10.06.19, 18:48zdj. screen Youtube

Rubik w 'The Times' lamentuje nad 'zacofaniem' Polski

Anja Rubik, pochodząca z Polski supermodelka, pojawiła się na okładce weekendowego magazynu „The Times”. Gwiazda opowiadała o swojej akcji #sexedpl, podczas której prowadzi postępową „edukację seksualną” w Polsce.

Modelka w rozmowie z magazynem przedstawiła Polskę jako kraj prawdziwie zacofany. Co Anja Rubik zdradziła brytyjskiemu pismu?

Według Rubik polskie dzieci często słyszą słowa: „Tego nie dotykaj, tego nie rób”.

"To był sposób wychowywania dzieci w Europie Wschodniej. (...) W Polsce nie ma edukacji seksualnej, ale przedmiot nazywany „przygotowaniem do życia w rodzinie”. Oficjalny podręcznik ma 180 stron, ale słowo seks pojawia się w nim tylko dwa razy i to w negatywnym kontekście, (…) w podręczniku homoseksualizm jest przedstawiany jako choroba, a masturbacja jest znakiem niedojrzałości"

Rubik skarżyła się również na poziom tolerancji dla homoseksualistów, zwłaszcza na prowincji.

"W Warszawie, czy Krakowie niebycie heteroseksualnym nastolatkiem nie jest takie straszne. Ale jeśli urodziłeś się w małym miasteczku, na tolerancję nie ma co liczyć. Jeśli w dodatku masz bardzo religijnych rodziców, są spore szanse, że będą usiłowali wysłać cię na „leczenie” zamiast cię zaakceptować"-zaznaczyła modelka.

Tysol.pl

Komentarze

ada2019.06.12 5:49
Głupia Kaśka z Koziej Wólki dała głos. Do logopedy, paniusiu.
Ela2019.06.11 14:23
Brzydka, chuda szczapa zwykła celebrytka , demoralizuje i jest zacofana , a może odpytać ją z prawdziwej historii ,biologii zobaczymy jej wiedzę .
ciekawski2019.06.11 10:30
Kim jest Anja Rubik ze warto ja cytowac ?
Aleks.2019.06.11 9:23
Jeśli ktoś na kraj swój narzeka w innych mediach tym bardziej za granicą niech się wyprowadzi nikt nikogo nie trzyma na siłę . Ta pani dla lansu wszystko zrobi. W myśl zasady kasa najważniejsza .
miki292019.06.11 9:19
Świat stoi otworem Pani Rubik! Poco męczyć się w zacofanej Polsce.
model2019.06.11 8:24
A ja myslałem że ona troszkę mądrzejsza jest ale w Dubaju to za nocnik robiła to jest jej przeszkadzało nie jednego stolca na klatę przyjęła
Prezes2019.06.11 8:17
Edukację seksualną to te wszystkie celebrytki przechodziły w Dubaju pod pilnym okiem szejków
qwertry2019.06.11 8:03
No i niestety ma rację. Patrz mapa przemocy w rodzinie i problemów alkoholowych dla czego pokrywa się z mapą elektoratu PiS. Chamstwo, prostactwo, kołtuneria idące w parze z głębokim katolicyzmem to obraz dzisiejszej Polski. Polski PiSu i kościoła. Te dwa związki (jeden od wieków, drugi wziął z nich przykład) wiedzą że aby rządzić trzeba mieć lud głupi i nie wykształcony za to gorąco wierzący.
anonim2019.06.11 7:28
Rubik musi być taka anty Polska, w końcu jest z podkarpackiej wsi. Biedulka musi więcej i więcej pluć na tę prowincjonalną Polskę, bo przecież za to jej płacą.
:-((2019.06.11 7:10
To coś w ogóle żyje?!
taro2019.06.11 6:44
,,supermodelka,, ?
Maria Blaszczyk2019.06.11 12:10
Tak, supermodelka. Nie słyszałeś o takich osobach? Pozuje do zdjęć i prezentuje ciuchy na wybiegach. Płacą jej miliony dolarow rocznie za to, że zwiększa sprzedaż róznych produktów.
Zerr02019.06.11 16:09
supermodelka? Plz, nie rozśmieszaj mnie. To jest ktoś zupełnie inny To jest ktoś, kto obiektywnie swoją postawą i prezentowaniem "patrzcie mi sie udało i wam może" nagania tysiące naiwnych dziewczyn do seksbiznesu, mamiąc je karierą, a które obiektywnie lądują w burdelach, czasem czasem w Dubaju.
Maria Blaszczyk2019.06.11 23:09
Słyszałam, jak wypowiadala sie ze trzy razy. Za kazdym razem mówiła coś zupełnie innego, niż "mnie sie udało i wam może". Słyszałam, jak mówiła, że to ciężka robota i nie dl idiotek. Słyszałam, jak krytykowała dziewczyny, które myślą, że to chodzi o wygląd. Słyszałam, jak mówiła o modzie - widząc w niej sztukę i mjącą o niej dużą wiedzę. Nic tam nie było o seks biznesie. Ani żadnego nakłaniania. Wręcz przeciwnie.
Zenon2019.06.11 6:39
Prymitywna, bezmyślna celebrytka. Pusta lalka!!
anonim2019.06.11 6:13
Śmierdzi od niej trupem 40 parę lat bez makeupu 50 0 męża i zero dzieci. Przeciętna Afrykanka czy arabka ma 4-5 dzieci a ona niby istnieje chodzi i mówi ale tak naprawdę jest już martwa za życia. Samotność czyli czas między 40-80 to strasznie długo czasu. Jaki normalny mężczyzna umówi się z nią dla czegoś innego poza seksem i który normalny nie rzuci jej jak tylko mu się znudzi.
Pracownik2019.06.11 6:30
Może wydać ci się to szokujące, ale istnieją ludzie, którzy mają inny cel w życiu niż urodzić "4-5 dzieci". Myślę, że Anja Rubik akurat nie może narzekać że coś jej w życiu nie wyszło, skoro jest jedną z topowych modelek na świecie i w miesiąc zarabia więcej kasy niż ty przez całe życie. A i o jej samotność również bym się nie martwił.
anonim2019.06.11 7:21
Kasa to nie wszystko, albo jesteś bardzo głupi, albo bardzo młody i argument że jest topową modelką mnie nie przekonuje. Może wymień jakieś jej osiągnięcia naukowe, albo sportowe/jak np Klepackiej/, bo to że nauczyła się chodzić po ''wybiegu''i jest typem androgenicznym to trochę mało żeby czuła się autorytetem, szczególnie że sama dzieci nie posiada. Zapewniam cię że jeżeli jeszcze nie jest, to napewno będzie samotna.
Pracownik2019.06.11 7:37
To, że Klepacka nauczyła się stać na desce z żaglem nie jest większym osiągnięciem niż chodzenie po wybiegu. Obie panie są dobre w tym co robią i nie widzę powodu aby którąś z nich stawiać wyżej od drugiej.
Zerr02019.06.11 8:59
Pracownik wybaczy, ale ilośc godzin treningu i pracy potrzebna Klepackiej jest N x większa niż cokolwiek w wykonaniu babsztyla o nazwisku jak dziecięca zabawka.
Sebastian Lorenc2019.06.11 10:07
Zerro dlaczego poniżasz tak tą kobietę? Zachowujesz się jak ostatni prostak, jeszcze do nazwiska się przyczepiłeś. Anja do tego co ma doszła ciężką pracą, cokolwiek by o niej nie mysleć.
Zerr02019.06.11 16:05
Nie poniżam tylko atakuję. Bardzo nie lubię, jak takie osoby, takie antyprzykłady dla młodych dziewczyn, takie chodzące reklamy najgorszego co może zrobic nastolatka, robią za "Wyrocznię Moralności". To jest obrzydlistwo. Ta bardzo-zła-kobieta reklamuje sposób życia, który w 80% kończy się w bajzlu, czasem w dubaju. Bo tak właśnie kończy szalenie wiele modelek - w seksprzemyśle. I ona obiektywnie wciąga małolaty do tego. I taki ktoś, taka [---] śmie kogokolwiek pouczac o "dorastaniu i seksie".
Maria Blaszczyk2019.06.11 12:07
Nawet nie chce Ci sie sprawdzic, ile ma lat - co i tak nie ma znaczenia. Przestań się tak nad nią użalać, bo nic o niej nie wiesz. Może jest samotna - a może nie. Moze mężczyźni - normalni lub nie - za nią szaleją - a może wręcz przeciwnie. Nie ma obowiązku rodzenia dzieci. A jak damy Arabkom i Afrykankom możliwość wyboru - np. tym w Europie - to wcale nie rodza po czworo dziec, więc chyba jednak to nie jest najlepsze, co kobietę może spotkać. Nie mam pojęcia, na jakiej podstawie te sądy - no chyba, że jesteś jej przyjaciółką, ale nie sądzę, bo wtedy byś wiedział/a ile ma lat i nie paplałabys bo forach internetowych na temat jej sekretów.
Grizzly2019.06.11 6:11
Mówiąc Górskim: wyjechałaś ze wsi do miasta i jesteś jeszcze większą wieśniarą niż byłaś!
tretka2019.06.11 4:32
Instytut Kinseya Od ponad pół wieku w najbardziej rozwiniętych krajach trwa "rewolucja seksualna". Ta radykalna zmiana tradycyjnych norm i wartości, doprowadziła do liberalizacji przepisów regulujących zachowania seksualne. Wiele z tych dramatycznych zmian norm i praw zawdzięczamy nieuczciwym "badaniom" nad płcią i zachowaniami seksualnymi dr Alfreda Kinseya. Fundacja Rockefellera sfinansowała badania amerykańskiego biologa Alfreda Kinseya nad seksualnością człowieka. W latach 1948-1953 wydał on dwa raporty O zachowaniach seksualnych mężczyzn (1848) O zachowaniach seksualnych kobiet (1953) Prowadząc bliższe dociekania, Dr Judith A. Reisman odkryła, że pozyskiwanie grupy badawczej dzieci polegało między innymi np. na gwałceniu niemowląt i małych dzieci obu płci i prowadzone było przez przestępczą grupę homoseksualistów i pedofilów (Kinsey, sex and Fraud, Huntington House, 1990), jaką stanowili sam Kinsey i jego współpracownicy. W szczelnie wyciszonym pomieszczeniu w piwnicach Instytutu w Indianie przeprowadzali zbrodnicze ?eksperymenty?. Jeden z biografów Kinseya, Jonathan Gathorne-Hardy, dotarł do całości archiwum Kinseya, jednak zanim zdążył je opublikować, zostało utajnione przez Instytut. Wiemy więc tylko z relacji Hardyego, że niektóre działania na dzieciach były wyjątkowo brutalne. Dzieci w wieku od dwóch miesięcy do 15 lat były molestowane seksualnie w celu doprowadzenia ich do stanu, niemożliwej do osiągnięcia przez większość z nich, rozkoszy. Czynili to tzw. ?technicznie przeszkoleni? mężczyźni. Mówi się o dziewięciu takich badaczach. Był wśród nich m.in. znany dr. Green- Rex King, pedofil i psychopata, który przyznał się do molestowania ponad 800 dzieci. Wyniki swoich działań zapisywał skrupulatnie w dzienniku i przekazywał dr. Kinseyowi. Współpracownik Kinseya, Clarence Tripp, zeznał w trakcie prowadzonego przez senat Stanów Zjednoczonych dochodzenia (później wyciszonego), że niektóre dzieci zgadzały się na proponowane im pieszczoty, jednak kiedy dochodziło do momentów kulminujących wzbraniały się i krzyczały z bólu, bo, jak powiedział ?ich genitalia były małe i zaistniał problem niedopasowania?. Sam Kinsey stwierdził, iż u niektórych dzieci ciężko rozpoznać moment orgazmu, szczególnie że nie występuje ejakulacja. Kinsey i jego zespół klasyfikował wszystkie rodzaje aktywności seksualnej jako normalne: między różnymi płciami, ze zwierzętami, dziećmi pomiędzy sobą i dorosłych z dziećmi, stosunki kazirodcze.
Icek2019.06.11 3:33
Czy to nie jest pusta ,kachektyczna lata ,prostataczka, o wybitnym upośledzeniu intelektualnym,na podstawie wypowiedzi można sądzić, że jest absolwentka co najwyżej sześciu klas szkoły podstawowej, ktorej jedynym atutem jest wątpliwej wg mnie urody twarz i dooopa?
KOLEJNA RASISTKA ANTYPOLSKA2019.06.10 23:17
Imię zmienione na niemieckie... Bo polska "Ania" nie do przyjęcia dla niepolskich rasistów-polonofobów rządzących moda-biznesem, tak? Patrzcie co ona wyplata o Polsce Brytolom z polakożerczego szmatławca.... To nie tylko za przyczyną obcych rasistów antypolskich nasz, Polaków, wizerunek za granicą jest negatywny, pogardę i nienawiść budzący i traktowani jesteśmy tam jak kiedyś Murzyni i inni Kolorowi. To również za przyczyną rodzimych rasistów i rasistek antypolskich oczerniających Polskę i Polaków przed obcymi rasistami antypolskimi, ku tych ostatnich zadowoleniu. Nie zapomnijmy i nie wybaczmy.
Kazimierz Tomkowicz2019.06.11 9:43
Pełna zgoda
zbycho2019.06.10 23:14
Kolejna oświecona wielkomiejska.Myśli,że jak wygłosi swoje nic nie warte dyrdymały to nikt nie pomyśli,że może być z Rzeszowa.
andrzejhahn32019.06.10 22:00
nic dziwnego skoro taki portal jak fronda i jej nieuki promuje zbrodniczy kosciol katolicki i sekciarska sekte katolicka
vit2019.06.11 0:16
A co propaguje Andrzejhahn3 - poza własną głupotą, nieuctwem i nienawiścią chorobliwą do Kk??? Stary ubek, pomiot ubeka (UBydlak?), brooklyn;iak (jehowita?)
ILU KATOLIKÓW ZAMORDOWAŁEŚ?2019.06.11 0:48
Jeśli Fronda to portal zły, to jeśli włazisz na ten portal i zamieszczasz na nim wpisy, to też jesteś zły, prawda? Mówisz, że Kościół Katolicki jest zbrodniczy? Co jeszcze nam powiesz w tym stylu? Czy jesteś stalinistą, nazistą, czy z takiej rodziny? Jeśli tak, to ilu katolików zamordowałeś osobiście albo twoja rodzina?
anonim2019.06.10 21:11
jestem homofobem i rasistą i jestem z tego dumny
Zerr02019.06.10 20:45
A kim w ogóle jest ta dziwna osoba o dziwnym nazwisku? Zaraz zaraz... kostka rubika? pamiętacie? Ona ma coś z tym wspólnego?
Ed2019.06.10 20:41
odezwała się anorektyczka z IQ na poziomie parzystokopytnych. Ani to ładne ani mądre, a że ma męską urode to pedaly od mody wyciągnęli ja za uszy z jakiegoś gimnazjum.A Ile się naobciągać musiała... a tfu
Maria Blaszczyk2019.06.10 20:49
Kobieta jest na szczycie świata. Sławna. Bogata. A Ty sie czepiasz, że nie tak wygląda... A do tego do żadnego gimnazjum nie chodziła. Bo urodziła się w 83 roku. Ale Ty widać nie wiesz, że gimnazja to nie zawsze były... A tak z ciekawości - czy wg Ciebie ona tym "pe...om od mody" musiała obciągać? Czy nie widzisz w tym drobnej nielogiczności?
Zerr02019.06.10 20:59
No tak. Od czasu do czasu jakaś dziunia z zadupia robi karierę na tzw siedzenie. To znaczy - w te zawody startuje tysiąc dziuń, 990 kończy karierę w nocnych klubach, z każdym rokiem coraz tańszych, kilku się fuksem poszczęści i robią za callgirl, jedna może zostac nawet cesarzową Katarzyną I, de domo Skowrońską.
Maria Błaszczyk2019.06.10 21:33
???? Nie wiem, skąd taTwoja pogarda... Ani nie jestem pewna, czy Częstochowa to zad...ie, ani jakie to miałoby mieć znaczenie. Czy pochodzenie z zad.a oznacza, że nie wolno robić kariery? Myślę, że jednak pani Rubik ma pewne kompetencje, których Ty np. chyba nie masz. Polegają one na tym, że jak się opublikuje jej zdjęcie w sukience czy piersicionku, którą chce się sprzedać, to wzrost sprzedaży tej sukienki czy pierścionka przynosi takie pieniądze, że opłaca się płacić jej setki tysięcy za pozowanie do tych zdjęć. Możesz spróbować, czy się sprawdzisz w tej robocie... I nie wiem, na jakiej podstawie wypowiadasz się na temat tego, w jaki sposób zrobiła karierę.
Zerr02019.06.10 21:42
Dola kosztownego wieszaka nie zależy od kompetencji, tylko od fuksa. Taki totolotek. Okej, ludzie wygrywają w totka. Nędzne jest to, że zgraja pustaków wydaje dobre pieniądze na dopersznyty "reklamowane" przez tę dziuńke. No, ale okej, pieniądze powinny iść od frajehrek do starszych i mądrzejszych. A wypowiadam się ponieważ wiem jak to działa i nawet znałem parę tzw modelek. No cóż, dobrze by było żeby dziunia Doda ukręciła ten Film o wycieruszkach z Dubaju.
Maria Blaszczyk2019.06.10 22:08
Ja też znam parę modelek. No i co z tego wynika? Tyle, że pani Rubik sprzedaje więcej, niż kto inny. Chyba też nie za bardzo wiesz, co pani Rubik reklamuje (np. jest modelką dla H&M czy Next - takiej brytyjskiej popoularnej marki, gdzie dzinsy kosztują 10 euro, a top 7,5). Więc uwaga o pustakach wydających "dobre pieniądze" wskazuje właśnie na to, że masz zerowe pojęcie o tym, co taka modelka robi. To nie na Ralphie Laurenie czy Victoria’s Secret się tyle zarabia... Tam się tylko wypracowuje rozpoznawalność. Zarabia sie na produktach dla mas. Z jakiegoś powodu czujesz sie uprawniony do pogardy i dehumanizacji. Nazywania ludzi dziuniami czy "wieszakami". A z jakiegoś powodu setki innych modelek, często młodszych i ładniejszych, nie sprzedają tego, co sprzedawać mają tak, jak akurat pani Rubik.
Zerr02019.06.11 8:56
Chyba bardzo dobrze wiem, jak się zarabia na masówce. To niczego nie zmienia w logice mojego rozumowania Milion frajerek składa sie po łan ojro. Z jakiego powodu "nie sprzedaja"? Z takiego że to tototolotek - sprzedają osoby znane z tego że są znane. Nb trzeba być idiotą, żeby się kierować wątpliwą zreszta uroda "modelki" w swoich decyzjach zakupowych. No cóż, tzw target nie jest w stanie rozkminić rozkładu jazdy autobusów.
Leo2019.06.10 20:40
jak się jej nie podoba wychowanie w Polsce to niech w ogóle tu nie przyjeżdża , niech się rozkoszuje całym ty zboczonym towarzystwem zachodu------------- i czeka końca Jaki wstyd dla rodziców takich takich dzieci [celebrytów] gdy słyszą takie ich wypowiedzi .
anonim2019.06.10 20:39
Czy ta Pani nie jest przypadkiem specjalistką od szybkich numerków, również w toaletach pociągów?!
Marek2019.06.10 20:37
Ta dziewczyna ma jakiś defekt. Nawet w imieniu.
mona2019.06.10 21:03
Ona cała jest jednym wielkim defektem.
Świetne ! :)2019.06.11 7:15
Najlepszy koment. Wart dobrej kawy i czekolady.
poPO =dno2019.06.10 20:36
to może nuiech ta pancia zacznie chodzic z gołą dup... po mieście i pokaże nam postep!!!
Iwona M.2019.06.10 20:29
Rubik- pusta latAwica
anonim2019.06.10 20:26
Jakie pismo taki autorytet.
ertghsdfgsr2019.06.10 20:20
ta ci.p.k.a sprzedalaby wlasna matke za dobry artykul, typowe, podlizywania sie zacofanym cwiercinteligentnym zboczencom lewackim z zachodu
Maria Blaszczyk2019.06.10 20:20
Ale co w tym, co mówi pani Anja Rubik się nie zgadza? No bo przedstawiła Polskę, jako kraj zacofany, to, co cytujecie, rzeczywiście jeży włos na głowie; tylko pytanie brzmi, czy nie miała racji.
anonim2019.06.10 20:24
No nie, nie ma racji.
Maria Blaszczyk2019.06.10 20:44
To co się konkretnie nie zgadza? Bo ona daje konkretne przykłady. Przedmiot o dziwacznej nazwie. Podręcznik. Nietolerancję. Krzywdzenie nieheteronrmatywnych dzieci "leczeniem". Więc w czym kłamała? Czy mamy przedmiot o innej nazwie, gdzie prowadzi sie edukację seksualną w oparciu o współczesną wiedze na ten temat? Czy podręcznik ma może 182 strony? Czy nie wymyśla się osobom nieheteronrmatywnym od zboczeńców? Czy nie stosuje się jakichś szarlatańskich metod krzywdzenia osób nieheteronormatynych? Konkrety jakieś.
Zerr02019.06.10 20:50
Nazwa jest okej. nie ma dzieci "nieheteronormatywnych", a te które popadają w zaburzenia rozwoju psychoseksualnego należy leczyc jak najprędzej. Barbarzyństwem jest odmawianie im pomocy. A w ogóle co to znaczy "współczesna wiedza"? Nie ma czegos takiego - jest jakaś - straszna lewicowa antropologia zakładająca totalne zbydlęcenie człowieka - a my się na to nie zgadzamy i juz. Słowo Zboczeniec jest adekwatne. Czy 'zaburzeniec' jest lepsze? Bo ja wiem? czyli wychodzi na to , że ta "rubik" czy jak jej tam, zmyśla i właściwie kłamie.
Maria Blaszczyk2019.06.10 22:17
Jak to nie ma??? Poczynając od takich, które sa interseksualne, poprzez transpłciowe, po niehetero, asy, itd. I tego się nie leczy. A współczesna wiedza istnieje. Dzięki niej mamy cywilizację techniczną. A ta pozwala Ci np. siedzieć w internecie i za pomoca zaawansowanych technologii pisac w nim rzeczy. Uratuje Ci życie, jak Ci się naczynie wieńcowe zatka. I róznież zbadała wiele aspektów płciowości ludzi. I wyszło jej na to, że istnieje grupa zjawisk, która nie wpasowuje się w nasza zachodnią normę kulturową, dotycząca binarności płci i modeli ludzkiej seksualności. Od obrażania ludzi, u których te zjawiska występują, one nie znikną. Ale za to - wyrządzi się im krzywdę. Bo człowiek jest istotą społeczną i źle znosi odrzucenie i nienawiść, jeśli sa one przewlekłe. A w którym miejscu ona zmyśla i kłamie? Zaś nazwa nie jest OK. Bo choć nie mam nic przeciwko uczeniu ludzi, jak najlepiej budowac rodziny (choć akurat ten przedmiot sie tym nie zajmuje), to rzecz w tym, że ludzie potrzebują wiedzy o seksualności. A ten przedmiot tym również się nie zajmuje.
qwertry2019.06.11 8:10
Piekny i mądry wywód Mario Blaszczyk ale cóż na próżno polski katolik nie rozumuje logicznie on wierzy.
Zerr02019.06.11 16:15
tylko w waszym "świecie" pozostawia się osoby chore ich własemu losowi. To obrzydliwe Mam nadzieję, że dobry Bóg da nam w ręce władzę w Europie, i wtedy jedną z pierwszych rzeczy będzie postawienie przed Sądem wszystkich decydentów odpowiedzialnych za uniemożliwienie leczenia osób z zaburzeniami rozwoju psychoseksualnego, które desperacko pragną takiej terapii. Wiemy, że przez takie zakazy wiele takich chorych osób popełniło samobójstwo, więc zapewne Sąd wymierzy im kary jak za celowe doprowadzenie do samobójstwa, czyli jak za morderstwo z premedytacją. Niech się Bóg nad nimi ulituje!
Unrug2019.06.11 6:57
Wszystko się nie zgadza! To klasyczna projekcja i chamska manipulacja.
Maria Błaszczyk2019.06.11 11:59
Konkrety. Bo z wrzasków, że się wszystko nie zgadza, nie sposób wywnioskować co.
Unrug2019.06.11 15:56
Wszystkie zarzuty to subiektywna ocena, równie dobrze można powiedzieć, że protestanci są chorzy psychicznie, żołnierze to tchórze, lekarze są niedouczeni, pielegniarki leniwe, politycy to złodziej itd itd itd ... Bo bez watpienia znjadziemy przykłady chorób psychicznych wśród protestantów, tchórzy w najodważniejszych armiach świata, leniwe pielegniarki itd ... JEJ I TWOJE ZARZUTY ... TO BEŁKOT!
Zerr02019.06.10 20:44
Krajami zacofanymi, z niską Kulturą, krajami przywracającymi prymitywne i barbarzyńskie rozwiązania prawne sa bez wątpienia kraje zachodniej Unii Europejskiej. Stawianie na równi homozwiązków cofa nas o jakieś 2000 lat Dwie formy "małżeńskie" (PACS) cofa nas do wczesnago średniowiecza. Likwidowanie wydzielonego, chronionego okresu zwanego dzieciństwem cofa nas do starożytności
Maria Blaszczyk2019.06.10 21:21
??? Pomijając już bzdury o związkach i cofaniu - kto chce likwidować "wydzielony, chroniony czas zwany dzieciństwem"? I w jaki sposób?
BRONISZ OCZERNIANIA POLSKI PRZEZ RUBIK?2019.06.11 0:38
Rubki twierdzi, że Polska leży w "Europie Wschodniej". "Europa Wschodnia" to dziś termin rasistowski. Dla ciebie to się "zgadza", że ona używa tego terminu w odniesieniu do Polski? Cytat: "przedstawiła Polskę, jako kraj zacofany, to, co cytujecie, rzeczywiście jeży włos na głowie" Autor Frondy zacytował oświadczenie Rubik, że w Polsce nie ma edukacji seksualnej, że jest przedmiot nazywany „przygotowaniem do życia w rodzinie”, że w podręczniku słowo seks pojawia się "tylko" dwa razy, w negatywnym kontekście, homoseksualizm jest przedstawiany jako choroba, masturbacja jest znakiem niedojrzałości, w Warszawie, czy Krakowie niebycie heteroseksualnym nastolatkiem nie jest takie straszne, jeśli urodziłeś się w małym miasteczku, na tolerancję nie ma co liczyć, jeśli masz bardzo religijnych rodziców, są spore szanse, że będą usiłowali wysłać cię na „leczenie” Mówisz, że cytowane oświadczenie Rubik jeży ci włos na głowie? Dlaczego? Bronisz ganienia przez Rubik Polski, jej przedstawiania Polski jako zacofanej? Dlaczego? Bo sama tak przedstawiasz Polskę w obcym kraju, w którym mieszkasz? Ten kraj to Holandia, tak? Do normalnych: Brytania i Holandia to chyba najbardziej rasistowskie wobec Polaków kraje w Europie. Z tym, ze w Holandii jest wielu Polaków, którzy popierają POkomunę, i oczerniają Polskę przed Holendrami jako kraj zły, zacofany itp.
Maria Blaszczyk2019.06.11 12:01
O, matko i córko... Tak się po angielsku mówi na tę część Europy. W zaden sposób mi to nie przeszkadza. A czemu jeży mi włos na głowie? Bo dzieci nie otrzymują najlepszej rzeczy, jaką my, dorośli, możemy im dać. Wiedzy. Tak w ogóle jest z tym u nas marnie, ale tu mówimy o niesłychanie ważnej dziedzinie życia - seksualności, Moja prababcia, endeczka, mówiła, że dzieci należy nauczyć dwóch rzeczy - skąd się biorą dzieci i skąd się biorą pieniądze. Myślę, że nie było to głupie. My nie robimy żadnej z tych rzeczy. Dzieci powinny mieć wiedzę o seksie; o antykoncpecji; o swoich prawach; o prawach innych; o tym, jak tworzyć związki. A przedstawianie homoseksualizmu jako choroby jest po prostu cofaniem się o kilkadziesiąt lat. Medycyna to dynamicznie rozwijającva się gałąż wiedzy. Jak ja byłam mała, to typowe dla miejskich dzieci, narażonych na smog, infekcje, leczono antybiotykami i bakteriostatykami. Efekt był opłakany, przez kilkanaście pierwszych lat mojego życia prawie nieustannie kasłałam. Potem medycyna poszla na przód i moja najmłodsza siostra była leczona na to samo już lekami przeciwhistaminowymi... Okazało się to znacznie skuteczniejsze i mniej szkodliwe. No więc kiedyś, wskutek błędów badawczych, uznano homoseksualizm nawet nie za chorobę, tylko za zaburzenie. Potem napłynęły kolejne dane i okazało się, że był to błąd. Od tego czasy minęło prawie lat, a my nie mamy żadnego, najmniejszego powodu by uznać homoseksualizm za chorobę (ani nawet za zaburzenie). A prześladowanie i znęcanie się z powodu homoseksualizmu nad kimkolwiek nie jest chyba za fajne? Masturbacja jest przedstawiana jako znak niedojrzałości... W jakim sensie? Masturbacja jest powszechna na każdym etapie życia, od okresu niemowlęcego do śmierci, Co w tym niedojrzałego? Oczywiście, jeśli zastąpi zwykły seks u dorosłego człowieka to niekoniecznie będzie to dla niego korzystne - np. zniszczy mu małżeństwo. Ale to tak, jak z jedzeniem szpinaku. Nie ma nic złego ani niedojrzałego w jedzeniu szpinaku, problem pojawia się, jeśli człowiek je szpinak po 6 godzin dziennie i nie ma czasu na nic innego.
Maria Blaszczyk2019.06.11 12:01
A jak ja przestawiam Polskę w Holandii (zaznaczam, ze nie mam nic wspólnego z PO, nie cierpię ich szczerze, to taki sam zacofany beton jak PiS - przecież ten idiotyczny przedmiot nie spadł nam z nieba za miłościwie panującego nam PiSu). No cóż, to jest trudny temat. Przez wiele lat mówiłam o Polsce z dumą i radością. Uważałam, że się europeizuje w zachwycającym tempie. Ale ostatnio... Jest dość ciężko. Po pierwsze - ludzie co i raz od kilku lat pytają, co nam w tej Polsce odbiło. Czemu niszczymy demokrację, czemu prześladujemy ludzi. Skąd ten antysemicki ściek - serio, wiesz, jak to jest, tłumaczyć mamie koleżanki dziecka z klasy, żydówce, z którą znam sie od kilkunastu lat, jak to może być, że w Polsce na ulicy są antysemickie demonstracje? Jak to jest tłumaczyć muzułmanom te zdjęcia z przekreślonymi meczetami? To nie jest łatwe... Nigdy mnie tu żaden rasizm nie dotknął. Wiem, ze się zdarza, ale nie mam ani jednego takiego doświadczenia. Pracowałam z dziećmi uchodźców. Także przeprowadzam, w miarę potzreby, przyspieszone kursy edukacji seksualnej. I tak, zdarzyło mi się paru współpracującym ze mną osobom opowiedzieć, że w Polsce te pakiety, co my je rozdajemy - z broszurami, które udzielają suchych informacji na temat seksu, chorób, antykoncepcji i praw, prezerwatywami, tymi takimi chusteczkami do seksu oralnego - wywołałyby skandal. A co mam mówić? Kłamać?
Zerr02019.06.11 16:23
Dowodzisz tylko tego, że ludzie którym cos tam tłumaczysz sa jeszcze bardzie oczadziali, spatologizowani niż polactfo. Wszyscy żydzi których znam, a znam bardzo blisko, są antysemitami - bo sa spostrzegawczy, niegłupi i okropnie nie znoszą tego specyficznego żydowskiego nacjonalizmu. Antysemityzm? Prawda to okropna antysemitka.
taro2019.06.11 6:59
to do USA jestesmy dopiero totalnie zacofane dno, bo nie zrzucilismy na zadne miasto bombki atomowej. wsadz sobie te rubik gdzie chcesz, jest wystarczajaco duzo idotek udzielajacych sie w mediach, a wariatek jeszcze wiecej. Takie jagny przemadrzale, to madry lud wywozil taczka na kupe gnoju.
Beno2019.06.11 9:15
Sodoma i Gomora też były takie postępowe. Jak te dzisiejsze kraje postępowe, a raczej zacofane, bo wracają do tego co już było, nawet choroba AIDS ich niczego nie nauczyła, że natura się broni przed wynaturzaniem.
Beata Anna Maria2019.06.10 20:10
ośmielam się uświadomić, że na świecie jest wiele postępowych seksualnie krajów polecam arabów i szerokości nikt tu nikogo na siłę nie trzyma.
Cogito tego sum2019.06.10 19:53
Śmiechu warte. Wynurzenia celebrytki. Granat w kiblu
polak2019.06.11 14:13
należy zobaczyć jaka łona yntelygentna i mądra inaczej sam ideał
KleroPedofilówWysyłaćDoCelANieNaMisjeCzyUrlopy2019.06.10 19:51
Słowa prawdy o kato-ciemnocie w Polsce. Oczywiście edukację seksualną tłumi kler katolicki. Dzięki temu klero-pedofile mogą łatwiej grasować w środowisku dzieci i młodzieży nieuświadomionej. Jeżeli sfera seksu jest tabu porównywalnym z sacrum, to nakaz milczenia po gwałcie w wykonaniu proboszcza jest dla ministranta jak głos samego Boga. Parodią jest, że przedmiotem szkolnym "przygotowanie do życia w RODZINIE" zajmują się często katecheci - bezżenne, bezdzietne byczki spętane formalnie celibatem i mające etatowy, całotygodniowy wstęp do szkół świeckich.
JESTEŚ PEDOFILEM-NIEKATOLIKIEM ?2019.06.10 23:23
Czy ziejesz nienawiścią do rzekomych księży-pedofilów dlatego, żeby odwrócić uwagę od faktu, że sam jesteś pedofilem, a ściśle pedofilem-niekatolikiem? Czy jesteś też mordercą antykatolickim? Jeśli tak, to ilu katolików zamordowałeś?
Piotr2019.06.10 19:50
Polacy nie są zacofani coś ci się pomerdało dziewczynko
andrzejhahn32019.06.10 22:00
nie polacy jeno poganska sekta katolicka
vit2019.06.11 0:12
Andrzejhahn3 - jehowita czy inna ateizda?
polak2019.06.11 11:51
jesteś trolem putina kawał skur..........na
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 19:44
Hahahaha Gądeckie ściierwo na żądanie prokuratury o przekazanie dowodów na kościelne postepowanie przeciwko kleropedofilom najpierw odpowiada, że tego nie zrobi ze względu na "tajemnicę zawodową", a dziś po definitywnym wezwaniu przez sąd odpowiada, że akta są w Watykanie.... ----> http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,24885047,sad-abp-gadecki-musi-przekazac-materialy-z-postepowania-dot.html#s=BoxOpMT Czy ktokolwiek jeszcze wierzy, że katosekta sama się oczyści?
Marian2019.06.10 20:02
Z czego ty żyjesz, skąd bierzesz czas, żeby tkwić na Frondzie od rana do wieczora i pisać te głupoty, których nie da się czytać. Poziom tej pisaniny to taka tandeta, że trudno nie współczuć.Tracisz czas, nie starasz się wydobyć z sytuacji w jakiej tkwisz. Posłuchaj: "Bóg jest postrzegany jako wróg przez wielu znajdujących się w uścisku homoseksualizmu czy innych pożądliwych zachowań, ponieważ przypomina im o tym, kim i czym w rzeczywistości mają być. Uzdrowienie z ran spowodowanych przez homoseksualizm nie jest łatwe. . Z mojego doświadczenia wiem, stwierdza Michael Glatze, że „wychodzenie” spod wpływów homoseksualnego nastawienia umysłu, jest najbardziej uwalniającą, piękną i zdumiewającą podróżą, jaką kiedykolwiek przeżyłem w całym życiu. Na końcu Bóg zwycięży – gdybyś przypadkiem o tym nie wiedział." http://eprudnik.pl/michael-glatze-uwierzyl-w-boga-i-przestal-byc-homoseksualista/
T.2019.06.11 7:19
Pewnie jest gejowską prostytutką. taki wiesz nowoczesny tęczowy Europejczyk
ILU KATOLIKÓW ZAMORDOWAŁEŚ, KOMUNOFASZOLU?2019.06.10 23:03
Ty, skoro jesteś "gejem"-ateistą to czemu uparcie włazisz na to forum katolickie i nieprzychylne agresywnemu zbokostwu i zamieszczasz tu wpisy? A nie na forum "gejów"-ateistów? Czemu, skoro jesteś rzekomo za tolerancją, równością, miłością, ziejesz nienawiścią do katolików, wyzywasz ludzi od "grubych PiSd mentów" (sic) itp.? Mówisz, żeś ateista? Czyli wyznawca najbardziej ludobójczej religii w historii świata, nie? W samych Chinach Mao ok. 100 milionów zamordowanych przez ateiściuchów, prawda? Ateiściuchy zamordowały też niepoliczone masy katolików, w tym Polaków. Jesteś spadkobiercą tych morderców Polaków-katolików? Jak tam, bezczelny, obłudny komunofaszolu?
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 19:40
Piękna i mądra kobieta do tego perfekcyjnie wymalowana przez gejów-wizażystów oraz wystylizowana w ubraniach od gejowskich projektantów. BRAWO😍 Te wszystkie grube PiSdy menty wzięły by z niej przykład to by nie wyglądały jak bazarówy😂
Maciek Arczyński2019.06.10 19:45
Pochwała z Twoich ust brzmi jak obelga. Po takim czymś to trzeba się szorować, najlepiej ługiem. Pewnie niektórym to odpowiada chociaż w tym przypadku to ta supermodelka może nawet nie wiedzieć o Twoim istnieniu.
Andrjusza2019.06.10 21:04
Ruski „Polak” Ateista Pedał: A wy znajetie szto towariszcz Putin toże gej? Kogda on w DDR służił jewo żopa cełoj naszej kompanii służiła.
Jan spod granicy2019.06.10 21:57
nie pleć takich głupot o Putinie prowokatorze... W Rosji za takie homoniewiadomo prowokacje denerwujące obywateli "pussy rioty" idą od razu do łagra... W Rosji szanuje się cerkiew i tradycje... niema tam miejsca na sodomię...
Jan spod granicy2019.06.10 22:03
... a gdyby była "plus size" też by Ci się podobała, czy to byłyby już nie te kształty?
ILU KATOLIKÓW ZAMORDOWAŁEŚ, KOMUNOFASZOLU?2019.06.10 23:01
Ty, skoro jesteś "gejem"-ateistą to czemu uparcie włazisz na to forum katolickie i nieprzychylne agresywnemu zbokostwu i zamieszczasz tu wpisy? A nie na forum "gejów"-ateistów? Czemu, skoro jesteś rzekomo za tolerancją, równością, miłością, ziejesz nienawiścią do katolików, wyzywasz ludzi od "grubych PiSd mentów" (sic) itp.? Mówisz, żeś ateista? Czyli wyznawca najbardziej ludobójczej religii w historii świata, nie? W samych Chinach Mao ok. 100 milionów zamordowanych przez ateiściuchów, prawda? Ateiściuchy zamordowały też niepoliczone masy katolików, w tym Polaków. Jesteś spadkobiercą tych morderców Polaków-katolików? Jak tam, bezczelny, obłudny komunofaszolu?
Prezes2019.06.11 8:20
on tylko obrażać umie ale pedały tak mają
Bogdan2019.06.11 5:35
Pedalstwo to choroba psychiczna, więc jesteś psycholem. Po psycholu można się spodziewać tylko nienawiści, bredni, głupoty. Psychol nie jest w stanie napisać ani powiedzieć nic mądrego. Zdanie psychola podzielają tylko inni psychole. I tyle w twoim temacie parszywy geju
anonim2019.06.11 6:15
Od was śmierdzi trupem
Lookacz2019.06.11 6:52
Podoba ci się bo nie jest kobieca! ... i głupia jak ty!
buba buba!2019.06.11 8:37
A może urodziła sie chłopcem a pod spódnicą ma prawdziwego gejowskiego f..tka/? powiedz może coś o tym wiesz? na samą myśl pewnie już się spartoliłeś...
tomasz2019.06.11 15:58
Pani Rubik to przykład patologii i degeneracji. Zepsuta przez pieniądze dziewczyna ma czelność pouczać innych. Szanowna pani najwyższy czas stuknąć się w łeb a nie promować degeneratów ze środowiska LGBT. O prostactwie świadczy przekręcone imię Anija . Co podkreśla jej pustotę umysłową . Dlatego paniusiu pora zmądrzeć a nie pisać pierdoły. Im szybciej tym lepiej i nie opowiadać o Polakach głupot . Polacy w przeciwieństwie do innych prostaków europejskich mają zdrowe myślenie.