13.08.15, 19:11(fot. youtube)

Przerażający eksperyment! Jak poderwać nastolatkę

Przerażający eksperyment przeprowadził znany youtuber, Coby Persin, w którym pokazał, jak łatwo jest umówić się z nastolatkami przez internet.

Internet jest miejscem, w którym czujemy się "anonimowo". Każdy rodzic powinien przeprowadzić ze swoim dzieckiem poważną rozmowę na temat bezpieczeństwa w internecie. Jeżeli jeszcze tego nie zrobił, to warto, aby obejrzał ten eksperyment.

Amerykańska gwiazda YouTube’a Coby Persin - znany z eksperymentu, który miał udowodnić, komu ludzie dadzą więcej pieniędzy, bezdomnemu narkomanowi czy bezdomnemu ojcu z córką - postanowił przeprowadzić kolejny eksperyment społeczny, w którym pokazuje jak za pomocą komunikatorów internetowych umówić się z nastolatkami. Wyniki są szokujące.

Najpierw mężczyzna założył fałszywe konto na Facebooku, w którym podawał się za 15-letniego Jasona Biazzo. Następnie rozpoczął nawiązywanie znajomości. Eksperyment został przeprowadzony na trzech dziewczynach w wieku 12, 13 i 14 lat.

Coby Persin napisał do nastolatek, że chciałby się z nimi spotkać, a te bez żadnego problemu zgadzały się na randkę z nieznajomym "poznanym" na portalu społecznościowym.

Mężczyzna wcześniej o swoich planach poinformował rodziców dziewczynek.

Pierwsza nastolatka umówiła się z Cobym na placu zabaw. Oczywiście nie wiedziała, że o akcji jest poinformowany także jej tata.

– Co z tobą jest nie tak?! Jak możesz tak robić?! Masz 12 lat! – krzyczy na swoją córkę przerażony ojciec, po czym bierze ją w ramiona.

Następna umawia się z kolegą z sieci późnym wieczorem. Jednak najbardziej szokujące jest ostatnie spotkanie.
Coby zaprosił nastolatkę do swojego samochodu, w którym schowali się również jej rodzice...

Dziewczyna weszła bez żadnego wahania, Youtuber zatrzasnął drzwi auta, a zamaskowani rodzice zaczęli atakować swoją córkę...

KZ/Youtube.com/Radiozet.pl

Komentarze

anonim2015.08.13 19:36
Na szczeście "w realu" tego typu akcje kończa się często niespodzianką dla pedofila i zgarnieciem go przez policjanta, udającego 12 latkę.
anonim2015.08.13 19:43
Nie jestem zwolennikiem tzw pranków czy też internetowych prowokacji. Niemniej ten doskonale obrazuje tzw pokolenie dzieci facebooka. Reakcje rodziców bardzo właściwe. Warto by jak najwięcej nastolatków zobaczył ten film
anonim2015.08.14 10:07
Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby uczeń szkoły powszechnej szlajał się po 11. Jakoś dawało się kontrolować smarkaczy - milicja i trójki klasowe wystarczyły.
anonim2015.08.15 22:25
Romek_Atomek pociesza się myśleniem życzeniowym (bo chyba nie "pracuje" propagandowo dla pedofilów), ale niestety - bardzo się myli i ponad 90% tego typu "akcji" kończy się gwałtem i innymi tragediami...także w Polsce.
anonim2015.08.18 9:03
"Pokolenie dzieci fejsbuka" jak słusznie zauważył Natanel... Dawniej opowiadano dzieciom bajki Czerwonym Kapturku lub Jasiu i Małgosi, a ksiądz co niedziela mówił o piekle, więc dzieci wiedziały, że na świecie jest zło, którego trzeba się strzec. Dziś wszystko jest lajk lub dislajk. Rzeczy najbardziej prywatne są wywalane bez sekundy wahania na fejsie, insta itp. Dzieci otoczone elektronicznym badziewiem traca podstawowe instynkty, są bezradne wobec życia.