23.07.21, 17:58Fot. screenshot - YouTube (Platforma Obywatelska)

,,Rządzi nami ekipa płaskoziemców’’. Frustracja Tuska sięga zenitu

Nowy lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk gościł dziś na posiedzeniu Rady Krajowej Nowoczesnej. Naturalnie nie po to, aby przedstawić swój program, ale aby kolejny raz w histeryczny sposób atakować Prawo i Sprawiedliwość.

Tusk nawiązał do złożonego dziś przez Prokuratora Generalnego wniosku o zgodę na pociągnięcie do odpowiedzialności karnej prezesa NIK Mariana Banasia.

- „Nie można nie mówić o tym, co zdarzyło się kolejnego dnia pisowskich rządów (…) Nie możemy się przyzwyczajać do zła, nie można więc nie krzyczeć po tym, gdy pisowskie państwo pokazuje swoją najbardziej odrażającą twarz”

- mówił p. o. przewodniczącego PO.

Wskazując, że rolą zgromadzonych na posiedzeniu Rady Krajowej Nowoczesnej nie jest przesądzanie „prawdziwych czy wyimaginowanych grzechach, czy przestępstwach rodziny Banasiów” przekonywał, że odpowiedzialni za jego powołanie na szefa NIK „wiedzieli o nim dużo, prawie wszystko albo wszystko”, a teraz postanowiono go aresztować, bo „publicznie ujawnił, że blisko 200 mld zł rząd PiS, Mateusza Morawieckiego, chce wydawać, wydał czy będzie wydawał podobne kwoty poza jakąkolwiek kontrolą parlamentu i kontrolą społeczna”.

Tusk zdecydował się nawet przypisać Prawu i Sprawiedliwości tzw. „doktrynę Neumanna”, którą kierował się jego rząd i wciąż kieruje się Platforma Obywatelska.

- „Nie ma takiego zła, które w PiS nie uchodzi płazem, pod warunkiem, że jest się lojalnym, posłusznym wykonawcą woli Jarosława Kaczyńskiego i jego partii. Ale wystarczy, że komuś z jakiegokolwiek powodu przyjdzie powiedzieć głośno prawdę i to jest wtedy powód, by zamknąć mu za wszelką cenę usta”

- przekonywał.

Dodawał, że z tych samych powodów PiS chce opanować media.

- „Ta władza chce robić zło, ta władza chce kraść bez żadnej kontroli, nie chce sądów, nie chce mediów, nie chce nawet swojego prezesa NIK, bo każda prawda działa przeciwko tej władzy. Nie możemy już dłużej tego tolerować”

- mówił.

Zaznaczał, że opozycja pokona Zjednoczą Prawicę tylko wtedy, kiedy uda jej się zjednoczyć.

Obelgom pod adresem partii rządzącej w czasie wystąpienia Tuska nie było końca.

-„Rządzi nami ekipa płaskoziemców; Bill Clinton miał plakat z napisem gospodarka, głupcze, oni powinni sobie powiesić w gabinecie: edukacja, durniu

- atakował.

kak/PAP

Komentarze

Anonim2021.07.30 10:09
,,Rządzi nami ekipa płaskoziemców’’ krzyknął jajogłowy Tusk !!!
POlityk2021.07.24 19:04
PO co POlakom rząd w warszawie skoro jest Rząd w Berlinie ?
Anonim2021.07.24 18:58
Rządzą nami dyletanci i złodzieje!!!!!!! I efekt mamy !!!!!!!!
DO ANONIM2021.07.24 19:17
Ludku nie powielaj się w każdym temacie, napisz coś mądrego.
STOP! rudemu zdrajcy i sprzedawczykowi!2021.07.24 18:00
”Kto na Ziemię Ojczystą - chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z Ojczyzny. Nie może Ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na Ziemi Polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła." (Stefan Żeromski "Na probostwie w Wyszkowie" 1920).
o, ja cie!2021.07.24 15:44
"nowy lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk" to tak jak i "Nowa Lewica" - a GĘBY STARE - mocno stare, tylko GARNITURY NOWE.
True2021.07.24 15:37
Trafnie podsumował pisowskie nierządy. Frustracja jest zrozumiała - ciężko pojąć, że pisowscy krętacze mają jeszcze takie poparcie społeczeństwa.
waldeberg2021.07.24 15:58
Żeby pojąć trzeba mieć czym.
Grizzly2021.07.24 16:03
Wypad matoły!
opty2021.07.25 6:16
Krągłoziemcy wystawili doopę, by można było łatwiej kopnąć!!!!!!
ja wohl tusku!wiemy kto rządzi.... takimi jak TY!2021.07.24 15:15
tusku, tobie odbija nie tylko dlatego, że zasmakowałeś władzy(sztaniarza UE), a twoje bezczelne, skandaliczne poczynania polegają nie tylko na tym, że tobie -"khulowi euhopy" woda sodowa uderza do głowy i daje upust twoim NAJGORSZYM ŻĄDZOM bo chroni i cię tzw. "system". Tacy jak ty tusku byli lub są u władzy wyłącznie dlatego, bo są psychopatami i mają zero zahamowań – dzięki temu szantażem można łatwo ich kontrolować, bez ryzyka, że kukiełka kiedykolwiek wyrwie się ze sznurków. Tacy jak TY nie mają żadnych skrupułów by wykonać każdy rozkaz - by kraść, zabijać, niszczyć, zniewalać, truć i wszczynać wojny – bo właśnie tacy osobnicy najlepiej się sprawdzają w roli marionetek dla RZĄDZĄCYCH z UKRYCIA. Ci osobnicy nie są zepsuci, dlatego, że są u władzy – ONI są u władzy dlatego, że są zepsuci.
waldeberg2021.07.24 14:05
TW Oskar ma baaardzo polskie korzenie - dziaduś w Wermachcie a papcio w Hitlerjugend
waldeberg2021.07.24 14:00
Chyży rój to wyjątkowa k.
Anonim2021.07.24 12:55
Nie sądź innego jak siebie samego. Inni są mądrzejsi.
Anonim2021.07.24 12:43
Aby móc mówić o edukacji, Panie Tusk, najpierw trzeba przezwyciężyć własne lenistwo.
Anonim2021.07.24 12:41
Górnolotny się znalazł?!
eRKa2021.07.24 12:26
Skundlone pieski Berlina tylko jedno umieją, szczekać jak im Niemiec nakazuje, a On za otrzymany stołek - ot taki etacik wyrzekł się własnego kraju Polski, wiary chrześcijańskiej i ducha patriotycznego oraz dla pieniędzy sprzedał się niemieckiej Brukseli. Więc NIEBYT pozostał mu wpisany na wieki, bo kto zdradził własny kraj dla swych korzyści, ten żadnej władzy nie może sprawować w kraju, który sprzedał pod dyktat kolonizatorów, zaborców. Historia lubi się powtarzać, a trzy rozbiory Polski są tego dowodem, że miłość zaborców do nas, zawsze wiązała się z okupacją Polski i narodu polskiego. Dlatego z tej historii należy wyciągnąć daleko idące konsekwencje, aby marzenia tym kolonistów już nigdy się nie spełniły, bo zawsze w podwalinach złodziejstwa szubrawcy wysyłali swych szpicli by im ZŁOTE KĄSKI na talerzu podali i tak było zawsze. To cała prawda o oszustach i złodziejach, a tylko człowiek głupi myśli, że jest inaczej.
Filip2021.07.24 11:31
Według narracji pisowskiej, każdy kto nie głosuje na PiS, nie jest Polakiem. Według polityków z PiS-u "suwerenność" polega na łamaniu Konstytucji i prawa europejskiego. Konstytucja nie jest sprzeczna z prawem europejskim. Według polityków partii rządzącej Konstytucja ma pierwszeństwo nad prawem europejskim, chociaż jest z nim zgodna. Jednocześnie politycy z PiS-u wielokrotnie złamali Konstytucję. Andrzej Duda dokonał wielokrotnych deliktów konstytucyjnych, złamał art. 7, 10, 32, 42, 126, 144, 173, 178, 179, 180, 183, 187, 190, 193, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann z Uniwersytetu Jagiellońskiego. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić dotacje unijne z Funduszu Odbudowy w kwocie 770 mld zł. Według rządzących, którzy uważają, że mają monopol na patriotyzm, spowodowanie utraty tych pieniędzy dla naszego kraju, będzie wynikało z miłości do naszego państwa. Dążenia do przestrzegania praworządności jest - według nich - propagandą antypolską. Wymyślanie kolejnych kłamstw na Donalda Tuska jest dla nich czynem patriotycznym. Dla utrwalania swojej władzy działają na szkodę Polski i postępują na szkodę interesu narodowego. Otumanili jednak znaczną część społeczeństwa, która im wierzy, ale do czasu.
wacław2021.07.24 12:34
wyrwałes sie jak filip z konopii ze swoimi nowatorskimi stwierdzeniami, ty jeszcze nic nie rozumiesz chłopczyku !
Filip2021.07.24 14:24
@ "wacław". W twoim wpisie brak jest treści merytorycznych. Czy treści merytoryczne przekraczają twoje możliwości intelektualne?
Anonim2021.07.24 14:49
Filip Ty do znudzenia piszesz znowu te swoje nieprzemyślane dyrdymały.
Henryk2021.07.24 14:26
Dalibóg idiota jesteś ty, Filip jak i Tusek...
Hycel2021.07.24 10:23
Tusk do budy!
"Słońce Peru"-mistrz bajeru"!a pies go je.ał!2021.07.24 9:31
Na łamach miesięcznika „ZNAK” w 1987 roku Donald Tusk obszernie wyraził swoje poglądy na temat Polski CYT: "Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią, powszechnymi resentymentami? Co pozostanie z polskości, gdy odejmiemy od niej cały ten wzniosło-ponuro-śmieszny teatr niespełnionych marzeń i nieuzasadnionych urojeń? POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ – takie skojarzenie nasuwa mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. POLSKOŚĆ WYWOŁUJE U MNIE NIEZMIENNIE ODRUCH BUNTU: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie co jeszcze, wrzuciły na moje barki BRZEMIĘ, KTÓREGO NIE MAM SPECJALNEJ OCHOTY DŹWIGAĆ… PIĘKNIEJSZA OD POLSKI JEST UCIECZKA OD POLSKI – TEJ ZIEMI KONKRETNEJ, PRZEGRANEJ, BRUDNEJ I BIEDNEJ. I dlatego tak często nas ogłupia, zaślepia, prowadzi w krainę mitu. Sama jest MITEM!"
jle_ffm2021.07.24 10:21
A o to co kiedyś o Polakach napisał niedoszły Polskęzbaw: "Nie jestem zwolennikiem tego, co proponują konserwatyści z ZChN, czyli powrotu do rodziny tradycyjno patriarchalnej, z ostrym podziałem zadań między współmałżonków, z niepracującą żoną otoczoną masą dzieci. To nie jest model możliwy do zaproponowania współczesnemu społeczeństwu. Nawiasem mówiąc, szczególnie w Polsce, gdzie co drugi mężczyzna jest mizernym pijaczyną i stawianie na niego jest nierokującym powodzenia przedsięwzięciem. To smutne, ale taka jest nasza rzeczywistość. (…) Na prowincji, w niektórych rejonach Polski, króluje ogromnie degradujący model życia. Mówiąc żartem, często wychodka nie ma, ale video musi być. Wyróżniamy się w Europie liczbą magnetowidów. Ludzie pracują, jeżeli jeszcze jest praca, wracają do domu, piją wódkę i oglądają „pornosy”. Robią to też dzieci."
czyli migranci2021.07.24 11:00
dlatego bedzesz musial sobie mlode pokolenie tak jak niemcy eksportowac z Afryki tylko czy cie analfabeci na twoja rete zarobia ?
Tylko POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.24 11:24
"jle_ffm"-mowi i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
e,ty! "jle_ffm' trollu talmudyczny2021.07.24 14:57
podaj wiarygodne źródło tego, co tu przypisujesz innym!
Grizzly2021.07.24 16:04
To był mistrz bajeru, teraz jest skrzeczącym dziadem!
Polacy pamiętają rządy PO-PSL2021.07.24 9:24
....... a było tak: --- Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje!. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozsprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy!!!!. Hej Donaldzie,gdzie te cuda? Same kłamstwa i obłuda!!!!!
Tylko POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.24 8:41
MY PRAWDZIWI POLACY PATRIOCI wolimy aby Polska rządzili PŁASKOZIEMCY, niż rządzili WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW, dla których "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ, jacyś ZŁODZIEJE, BANDYCI, MORDERCY, RUSKIE AGENTY, FOKSDOJCZE czy jakieś WNUCZKI, zabójców naszych "STARSZYCH BRACI W WIERZE" w JEDWABNEM, z HITLEROWSKIEGO WERMACHTU. A przecież mógł powstać PRAWDZIWIE POLSKI PATRIOTYCZNY Rząd PO-PiS, złożony z PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW, z Premierem z PO-PRAWDZIWEGO POLSKIEGO PATRIOTYCZNEGO z Krakowa, JANEM ROKITĄ, Rzad bez szubrawców, złodziei, agentów Ruskich i Niemieckich, była by POLSKA BOGATA UCZCIWA i SPRAWIEDLIWA. POLSKA MATKA dla POLAKÓW i innych Narodów mieszkających na POLSKIEJ ZIEMI. Gdzie za Rządów lipnego PO, nie byłoby GŁODNYCH POLSKICH DZIECIACZKÓW.
TYLKO POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.24 8:48
......Ale taki PRAWDZIWY POLSKI RZAD nie podobał się WNUCZKOWI, dla którego „POLSKOSC TO NIENORMALNOSC”, nijakiego TRUSKA. Dlatego zorganizowano PRZEWAŁĘ z nijakim Giertyszkiem ps.„KUŃ” i Andrzejem Lepperem który został zamordowany , gdy okazało się , że jest POLSKIM PATRIOTĄ.
tusku! cały Świat wie, kto rządzi takimi jak TY!2021.07.24 8:33
tuskowi odbija nie tylko dlatego, że zasmakował władzy(hm), a jego  bezczelne, skandaliczne poczynania  polegają nie tylko na tym, że "khulowi euhopy" woda sodowa uderza do głowy i daje upust swoim NAJGORSZYM ŻĄDZOM bo chroni i go tzw. "system". Tacy jak tusk byli lub są u władzy wyłącznie dlatego, bo są psychopatami i mają zero zahamowań – dzięki temu szantażem można łatwo ich kontrolować, bez ryzyka, że kukiełka kiedykolwiek wyrwie się ze sznurków. Tacy jak ON nie mają  żadnych skrupułów by wykonać każdy rozkaz  - by kraść, zabijać, niszczyć, zniewalać, truć i wszczynać wojny – to właśnie takie osoby najlepiej się sprawdzają w roli marionetek dla RZĄDZĄCYCH z UKRYCIA. Ci ludzie nie są zepsuci, dlatego, że są u władzy – ONI są u władzy dlatego, że są zepsuci.
folks2021.07.24 8:27
Takich to mieliśmy na pęczki w czasie II WŚ ale to co się dzieje teraz , to patologia .Ci lizy d...., służący obcym, po prostu idioci lub zdrajcy, V kolumna to nowi wasale gorsi od Niemca czy to folksd.....?????
ja ja2021.07.24 11:07
gorsi od niemcow? prawdziwych niemcow nie znasz ani sie z nimi nie umisz dogadac. To co mowia niemyc o polakach by cie kompletnie zwalio z nog i ta lewacko PO czelodke
Anonim2021.07.24 8:11
Pod Trybunał Stanu ryżego wuja- za zdradę interesu Polski - wrócił by zasłużyć na kolejne ordery niemieckie i dobrze płatne stanowisko pośród komisarzy eurukołchozu
fetor2021.07.24 8:29
Co ty Nimca chcesz ukarać i czy się da. I przed jakim sądem ,chyba ostatecznym?
Grizzly2021.07.24 7:59
TęPOgłowie, płaskoziemcy to wasza formacja razem z ruską konfiedieracją!
admin2021.07.24 7:46
Człowiek wąż z czym się kojarzy, zło wróciło . Tak jak z Pałacem Saskim po co nam to przeciez zabytki są w Niemczech, Trzaskowskiemu i elycie z Tuskiem wystarczą, to ludzie jak węże się wiją przed Berlinem.
Irena2021.07.24 7:45
Ten Tusk chce znów obrzydzać partię rządzącą. Znów sieje nienawiść.Niech każdy kieruje się swoim rozumem i nie słucha człowieka dla, którego Polska nic nie znaczy. Dla niego liczy się jego kariera. Wszystko co robi to żeby Niemicy bili zadowoleni. Sprzedawczyk. Jeszcze liczy na młodych ludzi, bo ci co zawsze byli przy PO dalej będą za nim, dlatego bo jak oni rządzili można było kombinować i wszędzie wtykali swoich na stanowiska. Nie dziwię się, że redaktor Lis znów się włączył w atakowanie, bo liczy na profity jakby PO doszło do władzy. Cała opozycja dąży do władzy, ale tylko po to aby się nachapać i rozsprzedać nasz kraj.Taki Miller jak był premierem to przez cztery lata żyliśmy jak w marazmie, nic się nie działo, czekaliśmy do wyborów z nadzieją, że się coś zmieni i już była nadzieja jak Pis weszło. Niestety jak PO zaczęli rządzić to "piniędzy nie było i nie będzie" i "Mówiąc o Polskich Inwestycjach Rozwojowych "To ch.... d... i kamieni kupa". Takie mieliśmy rządy. Teraz im się to nie podoba bo i zachodowi się nie podoba, ze u nas jest lepiej i ich doganiamy.
Krakus2021.07.24 12:06
"u nas jest lepiej i ich doganiamy" :D :D :D Dawno się tak nie obśmiałem :D :D :D Wyjedż dziadu choć raz na Zachód, obejrzyj sobie, pogadaj z ludźmi... Ale tak to jest jak się ogląda wyłącznie TVP Kurskiego... Jajecznicę z mózgu Ci zrobili, biedny, sfrustrowany czlowieczku... "u nas jest lepiej i ich doganiamy" - i dlatego 2 000 000 Polaków tyra za tym zgnilym zachodzie i nie chce wracac do tej skołtunionej, biednej i okradanej przez PiS Polski...
nol2021.07.24 7:41
Czy "Człowiek", co podobno brzmi dumnie ,może być aż tak podły?
mati2021.07.24 7:41
POpaprańcu won.....do Bundestagu.
Ze szwabem Tuskiem trzeba jak Horn2021.07.24 7:40
z Buchholtzem w Ziemi obiecanej :) https://www.youtube.com/watch?v=1x-m4Z5Zjvw https://www.salon24.pl/u/qqc1968/1151784,ziemia-odzyskana-czyli-trzeba-wiedziec-z-kim#comment-21092745
Kaczyński: Najlepsza demokracja w UE?2021.07.24 7:36
UPOLITYCZNIONY TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY ORZEKA W SKŁADZIE: Sędziowie T.K. to: Jędrzejewski Zbigniew- z nadania PiS, Muszyński Mariusz Wiceprezes- z nadania PiS, Pawłowicz Krystyna- z nadania PiS, Piotrowicz Stanisław- z nadania PiS, Piskorski Justyn- z nadania PiS, Przyłębska Julia - Prezes- z nadania PiS, Pszczółkowski Piotr- z nadania PiS, Sochański Bartłomiej- z nadania PiS, Stelina Jakub- z nadania PiS, Sych Wojciech- z nadania PiS, Warciński Michał- z nadania PiS, Wojciechowski Rafał- z nadania PiS, Wyrembak Jarosław- z nadania PiS, Zielonacki Andrzej- z nadania PiS, Kieres Leon- niezależny"
admin2021.07.24 7:50
Matole a jakie to znaczenie z czyjego nadania? Oskarżasz sędziów o politykierstwo? Tamtych z czasów platformy też nalezy osadzić czyż nie tak.
AWANSE W SĄDACH ZA CZASÓW PiS2021.07.24 7:19
"Jak wyglądają awanse w sądach za czasów PiS? A tak- listę ujawniła Iustitia Oddział Warszawski:▪Dorota BASSA – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie ▪Tadeusz BULANDA ▪Michał CHOJNACKI ▪Patrycja CZYŻEWSKA ▪Katarzyna DAWID-BIRSKA ▪Joanna DĘBKOWSKA-MATWIJÓW – delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości ▪Ewa DMITRUK ▪Renata DROZD-SWEKLEJ – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie ▪Agnieszka GOŁASZEWSKA – delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości podpis na liście poparcia kandydatur Jarosława Dudzicza, Jędrzeja Kondka oraz Marka Jaskulskiego do neo-KRS, ▪Stanisław GRADUS-WOJCIECHOWSKI – delegacja do Ministerstwa Sprawiedliwości ▪Wioletta IWAŃCZUK – wizytator ds. rodzinnych SO w Warszawie ▪Michał JAKUBOWSKI ▪Rafał JASIŃSKI ▪Joanna KARCZEWSKA ▪Piotr KIEŁKIEWICZ ▪Łukasz KLUSKA – prezes Sądu Rejonowego w Pruszkowie, podpis na listach poparcia kandydatury Rafała Puchalskiego i Dariusza Drajewicz do neo-KRS i pełnomocnik sędziów, którzy poparli kandydaturę D. Drajewicza; komisarz wyborczy. ▪Miłosz KONIECZNY – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie, ▪Krzysztof KOPCIEWSKI ▪Anna KRAWCZYK (poprzednio Piebiak) – była żona Łukasza Piebiaka ▪Paweł KREKORA ▪Arkadiusz KUCHARSKI ▪Andrzej LIPIŃSKI ▪Iwona LIZAKOWSKA – BYTOF ▪Sebastian ŁADOŚ – prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Woli ▪Katarzyna MAŁYSA ▪Małgorzata MĘCZKOWSKA ▪Konrad MIELCAREK ▪Tomasz NIEWIADOMSKI – wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Mokotowa ▪Anna OGIŃSKA-ŁĄGIEWKA ▪Łukasz OLEKSIUK ▪Joanna OLIWA – prywatnie partnerka wiceprezesa SO w Warszawie i wiceprzewodniczącego neo-KRS Dariusza Dajewicza, podpis na listach poparcia kandydatur Dariusza Drajewicza i Rafała Puchalskiego do neo-KRS; komisarz wyborczy. ▪Sylwia PASCHKE ▪Joanna PĄSIK – prezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Mokotowa ▪Daria POPŁONYK – podpis na liście poparcia kandydatury Rafała Puchalskiego do neo- KRS ▪Anna PRZESMYCKA ▪Barbara PYZ-KĘDZIERSKA ▪Radosław RUDNICKI ▪Aleksandra RUTKOWSKA – delegacja do MS, podpis na liście poparcia kandydatury Jędrzeja Kondka do KRS ▪Rafał SCHMIDT ▪Agnieszka SIDOR-LESZCZYŃSKA – wiceprezes Sądu Rejonowego dla Warszawy – Żoliborza ▪Sylwia SIERPIŃSKA – wizytator ds. rodzinnych SO w Warszawie ▪Kamila SPALIŃSKA – delegacja do MS ▪Agnieszka STACHNIAK-ROGALSKA – prezes SR dla Warszawy – Żoliborza; podpis na listach poparcia kandydatur Dariusza Drajewicza i Rafała Puchalskiego do neo-KRS ▪Jolanta STASIŃSKA ▪Paweł STOSIO – przew. Wydz. Gosp. w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy ▪Iwona STRĄCZYŃSKA – wizytator ds. karnych SO w Warszawie ▪Katarzyna SZANIAWSKA-STEJBLIS ▪Joanna SZEKOWSKA-KRYM – wizytator ds. cywilnych SO w Warszawie ▪Iwona SZYMAŃSKA – prywatnie żona ministra w rządzie M. Morawieckiego ▪Wiesława ŚMICH ▪Krzysztof TARAPATA ▪Andrzej VERTUN – delegacja do MS ▪Ewa WIŚNIEWSKA-WIECHA ▪Agnieszka WLEKŁY-PIETRZAK ▪Robert WYSOK ▪Anna ZALEWSKA ▪Stanisław ZDUN – wiceprezes Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy. ▪Aleksandra ZIÓŁKOWSKA-MAJKOWSKA – delegacja do MS, wiceprezes Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy"
miki2021.07.24 7:26
ktoś tam kogoś musi awansować .. jak by rządziła PO to by też kogoś awansowała.. ale przejdźmy do meritum ... problem z sędziami jest bardzo prosty .. każdy w życiu podlega jakiejś ocenie weryfikacji .. pracownika ocenia szef , firmę ocenia wolny rynek, polityków wyborcy .. a problem z sędziami jest taki że nie chcą być oceniani.. a czy się oni różnią od zwykłych ludzi ? ano niczym ..też powinni podlegać ocenia i przez sąd dyscyplinarny i przez wyborców .. i taki to jest problem ..a co ma na celu wypisywanie tych nominacji przez ciebie ? to nie wiem ? zastanów się jakie powinny być obiektywne mechanizmy oceny sędziów ?
Patologiczny układ zamknięty2021.07.24 7:42
"Awanse sędziów do wyższych instancji z pominięciem kilku szczebli są obecnie zgodne z  przepisami, zmieniono je za rządów PiS - wyjaśnia sędzia Bartłomiej Przymusiński, rzecznik prasowy Stowarzyszenia Sędziów Polskich „Iustitia”. - Jednak dorobek naukowy i orzeczniczy takich osób często znacznie odbiega od przyjętych standardów, tak jak to miało miejsce w wypadku konkursu, w którym startował były wiceminister sprawiedliwości Łukasz Piebiak, sędzia sądu rejonowego bez tytułów naukowych"
Współpraca z władzą!2021.07.24 7:49
"Uchwały dotyczą nominacji dla nowych sędziów SN do Izby Cywilnej i Karnej. Powołana przez PiS nowa KRS dała wtedy 8 nominacji, w tym dla Małgorzaty Manowskiej, byłej zastępczyni ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry – obecnie I prezes SN – oraz dla Kamila Zaradkiewicza, który wcześniej pracował w starym TK, ale poszedł na współpracę z obecną władzą. NSA uchylił te uchwały, bo procedurę wyboru tych nowych sędziów SN uznał za nieważną od samego początku. Ogłoszenie konkursu przez prezydenta nie miało bowiem kontrasygnaty premiera. Zakwestionował też legalność nowej KRS. Te ważne wyroki wydał sąd w trzy osobowym składzie: Małgorzata Korycińska, Cezary Pryca, Wojciech Kręcisz. „To oznacza, że akty powołania tych sędziów SN [przez prezydenta – red.] są nielegalne i nie wywołują skutków prawnych. Wydano je po nieważnym konkursie, który od początku był z naruszeniem prawa” – mówi OKO.press szef największego stowarzyszenia niezależnych sędziów Iustitia Krystian Markiewicz."
miki2021.07.24 7:14
Banaś ? w zasadzie tylko „odkrył” problematyczny problem czy za wydruk (nie wykorzystanych) kart wyborczych jest winne PiS które realizowało nakaz konstytucyjny … czy jednak PO bo chciało i zrealizowało podmianę Kidawy 2% .. (a PiS się na to zgodził) jak widać nikt się tym odkryciem specjalnie nie wzrusza…. Za 2020 rok Banaś orzekł że w czasie pandemii pieniądze były wydawane poprawnie… Gdzie ten Donald „wyczarował” przyszłe 200 mld źle wydane ? to chyba zaczyna być fantastą futuro … i już zapomniał jak on i jego partia pozwoliła przewalić od 300 do 450 mld.. i zapomniał o „zdradzie o świcie” ? ale widać swój trafił na swego Donald w objęciach „Nowo-śmiesznej” „yyntelegeenttnyyeee” otoczenie Donald : Kloska , Jachira, Palikot , syporek (ekspertka od gwałcenia byków przez krowy) Kopacz 2 metry , Rostowski Matoł .. no oczywiście nie zbraknie Lisa co to podleje wszystko medialnym sosem „aberracji chromatycznej i sferycznej” dla lemingozy zwyczajnej .. Donald twój rząd obalili kibole.. raz i na zawsze.. twoja tępota przekracza wszelkie granice.. idoictwa… w sumie dobrze jak matał nie wie że jest matołem ..to szybciej zejdzie z sceny niż mu się wydaje..
czere2021.07.24 7:06
Myślał, że pójdzie jak nóż w masło, a tu jak saniami po asfalcie.
waldeberg2021.07.24 6:58
Znając cele polityczne Platformy i dążenie jej przywódcy do ROZBIORU POLSKI byłoby zasadnym, tak jak to stało się z NSDAP zdelegalizowanie tej zdradzieckiej i w najwyższym stopniu szkodliwej dla Polski formacji!
epidemia u POp-latfusów2021.07.24 6:56
płaskostopia mentalnego oraz nabytej płaskotoopy
jle_ffm2021.07.24 6:51
Różne już mieliśmy rządy, lepsze, gorsze. ale takiej bandy szkodników oraz pazernych na kasę i profity osobników jaka jest obecnie za kaczystowskich rządów, to jeszcze nie było.
Grizzly2021.07.24 7:03
..ebnij się w pusty, betonowy łeb!
Pisowiec2021.07.24 6:50
Tusku wiec sie zakonczyl trzeba myslec z ekipa jakie bluzgi puszczac na nastepnym wiecu. Ale to prymitywne i ciagle ta sama nuta. PEOFCOM sie to nie nudzi.
ŚLUBOWALI I SIĘ SPRZEDALI!!!2021.07.24 6:44
"Poniżej lista 16 prokuratorów, którzy zgodzili się ścigać niezależnych sędziów i prokuratorów: 1. Adam Gierk z Prokuratury Regionalnej w Łodzi. 2. Jolanta Kędziora z Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód. 3. Kamil Kowalczyk dawniej związany z Prokuraturą Rejonową w Malborku. 4. Mariusz Kuśnierek z Prokuratury Okręgowej w Łodzi. 5. Paweł Kwaśny z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. 6. Jerzy Laufer z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. 7. Piotr Myszkowiec z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. 8. Sylwester Noch z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 9. Iwona Potrykus z Prokuratury Rejonowej w Gdyni. 10. Joanna Przygoda z Prokuratury Rejonowej w Pucku. Wcześniej była zastępczynią szefa puckiej prokuratury. 11. Łukasz Radke, wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Kole. 12. Marcin Rosiak, wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Turku, obecnie w Prokuraturze Okręgowej w Koninie. 13. Juliusz Rudak wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Pabianicach. 14. Czesław Stanisławczyk z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu. 15. Edyta Tawrel z Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce. 16. Michał Walendzik wywodzący się z Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej."
Gdzie są niezawisłe i niezależne sądy?2021.07.24 6:51
"Ścigają sędziów znanych z obrony praworządności: Beatę Morawiec z Krakowa, szefową stowarzyszenia sędziów Themis; Igora Tuleyę z Warszawy; Waldemara Żurka, kolejny symbol wolnych sądów, rzecznik starej, legalnej KRS; grupę aż 14 krakowskich sędziów za niezależne decyzje procesowe w sprawie prokuratora Mariusza Krasonia."
Mierny ale wierny!2021.07.24 6:56
"1. Adam Gierk z Prokuratury Regionalnej w Łodzi. Jest naczelnikiem wydziału spraw wewnętrznych Prokuratury Krajowej od 2018 roku. Zastąpił Elżbietę Janicką, która kierowała tym wydziałem od jego powołania w 2016 roku. Janicka nie miała wielkich „sukcesów” w ściganiu sędziów i prokuratorów. Gierk uchodzi za osobę związaną z Dariuszem Barskim, Prokuratorem Krajowym w pierwszym rządzie PiS w latach 2005-2007. Jak wynika z raportu stowarzyszenia Lex Super Omnia o „dobrej zmianie” w prokuraturze – w 2019 roku Gierk dostał 10 tys. zł nagrody. 2. Jolanta Kędziora z Prokuratury Rejonowej Radom-Zachód. W spec wydziale jest kierownikiem koordynacji i nadzoru. To m.in. ona zajmuje się prześwietlaniem spraw, w których mogą grozić zarzuty karne sędziemu Waldemarowi Żurkowi z Sądu Okręgowego w Krakowie, byłemu rzecznikowi starej, legalnej KRS. Wydział spraw wewnętrznych w ramach jednego postępowania sprawdzał wypadek sędziego w sądzie. Podejrzewano, że go upozorował, by pójść na zwolnienie lekarskie. Tyle, że sędzia w wyniku wypadku miał uszkodzoną nogę. Sędzia nie dostał za to zarzutów, ale rozstrzygnięcie nie jest ostateczne."
Mierny ale wierny!2021.07.24 7:00
"3. Kamil Kowalczyk dawniej związany z Prokuraturą Rejonową w Malborku. To on postawił zarzuty karne prokurator Justynie Brzozowskiej, która podpadła tym, że nie chciała zrobić śledztwa trałowego w sprawie reprywatyzacji w Warszawie. Prokurator odmówiła, bo CBA przysłało jej tylko nieuporządkowane materiały, bez żadnych tez. Gigantyczne śledztwo musiałaby więc robić sama (śledztwo trałowe to metoda zarzucania sieci w nadziei, że przez przypadek ktoś w nią wpadnie). Pisaliśmy o tym w OKO.press: Wcześniej sprawą Brzozowskiej – jak pisała „Gazeta Wyborcza” – zajmowali się też będący na delegacji w Prokuraturze Krajowej Adam Zbieranek z krakowskiej prokuratury rejonowej i Aleksandra Botul z Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej. Prokurator Kamil Kowalczyk prowadził też sprawę sędziego Andrzeja Sterkowicza z Sądu Okręgowego w Warszawie. Sędzia wcześniej podpadł pro rządowej „Gazecie Polskiej”. Związani z nią dziennikarze przegrywali procesy, które prowadził Sterkowicz. Potem w „Gazecie Polskiej” były artykuły dotyczące sporów rodzinnych sędziego z byłą żoną. I Prokuratura Krajowa zaczęła grzebać w prywatnych sprawach Sterkowicza, a potem postawiła mu zarzuty i oskarżyła. To był pierwszy akt oskarżenie wydziału spraw wewnętrznych wobec niezależnego sędziego. Pisaliśmy o tym w OKO.press:"
Mierny ale wierny!2021.07.24 7:04
"7. Piotr Myszkowiec z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. To były prokurator wojskowy, który po katastrofie smoleńskiej – za rządu PO i PSL – był w zespole prokuratorów zajmujących się tą katastrofą (wtedy był w randze kapitana). Jego kariera przyśpieszyła za obecnej władzy. Z raportu Lex Super Omnia wynika, że w 2018 roku pracował w Prokuraturze Rejonowej w Lublinie. Potem został delegowany do pracy w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. A w grudniu 2019 roku został prokuratorem Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. Jak wynika z raportu Lex Super Omnia w 2019 roku dostał 12 tys. zł nagrody. W wydziale spraw wewnętrznych to on wzywał ostatnio na przesłuchania aż 14 krakowskich sędziów. Prokuratura prowadzi przeciwko nim postępowanie za to, że wydawali korzystne decyzje procesowe dla prześladowanego prokuratora Mariusza Krasonia z Krakowa, członka zarządu Lex Super Omnia. Krasoń pozwał do sądu macierzystą prokuraturę za karną delegację do Wrocławia z 2019 roku. I miał spore szanse na wygraną. Ale to nie spodobało się w prokuraturze. Pisaliśmy o tym w OKO.press:"
Mierny ale wierny!2021.07.24 7:07
"12. Marcin Rosiak, wywodzi się z Prokuratury Rejonowej w Turku, obecnie w Prokuraturze Okręgowej w Koninie. To m.in. on zajmował się sprawą sędzi Beaty Morawiec z Krakowa, szefowej krytycznego wobec ministra Ziobry stowarzyszenia sędziów Themis. Wydział spraw wewnętrznych chce postawić jej naciągane i mało wiarygodne zarzuty karne za rzekome przyjęcie telefonu w zamian za wyrok i za fikcyjną opinię, którą sędzia jednak napisała. Sędzia Morawiec jest ścigana, bo broni wolnych sądów. Postępowanie w jej sprawie rozkręciło się, gdy pozwała ministra sprawiedliwości za stawiający ją w złym świetle komunikat resortu, wydany po jej odwołaniu przez resort sprawiedliwości z funkcji prezeski Sądu Okręgowego w Krakowie. Morawiec prawomocnie wygrała z ministrem proces cywilny i minister musi ją teraz przeprosić. Pisaliśmy o tym w OKO.press:"
Mierny ale wierny!2021.07.24 7:10
"14. Czesław Stanisławczyk z Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu. Za rządów PiS zrobił błyskawiczną karierę w prokuraturze. Jak pisała „Gazeta Wyborcza” w przeszłości pracował w CBA. Był też adwokatem i wójtem gminy Laskowa koło Limanowej. W 2018 roku został prokuratorem rejonowym w Limanowej, a potem okręgowej w Nowym Sączu. To on jest jednym z trzech prokuratorów, który zajmował się ściganiem sędziego Igora Tulei. Domagał się w nielegalnej Izbie Dyscyplinarnej uchylenia immunitetu sędziemu. Pisaliśmy o tym w OKO.press: Wcześniej ze sprawą Tulei miał też związek Dariusz Ziomek z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku (był delegowany do Prokuratury Krajowej) i Piotr Dąbrowski z Prokuratury Rejonowej w Gdyni (też był delegowany do PK)."
Mierny ale wierny!2021.07.24 7:12
"16. Michał Walendzik wywodzący się z Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej. Za czasów Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry jego kariera przyspieszyła. Jak wynika z raportu Lex Super Omnia w 2018 roku został delegowany do Łódzkiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej. W sierpniu 2019 roku uzyskał tytuł prokuratora Prokuratury Okręgowej w Łodzi, a potem został delegowany do wydziału spraw wewnętrznych Prokuratury Krajowej. To on w 2020 roku wydał postanowienie o przeszukaniu domu sędzi Beaty Morawiec z Krakowa i wysłał tam CBA. Jego decyzja naruszała chroniący sędzię immunitet. Niedawno warszawski sąd orzekł, że wydanie postanowienia o przeszukaniu domu sędzi Morawiec było bezprawne. Pisaliśmy o tym w OKO.press:"
doradca2021.07.24 6:44
tusku - ty zakłamany padalcu - gorszych rządów niż twoje nie było nawet za komuny. Zamknij więc ten swój parszywy ryj i nie igraj z Polakami
opty2021.07.24 6:43
Grągłoziemiec wystawił krągłą doopę, by wszyscy mogli kopać.........
waldeberg2021.07.24 6:41
Kiedy już TW Oskar zostanie z nadania Berlina LANDGRAFEM nadwiślańskiego landu, ciekawe w jakim języku będzie miał swoje expose i czy pierwszym rozporządzeniem nie będzie przypadkiem zmiana języka urzędowego na niemiecki oraz zakaz posługiwania się językiem polski??
B522021.07.24 6:36
gangster za trzy grosze
kibic2021.07.24 6:32
Deutscher Mischling - przepraszam, że po niemiecku ale on w innym języku nie rozumie !!!
waldeberg2021.07.24 6:30
Na gębie Tuska wypisane są żółwiku z Putinem!
W PRL jak kto nie miał głowy do nauki2021.07.24 6:30
to szedł na historię albo na Wieczorowy Uniwersytet Marksistowso-Leninowski. Ty Donaldzie wybrałej historię, na którą chyba popchnął cię twój promotor, mecenas Lech Bądkowski? Nie znasz biologii, chemii, matematyki i fizyki - może poza jednym prawem, że piniondz nie śmierdzi - i wypowiadasz się o jakichś płaskoziemcach, do których i ty należysz. Jesteś Donald płaskoziemcem, płaskomatematykiem, płaskobiologiem, płaskochemikiem, płaskofizykiem, płaskoinzynierem, płaskotechnikiem, płaskopasożytem na płaskobudżecie.
Tusk w Izraelu - 4472021.07.24 6:26
Donald Tusk w Izraelu zapewniał żydów, że reprywatyzacja zostanie zrealizowana w ciągu kilku miesięcy i na rzecz zaspokojenia żydowskich roszczeń (mienie bezspadkowe 447) chciał sprywatyzować POLSKIE LASY -------->  https://tvn24.pl/swiat/tusk-w-izraelu-reprywatyzacja-w-ciagu-kilku-miesiecy-ra54624-3706086   ------   CYT: - Chcę podkreślić z całą mocą, że mój rząd doprowadzi w najbliższych miesiącach do końca sfinalizowania procesu legislacji, który zakończy bardzo trudny i bolesny problem reprywatyzacji - zapowiedział podczas wizyty w Izraelu premier Donald Tusk./.../ - Bardzo cieszy mnie szczerość i zaangażowanie polskiego premiera - odpowiedział pytany o reprywatyzację premier Izraela Ehud Olmert/.../ Olmert zaznaczył, że "oczywiście jesteśmy zainteresowani, jaki los spotka mienie pozostawione przez Żydów"
Tusk do "żydów przyjaciół" :2021.07.24 6:39
Donald Tusk w Izraelu do żydów - cyt: "Przyjaciel, możecie na nas liczyć-------> https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-tusk-w-izraelu-przyjaciele-mozecie-na-nas-liczyc-to-jest-globalny-interes/40kyl
"agenduralny" tusk2021.07.24 6:48
tusk realizował i realizuje nie tylko agendę niemiecką, ale i izraelską: -------------> https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/489915,premier-donald-tusk-rozpoczal-wizyte-w-izraelu.html
waldeberg2021.07.24 6:25
Charakterystyczne jest to, że Tusk stosuje retorykę jaką stosował Adolf Hitler w agresywnej kampanii wyborczej w 1932 roku. Nie przebierające w słowach, agresywne wystąpienia, napaści słowne na przeciwników politycznych i już mówi się o planowanych przez obóz Tuska akcjach bojówek na podobieństwo bojówek SA /oddziały szturmowe/. To ma dać pretekst Berlinowi do interwencji zgodnie z klauzulą pomocową zawarta w Traktacie Lizbońskim.
Aldona2021.07.24 6:23
Olewamy volksdeuscha i robimy swoje
waldeberg2021.07.24 6:22
Sadze, że za Tuskiem stoją pierwszorzędni wysoko opłacani spindoktorzy, którzy mu doradzają. Wiedzą, że przejęcie władzy dysponując takim materiałem partyjnym jest mało prawdopodobne, więc poradzili mu aby szedł w kierunku stałego utrzymywania napięcia w kraju, na granicy wojny domowej, utrudnianie rządzenia PiS-owi na każdym kroku, destabilizowaniu instytucji państwowych, jednym słowem permanentny chaos! Ta strategia sprawdziła się w XVIII wieku i doprowadziła w konsekwencji do rozbiorów Rzeczypospolitej na co ten zadaniowany przez Berlin TW Oskar liczy.
Anonim2021.07.24 6:19
No i co obszczymury, pan Tusk wam nie odpowiada? no to wypad do Banderlandii.
Filip2021.07.24 6:18
Ten człowiek ma wygląd opętanego. Może jest opętany. W każdym razie ma twarz człowieka chorego duchowo.
Grizzly2021.07.24 6:31
Niemcy przeprowadzali na nim eksperymenty medyczne!
nie_dla_komuny2021.07.24 6:13
A Tusk proponuje nam rządy "ekscelencji" z Seksmisji.
Pola692021.07.24 6:02
Tutaj dziewczyny same chcą uprawiać seks❤;: gg.gg/x3000
Templar2021.07.24 5:52
"Ty szmato", jak mawiał klasyk.
ALA2021.07.24 5:59
Ta szmata oczywiscie jest brunatna i smierdzi klamstwem.
Teresa2021.07.24 5:38
Brakuje tylko wąsika
Anonim2021.07.24 5:47
wąsika brakuje zaginionemu wnukowi hitlera czyli sikorskiemu, ten to coś w rodzaju goebbelsa w połączeniu z brunnerem
franek2021.07.24 5:49
ALE TEN WASIK BYLBY RUDY.
Anonim2021.07.24 5:30
typowy niemiec- uważa się za rasę wyższą
o,tak! znamy typowość tych "typowych"2021.07.24 6:22
tyPOwy niemiec "rasa wyższa", to tak samo, jak tyPOwy żyd uważa się za cyt.'naród wybrany"
WONtusk2021.07.24 5:24
Ten padalec powinien startować w wyborach do bundestagu , z list macierzystej partii CDU
Palestyna2021.07.24 5:12
Jak widze tego agenta i zdrajce to reka sama odruchowo zamyka się w pięść
Jak z jego zdrowiem?2021.07.24 5:10
To zaciskanie pięści w czasie przemawiania na mównicy, to trzepotanie rękami, to wymachiwanie rękami, ten wściekły wyraz twarzy, to skrajnie negatywne dobieranie słów , to i wiele innych znaków tzw. "mowy ciała" - wskazują , że z psychiką jest gorzej niż źle, a to już niedaleko to głębokiego rozstroju nerwowego, który zazwyczaj kończy się hospitalizacją.
Jerzy2021.07.24 5:08
staruszek powinien być wesoły, a nie zgryźliwy... tak, tak - rozumiem - tuskowi jednoczesne ssanie putinowi i wąchanie gaci merkel nie wyszło na zdrowie, ale! staruszek powinien być staruszkiem, ot co!
Grizzly2021.07.24 4:56
Ta szwabska k... innych obrzuca epitetami: moherowe berety, płaskoziemcy a sam jest nienawistnym niemieckim bydlakiem!
Grizzly2021.07.24 8:19
PS. Mowa Adolfa w japie tego szwabskiego POmiota!
Ziomal2021.07.24 4:40
Polska Zjednoczona Prawica = Polska Zjednoczona Partia Robotnicza. Komuna wróciła tak jak chciały tego sieroty życiowe po PRL, które nie potrafiły odnaleźć się w normalnym państwie. Wraca zamordyzm, wykorzystywanie instytucji państwa do niszczenia przeciwników politycznych, szczucie różnych grup ludzi na siebie i szukanie ukrytego wroga za ścianą. PISzewizm = bolszewizm. Smutne to, że po 45 latach bycia pod ruskim butem i upadlającą ludzi komunistyczną władzą znów wracają demony przeszłości.
Jerzy2021.07.24 5:10
jeśli pis to komuna, to jak określić lewicę czyli "po" czy "sld"? nadkomuną? uberkomuną?
Palestyna2021.07.24 5:15
Te ziomal rabina Szudricha kazdy żyd to komunista
STARY2021.07.24 5:56
Pytam sie was czlonkow partii oszustow ilu przez 8 lat usmierciliscie w piatki Polakow a sekcje robiliscie dopiero w poniedzialek a ilu to wiezniow waznych swiadkow przekretow zostalo w celi powieszonych.
Portofino2021.07.24 4:11
Zadanie, jakie postawili Tuskowi jego zwierzchnicy z BND to przemiana PO w Werwolf.
STARY2021.07.24 5:47
Tusk coraz bardziej wnerwia wiekszosc Polakow i to nie sa zarty wy niemcy zwiekszcie jemu ochrone zeby czasami nie zostal niemieckim meczennikiem w Polsce.
pytanie2021.07.24 0:34
Kiedy chudy rój będzie wąchać kwiatki?
Jerzy2021.07.24 5:13
niestety - im gorsze ścierwo, tym dłużej żyje... popatrz na tych 130-letnich żydków co kamienice odzyskują, to przy obsłudze komór gazowych takiej krzepy nabrali...
"odzyskują" = wyłudzają2021.07.24 5:26
130 letnie żydki wyłudzają tj. kradną kamienice.
odp. na "pytanie"2021.07.24 15:31
widząc zblazowane, wyliniałe troki zowiące się tusk , nie trudno się domyślić, że wnet będzie wąchał kwiatki .... od spodu oczywiście, a póki co siedząc pod spódnicą Anieli, wącha jej pievdy i sepleni jak zaczadzony.
Seraf2021.07.23 23:25
To jakby wataha demonów wyskakiwała z jego ... ust!
Alana2021.07.23 22:40
Zbyt delikatnie powiedziane, płaskoziemcy przy pisowcach to szczyt intelektu.
Tomek2021.07.24 5:19
Jak ci idzie trzepanie dywanu ?
Zenek2021.07.23 21:59
Tusk ma racje nim rzadzi ekipa plaskoziemcow z niemiec.
BRAWO PiS - TAK TRZYMAĆ !!2021.07.23 21:08
a WNUK DZIADKA Z WERMACHTU DOSTAJE GORĄCZKI BIEDACZYNA !! - tak kończą ZDRAJCY HER TUSK
Anonim2021.07.23 22:38
Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, no ale pisowcy historii polski nie znają.
olo2021.07.24 6:01
WY ICEK HISTORIE PISZECIE TERAZ NOWOCZESNA .
poPO=kurw.., zlodzieje, mordercy2021.07.23 21:06
wyleniały parszywy ofajdany gówn...merkel seppleniący bezmózg OBYŚ ZDECHŁ!!!!
Olin2021.07.23 21:04
lepszy płaskoziemca niż agent BND OSKAR
do tworek!2021.07.23 21:02
Co ten facet nawija: "wystąp na ubitą ziemię!" - do Kaczyńskiego, "ekipa płaskoziemców" - to o PiS-ie. Ten człowiek naoglądał się w Brukseli jakiś filmów dla małolatów 5 kategorii i te scenariusze go opanowały, jakiś koszmar co za poziom!
POkrętne c.v. tuska - tw. Oskar2021.07.23 21:00
"specjalista wielu profesji" - tusk, którego "Niebieska(UE) wróżka" w nagrodę za szkodzenie Polakom i Ich Ojczyźnie, przeniosła na intratny stołek do Brukseli, przybywa w trybie pilnym z odsieczą, żeby wesprzeć sięgającą dna PO-Partię Oligarchów, tak jak wsparł hehehe..... komorowskiego w kampanii wyborczej w maju 2015 r. http://pigipedia.blogspot.com/2015/05/oto-oczy-czowieka-przestraszonegoktory.html
tusku! wyp......aj!2021.07.23 21:08
Polacy! pytajcie się go, jakie korupcje wziął od Niemca? Ile mu wyliczono? Ile mu jeszcze obiecano? ------ "Mości panowie, oto Judasz Iskariota! --- Bodajeś konał w rozpaczy! bodaj ród twój wygasł! bodaj diabeł duszę z ciebie wywlókł... zdrajco! zdrajco! po trzykroć zdrajco! " /H.Sienkiewicz"Potop"/
prawda2021.07.23 21:00
kiedy zlodzieja spotyka kara ten krzyczy ze to niesprawiedliwosc. ja rudego slysze az w uk
*-*2021.07.23 20:58
Rudy dobra od zła nie odróżnia, a bierze się za osądzanie. Na jakiej podstawie? Rudy do tej pory nie rozliczył się z grabieży OFE, a tam były też moje ciężko uskładane pieniądze. Co rudy ma do zaproponowania? Oddanie władzy Berlinowi? (sam rządzić nie potrafi, zresztą nie ma żadnego programu) Zniszczenie polskiego dziedzictwa, tradycji, kultury, wiary w Boga? Nadanie przywilejów zboczeńcom? Skolonizowanie Polski wyznawcami Allacha? Utworzenie slumsów dla pozbawionych opieki socjalnej rodzin wielodzietnych? C*UJ D*PA I KAMIENI KUPA. Już to przerabialiśmy, nie wszyscy jednak o tym pamiętają.
Masz rację!. Pamiętamy Tuska i jego Rządu wybryki!2021.07.23 22:53
Tusku! .. Masz krótką pamięć??? A kto mówił?...."POLSKOŚĆ, TO NIENORMALNOŚĆ"!?... A TERAZ MASZ CZELNOŚĆ WRACAĆ DO POLSKI?... POLECAM PRZECZYTAĆ AFERY POPSL ZA JEGO RZĄDÓW!.. Proszę wbić:..."500 Afer i przekrętów POPSL!".... Są tam, wyszczególnione wszystkie Afery z podaniem kwot..! Całość wynosi prawie 900.000.000 zł! / czyli TYLE miliardów/. Wiec za kogo on nas Polaków uważa?? Przecież my to wszystko wiemy i pamiętamy! Jemu należy się ... Cela"+"! On nawet nie nazwał Polski po imieniu, ... tylko mówił: " ten kraj"!
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:46
Pan Tfusk celowo podcina zaufanie do Rzadu , chyba jest za glupi aby zauwazyc ze PiS sam to potrafi .
waldeberg2021.07.23 20:42
Charakterystyczne jest to, że Tusk stosuje retorykę jaką stosował Adolf Hitler w agresywnej kampanii wyborczej w 1932 roku. Nie przebierające w słowach, agresywne wystąpienia, napaści słowne na przeciwników politycznych i już mówi się o planowanych przez obóz Tuska akcjach bojówek na podobieństwo bojówek SA /oddziały szturmowe/. To ma dać pretekst Berlinowi do interwencji zgodnie z klauzulą pomocową zawarta w Traktacie Lizbońskim.
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:39
Ludzie nie dajcie sie nabrac na ten makabryczny okraglostolowy cyrk , chyba ktos nam powie dlaczego Pan Tfusk dzisiaj nie siedzi we wiezieniu .
cela +2021.07.23 20:57
tuska póki co chroni immunitet, który wnet mu się skończy, bo jego mocodawcy (UE oligarchia) wnet mu podziękują na zasadzie //tusek zrobił swoje, tusek może odejść//, dlatego tusek chcąc się w dalszym ciągu immunitetem wymigać od odpowiedzialności za ciężkie przewinienia wobec Polski i Narodu Polskiego, znowu się pcha do polskiej polityki. tusku! NIE z Polakami takie numery!!!!!
arnold2021.07.23 20:27
Problemem nie jest Tusk lecz jego wyborcy, czyli zdemoralizowana antypolska wspólnota rozbójnicza.
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:42
Mylisz sie arnoldciu , bo Pan Tfusk to tez duzy problem dla biednych uczciwych pracowitych ludzi w Polsce .
arnold2021.07.23 21:05
Nie mylę się skrzypciu na daszku, masz prawo uzupełniać listę.
Anonim2021.07.23 20:26
Ból du.py PiSdzielców-bezcenny!!!😀😀😀
Do Anonim2021.07.23 20:37
Chyba na swojej usiedzieć nie możesz ??? Co hemoroidy przeszkadzają , ze ciągle ujadasz jak piesek preriowy czyli diabeł tasmański . Auu, auu, auu. Weź czopki , dobrze ci zrobi tylko nie do ust bo się zapienisz jeszcze bardziej.
nic dodać2021.07.23 20:22
S Z A J B U S
Klapaucjusz2021.07.23 20:20
Tusk dobrze się bawi przygladając się wewnętrznym porachunkom w szeregach Zjednoczonej Prawicy. Banaś i Ziobro będą skakać sobie do gardła a Tusk będzie bił w PiS jak w bęben i nawet się nie spoci.
Dupacjusz2021.07.23 20:31
W spodniach też się spoci. Żeby nie było nieszczęścia wśród ludzi na ulicy jak się ze..a.
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:50
Spokojnie , to tylko jakis insekt brzeczy .
waldeberg2021.07.23 20:14
Podsumowując te tu moje wpisy należy jasno to wyartykułować, że Donald Tusk jest podstępnym i nieprzejednanym wrogiem Polski, Polaków i wszystkiego co polskie w służbie Berlina. W 2016 roku w grudniu Berlin próbował dokonać przewrotu w Polsce , wtedy do Wrocławia ściągnął Tusk i czekał na rozwój wypadków, ale Amerykanie pogrozili palcem i kundelki podwinęły ogonki i zakończył się pamiętny CIAMAJDAN. Teraz sytuacja jest inna. W Biały Domu zasiada zidiociała ,,Bida" lewacka wypłosz, tak że jesteśmy w obliczu nadciągających zdarzeń osamotnieni i możemy liczyć na tylko na siebie. Potrzebna jest powszechna świadomość, jeżeli nie chcemy we własny pięknym i już w znacznym stopniu odbudowanym kraju stać się obywatelami trzeciej kategorii. Pierwszej będą Niemcy, druga kategoria to zarządzający z ramienia Berlina folksdojcze a trzecia kategoria to historyczny naród polski.
Mejer2021.07.23 20:09
ryża śmieszna zniemczona pacynka ...
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:08
Trudno uwierzyc ze to prawie 30 lat od nocnej zmiany , bo Pan Tfusk dzisiaj powinien we wiezieniu siedziec .
x2021.07.23 20:03
Jak to koledzy o nim mówili, rudy i mściwy? I sepleniący.
niekończące się orgietki tow.donalda tuska2021.07.23 20:02
hej! POpaprańcy! nie pytajcie o to co tusek może zrobić dla was, a oto, co wy możecie zrobić dla tuska!!!!
waldeberg2021.07.23 19:46
Rozumiem, że TW Oskar proponuje zamianę rządów PŁASKOZIEMCÓW na DUPOLIZÓW i TYŁOWŁAZÓW.
Skrzypek na dachu2021.07.23 19:43
Pan Donald Tfusk to naprawde najtragiczniejsza postac na Polskiej scenie politycznej , bo nawet kiedy prawde mowi , to nikt nie chce go sluchac , bo sepleni i syczy jak zmija .
waldeberg2021.07.23 19:33
Tusk szykuje się do roli LANDGRAFA z nadanie Berlina. A jeżeli tak to nasze ziemie zachodnie są zagrożone nie mówiąc już o suwerenności.
kruk2021.07.23 19:28
Tusk debilu idź się powiesić, tylko tyle ci zostało głupcze.
Skrzypek na dachu2021.07.23 19:49
Pan Donald Tfusk niech zyje sto lat , bo jest potrzebny tylko do tego , aby przypominac biednym ludziom jaka obrzydliwa , okropna i paskudna jest ta bezbozna Platforma Oszukancow .
Gloria2021.07.23 19:27
Tusk to JUDASZ
Ziomal2021.07.23 19:30
Nie pluj na Judasza, bez niego nie byłbyś zbawiony. To dzięki jego zdradzie ludzie mogą dostać się do nieba.
Człek2021.07.23 20:25
Nie byłoby Judasza, to byłby jakiś inny. Dzieło zbawienia nie zależało w niczym od Judasza, on tylko wskazał miejsce przebywania Jezusa. Bez niego żołnierze mogli sami go odnaleźć. To nie Judasz wydał wyrok "Na krzyż z nim", tylko lud.
Ziomal2021.07.24 4:11
Ale Judasz stanowił istotną część boskiego planu. Bez tego elementu mogłoby się nie udać. A że mógł być ktoś inny to tak samo można powiedzieć o Marii, Józefie i wszystkich apostołach. Judasz odwalił swoją robotę chociaż nie miał wpływu na to corobił bo był elementem boskiego planu. To tak jakby mieć pretensje do młotka że wbija gwoździe.
Skrzypek na dachu2021.07.23 19:55
Mylisz sie Glorcio bo Pan Donald Tfusk to judaszowy worek trocin na uslugach bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych .
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:01
Do Ziomcia , chyba Pan Tfusk jest za cienki , bo jak nie ten Judasz , to nastepny Judasz sie znajdzie .
katolicka deratyzacja Polski2021.07.23 19:25
Konfederacja, ruska racja, po wyborach razem z komuna chce zamykac w wiezieniu wszystkich katolikow i patriotow z PiS.
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:12
PiS i PO to jedno zlo . Banda czworga PiS PO Lewica PSL to same bandyci .
sct2021.07.23 19:24
Chory z nienawiści psełdo(?)Niemiec
wszyscy gardzą rudym kundlem2021.07.23 19:44
nawet Niemcy na takich jak tusk, mówią "dupny niemiec"
x2021.07.23 20:05
Z facjaty to jadowitym żmijonem daje, że nie wspomnę o planach gospodarczo-ekonomicznych.
Po 11 ...2021.07.23 19:22
Tusk jak zwykle delikatny, alegoryczny. ,,Rządzi nami ekipa płaskoziemców’’. A jak to czytać? Tylko tak: ,,Rządzi nami ekipa płaskomózgowców’’
Anonim2021.07.23 19:31
Znajac pewne preferencje i trendy, sadze ze Tusk u wladzy, kiedys byl dla ciebie byl wielkim bolem. Tak nisko upadles ty czy klasa polityczna? Chwalic kogos z kim tak naprawde nie jest po drodze i to przez tyle lat, nie jest chyba fajne.
Po 11 ...2021.07.23 19:45
Niestety Polska tak nisko upadła, że wybieram mniejsze zło. Dużo mniejsze.
Anonim2021.07.23 19:59
a co sadzisz o Bartoszewskim juniorze? ty chwalisz Tuska a ja jestem pod wrazeniem ze drugiego tak madrego czlowieka jak Bartoszewski w polityce po prostu nie ma. Nie jest to jednak typ boksera
OLO2021.07.24 4:13
MASZ NA MYSLI ZYDOWSKA RODZINE DYPLOMATOLKOW?
Rumcajs2021.07.23 20:08
Niestety tusk tak nisko upadła, że wybieram mniejsze zło czyli putina
Po 11 ...2021.07.23 20:12
Jak tak dalej będziesz upadał, to po minięciu Putina wpadniesz w kaczy puch, czyli pisowskie gooownno. Powodzenia.
Po 11..2021.07.23 20:18
Jak tak dalej będziesz upadał, to po minięciu Merkel wpadniesz w gnój , czyli tuskowe gooownno. Powodzenia.
Skrzypek na dachu2021.07.23 20:34
Lewica wynurza sie z bezboznego socjalistycznego szamba , odbijajac sie od dna stalinowskiego ludobojstwa aby dzisiaj udawac zielonych i tenczowych postempowych panstwowo-pasozytnio zamordzystow , PSL to wiejskie zlodzieje zamordysci , PO to bezbozne globalisci zamordysci , a PiS to udajace poboznych tez panstwowonarodowo socjalisci zamortysci . Banda czworga PiS PO PSL i Lewica to same polskojezyczne pasozyci , bo juz dosc tego makabrycznego cyrku okraglostolowego . Podatki w Polsce sa za wysokie , a kazdy Rzad przez 30 lat tylko podnosi i podnosi .
anonim2021.07.23 20:55
Bardzo dobry komentarz , masz 100% racje .
won! do kibucu Miki Ozjasza!2021.07.23 21:18
konfederastO! sam ze sob polemizujesz i sam sobie kadzisz!
waldeberg2021.07.23 19:22
Plan został opracowany w Berlinie, a ma być wykonany przez brukselskie kundelki i merkelowego dupoliza, jej fagasa i popychadło od brudnej roboty notowanego w aktach BND niejakiego TW. OSKARA. TW. Oskar ma przygotować grunt pod akcję BRUKSELSKICH KUNDELKÓW zdestabilizować i rozchwiać sytuację w kraju, a następnie mają /kundelki/ ogłosić odebranie Polsce dotacji w ramach planu odbudowy co z kolej, wedle planów Berlina powinno doprowadzić do przejęcia władzy przez folksdojczów i wyprowadzenia Polski z Trójmorza.
APAGE SATANAS! - PRECZ tusku z POLSKIEJ ZIEMI!!!2021.07.23 19:18
"Pod Twą obronę uciekamy się Święta Boża Rodzicielko, gdy CZARCI SYN, jak wąż w życie nasze się wślizgnie, żółcią plując i jadem szkopskiego frustrata, co w trwodze już uciekał przed polskości światłem do Heimatu…..... ojczyzny każdego ŁAJDAKA /....../ /autor Wiesław Wodyk - / Niepoprawni.pl/
APAGE SATANAS! PRECZ tysku z POLSKIEJ ZIEMI !!!2021.07.23 19:38
"Naszymi prośbami racz nie gardzić Święta Boża Rodzicielko. CZARCI SYN wilczym okiem wodzi stojąc na trybunie i łże Polakowi w jego żywe oczy o swych wielkich dziełach, których TU dokonał RUJNUJĄC WSZYSTKO - co Ojce przez lata za grosze budowali - piąstki przy tym składa z uśmieszkiem demona przed rosyjskim carem /...../ /autor Wiesław Wodyk - / Niepoprawni.pl/ APAGE SATANAS!precz tusku z polskiej Ziemi!
Anonim2021.07.23 19:12
Tusk przyjechał szabelką macha ale gdzie ten biały koń?
covidiota2021.07.23 19:20
Biedroń mu ukradł xD
hassan2021.07.23 19:01
ciekawe co tam porabia bekart tuska jozef bak znany tez jako michak tusek wiedzeli ze amber gold to jest lipa
Płaskoziemiec2021.07.23 19:01
Lepiej chodzić po ziemi i być "płaskoziemcem" niż "fruwać w obłokach" i OPARACH ABSURDU , gdzie nie wiadomo czy ten z "doklejonymi" w wyobraźni skrzydłami to CHŁOP czy BABA , a może obojniak . Albo bajkowy' Piotruś Pan chałownia lub donald z Disneyland.
krzysztof2021.07.23 18:57
zeżre go własna nienawiść ,ciesze się że przyjechał i pokazuje kim jest, a zarazem pokazuje ludzi którzy go otaczają i są marionetkami ,został tu posłany przez europejską mafię żeby obalić rząd ,Polacy szykują się do obrony Polski ,facet zostanie z ciebie tylko szkodliwy ślad węglowy jak będziesz pędził do swoich mocodawców.
waldeberg2021.07.23 19:03
amen!
Ziomal2021.07.23 18:51
Tusku zbaw Polskę od tej PISowskiej zarazy!
Tusku2021.07.23 18:56
To wolisz Ziomal moją plagę cholery i zabójstwa? Pewnie tyś Ziomal Wowki kremlowskiego.
Ziomal2021.07.23 18:57
Takiego bolszewizmu jak PISowski nie powstydziłby się nawet Lenin.
Tusk2021.07.23 19:02
Masz załatwione. Jak pamiętasz na molo sopockim uzgodniłem z Wowką dozgonną przyjaźń.
olo2021.07.23 19:49
TY ICEK TAKI ZIOMAL POLSKI JAK JA ZYDOWSKI.
Dariusz2021.07.23 18:58
To niemożliwe, bo Zbawca z natury jest dobry, a Tusk nie
Ziomal2021.07.23 19:28
@Dariuszu mówisz że Zbawca jest z natury dobry, to czemu zsyła na ludzi trzęsienia iemi, huragany i powodzie? Dlaczego małe dzieci, które nie popełniły żadnych grzechów chorują na nowotwory albo inne nieuleczalne choroby i cierpią? W czym jest dobry? W zsyłaniu na dzieci cierpienia?
ziomal2021.07.23 19:00
...proszę cię, twój ziomal, emerytowany ubek z Gdańska i przywróć mi moją poprzednią emeryturę 10000 PLN którą mi straszny Kaczor pomniejszył o 3/4 Ja zasłużyłem na wysoka emeryturę, u mnie pałka aż dymiła
Stary2021.07.23 19:37
On zbawic moze tylko zydokomune ktora w 2 015 roku dostala kopa my Polacy mowimy nie oszustom i aferzystom '. Oddaj przyglupie niemiecki 250 mld zl., KTORE GDZIES U NIEMCOW ZAKOPALES.
STARY2021.07.23 19:44
Kiedy ty przglupie zydowski zrozumiesz ze Polacy tyfuska nie trawia.Musicie zwiekszyc ochrone tego oszusta bo nie chce zeby zostal niemieckim meczennikiem w Polsce.
Ziomal2021.07.23 19:49
Tusk nie musi mieć ochrony za miliony jak Kaczyński, i kilku kordonów Policji, bo TUSK ma GRANDE COJONES, a nie drobne kuleczki, i nie tchórzy jak Jarek co się boi własnego cienia.
ziomal2021.07.23 20:15
tusk musi mieć ochrone w berlinie, i kilku kordonów KODiarzy, bo tusk jest steryczałym dziadem na wysyłki,to wielki tchórzy , Pan Jarosław Kaczyński z Taki Bucem Nie Rozmawia.
Ziomal2021.07.24 5:12
Pan Jarosław Kaczyński to sobie nawet butów nie umie wyczyścić więc komuś innemu to może najwyżej podłogę przed nim wytrzeć. Rozmawiać to ma odwagę tylko z dupolizami, ba nie z takim facetem jak TUSK co ma GRANDE COJONES bo się go zwyczjanie boi.
Ziomal2021.07.23 20:17
Tusk zrób Co dla dobra Polski idż się utop. ps:NIECH ŻYJE PIS
Filip, tak to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.07.23 18:50
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Anonim2021.07.23 18:48
Gebels przy Tusku to pikuś .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OLO2021.07.23 19:55
Ale to jedna niemiecka rodzina.
Filip2021.07.23 18:48
Jarosław Kaczyński zmusił Beatę Szydło do głosowania przeciwko kandydaturze Polaka Donalda Tuska, na stawisko Przewodniczącego Rady Europejskiej i przegrał w stosunku 27:1. Wynik tego głosowania uznał za zwycięstwo. To był bezprecedensowy przypadek w UE, żeby rząd kazał głosować przeciwko swojemu obywatelowi. Politycy z PiS-u ogłosili, że Donald Tusk jest "zdrajcą", choć sami nie wiedzieli na czym ta "zdrada" miałaby polegać. Jacek Kurski wyciągnął mu dziadka z Wermachtu. Dziadek Donalda Tuska był więźniem obozu koncentracyjnego, w końcowym okresie wojny został przymusowo wcielony do Wermachtu, z którego zdezerterował i wstąpił do Polskich Sił Zbrojnych na zachodzie. Komisja sejmowa ds luki VAT-wskiej wzywała Donalda Tuska. Jednocześnie posłowie z PiS-u nie zgodzili się, że zbadać również okres rządów ich partii. W 2007 roku kiedy Jarosław Kaczyński był Premierem, jedynym krajem w UE, który miał większą lukę VAT-wską od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). W 2015 roku twierdzono, że Donald Tusk doprowadził Polskę do ruiny. Jednak po wygranych wyborach politycy z PiS-u znaleźli pieniądze w budżecie państwa na program 500+. Wymyślono kłamstwo, że to są pieniądze od mafii VAT-wskiej. Jednak żadnych dużych pieniędzy nie odzyskano od mafii VAT-wskich. W związku z aferą Amber Gold wzywano syna Donalda Tuska Michała, choć nie miał on z przestępstwem nic wspólnego. Jednocześni ilość afer pisowskich przekracza wszystkie dotychczasowe pod rządami poprzednich ekip. Politycy z PiS-u w Wałbrzychu okradli PCK na kilka milionów i finansowali sobie z ukradzionych pieniędzy kampanie wyborcze. Media pisowskie wymyślają kolejne kłamstwa i pomówienia na Donalda Tuska, jednocześnie afery pisowskie nie są rozliczane, ale ukrywane przed społeczeństwem. Politycy z PiS-u wiedzą, że w przypadku przegranych wyborów wielu z nich znajdzie się na ławie oskarżonych. Dlatego przejmowanie niezależnych mediów przez rządzących ma temu zapobiec. Jarosław Kaczyński dla władzy gotowy jest podejmować i podejmuje działanie niekorzystne dla naszego kraju.
adam2021.07.23 19:09
ale to niejest polski obywatel ilu ludzi nagineło za niego więcej generałów niż podczas drugiej wojny ryży jest bardzo nie bezpieczny
kim jest ?2021.07.23 18:47
Malarz kominów po studiach historycznych nie jest żadnym intelektualistą ani uczonym . To zwykły lokaj na usługach Berlina .
Po 11 ...2021.07.23 18:47
Dziwi mnie ten brak czujności katolików. Bo gdzie jeśli nie w PiS widać dzisiejsze jawne działanie diabła? To szczucie, notoryczne kłamanie, knucie, przekupstwo, korupcję, nienawiść, brzydotę i arogancję, to oczywisty podpis złego. Przejrzyjcie na oczy. Diabeł to nie postać na obrazku, to realny, zły but, który zatruwa wam umysły... Boże udziel katozboczkom łaski otrzeźwienia. Amen.
TW Oskar czyli Donald T .2021.07.23 18:45
Aby poznać kim jest ten typ należy przeczytać książkę Wojciecha Sumlińskiego pt . " Niebezpieczne związki Donalda Tuska " . Praca ta , bardzo rzetelna , dostępna jest w księgarniach w Polsce a Donald T. do dzisiaj nie wniósł oskarżenia wobec jej autora mimo , że na rynku księgarskim jest dostępna od kilku lat !! Kim zatem jest ów Donald T . ?? Pozostaje czytać .
waldeberg2021.07.23 18:43
Widać po Tusku, że to jest już POLITYCZNE I FIZYCZNE ZOMBI, że są to OSTATNIE PODRYGI OSTRYGI..!
Ziomal2021.07.23 18:49
Cudowne jest to wycie PISiorów. Im głośniej, tym bardziej mają pełne gacie.
waldeberg2021.07.23 18:54
czyli sugerujesz, że mamy pełne gacie was!
Ziomal2021.07.23 20:20
Cudowne jest to wycie tuska i jego platfusów. Im głośniej, tym bardziej mają pełne gacie.
Po11 ...2021.07.23 18:41
Tak przyznaje, jestem skończony! Fronda jest moim narkotykiem a ja nałogowcem i jak każdy nałogowiec zatraciłem wszelką godność, poczucie wstydu i szacunek do samego siebie. Byleby tylko rzygnąć nienawiścią na Frondzie. Z poważaniem: prof. dr Jan Hertrich-Woleński, Loża Polin.
Suweren2021.07.23 18:40
Lech Kołakowski wrócił do PiS. Dostał intratną posadę w państwowym banku. PiS-owce gotowe sobie oczy wydłubać i bębenki przekłóć, by tylko do nich nie dotarło, jaką sitwą jest ich umiłowana partia.
Ix Ypsilon2021.07.23 18:37
Bee!
Józef2021.07.23 18:35
Wszystko co powiedział Tusk to jest prawda, nie wiem o co PiS miałby się obrażać. Przecież są barbarzyńcami, niszczą wszystko co im stanie na drodze. Choćby stadnina w Janowie.
" Choćby stadnina w Janowie."2021.07.23 18:38
Łżysz żydku! Byłem tam kilka dni temu sobie pogalopować!
Przechodniu obserwuj2021.07.23 18:35
Nie będzie szabesowej kolacji, !Będzie szabesowa tresura starego ch uja żydowskiego. . . . . . . No jazda Po11 ... gudłaju ! Up and down ... jump, jump ... uważaj na pieluchę .... uważaj na własne gówna żebyś się nie pośliznął !!!
Po 11 ...2021.07.23 18:30
Konfrontacja z PiS to już niestety od dawna nie konfrontacja polityczna. Niestety nie. PiS przekroczył cienką czerwoną linię, wielokrotnie. Jest to zatem konfrontacja z czystym ZŁEM. Walka z PiS to walka o Wartości, o Wolność, o Tolerancję, o Prawdę, o Przyzwoitość. A wiec: Lance do boju, szable w dłoń, pisowszczyka goń, goń, goń!
Anonim2021.07.23 18:35
nie moge sie doczekac jak mi opiszesz te wolnosc ktora mi Tusk a nie da Kaczynski, oj chyba umre od ciezaru tuskowych swobod obywatelskich
waldeberg2021.07.23 18:36
alboś ubek, alboś idiota, albo jedno i drugie co jest najbardziej prawdopodobne...może rozum pomieszał ci się jak ci PiS , słusznie, zmniejszył esbecką emeryturkę o 3/4
admin2021.07.23 18:30
Staram się nie oglądać z jego udziałem programów, wyglada strasznie, szatan w ludzkiej skórze. Jeszcze trochę a oszaleje!
admin2021.07.23 18:29
On chyba zacznie strzelać, jego marzeniem jest zastrzelic Jarosława.
nil2021.07.23 18:28
Tusk nigdy nie błyszczał inteligencją, ale ostatnie pokazy prostactwa całkowicie dyskwalifikują go jako osobę godną zaufania. Malowany szef EPeeL-u i były brukselski szatniarz w toporny sposób realizuje eurolewackie zlecenie likwidacji PiS-u. Zapomina, że za PiS-em stoi spory, stały i zdeterminowany elektorat, któremu nie sprosta. Stary, wyleniały skunks poza mściwą potyczką z prawą częścią społeczeństwa nie ma nic do zaoferowania. Wkrótce emocje opadną, a retorykę pustosłowia wiatr rozwieje.
admin2021.07.23 18:27
On się wykończy nienawiść go zeżre.
Ziomal2021.07.23 18:27
Jak Tusk mówi prawdę to obelgi. Komentarz brzmi jak trybuna ludu. Bolszewicy próbują za wszelką cenę uciszyć NIK, tak jak próbują uciszyć sądy. PIS wyczerpuje wszystkie znamiona słowa mafia.
waldeberg2021.07.23 18:26
Herr Folksdojczu, mnie zdecydowanie bardziej interesuje co herr folksdojcz ma do zaoferowania Polakom, jaki program?? Bo programu w rodzaju ,,PiS jest straszny, PiS jest zły PiS ma bardzo wielkie kły" nikt myślący w Polsce już nie kupi!
Anonim2021.07.23 18:25
Najlepsza edukacja byla za komuny. Wyksztalcenie srednie jak dzis wyzsze. Nie potrzebna do tego jest nauka religii ani zboczen. Przydatne sa mundurki i autorytet nauczyciela.
dfoooooooopy Tusk narodowi nie urywa2021.07.23 18:19
zmarszczona twarz, drżące ręce, zaciśnięte pięści
Czy ten furiat nie2021.07.23 18:18
powinien znależc się w psychiatryku???Przeciez nie mozna przymykac oczu na jego szaleństwo cała Europa zaczyna patrzeć na Polske i co madrzejsi juz się zorientowali że Tusk i reszta to jacys złośliwi idioci.
Ziomal2021.07.23 18:33
Cała Europa to uważa że PIS jest zagrożeniem dla demokracji i praworządności w Polsce. Jak ci trzy osoby mówią że jesteś pijany to idź spać. Węgry to nie cała Europa.
mlody2021.07.23 20:02
masz na mysli icek demokracje niemieckozydowska
Ziomal2021.07.23 20:22
Cała Europa to uważa że tusk to zwykła łajza na posyłki jest zagrożeniem dla demokracji i praworządności w Polsce. Jak ci trzy osoby mówią że jesteś pijany to idź spać. Niemcy to nie cała Europa.
czarna dziura von Vincenta2021.07.23 18:17
w mózgownicy
nakjobrzydliwsza twarz2021.07.23 18:16
totalsa
AAAtomek2021.07.23 18:16
To już ponad 3-tygodnie prawicowej sraxxxxxczxxxki z powodu powrotu Tuska do Polski. Paradne! Strach i tchórzostwo mściwego prezesa jest legendarne.
Wania Antonim urwał fajfusa2021.07.23 18:18
z radochy
AAAtomek2021.07.23 18:20
Współczuję ci, jak ty będziesz teraz sikał?
AAAtomek2021.07.23 18:25
Współczuję ci, jak ty będziesz teraz srał pod siebie?
AAAtomek2021.07.23 18:27
Oprócz fajfusa straciłeś także mózg?
Rumcajs2021.07.23 20:28
co ty przecież wyznawcy tuska żadnego mózgu nie mają tylko lepek trzech komórek,
Babka klozetowa2021.07.23 20:15
Nie ma żadnej srraczki. To Anonim zrobił pod siebie. A powrót Tuska to taki cyrk. Trochę jednak nudny.
bogdanus2021.07.23 18:13
Facet ma bełkot w głowie?
jle_ffm2021.07.23 18:12
Im bardziej na Tuska plują tym bardziej się go boja. I tak ma być.
jle-ffm kaput sroll2021.07.23 18:17
Im bardziej na PIS plują tym bardziej się boja. I tak ma być.
AAAtomek2021.07.23 18:21
Ja się boję PiS, bo niszczy Polskę jak furiat, który uciekł z wariatkowa?
asa2021.07.23 18:09
słuchanie Tuska to koszmar. Oszalał
Babka klozetowa2021.07.23 18:05
Facet, wracaj do Dojczlandu. Przestań mącić. Zdaj relację przed babcią Merkelową: - Pardon, przynajmniej, próbowałem. Kijem Wisły nie zwrócisz. Tu jest Polska - dumna, patriotyczna i od początku chrześcijańska!
Rumcajs2021.07.23 18:10
Śmierć Wrogom Ojczyzny , tak to dotyczy Tuska i jego bandy zdrajców
Ziomal2021.07.23 18:30
Postuluj jeszcze powstanie komitetów ludowych i plutonów egzekucyjnych komuchu.
stary2021.07.23 20:08
Ilu Polakow zydku zginelo za rzadow oszusta brukselskiego?
AAAtomek2021.07.23 18:22
Wspomnij coś o patriotycznym paleniu Żydów w stodołach, taka polska tradycja?
Jawny2021.07.23 20:12
No, do kompletu i równowagi wspomnijmy też o polskich patriotach skazanych na śmierć w mordach sądowych przez bezkarnych żydowskich prokuratorów. Taka żydowska tradycja.
STARY2021.07.23 20:13
MOZE WSPOMNIJ ICEK ZYDOWSKICH WROGOW POLAKOW, KTORZY SETKI TYSIECY WYSLALI POLAKOW NA SYBIR ROBIAC BOLSZEWIKOM LISTY.
Adam2021.07.23 18:51
Po szwedzku Niemcy to Tyskland, co oznacza kraj chytrych ludzi, od tysk, tusk - lis, chytrus.
Instrukcja Lucyfera dla Anonima i Spółki2021.07.23 18:03
I słowo od naszego sponsora. Znana i renomowana firma kosmetyczno-garbarska "Rudolf Franz Höss" poleca swoje produkty: "Nic tak się nie pieni jak mydło zrobione na czysto żydowskim tłuszczu! Mydło jest świetne do mycia du py! Ale tylko du py, szczególnie dziury w du pie po srraniu!"
Lucyfer2021.07.24 5:20
Anonim, rozumiem frustrację, ale stać cię na więcej.
ble2021.07.23 18:02
taka frustracja ,a spijacie każde słowo z jego ust
Instrukcja Lucyfera dla Anonima i Spółki2021.07.23 18:01
Plan jest następujący. Skutecznie i dotkliwie uderzajcie w Kościół. Ale nie można tego robić wprost. Trzeba więc odwołać się do najbardziej prymitywnych i zrozumiałych dla każdego pojęć. Od wieków są to: seks i pieniądze. Największy dureń to chwyci. Dalej: granie na uczuciach. Po pierwsze: Udawajcie współczucie dla dzieci – ofiar księży-pedofilów. Wiadomo, że są to przypadki bardzo nieliczne, zwłaszcza w porównaniu z innymi, bezkarnymi grupami. Uogólniajcie to na CAŁY kler. Po drugie: KAŻDY ksiądz jest pazerny na pieniądze. Jeśli proszą na remont kościoła, czy na biednych, to przedstawiajcie to tak, jakby zabierali dla siebie. Wypominajcie im każdy lepszy samochód. Po trzecie: ja sam nie mogę już uderzyć w wielkiego świętego papieża Jana Pawła II-go. A nienawidzę go szczególnie, bo wielu ludzi uratował od potępienia. Nienawidzę katolickiej Polski, której rząd sprzeciwia się działaniom coraz bardziej lewackiej Unii Europejskiej. Wyzywajcie ich od „faszystów”. Uderzajcie w żyjących jeszcze współpracowników JP2. Psujcie w oczach młodych jego obraz. Ze świętych i mistyków róbcie konsekwentnie wariatów. Waszym orężem jest kłamstwo, rozwiązłość i ohydny grzech LGBT. Waszym przewodnikiem jest Goebbels, mój wierny uczeń, walczący kłamstwem. Do dyspozycji macie żydowską prasę dla gojów z Gazetą Wyborczą na czele, finansowaną za srebrniki Sorosa. A teraz – do roboty. Czekam na wasze złośliwe wpisy!