11.11.14, 14:34Rosyjskie media o polskim Święcie Niepodległości: nacjonaliści, marsze i zamknięte sklepy (fot. archiwum)

Rosyjskie media o polskim Święcie Niepodległości: nacjonaliści, marsze i zamknięte sklepy

Agencja prasowa TASS poinformowała, że w Warszawie zaplanowano przeprowadzenie 10 zgromadzeń. Oddzielny akapit w informacji poświęciła Marszu Niepodległości.

Zaznaczyła, że co roku organizują go "przedstawiciele organizacji nacjonalistycznych". Autorka korespondencji przypomniała, że w roku ubiegłym w trakcie Marszu Niepodległości doszło do incydentów pod Ambasadą Rosji w Warszawie.

Portal internetowy "Nowyj Kaliningrad" w artykule o Święcie Niepodległości zwrócił głównie uwagę na fakt, że dziś w Polsce jest dzień wolny od pracy . Dlatego są zamknięte sklepy i urzędy państwowe. Z publikacji można się dowiedzieć, że małe sklepiki dziś mogą pracować a od jutra handel i urzędy znów będą normalnie funkcjonować. Ta praktyczna informacja podana przez portal internetowy nie jest bez znaczenia. Mieszkańcy Kaliningradu chętnie robią w Polsce zakupy i powinni wiedzieć, że dziś lepiej nie jechać do naszego kraju w podróż po supermarketach.

MaR/Forsal.pl/IAR

Komentarze

anonim2014.11.11 17:52
ruskich to wybić jak muchy bo to kraj chamów i morderców