23.07.19, 10:33Pixabay.com

Przemysław Czarnek: Należy zakazać ''marszów równości''

Wszystkie tzw. marsze równości są podobne do siebie, zwykle dochodzi na nich do profanacji symboli świętych dla katolików - mówił dr hab. Przemysław Czarnek, komentując wydarzenia do jakich doszło w trakcie marszu równości w Białymstoku.

Wojewoda lubelski i konstytucjonalista stwierdza w rozmowie z portalem wpolityce.pl, iż jest możliwość, aby władze miasta zakazywały tego rodzaju wydarzeń.

Na podstawie ustawy Prawo o zgromadzeniach, która jednoznacznie wskazuje, że zakazane mogą być marsze, które są sprzeczne z przepisami prawa karnego. W prawie karnym, a konkretnie w Kodeksie wykroczeń mamy przepis art. 51, który nakłada sankcje karne za wywołanie zgorszenia, a przecież marsze te wszędzie wywołują zgorszenie większe lub mniejsze. Kodeks karny pod groźbą sankcji zabrania z kolei profanacji symboli religijnych i naruszania uczuć religijnych.

Wszystkie tzw. marsze równości są podobne do siebie, zwykle dochodzi na nich do profanacji symboli świętych dla katolików. Tak było w Gdańsku, w Warszawie i na Jasnej Górze. Dlatego włodarze miast powinni zakazywać organizacji marszów, a sądy powinny utrzymywać ich zakazy w mocy - skomentował.

Zdaniem polityka, marsze organizowane przez LGBT nie służą, tak jak jest to przedstawiane, promocji otwartości ale przede wszystkim mają zaatakować wartości chrześcijańskie.

Przecież wszystkie prawa osób LGBT w Polsce są zapewnione i przestrzegane. Wszystkie ich postulaty w zasadzie mogą być realizowane na podstawie obowiązującego prawa. Marsze służą zatem wyłącznie wywracaniu do góry nogami systemu wartości opartych na chrześcijaństwie. To, że w niektórych miastach marsze odbywają się spokojniej wynika jedynie z faktu, że są środowiska jak u nas w Lublinie, które jednoznacznie wskazują na to, że te marsze są demoralizujące. Dlatego ich organizatorzy bardziej trzymają się na baczności. Tam gdzie tego nie ma, jak w Gdańsku, w Warszawie czy na Jasnej Górze widzieliśmy pseudo Mszę św. i profanowanie obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej pod Jasną Górą. To powody dla których „marsze równości” powinny być zakazane. Wtedy nie mielibyśmy problemów z bezpieczeństwem na ulicach naszych miast. Bo to są marsze prowokujące - podkreślił Czarnek.

mor/wpolityce.pl/Fronda.pl

Komentarze

olaboaga2019.07.24 7:01
Trzeba szargac symbole faszystow, nawet jesli chca sie ukryc za znakiem krzyza. Ludzie pelni agresji i nienawisci odbieraja chrzescijanskiemu symbolowi jego prawdziwe znaczenie.
Polak2019.07.24 5:33
Skoro na marszach agresją wykazują się przede wszystkim katolicy, to rozsądniej byłoby zakazać katolicyzmu.
Jan Radziszewski2019.07.24 3:15
Pan „Boża Sprawiedliwość dopuści na ludzi grzeszących grzechem nieczystym, zwłaszcza w jego najgorszych odmianach, wiele nowych chorób. Śmierć i piekło zbierać będą plony u wszystkich, lubujących się w nieczystości, szczególnie tej, przeciwnej naturze. + Choroba ta, będzie dotykać wielu ludzi żyjących i praktykujących homoseksualizm obojga płci (geje i lesbijki). + Będzie to choroba śmiertelna i bardzo zaraźliwa. + Objawy tej choroby zaczynać się będą dość łagodnie, a zarazić się nią będzie można jedynie grzesząc w ten sposób. Odmiana tej choroby, ale w o wiele bardziej srogiej formie, dotykać będzie osoby praktykujące zoofilię, a zwłaszcza jej skrajne odmiany (współżycie ze zwierzętami). Biada grzeszącym taką nieczystością! Jeżeli nie nawrócicie się, jeżeli nie rozpoczniecie surowej pokuty, to czekać was będzie straszny koniec w ciężkim poziomie ognia piekielnego. 616.
Moly2019.07.24 1:42
haha. Ostatnie podgrygi.. Komuna tez zabraniala strajkow. Z taka samo motywacja. To nie zapracowalo dla komuny...Musi Pan to pamietac... A w miedzyczasie w wielu miejscach w Polsce szykuja sie marsze solidarnosciowe z Bialymstokiem ( z jego zdrowa czescia).
twitter: @PromocjaPWS2019.07.23 20:22
Dzisiaj normalność nazywa się kontrowersją, wszelkie normy/prawdy straciły ważność, bezdyskusyjność, a wynika to z tzw.zwrotu lingwistycznego, który przeniósł się do nauk społecznych, a który wyw. się z filozofii analitycznej. Wykwitem zwrotu lingwistycznego jest m.in. teoria gender. SPIS TREŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#spi MITOLOGIA NOWOCZESNOŚCI historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mit ANTROPOLOGIA ANTYCHRZEŚCIJAŃSKA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ant ANTROPOLOGIA KONSTRUKCJONISTYCZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#kon ANTROPOLOGIA MAGICZNA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#mag TEZA O KONFLIKCIE RELIGII I NAUKI , KOMPETENCYJNY KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , KONFLIKT RELIGII I WŁADZY , SPRAWA GALILEUSZA historiasztuki.com.pl/022-00-00-ANTROPOLOGIA.php#ane Więcej też na kanale P. Karonia: youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 i wiedzaspoleczna.pl
Wiesław Kaloryfer2019.07.23 16:12
Czarnek udaje, że nie zna prawa, choć jest konstytucjonalistą i ma tytuł naukowy. Prawo zabrania zakazywać manifestacji ze względu na tylko potencjalną możliwość naruszania prawa. Jeżeli zatem uczestnicy zgromadzenia nie gromadzą się wprost by udzielić poparcia poglądom sprzecznym z obowiązującym prawem (np. celem uczczenia hitlerowskiej III Rzeszy, lub poparcia dla budowy komunizmu w Polsce, albo poparcia dla zabijania zwolenników jakiejś opcji politycznej lub jakiegoś światopoglądu), albo organizatorzy zgromadzenia nie zapowiadają, że uczestnicy demonstracji w jej trakcie będą łamać prawo, to zakazanie tego zgromadzenia jest bezprawne. Powoływanie się na wcześniejsze ekscesy nie ma oparcia w obowiązującym prawie. Swoją drogą tym bardziej, kiedy te ekscesy były dziełem tylko pojedynczych uczestników wcześniejszych zgromadzeń a do tego, nie ma póki co wobec ich uczestników żadnych orzeczeń, choćby nieprawomocnych o popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia. Argumentacja ta upada tym bardziej, że nie we wszystkich tego typu zgromadzeniach te ekscesy miały miejsce. Choćby w Białymstoku o nich nie słychać jakoś. Jak włodarz gminy ma wykazać, że przyszłe zgromadzenie w jego mieście takie ekscesy by przyniosło, podobnie jak w mieście X, bo nie byłoby tak, że tych ekscesów nie będzie jak nie było w mieście Y? Swoją drogą to szerokie prawo do wolności zgromadzeń nie pozbawia aparatu państwa środków ochrony. Bo jeśli mimo wszystko ekscesy naruszające prawo na gromadzeniu się pojawią, to wówczas pojawia się prawo by zgromadzenie rozwiązać. Oczywiście naruszenia prawa muszą być po stronie uczestników zgromadzenia, które się rozwiązuje, a nie kontrmanifestacji, które to zgromadzenie atakują.
Foster2019.07.23 17:34
Taki z niego prawnik .
Foster2019.07.23 16:05
Coś ten przekaz rozmija się z przekazem z dnia dzisiejszego. Już od dzisiaj PIS jest za LGBT.
Katarzyna Ch.2019.07.23 19:52
To tylko taktyka PISu ! Zobaczysz , otworzą się po wyborach ! Pogonią ich ! Aż zahuczy!
bogdanus2019.07.23 15:53
Na co liczy LGBT, chcą uchodzić za ofiary i prześladowanych. To im daje dalsze możliwości ekspansji. Zauważmy, organizują dwa rodzaje marszy, pierwszy, spokojny, radosny, drugi rodzaj, agresywny, wyuzdany przekraczający kolejny rubikon. Co należy zrobić, w drugim rodzaju marszu, należy zbierać materiały na łamanie prawa i podawać do sądu. Należy też postawić warunki organizatorom marszu, na przerwanie marszu, gdy będą łamać prawo np; (poniżać wierzących). Należy logicznie zdefiniować negatywne w przyszłości skutki na dzieci, młodzież, w oparciu o prawo, medyczną biologię, socjologię, psychologię. LGBT jest stworzoną destrukcyjną subkulturą w której uczestniczą politycy, koncerny, banki i inne podmioty. Po co to robią?, by osiągnąć w przyszłości polityczne cele, stworzyć bezrefleksyjnego, wyuzdanego, ateistycznego człowieka Multi-kulti. W takim duchu uformowane społeczeństwo zawsze będzie lewicowe, zatem jak będą wybierać polityków? Jest to walka o władzę nad duszami i narodami. Przyklad drugiego rodzaju demonstracji. https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=-nG_c6gf_9w ----------- Dlaczego prawo nie jest egzekwowane. Prawo jest prawem i niema co się bać, co inni powiedzą. Na tym lęku władzy LGBT żeruje. Na podstawie ustawy Prawo o zgromadzeniach, która jednoznacznie wskazuje, że zakazane mogą być marsze, które są sprzeczne z przepisami prawa karnego. W prawie karnym, a konkretnie w Kodeksie wykroczeń mamy przepis art. 51, który nakłada sankcje karne za wywołanie zgorszenia, a przecież marsze te wszędzie wywołują zgorszenie większe lub mniejsze. Kodeks karny pod groźbą sankcji zabrania z kolei profanacji symboli religijnych i naruszania uczuć religijnych.
Jack Em2019.07.23 15:31
DOKŁADNIE !!! LGBD promują zboczenia , przestępstwa pedofilii i prowadzą do syfilisu , aids itp syfu.
JaKi2019.07.23 17:51
To chyb a dobrze że sami sie doprowadzą do zniszczenia i zagłady a ty nie musisz korzystać z ich usług.Proste.
krzysztof2019.07.23 13:28
Takie zakazy są bez sensu bo za chwilę ateiści będą chciał zakazu procesji Bożego Ciała,KOD zakazu miesięcznicy smoleńskiej a LGBT zakazu Marszu Rodzin.
anonim2019.07.23 15:03
Nie zgadzam się Jedynie na marszach lgbt promowane jest czyste zło. Wszystkie inne marsze co wymieniłeś mają jakieś tam swoje racje. Jedynie marsz sprzeczności jest właśnie zaprzeczeniem wszystkiego i totalną destrukcją wszelkich moralnych wartości i ładu naturalnego. gender niszczy całe społeczeństwo.
abcd2019.07.23 12:32
Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl" http://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Je%C5%9Bli_kochasz_swoje_dzieci,_protestuj_przeciwko_homopropagandzie
Gniewko syn rybaka2019.07.23 14:50
To kolejny atak na Kościół!
Agnieszka2019.07.23 12:10
Niezależnie od tego czy są jawne profanacje symboli religijnych czy nie, to marsze w swojej istocie wypełniają w/w przesłanki, by uznać je za łamanie już istniejącego prawa. A prawo powinno dawno być doprecyzowane tak, by nawet najbardziej nieuczciwy sąd nie mógł się z niego wywinąć czyli jak na Litwie, gdzie propagowania homoseksualizmu jest nielegalne i takich homoparad nie ma. Czy gdyby dochodziło do parad propagujących i to wśród dzieci i młodzieży używanie narkotyków, alkoholizm czy choćby palenie papierosów to też by to przeszło? Czy zakaz takiej propagandy, zakaz okłamywania, że radosne jest życie w niszczącym uzależnieniu, uznano by za dyskryminacje alkoholików, narkomanów, palaczy? No przecież nie. To dlaczego odwraca się kota ogonem - pozwalając na te parady promocji grzechów sodomii - że coś wspólnego z głoszeniem miłości do każdego człowieka ma to okłamywanie wrażliwych młodych ludzi, że życie homoseksualne jest super, bezpieczną zabawą i ma coś wspólnego z miłością? Nie chodzi na tych paradach o żaden szacunek dla homoseksualistów, ale wmówienie wszystkim, że muszą popierać ich niszczenie drugiego człowieka dla zaspokojenia ich niebezpiecznych, homoseksualnych zachcianek jako coś dobrego i tego uczyć swoje dzieci.
anonim2019.07.23 12:49
Co gorsza, często te spędy mają aprobatę sędziów, pewnie też ukrytych pederastów.
Maria Blaszczyk2019.07.23 23:01
No tylko że nie. Homoseksualność nie jest uzależnieniem. Uzależnienia mają destrukcyjny wpływ na zdrowie, produktywność, jakość zycia. Homoseksualność - nie. Taki np. Leonardo da Vinci żył grubo ponad 2 razy dłużej niż ludzie jego czasów, produktywny był nad wyraz, i nic nie wskazuje, by był nieszczęśliwy - ale miał to szczęście, że zupełnie jawnie żył ze swym partnerem, i nikt mu nie czynił wstrętów. Król go uwielbiał, rozpieszczał i trzymał (wraz z Francescem Melzim) w pobliżu, by móc go często odwiedzać, purpuraci wpadali z wizytami, inni księża sie z nim przyjaźnili. Do tego propagowanie homoseksualności nie ma sensu. Jak niby? "Za każdy akt homoseskualny breloczek gratis"? "Uprawiaj seks lesbijski, będziesz wielka"? Na miłość boską, czy Ty kiedykolwiek rozmawiałaś z osobą homoseksualną, jak to jest? Przecież ludzie się z tym rodzą i to wybitnie utrudnia życie. To jak propagowanie leworęcznosci.
lolek kremowka2019.07.23 11:40
TU: https://youtu.be/B6BZXwueFi0 można zobaczyć patriotów i posłuchać ich patriotycznych pieśni i wznoszonych haseł podczas marszy w Białymstoku
Jahu2019.07.23 11:22
Stop promowaniu dewiacji !
Polak2019.07.24 5:36
Słusznie, stop jakimkolwiek publicznym przejawom katolicyzmu!
Torchwood2019.07.23 11:19
Ale najpierw zakażmy wszystkich marszów i procesji religijnych - boże ciała i inne tego typu zabobony.
Jahu2019.07.23 11:44
..a ty się najpierw naucz odróżniać dobro od zła.
Katarzyna Ch.2019.07.23 20:05
Torchwood! Czy wiesz, że nasz obrażasz ? Nie wiem, co to jest u ciebie boże ciało? Natomiast wiem, że to święto u nas nazywa się BOŻE CIAŁO! ROZUMIESZ??? CZY SWOJE IMIĘ i NAZWISKO TEŻ PISZESZ MAŁĄ LITERĄ???? Zrobiłeś to specjalnie draniu! Przecież nazwy własne i nazwiska piszemy z dużej litery, więc chociażby dlatego powinieneś napisać poprawnie ! I jak cię szanować???
matis892019.07.23 11:04
Skoro jednym celem sodomitów jest włażenie ludziom na głowę ze swoją seksualnością, prowokacje, nienawiści, obrażanie uczuć katolików , szokowanie i demoralizacja dzieci to należy to zakazać. I się okazało że ruch sodomitów jest organizacją najmniej tolerancyjną i tą która chce burzyć porządek i spokój Polaków.
Suweren2019.07.23 11:31
A gdzie zgubiłeś lewakoateistów? Nie ma nic o lewakoateistach. Stanowczo protestuję!
anonim2019.07.23 11:04
100% racji Jednak dobra? Zmiana tego nie robi!
Katarzyna Ch.2019.07.23 19:49
Zrobi to , zobaczysz ! Polecą z hukiem po wyborach! Nie będzie już tych parad !
czerny2019.07.23 10:56
Brawo panie wojewodo, takie działanie jest najbardziej racjonalne. Potrzebne jest do tego zdecydowane wsparcie społeczeństwa a w tym Kościoła, prasy i organizacji społecznych. Bronią mogą być również różne próby ośmieszania tego typu marszów.
robaczek 2019.07.23 10:54
ZAKAZAC WSZYSTKICH ZGROMADZEN KTORE PROPAGUJA JAKAS IDEOLOGIE!! przed wszystkim marszów chrzescijan a po co z tym na ulice? a w kosciolach nie mozna? p oco sie obnosic? czujecie taka potrzebe? miski ;] alez wy zaklamane jestescie ;] i jeszcze z teo dumne!!! ;] oj tępa katolicka masa. idealna do sterowania! bez wodza juz nie potrafią
Katarzyna Ch.2019.07.23 19:46
Robaku wstrętny! Przyjmij do wiadomości ! Nasze nie są marsze ! To są św. Procesje ! Paniał?? Marsze i pochody to były u ciebie 1-Majowe ! Co, przykrzy się do nich SB-ku?? Cytuję: "ALE TO JUŻ BYŁO,I NIE WRÓCI WIĘCEJ..."!
Zerr02019.07.23 10:51
Sekcie LGBT nie chodzi o tolerancję. Zboczeńcy seksualni są jak najbardziej tolerowani. Im chodzi o to, aby przestali byc tolerowani - więc ustawicznie wyciągają oni za uszy gejów z szafy i nakazują im paradować 'dumnie' środkiem miasta, co w oczywisty sposób prowadzi do bijatyki bo żaden młody facet nie zniesie taksowania go jako obiekt seksualny przez jakis ujawnionych gejów. Im chodzi o to, aby przestali byc tolerowani - bo zgodnie z doktryna noemarksistowską tolerancja jest złem, ponieważ uniemożliwia rewolucyjnym mniejszościom przejęcie władzy. Więc podnoszą kolejne żądania, a jeśli zostana one spełnione podniosa jeszcze kolejne i tak bez końca. Im chodzi o to, aby wymusic na Państwie Socjalistycznym, aby przekazało im ono wychowywanie dzieci szkolnych. Gdy już powychowują cudze dzieci przez dwie dekady, sięgną po władzę i zatrzymac ich będzie mogła TYLKO zbrojna irredenta. Albo Walczący Islam.
robaczek 2019.07.23 10:56
;] łał ! dobre to to! kradne ;] dziadek masz fantazje. trzeba przyznac ;] teraz tajemnica nowoczesnego swiata: tutaj nic nie jest streowane centralnie ;] za duzy przeplyw informacji. co najwyzej propaganda jednaj lub drugiej storny. ale tutaj jestescie miustrzami - taka pozostalosc dawnego systemu waszego ;] oj zaklamane patuski kochane ;]
Zerr02019.07.23 11:03
hihi typowy małospostrzegawczy wlewak wystarczy ukryć centrum i już "nic nie jest streowane centralnie" ależ jest... poza tym nie musi. ale jest. Gdzie centrum kierowania? Tam gdzie od 1000 lat - w BANKACH
Maria Blaszczyk2019.07.23 22:48
Eeee... Ja też nie przepadam za byciem traktowaną jako obiekt seksualny. I choć starzenie się mnie rzeczywiście przed tym ratuje, to latami stanowiło to jeden z większych moich życiowych problemów. I jakoś chyba nie przypominam sobie, byś jakoś szczególnie popierał akcję #metoo, której jednym z celów jest umożliwienie dziewczynom i kobietom np. chodzenia po ulicy bez nieustannych zaczepek. Naprawdę, geje podrywają się nawzajem w klubach i na Grindr - po to one są. Parady służą zupełnie czemuś innemu. A mężczyźni póki co nawet nie rozumieją, czemu kobiety przechodzą na drugą stronę ulicy, gdy widzą budowę, nie słyszałam też o tym, by się zastanawiali, czy jak się ubiorą w upał w coś krótszego, to nie narażą się na szczególnie zmasowany catcalling (powiedz, tak szczerze - ile razy przebrałeś się przed wyjściem z domu w upał z czegoś krótszego w coś dłuższego, by się nie narażać na zaczepki gejów). Do tego - serio, skąd wziąć tylu gejów nauczycieli?
Beno2019.07.23 10:49
Brawo panie Czarnek. LGBT dzieli Polaków i nakręca spiralę nienawiści. Oczekuję zakazu marszy "równości". Wola większości w demokracji ma być uszanowana. A jakiś wypierdek mamuta Piotr Nowak i jemu podobni, jak się nie podoba, świat jest wystarczająco duży, a kosmos jeszcze większy
Maria Blaszczyk2019.07.23 22:39
No więc nie. To jest to, co nazywamy tyranią większości. Od starożytności tyrania większości była traktowana jako jedno z głównych zagrożeń ustroju demokratycznego i jednym z podstawowych zadań ustrojodawcy było zabezpieczenie przed takim niebezpieczeństwem. Chyba nie uważałeś na WOSie...
adidrem2019.07.23 10:49
Czym się różni marsz równości od procesji? Tu i tu idą ludzie i śpiewają, można spotkać faceta w sukience, którego w przypływie złej woli można, choć nie powinno się, nazwać zboczeńcem.
Reytan2019.07.23 10:52
Jestes komunistycznym mutantem. Won za Don !
Naczelny2019.07.23 11:08
O, Glapiński, chory psychicznie faszysta z Holandii się ujawnił w końcu.
taro2019.07.23 11:58
ciul, ktory nie zna definicji faszyzmu i nazizmu sie odezwal - naczelny.
Gniewko syn rybaka2019.07.23 12:15
Faszyzm i nazizm to dwie zupełnie odrębne rzeczy.
taro2019.07.23 11:56
nikt ci golym tylkiem, czy zwisajacymi cycami nie macha przed nosem na procesji katolickiej.
Jezus2019.07.23 10:45
Czarnek. PiSSowski przdoopasie. Może trzeba wszystkich manifestacji zakazać? Chory typ. Skąd on jest? z Lublina? Moje szczere wyrazy współczucia dla Lublinian.
ed2019.07.23 11:03
Wy Nowak nie mędrkujcie. Widły i do roboty.
Gniewko syn rybaka2019.07.23 11:46
Z tym Lublinem to niestety prawda. Bywam tam regularnie, mieszkając w Poznaniu. To niestety trzeci świat w porównaniu z Poznaniem, Gdańskiem czy nawet Szczecinem. A podlubelska wieś (okolice Lubartowa) to prawdziwy skansen, nie uświadczysz tam na dachach paneli słonecznych, za to drewnianych domów mnóstwo. A i konika w polu często można zobaczyć.
JR2019.07.23 12:44
Pieprzysz jak potłuczony. Jeżeli ci się nie podoba Lubelszczyzna to po cholerę przyjeżdżasz i obrażasz ludzi. To pospolite chamstwo.
Gniewko syn rybaka2019.07.23 14:50
Moja rodzina od strony matki wywodzi się z Lublina. I nie lajkuj swoich własnych postów, bo to jest żenujące.
JR2019.07.23 16:22
Żenujący to jesteś ty.
anonim2019.07.23 12:41
Zamknij się chamie, patronie zboków i wrogów naszej Ojczyzny. My Lublinianie nie potrzebujemy współczucia od takich debili. Jesteśmy dumni ze swojego wojewody. Won od naszych spraw. Nie wsadzaj ryja do nieswoich spraw bo ci wreszcie ktoś może go obić.
anonim2019.07.23 17:21
taia nowak guano czas rozrzucić, do roboty durniu
StanPio2019.07.23 23:42
Komendant Policji powinien zostać natychmiast zdegradowany za atakowanie pokojowo demonstrujących obywateli miasta przeciw płatnym darwino-animalistom i bitranshomo-rewolucjonistom - samcołożnikom i samicołożnicom (tak ich nazywano w dawnej Polsce). Policja nie ma prawa do agresywnych działań wobec Polaków. Policja nie ma prawa do używania środków bojowych przeciw cywilnej ludności! To mieszkańcy płacą pensje urzędnikom i policji, aby zapewniła im SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO. To Policja ma wykonywać zadania ochrony mieszkańców i ich dzieci przed ideohomoterrorystami. W Polsce nikt nie ma prawa do czynienia zła. Nie ma prawa do znęcania się moralnego, deprawacji i demoralizacji! Owszem każdy obywatel ma wolność i wolną wolę i może kraść, gwałcić i zabijać, demoralizować lub uważać siebie za boga albo najwyżej zorganizowane zwierzę w procesie ewolucji. Ale będzie surowo ukarany za każde zło, które popełni. Będzie ukarany za nawoływanie do czynienia zła! Będzie ukarany za demonstrowanie i pochwałę zła! Będzie ukarany za burzenie porządku społecznego! I temu ostatniemu powinni zapobiegać policjanci i urzędnicy! Prezydent Białegostoku powinien zostać natychmiast odwołany!!!
bogdanus2019.07.23 10:42
Dlaczego prawo nie jest egzekwowane. Prawo jest prawem i niema co się bać, co inni powiedzą. Na tym lęku władzy LGBT żeruje.
JONASIK2019.07.23 10:42
Należy zakazać wszystkich marszów. A każde zgromadzenie powyżej 3 osób natychmiast pacyfikować. Te 3 osobowe zgromadzenia szczególnie surowo, bo to jawne wyśmiewanie się z Trójcy Świętej.
Reytan2019.07.23 10:50
Jestes prowokatorem komunistycznym. Takim jak ty nalezy odebrac obywatelstwo,niech cie chroni Korea Polnocna.
edi2019.07.23 10:36
"Żeby dobrze rozumieć genderystów, trzeba rozumieć, że to są neokomuniści. Jako naukowiec piętnaście lat zajmuje się genderyzmem. Przeczytałem mnóstwo ich pozycji i to podsumowuję w ten sposób, że żeby to rozumieć, to trzeba rozumieć, że genderyzm to w dużym stopniu jest mutacja komunizmu. Metody, które stosowali komuniści, stosują genderyści, tylko stosują inny rodzaj przemocy. Przemoc polityczną, medialną, finansową, kulturową. Wydali wojnę kulturową społeczeństwu, podobną do tej, jaką wcześniej wydali komuniści, którą w dużym stopniu na szczęście przegrali"-podkreślił. "Zauważmy ich metody działania. Oni specjalnie prowokują zamieszki, niejako pragną, żeby ktoś w nich rzucił kamieniem, żeby ktoś zastosował przemoc fizyczną po to, żeby powiedzieć, że wszyscy ich przeciwnicy są tacy. To jest dokładnie schemat komunistyczny"-mówił gość Telewizji Republika. "Nie można dać się terroryzować. Trzeba w powiedzieć, że w Polsce mamy wysokie szanse, żeby wygrać tę wojnę. Podobnie w 1920 roku mogło się wydawać, że jesteśmy bez szans wobec Bolszewików"-ocenil ksiądz profesor. Duchowny i filozof wskazał, że dziś może nam się wydawać, że z "neobolszewikami" narzucającymi nam genderyzm, tak jak wcześniej Moskwa komunizm, jesteśmy bez szans. "Ludzie słabszego ducha, czy słabej orientacji mogą myśleć, że nie damy rady. Musimy walczyć, Polska poradziła sobie z bolszewizmem, może poradzić sobie z genderyzmem"-podkreślił ks. Dariusz Oko.
polak2019.07.23 12:20
powinni maszerować prosto do szpital i pod ochroną to jest terażniejsza szarańcza
edi2019.07.23 14:15
coś ci się POmyliło o szarańczy TO MÓWI WASZ IDOL - TOLERANCYLNY SCETINO
edi2019.07.23 10:35
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!! WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
robaczek 2019.07.23 10:52
jest i moj idol EDI ;] edzio. czas na commingout ;] badania "hamerykanskich" naukowcow dowodza ze najwiekszymi przeciwnikami LGBT są osoby z takimi sklonnosciami. PROBLEMEM JEST KATOLICKIE SUMIENIE Z KTORYM NIE MOGA SOBIE PORADZIC. taka prawda miski ;] stad ta agresja wasza co? ;]sysko jasne! ;P
edi2019.07.23 14:13
jak ty już nie masz sumienia - TO NIE MAMY O CZYM MÓWIĆ, a moja agresja jest klasyczna i wyraża się w zdaniu RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI !!
Romka2019.07.23 22:15
robaczku, kazdy ma inne zdanie i kazda teorie trzeba szanowac, natomiast nie mozna tolerowac obrzucania epitetami i opluwania osob majacych kontrowersyjne opinie. Ja nie jestem "przeciwniczka " LGBT, oni i tak maja nielatwe zycie, szczegolnie ci niezdecydowani, ktorzy nie wiedza dokladnie do ktorej grupy przynaleza. To nie sa normy ktorych nas nauczano, czyli tatus + mamusia i wedlug mnie LGBT to patologia. Po prostu jest tak jak jest, trzeba to zaakceptowac bez dyskryminacji. Open mind, czyli duza doza tolerancji.
krzysztof2019.07.23 13:24
Dobrze piszesz ale pisz normalnie jak normalni ludzie na portalu a nie jak debil dużymi literami bo nie można tego przeczytać. Pozdrawiam