10.04.21, 08:05Screenshot Youtube - Telewizja Republika

Jacek Sasin: Tusk przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości

Mimo upływu 11 lat ból pozostał i poczucie ogromnej straty po przyjaciołach pozostało. Bardzo wiele osób, które tam zginęły to były osoby, które bardzo blisko znałem” – mówił dziś Jacek Sasin w rocznicę katastrofy smoleńskiej.

W rozmowie na antenie RMF FM dodał, że już w najbliższym czasie mamy poznać raport podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza.

Myślę, że to jest kwestia raczej najbliższych dni, a na pewno nie miesięcy”

- zaznaczył minister aktywów państwowych.

Jak dalej podkreślił, katastrofa w dalszy ciągu dzieli Polaków:

A dzieli Polaków, dlatego że są ciągle osoby, którym na tym zależy. Tutaj nie mogę uciec chociażby od wczorajszego wywiadu Donalda Tuska, który - muszę powiedzieć - przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości w polityce, ale też nie tylko w polityce”.

Odnosząc się do wczorajszych słów Donalda Tuska podkreślił, że dowodzi to, że chce on uciec od odpowiedzialności za to, co miało miejsce 11 lat temu:

[…] a od odpowiedzialności nie ucieknie, bo był wtedy premierem, człowiekiem, który decydował o tym, jak to śledztwo będzie przebiegało”.

Stwierdził też, że nie ma zamiary odpowiadać, czy wchodzi tu w grę odpowiedzialność karna, bo od takiej oceny są sądy. Dodał jednak, że odpowiedzialność polityczna Donalda Tuska jest oczywista. Wskazał:

Zarówno brak Tupolewa, jak i oryginały czarnych skrzynek cały czas są w Moskwie i są w Moskwie, dlatego że ekipa Donalda Tuska na to pozwoliła, dała Rosjanom argumenty do tego, żeby te dowody przetrzymywali”.

dam/PAP, RMF FM

Komentarze

JS2021.04.11 9:15
W tym pan S.... też rączki maczał : Prawie rok Poczta Polska przechowuje karty na wybory. Blisko milion złotych mogło kosztować Pocztę Polską przechowywanie pakietów wyborczych na wybory, które się nie odbyły. Według informatorów WP pakiety wywieziono z magazynu w Łodzi, który w 2020 roku odkryły media. Miejsce ich przechowywania jest największą tajemnicą przedsiębiorstwa.
Suweren2021.04.11 8:49
Największy sukces tego pana powyżej to organizacja lotu do Smoleńska w 2010.
Anonim2021.04.11 9:12
"Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać" Lech Kaczyński
Anonim2021.04.11 7:24
Tusk prawdę powiedział !!!!
Dam2021.04.11 5:30
Człowiek, który zorganizował lot do Smoleńska mówi, że ktoś inny ucieka od odpowiedzialności. Ale nic NIGDY nie jest winą partii, za to zasługi są ZAWSZE ich. Jak za komuny.
Suweren2021.04.10 19:05
Sasin - ostoja moralności, uczciwości i odpowiedialności. Jak dobrze, że mamy takiego Sasina, prawdziwego człowieka sukcesu. Żałosne.
Bum2021.04.10 15:29
Synek skur-wiel i tatuś tchórz wiedzieli dobrze, że Amber Gold to lipa ! Mimo to ryjów nie otworzyli, przez co nieświadomi ludzie stracili wszystkie oszczędności ! Tusk stchórzył i zwalił się potwornym smrodem ! Teraz wszyscy PO-je-by śmierdzą, aż dech zatyka – a sio, a sio, WON stąd ! WON ! Jak my Polacy cieszymy się i jaką mamy radość z pozbycia się niemieckiego szkodnika Tuska z polskiego podwórka ! Były król Europy, a obecny szef EPL mówi, że trzeba założyć w Polsce nową partię centrową – przeciwstawną Lewicy ! Ale kto ma to zrobić ? Same lewackie PO-je-by ! W partii PO-je-bów nie ma normalnych ludzi – tam albo złodzieje albo łapówkarze ! Oni, PO-je-by nie chcą dobrobytu dla wszystkich Polaków – oni chcą dobrobytu tylko dla siebie ! Tusk wstydzi się za Polskę, bo jest zbyt mocno przywiązana do Kościoła. Pytam więc, czy ten jełop jest przewodniczącym europejskiej partii czy polskiej partii politycznej ?! Nie ma nikogo, kto złapałby za fraki, dał kopa i wyrzucił Niemca z Polski ?!
Filip2021.04.10 13:56
Cytuję fragment wywiadu Donalda Tuska. Nie mogę już słuchać, mam dosyć tego jątrzenia. Nie ulega wątpliwości, że piloci, którzy podjęli próbę lądowania, byli pod presją. To wynika ze wszystkich dostępnych materiałów - przekonywał były premier. - Przez delikatność byłem bardzo powściągliwy. Dzisiaj chcę zakończyć spekulacje. Przyczyny zostały wyjaśnione, a polityczne okoliczności były dość oczywiste. Piloci byli poddani presji politycznej - uważa Donald Tusk. Następnie stwierdził, że powie coś, czego wcześniej nie mówił publicznie. - Prezydent Lech Kaczyński w rozmowie ze mną w cztery oczy po tzw. incydencie gruzińskim, kiedy pilot odmówił mu lądowania, podkreślał, że kiedy sam będzie latał samolotem rządowym, sam będzie podejmował decyzje, bo jest zwierzchnikiem sił zbrojnych - przekazał. - Nie będę już delikatny wobec PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Ponosi on odpowiedzialność za negatywne, tragiczne skutki spiskowych teorii. Sam najlepiej w sercu wie, ile ponosi politycznej odpowiedzialności, za to, co się w Smoleńsku zdarzyło - dodał.
Dodruk złotowki i zniewolenie biurokratyczne2021.04.10 13:22
oto wspólnota POPiSlewica... Roman Kluska młota na złodziei socjalistow: https://www.youtube.com/watch?v=nrWoOnZ54VY
Grizzly2021.04.10 12:41
Czyż to nie Sasin organizował ten lot?
GLKPI2021.04.10 12:38
Pan Tusk to cukierek z trucizną.
Rtl2021.04.10 11:57
Powiedział ten co 70 mln wyrzucił w błoto. Arogancja tych nierządów i podłość to szczyty.
Filip2021.04.10 11:50
Pragnę przypomnieć, że organizacją wylotu do Smolenska zajmował się Władysław Stasiak, który zginął w katastrofie, a zastępcą był Jacek Sasin. Bracia Kaczynscy przed wylotem wielokrotnie zwracali się do rządu o nie ingerowanie w organizowanie delegacji. Dlatego zwalanie winy za katastrofę na Donalda Tuska jest zwykłym kłamstwem!!! Lech Kaczynski po incydencie w Gruzji poinformował Donalda Tuska, że teraz on jako zwierzchnik sił zbrojnych będzie decydował o lądowaniu.
AAAtomek2021.04.10 11:47
Bałbym się ...... organizatorowi wylotu LK do Smoleńska, Sasinowi, dać do ręki żarówki żeby wkręcił i wymienił zepsutą...
Piotr Nowak2021.04.10 11:38
Internetowe portale – to miejsca gdzie większość głu-pców „komentuje” notki lub artykuły różnych , na ogół mądrych autorów. Jedną grupą tych komentatorskich zaj-obów to skrajni lewaccy debile lub bezrozumne świry, bluzgający jedem, nienawiścią i wulgaryzmami ! Ci są nieuleczalnymi osobnikami. Zaliczam do nich, m.in. Robot, Marek, Andrzej, itd, jle_ffm, Złodziej na złodzieju, Fizjo, młody, matis89, podatnik, Stary, Polka, Foster, i inni. Drugą grupę stanowią osoby, którym głównie TVN wyprał mózgi do tego stopnia, że oni zło mylą z dobrem, prawdę z kłamstwem i fakty z propagandą. Ich myślenie jest ograniczone, a uważają, że to właśnie oni mają rację, ba, są nawet dumni ze swoich komentatorskich wymiocin. Członkowie tej grupy są wprawdzie uleczalni, ale jeśli poddają się terapii psychiatrycznej, to będzie ona trwała długo. Natomiast czytam komentarze tych o prawicowych pogłądach i stwierdzam, że są merytoryczne, logiczne, poparte faktami i prawdą. I do tych właśnie ludzi kieruję apel ! Nie czytajcie „komentarzy” osób z wymienionych powyżej grup, a jeśli już przeczytacie – to ignorujcie te wymioty i nie komentujcie, bo naprawdę nie warto zaśmiecać sobie głowy taką „twórczością” !!!
Pascal2021.04.11 9:27
@ Piotr Nowak. Les imbéciles ne devraient rien écrire. Tu es stupide.
AAAtomek2021.04.10 11:34
O, Sasin się odezwał - wraz Dudą, organizator wylotu Lecha Kaczyńskiego do Smoleńska...
Mirek2021.04.10 11:11
Panie Sasin odpowiedzialność polityczna to możesz pan sobie wsadzić .....w du...ę ! . Bo tylko taką wartość ma ta odpowiedzialność . W stosunku do Donalda Tuska liczy się sąd karny !!! . I tylko sąd...
Stalker2021.04.10 11:37
To dziw, że polska ziemia nosi jeszcze takiego bydlaka jak ty ?!!!!!
BieS2021.04.10 15:09
Polska ziemia nosi wielu bydlaków.Ty innych nazywasz tym epitetem a sam kim jesteś, że ujmujesz się za takim oszustem z POmroczności?
lalek2021.04.10 10:57
Tak jak i ty podły draniu. Wy.....aj
czytacz2021.04.10 10:56
„Zarówno brak Tupolewa ..." Skoro w Moskwie BRAK Tupolewa, w Polsce też go nie ma... to gdzie jest? Należy powołać osobną komisję śledczą, która wyśledzi kto ukradł Tupolewa!!!
Donek kupojad2021.04.10 10:55
Ryży Donek wielokrotnie i ochoczo wyjadał Niemcowi z tyłka. Mało tego, mówił przy tym "Guten Appetit".
Piotrek2021.04.10 11:00
Zamknęli ci przedszkole i nudzisz się w domu.
Donek ryży kupojad2021.04.10 11:04
Tak, zamknęli mi przedszkole, Natomiast przed facjatą Ryżego Donka doopa Niemca ciągle stoi otworem do całowania.
Piotr Nowak2021.04.10 10:55
Cz.2. Tusk był wychowankiem SB. Był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne, szkolony przez funkcjonariusza Szylinga, zaufanego człowieka Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do operacji przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego, nie tylko z powodu politycznych przekonań. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Poza tym był agentem służb niemieckich pod pseudonimem „Oskar”. Tusk to strusiowato nielotny fasoniarz, który się wielokrotnie wygłupił i skompromitował, jako niepoważny i szkodliwy premier i nieodpowiedzialny polityk, sprzedajny szkodnik i Judasz , a także skrajnie cyniczny lawi-rant. Jest też coś jeszcze , co przy okazji wyboru Tuska należy sobie jasno uzmysłowić, aby raz na zawsze pozbyć się absolutnie szkodliwych złudzeń. Otóż, tym właśnie wyborem, decydenci poza naszymi granicami, a dość łatwo w tym przypadku wskazać ich adres, ujawnili już zupełnie definitywnie, że ich zaborcze zamiary wobec Polski i Polaków są niezmienne i wieczne, a proces wynaradawiania Polaków i klasyfikowania ich do kategorii niewolników przeszedł właśnie na kolejny, wyższy etap realizacji. Tusk jest bowiem psychopatą (patrz: Encyklopedia Medycyny, dział poświęcony chorobom psychicznym. To człowiek, który został ewakuowany z kraju, w którym padają pod jego adresem coraz poważniejsze zarzuty, od finansów i gospodarki począwszy, na Smoleńsku skończywszy !!! Tuskowi ewidentnie zależało na stanowisku w Unii, bo wiedział, iż jego władza w Polsce się skończyła. W Radzie Europejskiej, nic mu tak dobrze nie wyszło jak Wielka Brytania z Unii Europejskiej ! Anglicy nazwali go brudnym szczurem unijnym. Niestety nie poradził sobie z falą emigracji muzuąmańskiej, a poza tym zamiast integrować, tylko skłócał państwa członkowskie UE. Wszyscy przestali się z nim liczyć i traktowali go jak jakiś śmieć ze śmietnika politycznego, bez znaczenia i bez żadnego wpływu. To pustak, który nawet nic nie robiąc, odpowiadał Merkel i innym z zachodniej Europy. Tak to prawda ! To jest klątwa Tuska ! A klątwa ta podwoi się jak Tusk stanie przed TS. Na koniec: Tusk wychyli czarę goryczy !
Pascal2021.04.11 9:29
@ Piotr Nowak. Les imbéciles ne devraient rien écrire. Tu es stupide.
Piotr Nowak2021.04.10 10:54
Cz.1. Źeby zrozumieć dlaczego Tusk uważa, że Polskość to nienormalność, należy cofnąć się do jego życorysu ! Dziadek Tuska ze strony ojca oraz brat dziadka ze strony matki byli ochotniczo w hitlerowskim wermahcie. Natomiast babka ze strony matki, z domu Liebke, była również rodowitą Niemką. Matka Donalda Tuska wspomina, że jej mama i babcia chciały uciekać po wojnie do Niemiec. To, że w rodzinie Tuska rozmawiało się po niemiecku, nie było tajemnicą. Ojciec Donalda (też Donald) karał go często pasem. Młody Donad miał problemy ze swoją tożsamością narodową i całej jego rodziny. W głębi serca czuł się Niemcem. Miał od dzieciństwa zaszczepioną nienawiść do innych i szczerze nienawidził Polaków, bo był jako dzieciak wyzywany od hitlerowców na podwórku. W podstawowce wolali na niego "rudy szkop", za co będzie sie mścił na Polakach bez końca. Jego wielką traumą jest chorobliwa nienawiść do Polskości, i to ona była na rękę lewackim homosowietikusom, którzy Tuska w pełni poparli w wyborach 2012 roku. Jako polityk pisał: „Polska - to nienormalność”. Jakże smutne jest to że tak dużo polaków wybiera nienormalność. Polacy jako obywatele powinni wiedzieć, kogo wybierają do władzy i jakie jest jego pochodzenie. To jest normalnym prawem każdego narodu wybierającego swoich przywódców w USA, W.Bryt, czy Francji. Dlaczego więc kłamcy i oszustowi powierzono sprawowowanie w Polsce tak wysokiego urzędu ? Dlaczego dopuszczono, żeby wyrządził tyle szkód Polakom i Państwu Polskiemu łącznie z Zamachem Smoleńskim ?
Pascal2021.04.11 9:29
@ Piotr Nowak. Les imbéciles ne devraient rien écrire. Tu es stupide.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.10 10:45
Dopóki żoliborski smierdziel będzie żył , dopóty PiSdziaki będą tańczyć nad smoleńskimi trumnami...
Stalker2021.04.10 11:34
To dziw, że polska ziemia nosi jeszcze takiego bydlaka jak ty ?!!!!!
Pogarda dla zasad, pogarda dla ludzi i życia.2021.04.10 10:40
Co tu dużo gadać o podejściu PiSowców do procedur lotniczych. Pamiętacie jak Szydło z delegacją udała się do Londynu i w drodze powrotnej chcieli załadować podwójną ilość pasażerów do jednego samolotu i brytyjski kontroler lotu nie wyraził na to zgody...
Sowa2021.04.10 11:36
Wyznawcy PO i sieroty Tuska, jesteście paskudnymi ludzmi, małpiszonami upośledzonymi mentalnie, opętanymi nienawiścią, jedynymi na świecie, gdzie wybrani by reprezentować Państwo, zdradzacie to Państwo. Wy się nie utożsamiacie z Narodem, dlatego Polacy nazywają was lewicowymi faszystami, niepasującymi do naszej wspólnoty, kultury, wiary, obyczajów i wartości, a poprzez waszą „Polskość to nienormalność”, bojkotowanie nawet największych świąt narodowych i kościelnych oraz antypolską działalność staliście się dla nas Polaków przeklętymi wrogami. Ja i my Polacy was tutaj w Polsce nie chcemy ! WON !!!
Anonim2021.04.10 10:27
Za te wszystkie pieniądze spędzone na rocznice, możnaby wybudować specjalne więzienie dla Tuska i jego pomocników. Ci dalej nie są aresztowani. Gdyby tak wszyscy członkowie rodzin ofiar zabójstw, postępowali tak samo, to brakłoby miejsca w Polsce do zgromadzeń.
ladychapel2021.04.10 10:09
Niezręczne to posunięcie - świętowanie rocznicy katastrofy podczas gdy codziennie tyle ludzi umiera
GoldenBrown2021.04.10 10:38
Niezręczność, brak taktu, gafa, wtopa, kompromitacja. To jakże Pisowskie.
Mlaskacz Żoliborski2021.04.10 10:03
Pszede wszystkIEM, pójdOM, wezmOM, zabiorOM - a mama polonistka się w grobie przewraca
Jerzy2021.04.10 9:53
to ja się pytam, przygłupie sasin, jakie granice obrzydliwości przekroczył dziś mlaskacz prezes wysyłając nazistowskich siepaczy zwanych (dla żartu) policją przeciwko Polakom...
Grizzly2021.04.10 9:55
Wracaj skąd wylazłeś - na buraczane szambo!
Jerzy2021.04.10 11:38
hę? można po polsku?
Izydor2021.04.10 9:39
Pisowszczyzna zawsze kłamie, dla nich mówienie prawdy przekracza wszelkie granice.
Anonim2021.04.10 9:50
Po czym poznać, że PiSdzielec kłamie? Po tym, że porusza ustami.
x2021.04.10 9:32
Jedyny zarzut jaki można mieć do Tuska to to, że powiedział to 10 lat za późno.
Grizzly2021.04.10 9:44
Wypad tam skąd żeś wylazł - do buraczanego szamba!
x2021.04.10 11:15
Sądzisz, że 11 lat za późno? 11 lat temu jeszcze nie miał wszystkich informacji a także starał się być niepotrzebnie miły. Dlatego 10 a nie 11 lat za późno. Polska dużo na tym straciła. Jak Polska odzyska wolność, należy o tym mówić głośno i wyraźnie.
BieS2021.04.10 15:30
Sama śmietanka trolli się tu zebrała. Chyba się czegoś obawiają, albo ich mocodawcy, bo przypuścili taki zmasowany atak po zapowiedzi ogłoszenia raportu komisji smoleńskiej. Klich już częśćiowo wyjawił za co odpowiada Tusk a teraz coraz większy strach, dlatego takie oszczerstwa zaczął wygłaszać. Sok z buraka też został zaprzęgnięty do roboty.
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.10 9:22
https://tvn24.pl/polska/donald-tusk-o-katastrofie-smolenskiej-5064820
🦄⚡️🏳️‍🌈Polak Ateista Dumny Gej🏳️‍🌈⚡️🦄2021.04.10 9:22
Tusk zmiażdżył PiSdzielców. To dlatego wściekle łżą pisie psy!
Donald łże, jak zawsze2021.04.10 9:11
Lech był człowiekiem światłym, wykształconym, oczytanym, uczciwym, odpowiedzialnym, miał wielu przyjaciół, bardzo zależało mu na Polsce. Donald próbuje przedstawić go jako kompletnego głupka, furiata, który nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństwa, naraża siebie, żonę którą kochał i innych na śmierć. Donald wie że kazał lądować, no widocznie był tam, i słyszał.
Piotrek2021.04.10 9:16
Wszyscy wiedzą jak było w Gruzji - i druga część twojej wypowiedzi idealnie pasuje do tego obrazu wydarzeń.
Anonim2021.04.10 9:17
Taki był cudowny, ze ino świętego z niego zrobić. Szkoda tylko, że naród się na nim nie poznał, i miał go za kłótliwego, sterowanego przez brata i niekompetentnego polityka z 20% poparciem.
kotmiki2021.04.10 9:09
Sasin i Duda byli w ścisłym gronie organizatorów tej hucpy ,Sasin odpowiadał za przygotowanie lotnisk do wizyty,dodam,ze nawet nie był w Smolensku aby sprawdzić stan lotniska i jego wyposażenie
Piotrek2021.04.10 9:13
Z wyborami też myślał, że jakoś to będzie. Zero odpowiedzialności, ale gadane ma i to wystarczy, żeby brylować w państwie z dykty.
Maciej Piwowar2021.04.10 9:07
Donald T. POTOMEK Niemieckiego żołnierza PLUJE ,JUDZI ,bo Ojczyzną Mu ------------------. Ot MORALNE ZERO. Toż ON nie był Godny L.K. butów czyścić
Anonim2021.04.10 9:12
A co, L.K. nie ogarniał czyszczenia butów? To by się nawet zgadzało, bo brat też flejtuch...
JS2021.04.10 9:07
Niewątpliwie to Jacek Sasin przekroczył wszelkie poziomy obrzydliwości i fałszu, widać "zapomniał" ,że on organizował z ramienia Kancelari Prezydenta wycieczkę do Smoleńska.
Piotrek2021.04.10 9:03
Ha ha odezwał się dyżurny ideolog, ekspert od pisowskiego bełkotu w NEWSPEAKu.
Grizzly2021.04.10 9:02
Sztywny Pal Azji dla rudego szczura!
Piotrek2021.04.10 9:05
Lepiej się zajmij odmawianiem nowenny pompejskiej, bo wyznawcy Maryi padają jak muchy na koronawirusa, a pomoc z nieba coś nie nadchodzi.
Grizzly2021.04.10 9:28
Won szmatławcu lewacki!
Po 11 ...2021.04.10 9:02
Dowodem na to, że Tusk ma rację jest dzisiejsza nieobecność na uroczystościach, w mediach itp Macierewicza i jego twierdzeń o zamachu. Nic tu skomlenia Sasina nie zmnienią.
BieS2021.04.10 15:52
No właśnie! Wszystkie lewackie i libertyńskie trolle łżecie jak bure suki. Szczujnia na Frondzie osiąga apogeum. Jak można było zauważyć Macierewicza na uroczystościach w takim zaślepieniu. Wasi mocodawcy zgotowali wam piekiełko a i tak to wszystko psu na budę, wszystko się powoli klaruje w sprawie Smoleńska i wasz idol na białym koniu nie wróci!
Anonim2021.04.10 9:00
wszyscy tacy sami? obłudnicy? jak wam nie jest wstyd przed Smoleńskimi rodzinami?
Anonim2021.04.10 9:01
Smoleńsk, jak w soczewce, obnaża Polskę jako republikę bananową?
Anonim2021.04.10 9:03
11 lat, i co dalej? ile jeszcze przed nami tej hańby narodowej?
Po 11 ...2021.04.10 8:55
Jedną z najważniejszych osób, których odpowiedzialność za przygotowanie wizyty nigdy nie została do końca wyjaśniona, jest Jacek Sasin.
bękart wojny2021.04.10 8:54
to jest ten Sasin na cześć, którego wprowadzono w Polsce nową jednostkę monetarną 1 Sasin, która odpowiada wartości 70 mln zł? to jest ten Sasin, który publicznie kłamał, że będą dopłaty do energii elektrycznej dla ludności i te jego kłamstwa obalił inny pisowiec mówiąc, że Polacy zarabiają tak dużo, że tych dopłat nie będzie, to jest ten Sasin, który był z ramienia kancelarii prezydenta odpowiedzialny za lot do Smoleńska? może jest inny Sasin? bo ten już dorównuje w swojej boskości Kaczyńskiemu
Anonim2021.04.10 8:51
Sasin, oddaj 70 baniek coś je wyje.bał na nieistniejace wybory!
Grizzly2021.04.10 8:53
Nie uwierzysz, ale to samo chciałem napisać w komentarzach. @Anonim brawo! Amen
Grizzly2021.04.10 9:01
Won trollu wystrugany z buraka przez POmioty SBeckie ! Won od mojego nicka!
sasin2021.04.10 8:50
Na poważnie wariant, żeby gdzieś indziej lądować, ze względów logistycznych właściwie nie był rozważany. To, co wspominałem (...): odległości są ogromne i logistycznie to by było bardzo trudne, żeby na przykład wylądować w Moskwie i przejechać do Smoleńska samochodem. Dla prezydenta, bo dla nas to można by - mówił.
pilot2021.04.10 8:56
każdy lot misi mieć wskazane lotnisko zapasowe ale to obowiązywało wszystkich tylko nie Kaczyńskiego i efekt tego stanu rzeczy poznał cały świat
sasin2021.04.10 8:48
Analiza akt sprawy i zgromadzonych dowodów wskazuje, że trzy instytucje miały obowiązek dopilnować, by samolot (...) wylądował na lotnisku czynnym - wskazał w uzasadnieniu wyroku sędzia Hubert Gąsior. W ocenie sądu były to: kancelaria prezydenta (Jacek Sasin), która złożyła zapotrzebowanie na lot, koordynator, którym był szef kancelarii premiera Tomasz Arabski oraz 36. specpułk.
Bandyci manipulują emocjami2021.04.10 8:46
i buduja antypolskie Państwo polin! https://www.youtube.com/watch?v=EbHUn1Spxyw
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.10 8:43
siusin i du pa- dwie osoby odpowiedzialne za przygotowanie lotu!
Ix Ypsilon2021.04.10 8:42
Sasin, wszyscy oczekujemy końcowego raportu, z którym bez zastrzeżeń zgodzą się międzynarodowe instytucje badań katastrof lotniczych. Wszystko inne, możesz sobie w buty wsadzić.
Anonim2021.04.10 8:38
Buhahahhahhhaa, jak Sasin mówi, ze coś się wydarzy, to na 100% można być pewnym, ze się nie wydarzy.
klik2021.04.10 8:35
Fascynujące ilu tu niemiecko-radzieckich hejterów na "frondzie" się panoszy... Sojusz niemiecko-radziecki wiecznie - jak Lenin - żywy.
Anonim2021.04.10 8:30
O proszę ...organizator lotu do Smoleńska. Mocno przyczynił się do katastrofy ale po 11 latach nawet włos mu z głowy nie spadł
oko zdrajcy2021.04.10 8:39
Tusku z Putinem go zmusili, żeby wysłać Lecha na śmierć - to jego tłumaczenie xD
Total Mayhem2021.04.10 8:27
Egzemplarz wydrukowany na zdezelowanej drukarce za jedyne 70 milionów!