21.04.16, 13:50

Sondaż: Polacy kochają Pierwszą Damę! Ataki na Agatę Dudę przynoszą odwrotny skutek!

Od jakiegoś czasu jesteśmy świadkami ataków na pierwszą damę. Artykuł pt: "Pierwsza dama tańczy sama", który ukazał się w "Gazecie Wyborczej" przeszedł już do historii. Jednak krytyczne głosy, często nie mające poparcia w rzeczywistości przynoszą... odwrotny skutek! Polacy kochają panią prezydentową!

"Życzliwi wiedzą, że w małżeństwie Dudów dzieje się źle. Już dawno miał być rozwód, ale te wybory. Podobno nawet spisali umowę i zachowują tylko pozory. Gdy wyciekła informacja, że prezydent obserwuje na Twitterze nastolatki o nickach w stylu „ruchadło leśne”, nie chciała z nim zatańczyć w Zakopanem. Ktoś podchwytuje starą plotkę, że najmłodsza siostra Andrzeja tak naprawdę jest jego nieślubną córką. Spłodził ją jakoby w wieku 16 lat, a rodzice ją adoptowali, żeby nie było skandalu (Dominika rzeczywiście jest adoptowana). Autorem tych rewelacji jest Zbigniew Stonoga, któremu ich jednak mało i dorzuca coś jeszcze o seksie za pieniądze” – pisze autorka tego ohydnego artykułu.

Słyszeliśmy wypowiedzi różnych gwiazdek, które krytykowały małżonkę prezydenta Andrzeja Dudy za milczenie ws. aborcji. Portale plotkarskie doszukują się problemów małżeńskich, a nawet czepiają się jej urody i oznak starzenia.

Polacy mają swój rozum. Jak wynika z najnowszego sondażu Ariadna dla portalu tajnikipolityki.pl, Agata Kornhauser-Duda jest pozytywnie oceniana przez 52 proc. badanych. Negatywnie postrzega ją 28 proc. respondentów. 20 procent nie ma zdania.

Raport prezentuje wyniki badania przeprowadzonego w dniach 15-19 kwietnia 2016 roku na ogólnopolskiej próbie liczącej N=1044 osób, dobranej z panelu Ariadna metodą CAWI. Kwoty dobrane wg reprezentacji w populacji Polaków wieku 18 lat i więcej dla płci, wieku, wykształcenia i wielkości miejscowości zamieszkania.

gb/tajnikipolityki.pl/onet.pl/wyborcza.pl