23.04.19, 16:30screenshot twitter

Strajkujący nauczycielu - obejrzyj to! Uczniowie proszą o zawieszenie strajku na czas matur: ,,My też mamy swoje prawa''

Ten apel powinien dotrzeć nie tylko do nauczycieli jednej ze szkół w Opolu, do której młodzież maturalna zwróciła się z prośbą o zawieszenie strajku na czas ich egzaminów. Film, na którym jedna z uczennic prosi nauczycieli, aby nie protestowali kosztem ich przyszłości, porusza.

Jedna z uczennic, która odczytywała apel do nauczycieli ZSZ nr 4 w Opolu, nie była w stanie go dokończyć. Łamiącym głosem mówiła:

Prosimy was o zawieszenie strajku za czas klasyfikacji i nie utrudnianie nam przystąpienia do matur. Rozumiemy wasza walkę, popieramy was”.

Wspomniała, że strajkując w tym czasie, robią to kosztem uczniów, którzy chcą iść na wymarzone studia.

Druga z uczennic przypominała:

Od chwili rozpoczęcia strajku żyjemy w niepewności, która nie sprzyja przygotowaniu do egzaminu”.

Miejmy nadzieję, że nauczyciele, którzy są gotowi zaryzykować przyszłość uczniów, byle dalej strajkować, zmienią w końcu zdanie.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Danuta2019.04.25 20:45
Pisiory trolle do startu gotowi, wielcy katolicy, a potrafią opluć, ponizyć
Henryk Mościbrodzki2019.04.25 11:02
Tak sobie czytam te komentarze - na FB i pod artykułem - i zastanawiam się, gdzie podziało się "człowieczeństwo"? To tyle w temacie, albo aż tyle.
KochamZalewska2019.04.25 0:25
Ojejku, jakie biedne dzieciaczki. One są takie płaczące bo przecież tyle lat się uczyły, no i mają swoje prawa, i chcą zdać maturę i pójść na wymarzone studia, ojejku jakie one są biedne. I ta nie pewność, uczyć się czy iść na piwo bo może nie będzie matury i cały ten czas nad książką zmarnowany będzie.
Waldi2019.04.30 10:50
Ojejku, co ćpasz?
Fido2019.04.24 23:59
Brak slow azeby okreslic ta swolocz ktora pod wodza ZNP I komunisty Broniarza przekresla przyszlosc mlodziezy.0pamietajcie sie I nie dajcie sie manipulowac I wkrecac w polityczna zagrywke I prywatne interesy .Jestescie osobami wyksztalconymi,a zachowujecie sie jak banda lobuzow.
Piotr2019.04.24 23:40
Nie róbcie sobie żywej tarczy z uczniów w waszej sprawie !
Majka2019.04.24 13:45
Niedawno wdałam się z koleżanką - nauczycielką z ogólniaka w dyskusję. Wyczytałam tu kiedyś o możliwych pozwach sądowych maturzystów przeciw dyrekcjom swych szkół i taki argument jej przedstawiłam. Usłyszałam ciekawą rzecz. Owszem obawiają się takich pozwów ale jedynie od maturzystów mających zamiar studiować za granicą. Nie wiem o co w tym chodzi, ale skoro tak, to niech wszyscy maturzyści wybierający się na studia idą w zaparte, że chcą studiować z granicami.
Lukas2019.04.24 12:29
Nauczyciele krzyczą o podwyżki a co czwarty uczeń nie zdał matury z matematyki. Poziom nauczania jest słaby , wszyscy posyłają dzieci na korepetycje bo szkoła nie umie nauczyć.
Marian 2019.04.24 12:22
Nasz kraj Polske zawsze rozbijala lewica i zdrajcy >Polacy nie dajcie sie nabrać na fałszywych wisujacy Polak Patriota .Co robi zwolennik P.O leci donosi na Polskę lub w parlamencie europejskim głosuje z Niemcami Przeciw POlsce >Tak robi wiekszośc PEOWCÓW SLD I PSL .A PRZODUJE W TYM PITERA BONI <LEWANDOWSKI Z P.O i.t.d inni z TOTALNEJ OPoZYCJI.POLACY NIE DAJCIE SABIE ROBIĆ WODE Z MÓZGU TYLKO POGONIĆ ZDRAJCÓW Z TOTALNEJ OPOZYCJI PRZY NAJBLIZSZYCH WYBORACH
Marian 2019.04.24 12:15
Zawsze kojarzylem nauczyciela ze ma serce nawet myslałem o zonie nauczycielce gdyz jako osoba wrazliwa bedzie dobra żoną . Wczoraj jak przeczytałem ze w Szkole w SZczecinie strajkujacy nauczyciele dodali do kawy katechetce coś na rozwolnienie podczas egzaminu to zrozumiałem ze to srodowisko nauczycilei zachowuje sie jak dzieci w piaskownicy .Najwyzszy czas wziąść sie za to srodowisko nauczycili i zrobić im porzadna reforme a czesć po prostu zwolnic i dać prace Na kasie w supermarkecie jak mają tak zle --uczac dzieci i młodzież -jaki oni sami dają przykład .Po prostu nauczyciele (CI strajkujacy powinni sie wstydzić ale oni są bez SERCA
Marian 2019.04.24 12:04
Polecam wszystkim uczniom i rodzicom aby zapisywali ile kto strajkował i jak się zachowywał w czasie strajku . Trzeba zrobic porzadna weryfikacje srodowiska nauczycielskiego które rozbija kraj . Nauczyciele nie moga mówic ze inni dostali gdyzx oni podwójnie dostali -maja dzieci dostasli 500+ czy 300= sami dostali liczac 2017i 2018rjak dzwoniły do TVP nauczyciel ok 800zł nauczyciel weychowawca. Poza tym dzwoniła pani z administracji szkolnictwa ze maja dodatki za wychowawstwo za nadgodziny i inne .Tego nie dodaja do pensji .Wczoraj dzwoniła siostra nauczycielki z Zakopanego bodajze pani ANIAPowiedziała Ja pracowałam 40 gdoz tygodniowo a moja siostra po szkole pilnowała moje dziecko gdyz pracowała 18 godzx . Trzeba zrobic porzadnas reforme szkolnictwa i zabrac te 18 godz a dac minimum 24 godz
Polak Patriota2019.04.24 11:55
W pełni rozumiem maturzystów i tak - macie prawa. Ale z tymi apelami to raczej do rządu nie nauczycieli. Oni nie są niewolnikami. Wszyscy odpowiedzialni za rozkład polskiej oświaty MUSZĄ zostać rozliczeni. Młodzi - idźcie na wybory i doprowadźcie do tego! Precz z pisowską hołotą!
URSZULA2019.04.24 23:50
Swiete słowa
Waldi2019.04.30 10:55
Każdy kacapski, lewacki troll podpisuje się "Polak Patriota", a ty czemu tak nienawidzisz nauczycieli, czemu życzysz im pracy do 67-miu lat, zamrożenia podwyżek na dekadę, totalnej inwigilacji, strzelania do strajkujących, czemu życzysz im prześladowania za poglądy, jak już czyni część lewackiego ZNP czy FZZ.
Pietrek2019.04.24 11:53
Moc jest z nami rodzicami a nie z nauczycielstwem. Jest nas znacznie więcej i mamy już gotowe taczki. Niech no tylko nasze dzieciaki nie przystąpią do matury przez strajk nauczycielstwa antypolskiego.
Henryk.2019.04.24 10:30
A ja mam dobry pomysl zeby w przyszlosci, juz po strajkach , wszyscy nauczyciele w Polsce ktorzy STRAJKOWALI musieli nosic i w szkole i na ulicy przyszyta na rekawie plakietke " niewolnik broniarza " !!! Tak jak kiedys Zydzi , " gwiazde Davida " ! Zeby kazdy wiedzial , z kim ma do czynienia !!!!! To jest PUCZ , KONTREWOLUCJA !
taro2019.04.24 10:02
niewiedza i bledem uczniow bylo to, ze sa na takiej pozycji w dniu dzisiejszym.Mieli natychmiast wykonac kontratak, juz po pierwszych trzech dniach strajku, bo wtedy juz bylo nie tylko slychac,ale rowniez widac o co tym szuja falszywym chodzi. Prawa, ktore im przysluguja mogli wykorzystac w inny sposob. Zebrane smieci w miescie, butelki plastykowe wypelnione gnojowica itp. powinii obrzucic tym grono nauczycielskie, oczywiscie po uprzednim spytaniu sie, czy ciala pedagogiczne i ich pomoce dokoncza swojej pracy na ten rok szkolny. Uczniowie powinni wyjsc na ulice ,by demonstrowac i tez wymagac od rzadu nowych nauczycieli. Sprawa z tymi ,,cwierc bogami,, zakonczylaby sie bardzo szybko.
Pseudo nauczyciele.2019.04.24 8:26
Normalnego czlowieka napewno nie dziwi, ze uczniowie chca koncentrowac sie na egzaminach ale to bydlo lewackie ma plany polityczne i zadne uczniow problemy ich nie obchodza.Fakt , ze protest " nauczycieli "moze byc kontynuowany po egzaminach, Broniarza i jego kacapow, udajacych zafrasownych politykow, daje jasny obraz , ze nauczyciele takze moga byc nazwani, polityczni rozrabiacze a nie osoby zaangazowane procesem jak najlepszego nauczania szkolnego.Rodzice musza zapamietac, jaka troske wykazali ci rozrabiacze, wzgledem kazdego ucznia.
lolek kremowka2019.04.24 9:44
Widać, że polskiego uczył cię jakiś niestrajkujący obecnie nauczyciel... NAPEWNO :) tak jest
Basia2019.04.24 11:05
dorzucę od siebie, że pewnie od żadnego ze strajkujących nauczycieli nikt nigdy nie usłyszał, że druga strona jest bydłem, kacapem. Wylewa się na nich fala nienawiści, bo tak sterowana jest opinia publiczna przez rządowe media. Jednostronny przekaz, byle tylko osmieszyć i oczernić tych co się nie poddają manipulacjom rządu.
Jan Radziszewski2019.04.24 7:31
podobno teraz zreflektowali się strajkujący nauczyciele , że KO ma przechlapane w narodzie tzn straciłaby za wiele w stosunku do PIS A ponadto mogliby i uruchomić tzw proces rozwiązywania umów pracy ciągłej tj. bezterminowej na tzw. okresowy czyli np na kolejny rok szkolny z możliwością nie zawarcia umowy o pracę z daną osobą na kolejny rok szkolny przez dyrekcję szkoły . A wtedy wielu nauczycieli ,tj. cienko by przędło jak to się mówi. bo i nauczyciel też może by być na bezrybiu tj bezrobociu !!!
lolek kremowka2019.04.24 6:27
Nauczycielom nie chodzi jedynie o pieniądze. Chodzi im też o reformę tego skoszarowanego systemu tresury. Kto mieszkał choć kilka lat za granicą - wie, jak dzieci oddychają uczęszczając do szkół w krajach rozwiniętych (choć koszmary nocne przedstawiające polską szkołę potrafią nawiedzać je jeszcze przez kilka miesięcy po jej opuszczeniu). Źle opłacani nauczyciele odejdą do szkół niepublicznych - ci, którzy zostaną będą kształcić przeciętniaków.
Jaarte2019.04.24 19:14
Zupełnie nie logiczne myślenie. Nauczyciele maja mnóstwo bonusów.. Ich płacą nie ma nic wspólnego z jakością nauczania, bo na nauczyciela idą ludzie którzy nie dostali sie na inne uczelnie. To są ludzie z przypadku i oni będą uczyć wasze dzieci
GOSC2019.04.24 4:49
DROGIE DZIADKI ... TE SPIEWAJACE KROWY I SWINIE MIALY , MAJA I BEDA MIALY WAS GLEBOKO W D.... TA TRZODA JUZ STRACILA ZAUFANIE U WAS , WASZYCH RODZICOW JAK I CALEJ POLSKI ... EWIDENTNIE MAJA WAS ZA NIC .. STRACICIE TEN ROK SZKOLNY , JEDNAK NIGDY NIE ZAPOMNIJCIE TEJ HOLOTY ... WY DOROSNIECIE A ONI SIE ZESTARZEJA GDYZ TAKA JEST KOLEJ RZECZY I KIEDYS ONI BEDA ZALEZNI OD WAS I OBY SIE NIE ZDZIWILI KIEDY POTRAKTUJECIE ICH Z WZAJEMNOSCIA .. DZISIAJ WASZA PRZYSZLOSC JEST W ICH REKACH JEDNAK JEDNEGO DNIA KARTA SIE ODWROCI ...... CIEKAWE JAK ONI BEDA SIE CZUC JESLI WROCA DO KLAS WIEDZAC DOBRZE , ZE ZASLUGUJA TYLKO NA OPLUCIE
Basia2019.04.24 11:00
Jak już to "Dziatki"... Nawoływanie do opluwania, wyzywanie od trzody, hołoty, to piękny przykład dobrego wychowania, prawdziwie chrześcijańska postawa. Skąd w panu tyle nienawiści?... Pomijam tu kwestię, kto jest winien tej sytuacji i o co toczy się walka. Nikt nie ma prawa poniżać drugiego człowieka, zwłaszcza w "odezwie" do młodych ludzi.
Henryk2019.04.24 13:29
nawet podpisać się bałeś palancino? Piszesz do DZIADKÓW czy dziatków nieuku? Nawołuj dalej do lekceważenia kadry nauczycielskiej. Wyrosną ci tuz pod bokiem młodociani bandyci nieszanujący juz zupelnie nikogo! nie masz na czole napisane, że nie jestes ( nie byles ) nauczycielem!!!
Jan Radziszewski2019.04.24 0:48
podobno teraz zreflektowali się strajkujący nauczyciele , że KO ma przechlapane w narodzie tzn straciłaby za wiele w stosunku do PIS a ponadto mogliby i uruchomić tzw proces rozwiązywania umów pracy ciągłej tj. bezterminowej na okresowy czyli np na kolejny rok szkolny z możliwością nie zawarcia umowy o pracę z daną osobą na kolejny rok szkolny przez dyrekcję szkoły . A wtedy wielu ,tj. cienko by się przędło jak to się mówi. bo można by być na bezrybiu tj bezrobociu !!!
tadek2019.04.24 0:00
Wedlug max friend, nauczciele sa NICZEMU nie winni! Winne sa Dzieci i Ich rodzice, bo po co poslali Dzieci do szkoly? Mieszkam w Australii od 40 lat i nie wyobrazam sobie strajku policji, lekarzy, lub nauczycieli! Nie dosc, ze by natychmiast utracili prace, to jescze by byli ukarani! I niech nikt nie mowi, ze Australia jest krajem nie demokratycznym! Ale widocznie jest tak dlatego, ze w wiekszosci Polacy to idyjoci, zastraszeni przez komunistow i lubia byc wykzystywani Nie mozna zezwolic aby grupa ludzi ,po utraceniu wladzy, torreryzowala reszte
Maria Błaszczyk2019.04.24 2:09
A ja mieszkam w Holandii i tu strajki nauczycieli sa normalne. Nikt ich nie zwalnia i nikt nie straszy ukaraniem. Pewnie Holendrzy to idyjoci (co by to nie było) i są zastraszeni przez komunistów, co? A tak z ciekawości - jakąż to władzę mieli nauczyciele i ją utracili?
Margo2019.04.24 9:32
Ale już w Niemczech nauczyciel nie ma prawa strajkować, więc malutki kraj jakim jest Holandia nie jest dobrym przykładem.
Maria Błaszczyk2019.04.24 13:08
No jest. Niemiecki przykład nie pasuje, ze względu na róznice w prawie. Bo niemiecki nauczyciel jest funkcjonariuszem państwowym, tak jak w Polsce - czy Holandii - sędzia. Oznacza to, że nie wolno mu strajkować - ale przyzwoicie zarabia i ma sporo innych przywilejów (zarabia 3 razy więcej niż w Holandii, i ma dużo mniej obowiązków). Fakt, że Holandia jest malutka, jest bez znaczenia. Akurat napisałam o Holandii, bo pan Tadek napisał o Australii (a to już, pod względem populacji, zbliżone dośc kraje, do tego akurat w Holandii mieszkam). Ale strajki nauczycieli odbywają się w większości krajów - np. wielkiej Wielkiej Brytanii https://www.dailymail.co.uk/news/article-148838/Teachers-strike-close-schools-day.html czy Francji https://www.thelocal.fr/20190404/french-schools-may-shut-on-thursday-due-to-strike-action średniej Hiszpanii http://www.teachhub.com/spain-teachers-students-strike-over-spending-cuts czy naprawdę mikroskopijnej Szwajcarii https://teachersolidarity.com/blog/swiss-teachers-strike-over-cuts która przecież słynie z tego, ze ludzie tam nie strajkują. Nie ma więc co wybierać rozwiązania nietypowego i czynić z niego miary wszechrzeczy.
Basia2019.04.24 10:32
Podobnie jak pan, rząd również sobie nie wyobraża, że nauczyciele, lekarze, służby mundurowe, opiekunowie niepełnosprawnych nie zastrajkują, bo mają misję do spełnienia albo może to komuś wyrządzić szkodę. Dlatego właśnie nie bierze sie tych grup pod uwagę przy podziale pieniędzy z budżetu, bo po co? Niech się wyżywią satysfakcją z pracy, dyplomami, medalami, uściskiem dłoni.
Basia2019.04.24 10:38
chciałam napisać, że rząd sobie nie wyobraża, że wszelkie grupy pełniące służby zastrajkują. zakręciłam się...
violencja2019.04.23 21:44
...a ja się normalnie poryczałam jak zobaczyłam tę dziewczyne...
NARCYZA2019.04.24 18:32
NIECH CZYTAJĄ TO POD SEJMEM
Marta2019.04.23 21:27
A ja marzę o tym , żeby tych wszystkich strajkujących "nauczycieli" wywalić z systemu edukacji, potem ogłosić nabór nowych nauczycieli za dużo wyższe pensje. Zanim zaczniemy płacic trzeba oczyścic szkolnictwo ze zlogów i dopiero wtedy wymagać. Z tą kadrą choćby płacić w złocie niczego dobrego się nie osiągnie, wszak z próżnego i Salomon nie naleje!
Pawe\305\2022019.04.23 22:08
Gdzie tu jest sens? Oni tylko chcą to co chcesz dać innym, więc dać tym i załatwione, po strajku i tylko o to chodzi.
Marta2019.04.23 22:37
Ci juz pokazali, ze nie mają predyspozycji psychicznych i moralnych. Juz są zdemoralizowani i po prostu skompromitowani. Jednym słowem WON!
Czarny2019.04.24 8:49
I zatrudnić tylko propisowych!
Maria Błaszczyk2019.04.24 2:06
Świetny pomysł. Ciekawe, gdzie znajdziesz paręset tysięcy ludzi od września chętnych do spełniania absurdalnych kaprysów obecnej władzy.
Maria Błaszczyk2019.04.23 19:54
Zabawne... Ciekawe, że jak matury się nie odbyły w 1993 roku - to pani ministra Zalewska strajkowała. Wtedy łzy maturzystow jakoś jej nie przeszkadzały. Ani nie przeszkadza im to, że od września pierwszoklasiści w szkołach średnich będą upychani kolanem - bo za sprawą jej kompletnie nieodpowiedzialnych działań trzeba będzie pomieścić 730 tys. osób na 350 tys. miejsc. A Fronda o tym milczy, choć mogłoby się wydawać, że to znacznie większy problem niż przesunięte matury (co w ogóle też nie jest konieczne; wystarczy spełnić oczekiwania strajkujących).
KINGA2019.04.23 22:04
Kobieto! Co ty piszesz? Kto pamięta co było 26 lat temu? Skąd wiemy czy piszesz prawdę i jak było? Mam prawo ci nie wierzyć po twoich róóóóżnych wpisach! Zwłaszcza tych lewych!
Paweł2019.04.23 22:07
polecam wyszukiwarkę google, można tak znaleźć i potwierdzić wiele informacji zamiast pitolić farmazony.
Maria Błaszczyk2019.04.24 2:04
Ja pamiętam. Fajnie było, był maj, piękna pogoda i nie było szkoły. A pani Zalewska była członkiem Solidarności, która tamten strajk organizowała i brała w nim udział - potwierdza to pan Janusz Starek, przywódca protestów oświatowych w Świdnicy. Ale nieważne - ważniejsze, że w nowym roku szkolnym dzięki pani ministrze pierwszoklasiści będą się uczyć na zmiany - szczęściarze na 2, pechowcy na 3 zmiany.
Wszyscy umrzemy2019.04.24 10:59
Historię warto znać.
anonim2019.04.24 11:07
Co ty pitolisz o pierwszioklasistach? Jedni ida do pierwszej klasy drudzy - gimnazjaliści do "drugiej" weż się rąbnij łbem o szlaban
Max Fiend2019.04.23 17:37
To, że nauczyciele pracują za grosze mają głęboko w poważaniu. Biedne bezrozumne dzieci. Idźcie z żalami do MEN. To ono jest odpowiedzialne za obecną degradację edukacji w Polsce. Nauczyciele nie mają z tym nic wspólnego i są takimi samymi ofiarami systemu.
anonim2019.04.23 18:25
a ty maksiu to przykład ofiary wypranego mózgu
Iga2019.04.23 19:57
Dlaczego obrażasz dzieci,jakie bezrozumne.....tobie brak oleju w głowie. Każdy wie,że powinno się dać podwyżki odgórnie. Co robiły poprzednie rządy ?
S\305\202awomir2019.04.24 9:06
Teraz widać, że to PO odpowiada za degradację oświaty wraz z niektórymi głupimi "nauczycielami", którzy zamiast uczyć śpiewają idiotyczne piosenki albo paradują w stroju krowy przed kamerami!
taro2019.04.24 10:05
ty to dobrze wiesz, zydowska policja w gettcie obrabiala z kasy najbiedniejszych, wiesz po ktorej stronie stanac,maxiu.
Waldi2019.04.30 10:47
Za grosze to dzięki postkomunistycznemu układowi III RP, totalnie wspieranemu przez ZNP I FZZ, mającemu swoje narodziny w Magdalence, a dzisiaj odradzającemu się dzięki lewackiej KE, pracuje miliony ludzi w Niemieckich, Francuskich czy Włoskich fabrykach w Polsce, budowlańcy, kierowcy, i wielu innych, ale nie elyta. Słynne 1900 zł podstawy !!! ma tylko niewielka liczba stażystów, więc pytam, w którym zawodzie już na stażu dostaje się po 4, 5 tyś. zł ???
anonim2019.04.23 17:34
Uczniowie muszą wiedzieć że jeśli nauczyciele wymiękną i ustąpią to oznacza to dla nich klęskę! kaczyński z PiSem załatwi ich tak jak lekarzy rezydentów i rodziców oraz opiekunów osób niepełnosprawnych!!! Kaczor jest wyrachowany i bez sumienia
Sławomir2019.04.24 9:03
Witam rosyjskiego trolla od kramka i koslowskiej. Może by coś napisał pan coś mądrego, nie ocierającego się o politykę. To jest strajk polityczny (cały czas Sławomir B. przebywa z działaczami opozycji, która, gdy była u władzy niszczyła polskie szkolnictwo), nie ekonomiczny. Premier ma cały kraj do nadzorowania i do dania podwyżek, nie tylko nauczycieli!
jagna2019.04.27 5:29
co ty za brednie piszesz pisowski trollu. a paszoł won do Putina chyba, że już jesteś po tamtej stronie. milego trollowania i tęsknoty za rozumem.
anonim2019.04.24 11:04
Wal się lewaku. Zrobiła się z tego burda nad którą nikt już nie panuje. Broniarz rozpętał aferę, a teraz nawet nie chce posprzątać. I tak: będziemy świadkami cyrku
Góral2019.04.24 11:39
Ty debilu !!!
buciek2019.04.24 11:44
to niestety prawda, ale frondle nie chca tego widziec, bo duzo o Jezusie mowi
Arek 2019.04.25 6:58
"Głosuj na Po", jak wygrają wybory znowu zamrożą płacę nauczycielom wtedy nie będą musieli strajkować
Polak2019.04.25 10:16
Nie jestem za pisem ale to akurat nakręca PO.....wszyscy o tym wiemy ,chcą kosztem dzieci i nauczycieli obalić PiS....nawet dzieci zaczynają rozumieć że to potyczki polityczne,..
Karol - człowiek, który podtarł się jeżem2019.04.23 16:45
Spier-dala-jcie z tą nędzą, antystrajkową propagandą, wy je-ba-ne prawackie śmier-dziele!
babcia2019.04.23 17:09
kretyn
Tomek2019.04.23 16:44
Czy ktoś te spamy wreszcie zacznie usuwać z komentarzy? Po co uruchamiać system komentarzy jak się tam porządku nie trzyma z tymi trollami, goblinami itd...
Piotr Nowak2019.04.23 16:51
Fronda się sama prosiła - bez logowania nie da się pozbyć takich kretynów z forum dyskusyjnego. Ten jest mocno upośledzony, albo jest odgórną prowokacją Frondy (bo kompromitowanie lewaków i LGBT jest im na rękę) Poza tym to jest jeden człowiek - tzn Dumny Gej i słowiczek poznański, to jeden zyeb. Kłóci się sam ze sobą. Nie należy reagować. Siedzi w jakiejś norze cały dzień i nic tylko robi kopiuj/wklej ... Podejrzane prawda?
Tomek2019.04.23 17:10
Podejrzane czy nie - na pewno to doskonały materiał do praktyk dla studentów Psychiatrii ;)
Jarosław Leśny 2019.04.23 17:17
Ale za to reklamodawcy widzą ruch, ilość komentarzy o tym świadczy nie ważne o czym i jak napisane, mój też zasili fundusz ubogich stażystów frondowych. Niech im Bozia da piniundze i zdrówko a mnie niczego nie zabierze.
Tomek2019.04.23 17:27
Tyż prawda. Trza więc pocierpieć dla dobra sprawy - wychodzi na to.
Jozin z Bazin2019.04.23 18:05
A ty czym się różnisz od naczelnego geja? poczytaj co piszesz, jadem aż ociekaj twoje komentarze, twoja satyra to bruk, dno "bagno" :) Wybiorę kilka i tu wkleję by zobaczyli inni, że ty też mogłeś podszyć się pod tego pedzia. Jak dla mnie to wiele masz tu imion, a gej patriota i to dumny, to jedno z nich. Znasz znaczenie słowa "szarmancki"? :)
Polak Ateista Dumny Gej 2019.04.23 18:30
Jozinku.. :) Weź Stoperan.
Polak Ateista Dumny Gej 2019.04.23 21:42
Jak chcesz to ja ci pomogę założyć konto na Facebooku. Naprawdę można zrobić tak że nikt się nie dowie nic o tobie. Nikt nawet się nie dowie że to ty i że je masz. Nikt się niczego nie dowie o tobie. To jest oczywiście mozliwe Chcesz? Nie bój się. To nie gryzie
Oskar2019.04.23 17:43
Po głupocie komentarzy widać że "nauczyciele" powrócili do strajkowania po świątecznej przerwie.
polak2019.04.23 17:50
oni ci niby nauczyciele uczniów mają w d....ie