21.10.20, 20:11Fot. screenshot - YouTube (Onet News)

Sejm przerwał obrady. R. Terlecki: Prace w komisji są prowadzone ślamazarnie

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki poinformował w TVP Info, że dzisiejsze obrady Sejmu zostały przerwane i zostaną wznowione jutro o 9. Obecnie prace nad „ustawą covidową” trwają w komisji zdrowia.

- „Dziś nie odbędzie się głosowanie nad ustawą, ponieważ bardzo wolno, ślamazarnie prowadzone są prace w komisji” – stwierdził Ryszard Terlecki.

Jak przekazał, posłowie obecnie zajmują się 13. punktem z 20.

- „Prace byłyby zbyt późno zakończone, by jeszcze dziś przeprowadzić drugie i trzecie czytanie oraz głosowanie” – wyjaśnił.

Sejm obradował dziś nad ustawą dot. przeciwdziałania sytuacjom kryzysowym w pandemii koronawirusa. W projekcie znalazło się m.in. wprowadzenie tzw. „klauzuli dobrego samarytanina”, mającej zwolnić lekarzy z odpowiedzialności karnej za nieumyślny błąd w zakresie wykonywanych obowiązków w czasie pandemii koronawirusa. Ustawa miałaby też wprowadzić nakaz noszenia maseczek oraz dodatek dla personelu medycznego walczącego z COVID-19.

Posłowie zagłosują jutro, najpewniej przed południem.

kak/TVP Info

Komentarze

Jan Radziszewski2020.10.22 12:43
niedziela, 12 kwietnia 2020 Rzucenie Klątwy Bożej na Episkopat w Polsce, w I dzień Wielkiej Nocy 2020 +++ Z Woli Bożej wyrażonej przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, Króla Polski od 20 lutego 2020 na zasadach na jakich nie był nigdy do tej pory w Polsce, z wielką przykrością i bólem lecz z życzenia Jezusa Chrystusa, przekonany też do słuszności tej decyzji, rzucam klątwę Bożą na Episkopat w Polsce. Episkopat przekroczył limit Bożego Miłosierdzia – powiedział Jan Paweł II przez Marię Michalinę od Apokalipsy 5 kwietnia tego roku. Winy wasze są znane, teraz. Nie będę ich wyliczał. Winy wasze są nie od dziś o pasterze służący dwóm panom, w zdecydowanej większości tego Episkopatu, wilki w owczych skórach, które rozpraszają trzodę i podstępnie ją pożerają. Lecz przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia i ono zostaje wam odjęte. Gdy go ujrzałem do stóp Jego upadłem jak martwy pisze Jan w Apokalipsie co stało się gdy ujrzał swego Pana Jezusa Chrystusa. Jan, który jako jedyny miał przywilej kładzenia głowy na piersi Jezusa, a wedle prawdziwych, mistycznych przekazów także po Zmartwychwstaniu. A jak będzie z Wami? Przyjacielu, jakże tu wszedłeś nie mając stroju weselnego? Lecz on oniemiał. Wtedy król rzekł sługom: Zwiążcie mu ręce i nogi i wyrzućcie go na zewnątrz, w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów. Bo wielu jest powołanych, lecz mało wybranych. Wielu powie Mi w owym dniu: "Panie, Panie, czy nie prorokowaliśmy mocą Twego imienia, i nie wyrzucaliśmy złych duchów mocą Twego imienia, i nie czyniliśmy wielu cudów mocą Twego imienia?" .Wtedy oświadczę im: "Nigdy was nie znałem. Odejdźcie ode Mnie wy, którzy dopuszczacie się nieprawości!" ………… Za winy wasze, szczególnie teraz gdy przekroczyliście limit Bożego Miłosierdzia przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg ( Anatema) ! Przeklina was Bóg (Anatema) ! I niech się tak stanie . Amen! I niech się tak stanie. Amen! I niech się tak stanie. Amen. Odtąd nie jesteście już Kościołem a zaczynem Wielkiej Nierządnicy co pijana będzie krwią świętych. Wasza władza może być już tylko z nadania tego świata, choćbyście mówili co innego. Amen! Amen! Amen!
Agnieszka2020.10.22 9:34
Jak ten człowiek śmie nam pluć twarz, twierdząc, że parę godzin przy tak ważnej ustawie to ślamazarne tempo?! Tyle czasu mieli od wiosny na dobrą ustawę a teraz bubla stworzyli i żądają, żeby każdy poseł bez zapoznania się z tym im to klepnął. Może w reszcie ugrupowań, panie Terlecki, są jacyś ludzie odpowiedzialni, bo że u was w PiS niczego nie czytają, nad niczym nie myślą, tylko klepią jak każesz to wiemy. Brak odpowiedzialności lekarzy, sprowadzanie na nas od ruskich szarlatanów z lekarskimi papierami i robienie z nich naszych lekarzy, to mało skandalu? Oby was dopadło, to co nam chcecie zgotować. W moim mieście ze wschodu przyjechał facet, uzdrowiciel, szarlatan, co miał takie papiery - tam wszystko wyprodukują a wy niczego nie sprawdzicie - a to co robił nie miało nic wspólnego z naukami medycznymi. Jesteś mordercą polskiego narodu Terlecki albo kompletnym durniem. Jestem przerażona, że taką władzę w Polsce ma facet co wygląda, mówi i działa jak zramolały stary ćpun. Widocznie PiS ma Polskę za hipisowski burdel najgorszej klasy
Jm2020.10.22 9:25
To świadczy, że wielu (p)osłów nie dorosło do tej roli. Najpierw nie potrafili przeczytać projektu ustawy Teraz ich tępe mózgownice nie potrafią logicznie rozumować!
Jerzy2020.10.22 7:45
dziwny to kraj, gdzie za to, że ktoś wykonuje swoją pracę ma dodatkowo płacone, przy czym dodatek to 100% pensji. Rozumiem - dżuma, ebola, cholera - opieka nad dotkniętymi tymi chorobami może (nie musi) być obarczona pewnym ryzykiem, ale już nie trąd który bardzo łatwo się poddaje leczeniu, ale przeziębienie? dawać komuś 100% pensji ekstra bo może załapać od chorego katar, czy jak się to teraz naukowo określa covid??? O co chodzi? Czy lekarze chcą mieć kontakt tylko ze zdrowymi ludźmi? Powiedzmy sobie szczerze - te 100% to dodatek za udział w ludobójstwie starszych i schorowanych osób, "pandemia" polska miała już odpowiednika w niemczech, nazywała się "Akcja T4". U nas pod pozorem ratowania życia zakatarzonych pozbawia się opieki medycznej setki tysięcy naprawdę chorych ludzi, chorych przewlekle na bardzo ciężkie choroby - nowotworowe, kardiologiczne, neurologiczne itp. Tym ludziom odmawia się opieki dobrze wiedząc, iż nawet taki banalny wirus jak covid u zdrowego nie wywołującego z reguły żadnych objawów, może przyczynić się do śmierci ciężko chorej osoby. Nad drzwiami ministerstwa zdrowia, warto podkreślić - dowodzonego przez człowieka nie mającego pojęcia o medycynie, który specjalizował się w handlu garnkami i gaciami na bazarze, powinno wisieć slogan wykorzystywany przez niemców w czasie ich akcji: "Życie niegodne życia", bo przez pryzmat tego hasło są u nas traktowani starsi i schorowani ludzie.
BieS2020.10.23 16:27
Gdzieś już o tobie słyszałem przekrętasie.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.10.21 20:45
terlecki powinien zawsze nosić maseczkę! przecież ta przepita morda narkomana może robić za symbol średniowiecznej zarazy z płócien Breugla! yebany brzydal!
Saki Faki2020.10.22 2:51
Pokaz swoja mordę sbeku! Chcesz w dupcie?
Natalja Siwiec2020.10.22 13:34
powinien zostać skazany za wybryki nieobyczajne, przecież dzieci mogą patrzeć na te moszny na wierzchu.
Oglądaj Hity kinowe2020.10.21 20:45
Hej Zobacz juz dziś Hity kinowe ____________________ https://vod-sfera.pl/ ____________ Bad Boy- Proces Siódemki Z Chicago Seriale Oraz wiecej Zobacz Koniecznie juz dziś
Ja, Szatan2020.10.21 20:43
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, którzy w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście ostatnich moich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”