02.07.19, 18:00Zdj. Cephoto, Uwe Aranas, CC BY SA 2.0, Wikimedia Commons, edytowane; Harald Dettenborn, CC BY SA 3.0, Wikimedia Commons

Robert Tekieli o groźnym sojuszu wielkich pieniędzy i totalitarnej ideologii LGBT

Przyjrzyjmy się sprawie drukarza uniewinnionego ostatnio przez Trybunał Stanu. Dlaczego temu człowiekowi wytoczono proces? Przecież takich małych drukarzy, są setki i tysiące. Zatem, skoro ktoś przyszedł z plakatami, na których widnieją nadzy mężczyźni w sytuacjach intymnych i usłyszał odmowę, dlaczego nie poszedł gdzie indziej? Zresztą, gdybym był drukarzem, również nie wydrukowałbym tych plakatów-pisze Robert Tekieli na portalu Tysol.pl

Czyli, zleceniodawca mógł sobie pójść do sześćdziesięciu pięciu innych drukarni. Nie poszedł. Co to znaczy? To znaczy, że ci ludzie chcieli ukarać niepokornego drukarza. I dać polskiemu społeczeństwu lekcję, że nikt nie ma prawa bronić się przed propagandą LGBT.

Nie jestem homofobem. Homofobia to lęk – fobia - przed homoseksualistami. Ja się tych ludzi nie boję, po prostu nie chcę, żeby rewolucyjni aktywiści wchodzili mi do domu, do szkoły moich dzieci, nie chcę, żeby narzucali mi sposób myślenia o świecie.

Nie mam zamiaru zgodzić się, by totalitarni działacze LGBT urządzali mi świat po tym jak odbiliśmy Polskę z łap komunistycznego totalitaryzmu.

W tej wojnie Polska ma wielu wrogów ściśle współdziałających ze sobą. Środowisko Gazety Wyborczej od 30 lat próbuje zniszczyć naszą wspólnotę katolicką. Ideologię LGBT/gender próbują wcisnąć nam i instytucje Unii Europejskiej, i globalne korporacje, i różne postępowe instytucje międzynarodowe, i działające w Polsce, finansowane m.in. przez Georgea Sorosa, fundacje i stowarzyszenia.

Najgroźniejszy jest ten sojusz wielkich pieniędzy i totalitarnej ideologii LGBT+.

George Soros finansuje w Polsce kilkadziesiąt (więcej niż 40) organizacji feministycznych, ateistycznych, promujących wielokulturowość i rewolucyjne spojrzenie na tożsamość płciową oraz prowadzących centra społeczności LGBTQ (pod tekstem lista wybranych organizacji finansowanych przez utworzoną w 1988 roku [!!] Fundację Batorego).

George Soros i inni globalni socjotechnicy chcą przerobić Polskę na obraz Belgii czy Francji, chcą przy pomocy aksamitnego totalitaryzmu, poprawności politycznej, ideologii gender, LGBT i multikulti zmiażdżyć polskie społeczeństwo oparte o organiczne, tradycyjne wartości. Chcą okaleczyć rodzinę, zniszczyć Kościół i zmusić nas do rezygnacji z patriotyzmu. Chcą zabić w nas te trzy miłości, które nas spajają. Chcą pozbawić nas miłości w rodzinie, miłości do ojczyzny i do Boga.

Ale ja nie chcę, by pracownicy polskich oddziałów wielkich korporacji byli zmuszani przez pracodawców do uczestnictwa w marszach promujących ideologię LGBT. Nie chcę, by polskie sądy używanie zwrotu „kobieta w ciąży” zaczęły uznawać za mowę nienawiści, bo „wyklucza innych”. Nie chcę, by w polskich szpitalach były przeprowadzane przymusowe aborcje dzieci osób uznawanych za niepełnosprawne. Nie chcę, by na naszych uczelniach nauczano, że w rodzinach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w heteroseksualnych oraz, że „pedofilia to niezmienna orientacja homoseksualna”. Nie chcę, by zniszczono nam wszystkie pomniki świętych, by z przestrzeni publicznej usunięto krzyże, a kościoły wyburzono lub zamieniono na domy uciech czy meczety. Nie chcę, by przestał istnieć sport kobiecy, bo zawody zawsze wygrywać będą mężczyźni, którzy na czas rywalizacji poczują się kobietami. Nie chcę, by katolików przymusowo poddawano wazektomii i sterylizacji. Nie życzę sobie, by doniesienia o gwałcie dokonanym przez imigranta oraz noszenie symboli religijnych było karane więzieniem. Nie zgadzam się, by w bajkach dla dzieci pokazywanie par heteroseksualnych zostało zabronione. Nie chcę, by podważający „oczywistość”, że zmiany klimatu są wywołane przez człowieka, byli zsyłani do obozów reedukacyjnych na Antarktydę. Nie zgadzam się, by jedzenie mięsa zostało uznane za przestępstwo przeciw ludzkości. Nie chcę, by noworodki płci męskiej były kastrowane. Pedofilia zalegalizowana. A matematyka i święta chrześcijańskie zakazane.

UE na powyższe cele wyłożyła w kwietniu 5 miliardów euro. W roku 2017 George Soros przeznaczył na ich realizację – 18 miliardów dolarów. Czy można się zatem dziwić tej rewolucyjnej ofensywie, która trwa w Polsce od dwóch miesięcy?

PS

Wybrane organizacje finansowane przez Fundację Batorego:

Stowarzyszenie Lambda Warszawa (udzielanie pomocy osobom, które doznają dyskryminacji i przemocy ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową), Akceptacja Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych, Federacja Znaki Równości (stworzenie i prowadzenie Centrum Społeczności LGBTQ w Krakowie), Centrum Pomocy Prawnej im. Haliny Nieć (monitorowanie dostępu do procedur uchodźczych na przejściach granicznych), Fundacja Akceptacja (wsparcie dla osób transpłciowych), Fundacja Czas Dialogu (działanie na rzecz wielokulturowości), Fundacja dla Wolności (wielokulturowe rozgrywki piłkarskie dla dorosłych), Fundacja Fundusz Feministyczny, Fundacja HerStory (edukacja „herstoryczna” i antydyskryminacyjna), Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego (działania na rzecz wolności sumienia i świeckości państwa, organizacja Zlotów Ateistów i Dni Ateizmu), Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji STER (współpraca ze środowiskiem lekarskim w zakresie praw reprodukcyjnych i seksualnych), Fundacja Wolność od Religii, Kampania Przeciw Homofobii (litygacja strategiczna zmierzająca do wprowadzenia związków partnerskich), Fundacja Równość.org.pl (wzmacnianie osób LGBT; zakorzenienie organizacji w lokalnych społecznościach), Kultura Równości (prowadzenie Centrum LGBTQI Wrocław), Stowarzyszenie Grupa Stonewall (miejsca spotkań integracji osób LGBT), Stowarzyszenie Manufaktura Inicjatyw Różnorodnych (przeciwdziałanie dyskryminacji ze względu na płeć), Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza (monitoring sytuacji prawnej związków jednopłciowych), Stowarzyszenie na rzecz Integracji Społeczeństwa Wielokulturowego Nomada, Stowarzyszenie na rzecz Osób LGBT Tolerado (organizacja spotkań grup rozwojowych: kobiecej, męskiej, młodzieżowej, osób transpłciowych, grupy Wiara i Tęcza), Stowarzyszenie Queerowy Maj (integracja i animacja społeczności LGBTQ w Krakowie).

Tysol.pl

Komentarze

Waldemar K.2019.07.3 22:18
Egzorcyzm ! Świety Michale, Archaniele! Wspomagaj nas w walce. A przeciw niegodziwościom i zasadzkom złego ducha, bądź naszą obroną! Oby go BÓG pogromić raczył, pokornie o to prosimy.! A ty Wodzu Niebieskich Zastępów , Szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym Swiecie krążą , Mocą Bożą, strąć do Piekła ! AMEN!
edi2019.07.3 9:58
LGBT bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!!
edi2019.07.3 9:53
DO BOLSZEWICKIEGO TROLLA - dzielnicowy TROLLU - JAK CI NIE WSTYD LOBBOWAĆ NA RZECZ ROSJI KTÓRA WYMORDOWAŁA 23 tys POLSKICH OFICERÓW !!!!!!!!!!
edi2019.07.3 9:50
Wbrew hasłom o wolności warto jednak pamiętać, że człowiek rozpustny staje się niewolnikiem swych żądz. Ksiądz Dariusz Oko mówi tu wprost – promowanie nieczystości skutkuje opętaniem seksem. Wbrew sloganom o równości taka persona staje się tyranem dla osób niechcących się jej podporządkować, sprzeciwiających się jej roszczeniom. To samo dzieje się w skali całych społeczeństw. Zapoczątkowana w miejscach takich jak Stonewall rewolucja zmierza do podporządkowania sobie narodów i do styranizowania osób jej się sprzeciwiających. "Od 15 lat staram się bronić Polskę i Kościół przed inwazją ideologii gender , neobolszewizmu, homoideologii, która jest sercem genderyzmu. W związku z tym grożono mi wszystkim możliwym, także zabójstwem – to robią geje. "- mówi ks. Oko CZY TO NIE JEST TERRORYZM ???????????????
anonim2019.07.3 9:39
Warto pamiętać, że jak pokazuje życie: na 100 pedofili 99,5 pedofila to homoseksualista. Nie trzeba tu badań: to zwykłe fakty ujawnione przy okazji afery z księżmi - pedofilami. Każdy homoseksualista to potencjalny pedofil.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.07.3 10:21
Każdy frondokatolik to potencjalny chory psychicznie debil i zwyrodnialec
Maria Blaszczyk2019.07.3 22:06
To jest fałszywe świadectwo przeciwko bliźnim Twoim. Innymi słowy - łgarstwo. Ja rozumiem, że nie wierzysz w te wszystkie historyjki o Bogu i piekle - sama w nie nie wierzę. ale lustro chyba jakieś masz? Ciekawe, jak jesteś w ogóle w stanie w nie spojrzeć...
Polak2019.07.3 8:13
Genderyzm to satanizm, czyli zamiana wiary w Boga na bożka seksu czego owocem jest śmierć duchowa. Ludzie opamiętajcie się póki czas bo będziecie zgubieni.
robaczek 2019.07.3 8:07
A KARAWANA JEDZIE DALEJ konserwy PATO- KATOlickie ;] Swiata nie zatrzymacie! no chyba ze Szydlo na front wyslecie! Łona wszystko załatwi! Teraz negocjuje podobno zmianę nazwy EU na EU im. Kaczynskiego! ;] załatwi!!!! zobaczycie!!! ja jej UFAM!! ;]
Karol2019.07.2 20:25
W Paryżu powiedzieli już bez owijania w bawełnę o co im chodzi. Parę słów kto tym bajzełesem kieruje. Ks Poradowski (link na końcu) wyjaśnia, że to żydzi stworzyli islam do walki z chrześcijaństwem. Nie wyszło im od strony Hiszpanii, to podeszli od wschodu, ale też dostali łupnia pod Wiedniem. No zaczęli kombinować inaczej, 100 lat później mamy Rewolucję Francuską, a następnie już leci: Marks, Engels, cała banda najprzeróżniejszych filozofów (oczywiście 99% pejsatych) i rewolucja bolszewicka. Tu też nie poszło jak należy, bo bolszewiki miały napoić swoje konie w Atlantyku. Pojawił się Gramsci, Szkoła Franfurcka, czego pokłosiem jest LGBT. Ale jak się zainwestowało w islam, to trzeba go wykorzystać i mamy nachodźców w Europie. https://dzienniknarodowy.pl/ks-prof-michal-poradowski-pochdzenie-islamu/
Polak2019.07.3 8:42
http://www.fronda.pl/a/zmarly-rabin-wskazal-imie-mesjasza-1,87055.html
kosa2019.07.2 19:24
Sorosie , zobacz swoje zdjęcie , śmierć masz za plecami , na kolana psie i błagaj o wybaczenie
ect2019.07.2 19:18
Mówi głupi w sercu swoim: "Nie ma Boga". Zepsuci są, ohydne rzeczy popełniają, nie ma nikogo, kto by czynił dobrze. Na synów ludzkich Bóg spogląda z nieba, by zobaczyć rozumnego, który szuka Boga. Wszyscy razem zbłądzili, stali się nikczemni, nie ma ani jednego, kto by czynił dobrze. Czyż się nie opamiętają wszyscy czyniący nieprawość, Ps 14
POP2019.07.2 19:13
http://www.shittytube.com/hot-teen-scat-eater-video
Realista2019.07.2 18:46
Gdyby nawet przyjąć, ze LBGT jest ideologią, to zwracam uwagę, że przedstawicielom LBGT nie przeszkadza katolicym, natomiast ideologia katolicka mocno zwalcza LBGT. Jak widac odpowiednie odniesienia mozna odnaleźć nawet w książce, którą czczą katolicy. To która ideologia jest totalitarna?;)
ect2019.07.2 19:15
Takim Realistą to ty chyba nie jesteś. Czyżby rzeczywiście przedstawicielom LGBT nie przeszkadzał katolicyzm? Biblia, którą czczą katolicy nazywa zachowania homoseksualne złem, widocznie nie bez powodu.
Realista2019.07.2 21:46
A przeszkadza? Czy przedstawiciele LBGT maja jakis zasady, zgodnie z ktorymi należy potępić wiarę w katolickiego boga czy potępić kogos kto wyznaje katolicyzm? Nie wydaje mi się.
JPIII2019.07.2 18:27
Tekieli to idiota.Chrystus to bydle i pedał który łajdaczył się z 12 ped...ałami zw. apostołami. Był owocem starego pedophila zw. bogiem, który zgwałcił 14-letnią dziewczynkę zw. marychą. Aprobować takie fakty to trzeba być idiotą to n-tej potęgi.
Szendzielarz2019.07.2 18:39
jesteś na prostej drodze do wiecznego cierpienia: moralnego i fizycznego. tymczasem już teraz cierpisz paplając się w pedalskim g-wnie
anonim2019.07.2 18:43
Takim gorylom życzy się jednego. Żebyś zdychał kilka dni.
www2019.07.2 19:03
Nie wiem dlaczego się denerwujecie... Przecież widać, że JPIII to idiota. Przeanalizujmy: JPIII wymyślił sobie, że Chrystus to pedał i łajdaczył się w innymi pedałami. Czyli wniosek jaki możemy wyciągnąć na podstawie takiej wulgarnej krytyki homoseksualizmu, to skrajnie nienawistne nastawienie JPIII do homoseksualistów. Jakie więc powinno być nastawienie JPIII do ideologii gender propagowanej i wspieranej przez Sorosa, która to ideologia polega dokładnie na łajdaczeniu się pedałów z pedałami? Oczywiście nastawienie JPIII do Sorosa powodowane zasadą analogii, powinno być skrajnie krytyczne. Dlaczego nie jest? Ano dlatego, że JPIII to idiota i nie rozumie zasad najprostszej logiki.
ANNA2019.07.3 13:19
zgłaszam obrazę uczuć religijnych
AB2019.07.2 19:20
Wypowiedź ze śmierdzącego piekła! Tylko szatan i jego sługi tak nienawidzą Chrystusa, miłości i dobra. Święty Michale Archaniele, wtrąć te skrzeczące demony do piekła, gdzie ich miejsce!! Nie zwlekaj!
Ben2019.07.2 18:15
Czemu ten lisz jeszcze żyje? Czy Soros pożera organy nienarodzonych dzieci? Bo to jest jedyne wyjaśnienie o jakim mogę pomyśleć.
anonim2019.07.2 18:41
Może zdechnie niedługo.
szcze na PiS i rydzyka2019.07.2 18:15
Dla Polski groźny jest sojusz PiSu i totalitarnej ideologii prezentowanej przez kościół katolicki!
Ben2019.07.2 18:16
Zdeponowano na twoim koncie 10 Sorodolarów.
pc2019.07.2 18:18
Jeszcze groźniejsi są tacy durnie jak ty.
anonim2019.07.2 18:39
Dzielnicowy to obcy agent. Im więcej pluć mu na ryj to jest bardziej zadowolony. Szambo mu najlepiej smakuje. Niestety są tacy ludzie, którym do zwierząt bardzo blisko.
Bożena2019.07.3 8:16
Nie ubliżaj zwierzętom
Szendzielarz2019.07.2 18:41
zboki won z Polski
edi2019.07.3 9:52
dzielnicowy TROLLU - JAK CI NIE WSTYD LOBBOWAĆ NA RZECZ ROSJI KTÓRA WYMORDOWAŁA 23 tys POLSKICH OFICERÓW !!!!!!!!!!