07.09.20, 12:20Screenshot Youtube - Dr Tlaleng Mofokeng

Rzeczniczka legalnej prostytucji nastolatek została ekspertem ONZ

Sądzę, że prawa pracy seksualnej i pracownic seksualnych to prawa kobiet, prawa zdrowotne, prawa pracy oraz papierek lakmusowy feminizmu intersekcjonalnego – napisała dr Tlaleng Mofokeng w roku 2019. – „Myśl o kupowaniu intymności i płacenia za usługi może być utwierdzająca dla wielu ludzi, którzy potrzebują ludzkiego związku, przyjaźni i emocjonalnego wsparcia. Niektórzy ludzie mogą mieć fantazje i perwersyjne preferencje, które mogą zrealizować dzięki usługom pracownic seksualnych”.

Dr Tlaleng Mofokeng – autorka tych słów i była aborcjonistka, autorka książki Dr. T: A Guide to Sexual Health and Pleasure (Dr T: Przewodnik po zdrowiu seksualnym i przyjemności) – spotkała się z ostrą krytyką ofiar handlu ludźmi, kiedy zamieściła artykuł w „Teen Vogue”, skąd pochodzi cytowany fragment, zachęcający młode dziewczyny do wzięcia pod uwagę kariery tzw. „pracownic seksualnych”. Rok po napisaniu tamtego tekstu pochodząca z Afryki Południowej dr Mofokeng została w ONZ specjalną referentką prawa do zdrowia.

Obrońcy praw kobiet, walczący z handlem ludźmi i przemocą seksualną wobec kobiet i dziewcząt, obawiają się, że Mofokeng będzie teraz mogła upowszechniać swoje pomysły legalizacji prostytucji nastolatek jako ekspert ONZ w skali globalnej. Jak mówi Didre Pujols, założycielka Open Gate International oraz współzałożycielka Strike Out Slavery, „myśl, że legalizacja lub dekryminalizacja komercyjnego seksu zredukuje jego szkodliwość, jest utrzymującym się mitem. Wielu twierdzi, że gdyby handel seksem był legalny, uregulowany i traktowany jak inne profesje, byłby bezpieczniejszy. Ale badania pokazują coś innego. Kraje, które zalegalizowały komercyjny seks często doświadczają wzrostu handlu ludźmi, stręczycielstwa i innych powiązanych przestępstw”.

Haley McNamara, wiceprzewodnicząca International Centre on Sexual Exploitation, zauważa, że kobiety zajmujące się prostytucją nie są traktowane przez kupujących usługi seksualne mężczyzn jako „osoby godne szacunku”. Statystyki pokazują, że 75 proc. takich kobiet to ofiary gwałtów.

Z kolei Helen Taylor z organizacji Intervention for Exodus Cry podkreśliła, że dr Mofokeng jest rzeczniczką „pełnej dekryminalizacji wszelkich aspektów handlu seksem, w tym właścicieli burdeli i stręczycieli”. Jak stwierdziła: „Organizacja Narodów Zjednoczonych powinna być ostatnim miejscem, w którym popiera się legalizację handlu ludźmi i kupców, którzy podsycają popyt”.

Lisa Correnti z Center for Family and Human Rights, która zwróciła uwagę na tę skandaliczną nominację, zauważa, że „Raporty Mofokeng popierające prawa seksualne, w tym legalizację prostytucji, najprawdopodobniej będą cytowane jako autorytatywne interpretacje praw człowieka przez agencje ONZ i podobnie myślące państwa członkowskie”.

jjf/LifeSiteNews.com

Komentarze

Jan Radziszewski2020.09.8 16:57
niedługo lewacy żydzi i LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem / A może to być już 14 września, pojawić się Krzyż na Niebie
Jurand2020.09.8 7:26
Bolszewicy z pod znaku tęczy promują ludzi według schematu- im niższe IQ tym wyższe stanowisko. Kolor skóry pani ekspert ONZ nie ma znaczenia a ważna jest mentalność ameby.
jeje2020.09.7 20:41
zakłamanie meżczyzn...to zlikwidujcie! zakażcie!...zdelegalizujcie!...ale nie...wolicie trzepać biedne głodne panny byle jak i byle gdzie nie zapewniając im warunków sanitarnych
Szybka Randka2020.09.7 18:21
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.erooo.pl
Afroamerykanin Jayvon Hatchett2020.09.7 18:08
Niech da wykład mądrości w Arabii Saudyjskiej ale bez ochrony!
Antek z Czerniakowa2020.09.7 17:47
Przecież od dawna wszem i wobec wiadom, że ONZ to taka zawoalowana międzynarodowa nierządnica, dlatego swój ciagnie do swojego ...
Luterskie Skretynienie TenKrajowe2020.09.7 17:24
Czy weganka na szkółce niedzielnej opcionka pastorowi z połykiem?
anonim2020.09.7 16:27
czarna bajzel mama w bajzel instytucji. jak widać wystarczy być czarnym durniem by mieć doktorat. jest jeden niechlubny wyjątek a mianowicie niejaki otua mający doktoratów na pęczki albo pączki, dla niego b ez różnicy!
MaxFiend2020.09.7 15:50
Usługi pracownic seksualnych to nie zawsze jest "prostytucja". Tylko zakute łby mogą to tak postrzegać :-D
Anonim2020.09.7 14:44
Bliżej zorientowanym od dawna wiadomo, że ONZ to lewacki burdel.
Agnieszka2020.09.7 14:18
Naturalne - kto inny ma być specem od zarządzania burdelem jak nie burdel-mama?
verizanus2020.09.7 13:59
Jednak nie udało się ochrzcić tej organizacji. ONZ dawała wielkie nadzieje a okazała się beznadziejna....
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.7 13:39
a jednak powinni wsadzać do puchy za dewiacje
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.7 13:17
w polsce rzecznikiem praw dziecka został katolicki przygłup który wierzy że tabletkami można zmienić płeć!
Cierpliwy2020.09.7 13:45
Przygłupie a można hormonkami facetowi powiększyć biuścik, a kobiecie nie urosną wąsy czy broda. A to zewnętrzne fizyczne oznaki płci. Pomijam poczucie bycia się jako płeć osobnicza.
Testosterą2020.09.7 16:41
Tej, uważaj, bo szyszki chmielu zawierają pseudoestrogeny i gdy będziesz żłopał dużo piwska, wyrosną ci cycki.
Ted2020.09.7 18:07
A co przy zmianie płci nie dają hormonów w tabletkach.? Zdecydujcie się- sami głosicie, że kuracje hormonalne są przy zmianie płci- a teraz że nie. Logika..kiedyś dzieci sie uczyły takiego przedmiotu. A teraz durnie majją swoja durnowata logikę i tyle.
oficer LWP2020.09.7 13:06
ile pieniędzy przeznacza PIS na utrzymywanie agend NWO takich jak ONZ czy WHO?
rrace2020.09.7 13:18
tyle ile PO
oficer LWP2020.09.7 15:34
dlaczego kłamiesz, przecież składki co roku są większe, już nie wiesz jak swoich pisowskich panów bronić
matis892020.09.7 12:59
To tak jak mason, lewak Bergoglio Fałszywy Prorok Nie Katolik. Bierze ekspertów, doradców, honoruje gości... a później dowiadujemy się że oni popierają aborcyjne mordowanie dzieci, LZPKNTB, gender. A przecież wiadomo że mason Bergoglio sympatyzuje z masońskim ONZ na rzecz Rządu Światowego NWO i Religi Światowej antychrysta.
Anonim2020.09.7 12:59
Ta lewacka gnida nigdy nie oglądała porno TV? To stamtąd do związków przenoszone jest złe traktowanie kobiet? To tam prym wiodą zboki deprawujące dzieci? To tam następuje rozkład rodzin? To tam następuje moralny i fizyczny rozkład państw narodowych?
Po 11 ...2020.09.7 12:54
A co tam słychać u pana Kuchcińskiego?
Anonim2020.09.7 12:50
ONZ już dawno dawno temu przestało być tym do czego zostało stworzone. Jak Lewackie łapy coś obejmą to wszystko zniszczą . I tak właśnie skończył ONZ.
Anonim2020.09.7 12:47
to już nie jest ku-rew-stwo ale kupowanie intymności?
jula2020.09.7 12:35
To sutener czy burdelmama?
Szybki Lopez2020.09.7 18:12
Wezmę ją na "przesłuchanie". Lubie czarne macice!
UWAŻAJ2020.09.10 15:07
na czarne macice bo cię osmola