18.04.14, 21:05fot. sxc hu

Sukces! Wciąż można leczyć homoseksualne dzieci

Christopher Doyle, były gejowski aktywista i przewodniczący organizacji „Voice of the Voiceless” powiedział, że wynik głosowania jest zwycięstwem wolności słowa i praw medycznych.

„To jasne, że nawet najbardziej progresywne stany nie chcą przyjąć ustaw, które zniosłyby prawa jednostek; podstawy takiego ustawodawstwa są oparte o kłamstwa i dezinformację” – powiedział Doyle. Były gejowski aktywista wskazał, że nie istnieją żadne poważne naukowe badania na temat homoseksualnych skłonności u dzieci. „Wszelka próba zabronienia klientom terapii leczącej syndrom niechcianych skłonności seksualnych jest czystą polityczną propagandą gejowskich aktywistów” – dodał.

Jak podaje portal LSN, wojujący homoseksualiści twierdzą, że podobne terapie są szkodliwe dla dzieci. Argumentują, że rodzą się one ze skłonnościami homoseksualnymi i jakoby nie mogą być z nich wyleczone. Często posuwają się przy tym do ordynarnych kłamstw. Przykładowo transpłciowa aktywista zaświadczała w 2013 roku, że podczas terapii była poddawana torturom, włączając terapię z wykorzystaniem szoku elektrycznego. Miano ją karać tak długo, aż wykazała normalne skłonności seksualne. Okazało się, że historia aktywistki była nieprawdziwa: została zaczerpnięta z filmu z 1997 roku nakręconego przez drag queen RuPaul.

Tymczasem świadectwa coraz większej liczby byłych gejów jasno pokazują, że terapie leczące homoseksualizm mogą być skuteczne. W stanie Illinois przed głosowaniem na temat feralnej ustawy takie osoby rozmawiały z politykami, przekonując ich do odrzucenia propozycji gejowskich aktywistów. Politycy na szczęście posłuchali!

pac/lsn

Komentarze

anonim2014.04.18 22:24
Żal patrzeć jak ojciec kłamstwa zbiera swoje żniwo, po przez głupich polityków.
anonim2014.04.18 22:42
czyli co? w Polce można dostać rentę/dzień wolny od pracy bo poczuję się "gejowy"? bo jeśli to choroba, to ja chcę zwolnienie lekarskie :-)
anonim2014.04.19 1:56
@autor No ok, ale po co? Niech sobie żyją jak chcą. Nawet jeśli to nienaturalne, to w sumie nikomu nie szkodzi, więc strata czasu.
anonim2014.04.19 3:00
Stratą czasu jest rozprawianie o gejach. Tyle czasu Fronda trwoni bez celu...Aktywiści vs aktywiści. Kpina z myślących ludzi.
anonim2014.04.19 7:46
#Krzysiekk Zajmij kolejkę u terapeuty w celu rozpoczęcia terapii antypedalskiej!!
anonim2014.04.19 9:02
Dobrze,że leczenie z homogenizacji można zacząć już tak wczesnie, dzięki temu bedzie można wyleczyć te biedne dzieci,zanim dewiacja się rozwinie do stopnia podobnego u nijakiego krzyskak.
anonim2014.04.19 9:42
@Krzysztof kopeć A kto tak twierdzi (ze "homo to gówno i świnie")?Ja znam homo gości kilku, pracowałem nawet swego czasu, zanim własna firmę założyłem z jednym i był spoko gośc, często na imprezy chodziliśmy. Jednak był to facet, który sam krzywił się na widok homo aktywistów i idiotów uczestniczących w homo paradach. My mówimy o pomocy tym ludziom a nie o traktowaniu ich źle.
anonim2014.04.19 9:57
Może boją się że homoseksualizm znowu wróci na listę chorób - tym razem leczonych obligatoryjne?
anonim2014.04.19 10:56
Po pierwsze świadectwa nie są dowodami. Po drugie, co znaczy "homoseksualne dziecko?". Kwestia orientacji seksualnej przejawia się dopiero w wieku adolescencji, kiedy nie mówimy już o dzieciach a o dorastającej młodzieży. Wcześniej dziecko nie jest w ogóle zainteresowane seksem, nie da się u niego więc rozpoznać w jaki sposób będą go pociągać osoby przeciwnej i tej samej płci. Okres dojrzewania to czas burzliwy i nawet przy homoseksualnych epizodach, osoba ostatecznie może być w gruncie rzeczy być heteroseksualna. Więc świadectwa w których "wyleczeni" widzą przyczynę swojej orientacji seksualnej w terapii w rzeczywistości mogą być skutkiem normalnego rozwoju. Aby można było powiedzieć o tym, że taka terapia faktycznie daje skutki trzeba by było zorganizować zakrojone na szeroką skalę badania podłużne. Jednakże metodologicznie jest to bardzo ambitne zadanie, chociażby z wspomnianego przeze mnie faktu, że nie można poznać orientacji seksualnej u dzieci.
anonim2014.04.19 11:34
@Krzysztof Masz dziwne projekcje...ciężko z nimi polemizowac, to raczej sprawa dla psychologa, kory leczy obsesje, także te anty katolickie.
anonim2014.04.19 12:07
@Krzysztof W żadnym z artykułów na Frondzie nie przeczytałem,że homoseksualistów określa się jako gówno,że powinno się ich zamknąć, albo,że za wszystko są winni. Proszę podeślij mi linka do takich artykułów to wtedy pogadamy.
anonim2014.04.19 13:36
Toż to prawie jak kabaret. SUKCESEM byłoby potwierdzenie skuteczności jakiegokolwiek "leczenia", a nie zgoda na - jak dotąd bezskuteczne w sensie naukowym - PRÓBY leczenia. Taki "sukces" to żywcem wyjęty z propagandówek od Lenina po Jaruzela ...
anonim2014.04.22 19:46
Homofaszyści chcą zakazów na całym świecie.