy - jak na najazd okupanta. Czarzasty przy nim to pikuś.
Cogito ergo sum2019.09.8 13:05
Zandberg dopuścił się chamskiej manipulacji. Ten człowiek radykalizuje się w sztuce zakłamania i nerwy mu puszczają bo nie wierzę aby nie opanował sztuki rozumienia słów.
ja2019.09.8 13:05
Dlaczego żydzi są tacy brzydcy ?
Lublinianka2019.09.8 14:14
Bo rozmnażają się TYLKO między sobą, więc geny trochę się zużyły i częściej zaczynają pojawiać się mutacje.
go\\\\305\\\\233\\\\304\\\\2072019.09.8 12:56
czy PIS działa w interesie Polski i Polaków skoro zakładają jarmułki i nie kryją się z tym? pytanie jakie podatki Polakom wprowadzą by dać kasę? może katastralny? może od deszczu?
Beata2019.09.8 12:53
Dlaczego Polską chcą znowu rządzić Żydzi? Nie chcemy patrzeć na ludzi pokroju Zandberga. Onie na pewno nie zamierzają rozwijać Polski, a najwyżej przenieść ją do Izraela.
Marian2019.09.8 13:24
Raczej Izrael do Polski
Agnieszka2019.09.8 14:35
Ale kiedy niby przestali? Za Unii Wolności, gdzie połowa władz to Żydzi, co nam i światu propagandę wstydu wtłaczali? Za Kwaśniewskiego, co choć sam Żyd to śmiał swoich braci za Polaków przepraszać? Za Tuska, dla którego polskość to nie nienormalność, bezczeszczenie Krzyża to super happening a "salon żydowski" z GW to autorytet moralny? Za Kaczyńskiego (pod przykryciami różnych premierów), gdy uwala się non stop ekshumacje w Jedwabnym, zniszczeniem ustawy o IPN uznaje słusznym czynienie z nas współpracowników Hitlera i wyłącznie głosami PiS wywala do kosza ustawę chroniąca nas przed 447? Cały czas nami rządzą, ale to prawda, że widok tego człowieka przeraża, że już chcą to robić oficjalnie, bezpośrednio swoimi ludźmi. Dotychczas wywindowani przez Stalina dla niepoznaki nazwiska na polskie zmieniali. Teraz to można mieć wrażenia jakby Netanjahu ze swoimi potomkami żydowskich czerwonoarmistów i NKWdzistów miał ochotę tu jako prezydent Polin osiąść i wysyła swoich do torowania mu drogi. Przerażające. Tak "niepodlegli" mogli się czuć Polacy, którym ruskie czołgi nową władzę zwoziły... Wtedy siłą był terror broni, dziś terror pieniądza, mediów i żydowskiego lobby na świecie.
bezlitosny internauta2019.09.8 12:31
„I jeszcze mały drobiazg historyczny. Usłyszeliśmy o Ożarowie, o tym, jak prywatna firma spacyfikowała przed laty strajk robotników. Tak się składa, że jako młody chłopak tam byłem. Jeździliśmy do Ożarowa ze wsparciem dla protestujących. To prawda, niewielu polityków się wtedy o nich upomniało, ale byli tacy - m.in. Jacek Kuroń i Karol Modzelewski. Pana głosu, panie prezesie, nie słyszałem. O ile dobrze pamiętam, w tamtych czasach opowiadał Pan, że potrzebujemy w Polsce więcej twardego kapitalizmu. Jest granica zakłamania - i mówiąc o Ożarowie po prostu Pan ją przekroczył.” Szkoda że ten fragment wpisu Zandberga "przeoczyliście".
Agnieszka2019.09.8 14:20
A co to niby zmienia, że Żyd coś wypomniał żydowskiemu pachołkowi. Kaczyński robił i robi to, co żydowscy promotorzy Zandberga mu kazali. Kaczyński obstawia prawicę z wierzącymi chrześcijanami a Zandberg lewicę z dawnymi komunistami, ateistami i nowymi od deprawacji seksualnych dzieci, żeby żydowski interes w Polsce nie był zagrożony niezależnie , kto będzie rządził.
bezlitosny internauta2019.09.8 16:34
Obok "Agnieszki" to ty chłopie w życiu nawet nie stałeś.
bezlitosny internauta2019.09.8 12:26
"Mocne! Oto jak Adrian Zandberg podsumował przemówienie Kaczyńskiego! PRZECZYTAJ"
Justyna 2019.09.9 0:30
Ty nie jesteś "bezlitosny" , ty jesteś ŻAŁOSNY ! Czużbyś tego nie wiedział!?
Marek2019.09.8 12:11
Zandberg nie powołuj się,, cymbale" na milionów Polaków
Pilne! Mamy to!2019.09.8 12:01
Pentagon musiał oddać 3,6 mld dol. na budowę muru na granicy z Meksykiem. Pieniądze zabrano z inwestycji w infrastrukturę. W tym 130 mln dol. na projekty w Polsce. MON optymistycznie stwierdza, że oznacza to jedynie niewielkie opóźnienia. Nie jest jednak pewne, czy Pentagon otrzyma w przyszłości rekompensatę za oddane dziś pieniądze.
Barabasz2019.09.8 11:56
Panie Zandberg nieładnie, jest Pan bardzo wulgarny, a sprawiał Pan wrażenie ułożonego. To jedno słowo dyskwalifikuje Pana. Polityk nie powinien być porywczy.
anonim2019.09.8 11:47
ponoć właśnie TROLLE NA TYM FORUM typu dzielnicowego to ludzie Adriana - ktoś może ma więcej danych ???????????
.2019.09.8 16:57
też to słyszałem, Razemiści mają szczuć, drwić i szokować na forach i mediach społecznościowych, a fronda jest do tego najlepsza bo nie ma moderatora
Justyna 2019.09.9 0:27
Dlaczego nie podajesz swojego nicku! Myślę, że to podstęp ! Niedawno podawali, ze w Polsce jest 80 tys. trolli z róznych krajów, którzy bardzo szczuja przeciw nam! Tu też jest ich wielu ! Jest tu taki o bardzo wielu nickach, nazywa się Lech Keller-Krawczyk, wbij sobie w Google i poczytaj o nim ! Przerazisz się jaki z niego pedofil i wszelkiej maści SB-k !
Reytan2019.09.8 11:46
Zandberg jako Zyd,judaista i obywatel izraelski powinien zamknac morde i wypowiadac sie wylacznie na temat judaizmu. Jego partia Razem jest filia identycznej partii izraelskiej,kierowanej przez jego siostre.
KRYSTYNA 2019.09.9 0:19
Reytan, A to mnie tym zaskoczyłes ! Napisz coś więcej ! Siostra tam działa w Izraelu,? OD POWIETRZA , GŁODU I CZERWONEJ ZARAZY .....!
Zephyr2019.09.8 11:43
Chamstwem to jesteś ty, Zandberg i twoja lewacka ideologia, prowadząca do zniszczenia człowieka i całuej ludzkości. A od Pana Prezesa to proszę się delikatnie odczepić, bo to nie twoja liga, chłoptysiu.
orgi2019.09.8 15:27
to nie chłoptyś , tylko mastodont
Artur2019.09.8 11:29
Dlaczego na katolickim portalu propagujcie komunistów?
Adam2019.09.8 13:08
Bo grają na podział społeczeństwa
Agnieszka2019.09.8 14:08
Niektórzy byli nawet tak bezczelni, że uwazali, ze ten nagle wykreowany obcy przybysz w poprzednich wyborach rozwalił lewice pozbawiając ich wejścia do sejmu. No i widać jego intencje po tym z kim się zbratał. Zwykła promocja żydokomuny nastawiona na lata, by w następnych pokoleniach nie stracić władzy w Polsce...
Albert2019.09.8 11:00
Zandberg jednym wpisem zgasił kaczkę jak peta.
Ukasz2019.09.8 11:56
No tak. Kaczyński się teraz potnie..
babcia2019.09.8 12:11
Tylko PiS i Kaczyński
orgi2019.09.8 15:26
wal się alberciku
Jana2019.09.8 17:23
Za dużo palisz,stanowczo.
Lewak2019.09.8 10:57
NIHILIŚCI NIE GWAŁCĄ DZIECI, NIE ZATRUWAJĄ IM GŁÓW BAJKAMI O ZŁEJ BOZI, NIE NAWOŁUJĄ DO NIENAWIŚCI.
Reytan2019.09.8 11:52
Terrorystow komunistycznych nalezy sprzedac na roboty na wage do Korei Polnocnej.
Jacek2019.09.8 13:10
najwięcej gwałtów na nieletnich jest popełnianych przez celebrytów, artystów, polityków, adwokatów i nauczycieli, a wśród nich, celebryci i artyści to najwięksi nihiliści, LEWUSIE
anonim2019.09.8 13:20
Masz jakieś źródła tych informacji, czy tak standardowo z d...
alex2019.09.8 22:52
sa wszedzie dostepne i to bardzo dokladne wlacznie z zawodami jakie wykonuja ,tylko sobie poszukaj i z d.... nie szczelaj
kup2019.09.8 17:53
gwałcimy...zatruwamy..i nawolujemy :(.. < nihilista
Jahu2019.09.8 10:57
Oczywiście,że poza Kościołem Katolickim, jest tylko pustka, śmierć i czarna rozpacz..
Polak Ateista Dumny Gej2019.09.8 10:51
Zandberg ma oczywiście rację. Karaczan z Żoliborza wykluczył Polaków, którzy nie są katolami. Jeśli nie zatrzymamy tego zakompleksionego dyktatorka obudzimy się w katotalibanie, poza Unią Europejską w objęciach Putina.
aaa2019.09.8 11:14
Szkoda czasu na dyskusję z toba prowokatorze
Reytan2019.09.8 11:49
Wszystkich aktywnych komunistow musimy pozbawic obywatelstwa polskiego,i zawrocic z powrotem do izraela.
edward2019.09.8 12:16
Dumny pedzio, bo mu drugi pedzio tylek rozwalił i zawory nie trzymają. Kastracja, obowiązkowa.
Patriota 2019.09.8 22:18
Dlaczego jednokomórkowy zboku używasz angielskiego słowa gej. Używaj polskiego pederasta, które pięknie definiuje twoje śmierdząco - brązolubne zboczenie. Widocznie sperma, którą systematycznie pompują ci od tylca dotarła w końcu do twojego łba i uszkodziła ci tą jedyną komórkę, którą posiadasz, ty głupia amebo. Brzydzę się tym, że muszę dzielić z taką kreaturą jakiekolwiek wspólne mianowniki, jak chociażby Polski język,którego choć trochę się wstydzisz. Dla mnie jesteś pedalskim trollem, śmierdzącym ruskimi onucami.
KRYSTYNA 2019.09.9 0:12
Gejku! Czy ty widzisz tu Zandberga rację? Widzisz łapki w dół po twoim wpisie? Jest juz ponad 200 minusów! Tak jest zawsze z twoimi wpisami ! Mniej czy więcej, ale zawsze nie masz racji! Słabo trollujesz, nie udaje ci sie przekonać piszących ! Ja nie zapłaciłabym ci złotników za to !
ceramik2019.09.8 10:46
On wściekł się, bo wraz ze swoim plemieniem od pasienia kóz woli założyć myckę i walić głową w mur, a Jezusa i Matki Jego nie cierpią. Życzę wszystkim dywersantom serdeczne na pohybel.
tomasz2019.09.8 13:00
Ceramik prawda jest inna po prostu Zandberg to jest produkt d. ZSRR myśli tak jak oni. Mordować chrześcijan , księży krew ma lać potokami . Taki model ma być gdy ta sowiecka kreatura dojdzie do władzy. Poza tym chce też mordować tych którzy bronią kościoła czyli zwykłych ludzi . Dlatego jak nie chcemy modelu z czasów Stalina to nie możemy dać mu władzy . To samo dotyczy PO ten sam typ myślenia tylko inny wektor - LGBT też zdemoralizowanie Polaków. Dlatego Zandberg i Schetyna won z polityki. Mam nadzieję że podzielacie mój pogląd.
Agnieszka2019.09.8 14:04
Jedna wypowiedź z drugą nie wykluczają, ale uzupełniają, bo nikt tak wiele z Sowietami nie ma wspólnego jak Żydzi - tak kiedyś jak i dziś w kontynuowanych i odnawianych krwawych układach przeciw Polsce. Jednym słowem ŻYDOKOMUNA. Przerażające jej młode oblicze...