13.11.20, 20:34Fot. via: Pixabay

Szczecińska mistyczka: Apokalipsa się wypełnia. Kościół będzie ukrzyżowany

Wpierw cierpienie, potem triumf

Wielu chrześcijan ulega pokusie triumfalizmu. Niczym starotestamentowi Żydzi oczekują oni natychmiastowego zwycięstwa Kościoła na ziemi i dominacji wyznawanej przez siebie religii. To prawda – Kościół musi zwyciężyć, ale przedtem czeka go największe prześladowanie w historii. Kościół przyszłości to Kościół mały, nielegalny, cierpiący i ukrzyżowany. 

Świadczy o tym kolejne z ujawnionych mistycznych uniesień – wizjonerki Alicji Lenczewskiej ze Szczecina. Nauczycielki, która żyła Chrystusem i zmarła w opinii świętości. Jej objawienia są przedmiotem badań ze strony Kościoła. 

Lenczewska otrzymała dar cierpienia ekspiacyjnego, niewidzialnych stygmatów, które aktywizowały się w okresie Męki Pańskiej. Była apostołką modlitwy, żarliwej i nieustannej. Eucharystia dawała jej życie i gorliwość do ewangelizacji. Wzywała do pokuty i duchowej walki o każdą ludzką duszę. 

Chrystus prosił ją, aby widzieć Boga w każdym człowieku. Kochać bliźniego – znaczy wypełniać wolę Ojca. W czasach chaosu i zamętu, chrześcijanie powinni być budowniczymi pokoju i pojednania między ludźmi. Gdy Chrystus objawia nam się w drugim, mamy w sercu spokój. Miłość zwycięża wszystko – nawet największe cierpienie. 

Antychryst już działa

Jedną z wielu wizji była wizja Kościoła cierpiącego u schyłku czasu. Chrystus powiedział Alicji, że wierni i Kościół muszą być ukrzyżowani. Nadchodzi czas ogromnej ofiary krwi. Kościół obumrze, będzie niemal zniszczony. Po to, aby zmartwychwstać tak jak Chrystus. Nastąpi wielka, niespotykana dotąd eskalacja zła. Chrześcijanie będą prawie zmiażdżeni, gdy powróci Chrystus triumfujący w chwale. 

Ludzkość ku zagładzie poprowadzi Antychryst, prorocy Lucyfera, masoni i światowy sanhedryn, kierujący kościołem satanistycznym. Będzie mu podporządkowany cały glob – rządy oraz możni tego świata. Jego struktury będą opierały się na kłamstwie, nienawiści, zemście, zniewoleniu i okrucieństwie. Ludzie pchani żądzą władzy będą myśleli, że sami stali się bogami i to ich zgubi. 

Lenczewska prorokowała, że systemem społecznym, który zapanuje na świecie będzie globalizm, technokratyczne niewolnictwo, powszechne dążenie do luksusu i wygody, naukowe manipulacje wbrew naturze. W kulturze będzie dominowało pogaństwo, sekciarstwo, okultyzm i zabobony. Serca ludzi opanuje pycha, egoizm, próżność. Człowiek stanie się wulgarny, pogrążony w kłamstwie, zdolny do sadyzmu. 

Matka Boża ocali świat

Dlatego ludzkość sama zaprowadzi się na skraj przepaści. Kościół będzie niszczony do tego stopnia, że nie będzie go prawie wcale. Chrześcijanie będą krzyżowani, prześladowani, zabijani. Aby dopełniło się, co ma się stać, przepowiedziane w Piśmie Świętym. Niewielka liczba wiernych ocaleje chroniona płaszczem Matki Bożej. Nastąpi odnowa Kościoła i powrót tak oczekiwanego Mesjasza. 

Tomasz Teluk

Komentarze

Danuta2020.12.10 11:03
Panie Jezu, Maryjo, kocham Was. Ratujcie dusze! Amen
kzyzak2020.12.9 23:51
Nie krzyżujcie jeszcze Kościoła. A kapłani mówcie jedno bo was zjedzą.
Skrzypek na dachu2020.12.8 20:51
Pan Jezus jest Zbawiciel i najprawdziwszym Mesjaszem .
Jan Radziszewski2020.11.18 1:10
+ niedługo żydzi i lewacy LGBT się nacieszą swym purysowym zwycięstwem!!! +++ Pouczenia Pan i Król nasz!! 22/ 23 VIII 2020 Oświecenie Sumień - ostatki ++ - Pytasz dziecko ( w duchu) ile umrze osób w Polsce podczas Prześwietlenia Sumień:) - Tak Panie Jezu. + Dużo, dziecko. - To i na świecie pewnie będzie dużo. +++ - Będzie to dużo w każdym kraju i narodzie chrześcijańskim:) (smutny uśmiech Pana Jezusa). Sługa, który zna wolę swego pana otrzyma większą chłostę. ++ Inaczej mówiąc ochrzczeni, którzy zostali wszczepieni w Mój Kościół a zlekceważyli Boże dary odpowiedzą za to surowiej niż muzułmanie czy inni innowiercy, poza tymi, którzy prześladują chrześcijan. Lecz i tam jest masoneria. + Ci zaprzedani szatanowi a wysoko umocowani nie umrą wtedy. ++ - Czy będzie tak, Panie Jezu, że będę szedł i widział zmarłych podczas Sądu na próbę? - Tak będzie, dziecko. Skupisz się na swoich grzechach i winach i Mej Miłosiernej Miłości, ale będziesz to wszystko widział i oglądał. ++++ - Ciekawi Cię, jednak, dziecko, ile osób umrze podczas Prześwietlenia Sumień. ++ Ludzie się będą bali wobec podanej liczby. Niech tak zostanie. Każdy Polak, który chodzi regularnie do Spowiedzi i do Komunii i ani jedna ani druga nie jest świętokradcza < tu w mniejszej części nieczytelny zapis „ 95 procent ma szansę na powrót do życia, ponowną szansę po Prześwietleniu Sumień”. 95 procent z wyżej wymienionych C.P>. Ale tak, będziesz i widział młode, ładne dziewczyny martwe bo własne ich grzechy wywołają w nich taki wstręt, że umrą. ++++ I cóż i będzie widać marność, młode ciała sposobne do rozkoszy cielesnej, do niczego już nieprzydatne:). ++ - Ludzie się będą bali, że nastąpi koniec świata. ++ Czy mam wyprowadzać ich z błędu? - Poniekąd. ++ Będziesz mówił aby przygotowali się na spotkanie z Panem bo chwila jest bliska. I by nie lękali się, ale uniżyli serca. Niech czynią pokutę i żałują za grzechy z całego swego życia a zwłaszcza za zatajone przed spowiednikiem. Niech przepraszają za wszystkie uchybienia wobec Mnie w Przenajświętszym Sakramencie i w Komunii Świętej:) ++ Módlcie się teraz za tych co znajdą się w Prześwietleniu Sumień a nie będą wedle Mej Woli. Może umrzeć wielu młodych ludzi, którzy wzgardzili Bogiem/ piątek, 4 września 2020 30 VIII 2020 - Kończymy przekazy. Dokonasz jeszcze wpisu gdy będzie Krzyż na Niebie. Dam jeszcze Swoje Słowo, chociaż przede wszystkim będzie mówił Krzyż + Wtorek, 25 sierpnia 2020 Klątwa Boża rzucona na ministra zdrowia Adama Niedzielskiego
Jan Radziszewski2020.11.18 1:08
W czasie modlitwy za Kościół święty, ojczyznę i cały świat, zobaczyłam nagle poszczególne części globu ziemskiego, rozdzieranego błyskawicami gromów, ognia i wylewu wód. Ogień i woda szalały od południa aż po zachód (Czechy, Niemcy, Paryż..) przerażeni ludzie biegli do kościołów, które nie mogły pomieścić tłumów, Dlatego wokół murów kościoła gromadziły się rzesze ludzi, którzy w strachu wielkim zgodnie wołali do Boga o ratunek. Wielu spowiadało się na głos Bogu samemu, żebrząc o przebaczenie grzechów. Z powodu siły rozszalałych żywiołów, oślepiających błyskawic i zapadających na przemian głębokich ciemności, nie było możliwości udzielania pomocy. Ludzie ginęli w wielkiej liczbie… Jakieś koszmarne twory „ni to ludzie, ni zwierzęta) plując wciąż nienawistnie cuchnącą cieczą, uganiały się za uciekającymi przed nimi. i broniącymi się rozpaczliwie ludźmi, („niektórzy z nich byli bardzo młodzi, prawie dzieci). Te potwory porywały ich i siłą unosiły z ziemi strącając w przepaść kłębiącego się ognia. Ogarnęło minie przerażenie wielkie, bo rozpoznałam otwarte, stalowe, ciężkie i żarzące się bramy piekła (zapamiętałam je z pobytu w piekle). Wypełzały stamtąd koszmarne istoty z nienawistnym wzrokiem, rzucające się na ludzi.
Jan Radziszewski2020.11.18 1:07
O Zb. Nr 71. Nieboszczykowie ukażą się trzeciego dnia. Zapisz: Dzieci Moje, najpierw na niebie, nocą, ujrzycie złocisty, wielki Krzyż. / Mt 24,30 dzienniczek św. s Faustyna 83 ) Wszyscy i na całym świecie usłyszycie wielki grzmot, powstanie wicher jako trąba morska, wszystko zmiatać będzie, co stanie na jego drodze. Ziemia nagle zacznie drżeć, początkowo z przerwami, a potem bezustannie kolebać się będzie. Gwiazdy będą zmieniały swój kierunek szybko i zupełnie inaczej niż zawsze, widok nieba się zmieni, zginie Duży Wóz, Mały Wóz, wszystko będzie się od siebie oddalać, niebo stanie się inne, nieprzyjemne. Między wami pojawią się tej nocy ci, co już dawno pomarli. Będą też przebiegać ulicami wytoczone z piekieł wozy naładowane demonami i złymi duchami. One to będą czynić wielkie spustoszenie, zgiełk, hałas, jęk, płacz. Domy wasze będą się rozpadały jak domki z kart. W tej strasznej godzinie szatani będą śmiało sobie poczynać, porywać będą dusze tych, co Boga się wyrzekli i szerzyli na świecie niewiarę, tych, co to z serc ludu Bożego krzyż i wiarę wyrywali. A tej nocy ciemnej niech drżą też matki morderczynie, te, co mordowały dzieci poczęte. Groza wielka, a grozy coraz więcej będzie. Morza i oceany wystąpią ze swoich brzegów i będą iść na ląd w postaci wielkiej ściany stojącej. Potem wszystko obejmie pierścień, który błyskawicznie będzie się rozszerzał z minuty na minutę. Będzie stawał się ogniem huraganowym tak, że obejmie całą kulę ziemską. Wszystko zacznie płonąć, woda morska i oceanów wrzeć będzie i płonąć jak nafta. Jeśli te dni ciemności nie będą ludzkości odwrócone, wszystko, co żyje na ziemi w tych dniach ciemności zginie. Łaski Miłosierdzia Bożego dostąpią jedynie ci, co Boga mają w sercu, żyją według świętych Bożych przykazań, wierzą silną wiarą w Trójcę Przenajświętszą, w Niepokalaną Dziewicę Maryję. Tylko oni mogą przetrwać i przez modlitwę i ofiarę swego cierpienia, przetrwają. … ) Co wtedy, wówczas tj. już wkrótce, będzie z owymi Prawodawcami bezbożnego prawa, prawa GENDER, ect. rządzącymi i oczywiście z owymi jw. zniewolonymi i opętanymi synami i córkami złego?
Jan Radziszewski2020.11.18 1:05
) Czy prorok Izajasz nie zapowiadał, co czeka tych, co z braku mądrości, z głupoty, wybierają się do piekła: „Wszyscy razem pójdą w strzępy jak odzież, mól ich zgryzie.” (…) „Oto wy wszyscy, którzy rozniecacie ogień, którzy zapalacie strzały ogniste, idźcie w płomienie waszego ognia, wśród strzał ognistych, któreście zapalili. Z Mojej ręki przyjdzie to na was: będziecie powaleni w boleściach.” (Iz 50,9; 50,11) Czy nie mówi Pan „O, dusze ukochane, odstąpcie od grzechu, od szatan, od złych czynów jego. Czyńcie tylko dobre uczynki, pokutujcie. + Ilu wielkich ludzi, których wam dał Bóg Ojciec, by przyszli w tym XX-tym wieku, zniszczyliście, zabiliście jako dzieci niepotrzebne? Ilu świętych, którzy by mogli uprosić dla was łaski u tronu Pańskiego w XX-wieku zamordowaliście, zabiliście. + I mówicie, że dokonaliście tego prawem - to prawda. + Prawo takie ustaliliście sami na ziemi. Prawo Boże mówi: Nie zabijaj! Wy, pod dyktando szatana to wszystko robicie, mordujecie dzieci poczęte, wśród których zabiliście wielkich geniuszów i wielkich świętych. Wyszkoliliście ludzi, którzy mają miano lekarza. Obowiązkiem lekarza jest ratować zdrowie i życie ludzkie, a wy wyszkoliliście go na wielkiego zbrodniarza, który zabija, ciągle zabija życie poczęte. To wy przyuczyliście do tej zbrodni i prawnie tę zbrodnię przyjęliście. O, dusze Moje, jak mam was poratować, gdzie i jaką wskazać wam drogę? Zastanówcie się wszyscy, wszyscy idziecie na wieczne zatracenie, w odmęt piekieł. Tam będzie płacz wielki i zgrzytanie zębów, ale już będzie za późno. Moje święte Serce boleje nad wami, nad wami wszystkimi i przez was ciągle krwawi. Płomienie Mojej świętej miłości chcą was zbawić, przygarnąć ku sobie, dać wam niebo. Zaufajcie Mi, odstąpcie od grzechu, od złego ducha, od jego czynów. Zawróćcie z drogi szerokiej, którą wam szatan wskazuje i którą was wiedzie. Każdy z was ma duszę daną przez Boga w Trójcy Jedynego, i dusza wasza będzie odpowiadała przed Sędzią sprawiedliwym, którym jestem Ja, Jezus Chrystus. Pokutujcie, módlcie się, przepraszajcie święty Majestat Boży. Amen Or Zb.- Nr 69
Adam2020.11.17 14:38
Jaki wiać nie tylko zydów nam przybyło w Polsce ale i ludzi ogłupiałych neomarksizmem. No cóż każdemu dany jest wybór dla jednych kościół to zgorszenie dla innych jedyna dogra do zbawienia. Jak nie ruszyły cie dwa znaki dane z nieba - Sokółka i Legnica to może po prostu uderz się młotkiem w kolano a później w głowę bo gdzieś widocznie jest problem z krążeniem.
norbert2020.11.15 18:13
(...) Kościół przyszłości to Kościół mały, nielegalny, cierpiący i ukrzyżowany (...) - a biskupi w swych pałacach już się czują krzyżowani przez opinię publiczną w związku z aferami pedofilskimi.
kop2020.11.14 23:04
Czarna mafia się kończy, rozbestwione i zachłanne dziady, degeneracja i obłuda
Palindrom2020.11.15 10:15
Widzę, że jesteś tak szczęśliwy, że nawet nie przeczytałeś, co wyżej napisano. Zastanawiałeś się nad tym, że sam szybciej się skończysz, niż ci czarni, którym jałowo poświęcasz swoje ostatnie chwile? Czarny twój los, a codzienność pusta.
POWÓD BESTII2020.11.14 16:11
"Chrystus prosił ją, aby widzieć Boga w każdym człowieku" - Obawiam się panie Jezu że wszyscy już tak widzą - Jak popatrzę na akceptację szerzącej się prostytucji kobiet.
Paulina2020.11.15 14:48
Większym problemem są katolicy którzy rzeczywistość traktują tak wybiórczo właśnie, trochę refleksji nad samym sobą zanim zaczniemy oceniać cały świat.
adam2020.11.14 13:48
W Grzechynii ( sic..) u boku konsekrowanego idioty,też jest mistyczka..Zna numerki lotto na sobotę ale nie powie..
Ewa2020.11.15 3:02
A ty chory pacanie ...o co ci chodzi?Szkoda mi ciebie ,za twoja glupote.Nie osadzaj ,bo juz swoja zaplate otrzymales...Nie znasz ,nic nie wiesz, a jezorem chlastasz,na wszystkie strony...
Jan Radziszewski2020.11.18 1:14
durny żydzie adamku + X dr Piotr Natanek Będzie w odnowionym KK /bo żydów już NIE BUDIET / Bp podobnie jak X Paweł Murzyński
cam2020.11.14 13:14
A możecie się pospieszyć z krzyżowaniem tego kościoła? Normalni ludzie chcieliby już odpocząć od religijnych fanatyków i religijnej zarazy.
kol2020.11.14 23:08
Procedury, musi być powoli i skutecznie żeby zaraz nie odżyła
Agnostyk2020.11.14 12:57
Jak ja czytam te bzdury o jakichś objawieniach, przepowiedniach i cudownych wizerunkach Jezusa w rzygowinach czy gownach, to mam wrażenie, ze ludzie sobie jaja robią. Przecież to aż nieprawdopodobne, aby zdrowi na umyśle ludzie wierzyli w takie rzeczy.
kol2020.11.14 23:09
A skąd wiesz że zdrowi na umyśle ?
Palindrom2020.11.15 10:43
A co to jest zdrowie? Od masturbacji do masturbacji, od wyrzygu do wyrzygu, od gówna do gówna? Szczęśliwe to twoje "życie" i to skupienie na "zdrowiu". Agnostyk powinien wiedzieć, że skoro w gównie się zrodził i nieuchronnie w gówno się zamieni, to jego życie i troska o zdrowie gówno są warte. Jak tam lockdown, prawa i wolność? Denerwują? Nie powinny. Byt gówna jest gówniany, więc "prawa" i "wolność" gówna nie mogą być inaczej jak gówno traktowane. Kiedy «człowiek» brzmi jak «gówno» troska o zdrowie, życie, prawa i wolność są kwintesencją groteskowej i śmiesznej impotencji.
Anka2020.11.15 14:51
To jest ta miłość do bliźniego, wstyd dla kościoła że ma takich wyznawców.
Stachu2020.11.15 19:59
Wątpię być Ty człowieku kiedykolwiek zaznał szczęścia, byś cieszył się rano z wschodzącego słońca, byś widział błękitne niebo i słyszał kiedykolwiek śpiew ptaków. Wątpię by dane Ci było cieszyć się, że udało się pomóc drugiemu człowiekowi... itd. Mam 65 lat i uważam się za szczęśliwego człowieka, a swoje szczęście zawdzięczam Bogu.
Jan Radziszewski2020.11.18 1:22
Agnostyku pisałem ci żeś jest na IV stopniu zjednoczenia z Lucyferem (Iz 14,12-15 Sura ) napełnianym złem przez Szatana - tzn wkrótce Budiet aktywnym synem złego V stopień Ipsissimusem dlatego możesz tylko zrozumieć demoniczne słowa żydowskiego cezara /J 19,15) jak żydzi w czasach głoszenia Ewangelii
JOZ2020.11.26 9:36
Odszczekasz te słowa!
Faustyna2020.11.14 12:27
W Szczecinie żyła jeszcze inna mistyczka i wizjonerka Zofia Nosko, (lekarz) -"Centuria". Zainteresowanym polecam przeczytać jej niesamowite wizje wydane drukiem mające imprimatur.
Teresa2020.11.14 11:09
Alicja Lenczewska to polska mistyczka, nauczycielka, autorka dwóch dzienników duchowych opublikowanych z imprimatur biskupa pt. Świadectwo. Dziennik duchowy i Słowo pouczenia, w których opisuje głównie swoje rozmowy z Jezusem Chrystusem i Maryją. Zachęcam do kupienia i przeczytania tych książek !
ole2020.11.14 8:43
Jeżeli w najbardziej katolickim kraju-Polsce, tylu mamy kandydatów do krainy ciemności, jak widać na ulicach i w necie, to globalnie biorąc- piekło będzie przepełnione, a w niebiańskim raju będzie luźno, przestronno i komfortowo.
baba2020.11.14 11:23
Bo tak będzie
kol2020.11.14 23:07
Niestety w tym wieku wszystkie wejściówki zarezerwowane dla kościelnych oficjeli.
Aga2020.11.14 8:33
O Izraelu , Bóg nad tobą płacze, ty zabijasz proroków, wolisz żyć w nędzy...Dziś też mamy świat który żyje tak jak by Boga nie było. Obyśmy się nawrócili do Boga, póki jeszcze żyjemy, dopóki Bóg okazuje nam cierpliwość i czas.
Maria2020.11.14 8:27
Wstydźcie się ludzie to co wypisujecie . Ślepcy!!! Nasze życie nie zależy od nas . Bóg dał nam ciało i dusze która jest nieśmiertelna- niezależnie czy w to wierzysz czy nie . Drwicie z Boga i jego przykazań .Taka droga jest ku przepaści ku zatraceniu. Kto ma czyste serce wolne od grzechu, potrafi odczytać znaki czasu, jakie Bóg nam daje.
Jacek2020.11.14 12:34
Dziekuje Mario. Masz racje
maria2020.11.15 21:33
Racja.
NIE WSTYDZĘ SIĘ.2020.11.14 16:12
"Chrystus prosił ją, aby widzieć Boga w każdym człowieku" - Obawiam się panie Jezu że wszyscy już tak widzą - Jak popatrzę na akceptację szerzącej się prostytucji kobiet.
Bart2020.11.15 9:26
Ciekawe czemu KK sie nie wstydzi swoich czynów lekko mowiąc niezgodnych z naukami Jezusa.
Palindrom2020.11.15 10:50
Wstydzić może się człowiek; Kościół, państwo, ideologia, wymiar sprawiedliwości… to hipostazy, a te ludzkich przymiotów nie mają, więc oczekiwanie od nich wstydu jest co najmniej bałwaństwem.
Anka2020.11.15 14:55
Nie filozofuj Palindrom. Kościół to podobno ludzie.
Anonim2020.11.14 8:25
Zostanie ukrzyżowany na krzyżu, który sam sobie zbił. Trzeba było nie chronić pedofilów.
Clint2020.11.15 5:35
Ale debil. Bua ha ha ha ;) Żal mi Cię głupcze.
Marian2020.11.14 7:46
Na Frondzie bojówki Antychrysta bardzo aktywne.
Faustyna2020.11.14 12:30
Ponieważ wypisywanych ich głupot nawet ONET by nie wytrzymał.
BÓJ ANTYCHRYSTA2020.11.14 16:14
"Chrystus prosił ją, aby widzieć Boga w każdym człowieku" - Obawiam się panie Jezu że wszyscy już tak widzą - Jak popatrzę na akceptację szerzącej się prostytucji kobiet.
is2020.11.14 23:17
a miałeś ty kiedyś kobietę czy tylko marszczysz freda ?
M.2020.11.14 1:18
O jezusie... Juz sie boje... Z bogiem, szczurki
🎃Jaceniacka2020.11.13 23:56
Te wizje spowodował chroniczny brak solidnego bolca. Nie pierwszy ta mistyczka i nie ostatnia
Zawist2020.11.13 22:07
"Matka Boża ocali świat", a to to już typowo w stylu szczecińskich mistyczek - znaczy się Bozia? Matka Boża jest tylko świętą a nie Osobą Boską - nie do Niej należą moce sprawcze
Mejer2020.11.13 23:41
gdyby nie Ona już od dawna byś płoną
Polak2020.11.13 22:04
A to Polska właśnie. Co tam Papież, my mamy szczecińskie mistyczki. Idę jutro na jarmark zapytać baby o wróżbę na przyszły tydzień. Jak mnie tylko żona puści.
Jan2020.11.13 22:40
A słyszałeś o Niewieście która depcze głowę węża ?
Polak2020.11.13 23:55
Tak. I ta Niewiasta wyjątkowo mało mówiła wg Pisma. 4, czy 5 razy się odezwała i nikogo nie pouczyła przy tym. W Polsce przemówiła raz (Gietrzwałd) - żeby tyle nie pić.
Mila2020.11.13 23:46
to idź do Jackowskiego. on ci wszystko powie, czego chcesz
Szczecińska mistyczka2020.11.13 22:04
zjadła nieświeże śledzie i takie są skutki.
Jest Fronda? Jest piąteczek? Jest "cud Słońca"2020.11.13 22:00
j.w.
Anonim2020.11.13 21:52
Chyba kogoś pogięło, rozumiem, że teraz będziemy tę przepowiednię realizować. Tak że to będzie samospełniające się proroctwo?! Niech się obłudnicy boją nie ludzie prawi i czystych serc!
Szabes dopiero się zaczął2020.11.13 21:34
a nasz "tanaka shitshow" zaprasza, tzn. ja i moj syn Tadziu (Göwno z Nilu) na "show" pt. "Jedzenie Ciałka Jezusiczka i Picie Jego Krwi" - You're cordially invited, but only if you're motherfuckin' hater. On behalf of my son Göwno z Nilu, sincerely, Jan Hertrich-Woleński, motherfuckin' hater.
"God Bless America"2020.11.13 22:00
he he he
Chwała niech będzie Szatanowi2020.11.13 21:23
teraz zawsze i na wieki wieków Amen.
Iga2020.11.13 21:53
W Imię Pana Jezusa: ....Idź Precz szatanie i nie wracaj więcej" !!! Amen! Lechu K..., Nie baw się tak więcej !
Chwała2020.11.13 22:01
...niech będzie chwaaaałaaa! Szataaaanoooowiiii chwała i cześć!
Przekora2020.11.14 22:40
Szatanów jest wielu. Myślę że jest szansa że będziesz przez wszystkich dosłownie rozrywany, bo każdy z nich będzie chciał wiedzieć czy to może dla niego była ta Twoja "chwała i cześć".
Anoznim2020.11.13 21:07
Może to nasza Ola z forum frondy?
Polak2020.11.14 0:33
Oj sporo ich - Różalska, [email protected], Ola... w każdej parafii jest taka mistyczka, co to wie co i jak ma być i będzie. Ba - parafii mówię... w każdej chałupie!
Po 11 ...2020.11.13 21:03
Rozumiem paprykarz szczeciński, ale szczecińska mistyczka? Może jakaś z Młodych Wilków? Kożuchowska?
Jaki typ mendy2020.11.13 21:01
jest najbardziej aktywny na katolickim forum. Menda parchata czyli żyd. Żyd nienawidzi KK, żyd nienawidzi Polski i Polaków, taka jego natura. A która z mend jest najbardziej aktywna? Prof. doktor Hertrich-Woleński! Tak, tak, menda parchata z tytułami naukowymi, PRL-wskim ale zawsze. Stary skurvvysyn ma 80 lat i w tym wieku jest parchem - trollem. Ile on tu przybrał sobie pseudonimów? Zmienia "styl pisania", interpunkcje, wymyśla sobie życiorys i to wszystko po to by się WYS*RAĆ na forum katolickim. Stary skurvvysyn hipokryta, grafoman wie że katole nie cenzurują więc się wyżywa, wychodzi z niego talmudzki parch.
Konrad2020.11.13 21:47
"Jaki typ mendy..." ?? Chłopie, powiedz dlaczego się tak głupio popisujesz? Robisz sam z siebie jeszcze głupszego niż jestes! Lechu Keller...! Piszesz znów sam o sobie, tylko "w drugiej osobie"! Przecież znamy cię nie od dzisiaj! Wiemy na co cię stać! Ten wpis też już od baaardzo dawna powielasz! Ale to co piszesz tu o sobie , to wszystko prawda, tylko nie cała prawda....! "Pochwal się" swoimi poczynaniami jako "dumny gej"! Należałoby , abyś wpisał znacznie gorsze rzeczy, co robiłeś wcześniej.......!
CHYBA NIE JA?2020.11.14 16:15
"Chrystus prosił ją, aby widzieć Boga w każdym człowieku" - Obawiam się panie Jezu że wszyscy już tak widzą - Jak popatrzę na akceptację szerzącej się prostytucji kobiet.
Po 11 ...2020.11.13 20:58
Jezus nie został ukrzyżowany za gwałcenie dzieci, albo ukrywanie zboczeńców. Nie macie prawa porównywać jego szlachetnej ofiary do upodlenia jakie was spotyka, za wasze podłe grzechy. Takie świętokradztwo czyni z was moralne śmiecie.
W Imię Jezusa idź precz Szatanie.2020.11.13 21:15
W imię Jezusa idź precz Szatanie. W imię Jezusa idź precz Szatanie.
Po 11 ...2020.11.13 21:44
Popieram. Precz z szatanem w biskupich sukienkach!
OBRZYDLIWY ZDRAJCA JEZUSA2020.11.14 16:18
JESTEM I POZABIJAM WSZYSTKIE DZIWKI I WSZYSTKICH NIEWINNYCH CO BĘDĄ ICH BRONIĆ HA HA HA HA
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.11.13 20:54
"powróci Chrystus triumfujący w chwale" i zacznie głosić miłość do wszystkich ludzi bez względu na wiarę, orientację, poglądy itd. a klechom każe odrzucić bogactwo, życie w luksusach itp.! biskupi pierwsi go ukrzyżują a otumanieni ludzie pyerdoleniem klechów będą w niego rzucać kamienieniami!
saetrhsfg2020.11.13 21:40
Nie, Chrystus już nic nie będzie głosił, będzie wtedy sądził, będzie koniec takich zjadliwych, złośliwych, przeklinających, bluźniących ludzi jak ty, będą osądzeni i skazani, a ci którymi dzisiaj gardzisz i opluwasz już nie będą umierać, chorować, doznawać nieszczęść, będą odpoczywać, cieszyć się życiem
MT (‿ˠ‿)2020.11.13 20:41
Najpotężniejsza Polska Bogini to WÓDKA!
Po 11 ...2020.11.13 21:08
To prawda, ale myślę, że mamy raczej politeizm. Ojciec Wódka jest oczywiście najważniejszy, ale jest też Syn Piwo i Duch Winny. Nie wspomnę o starosłowiańskim Bogu Zaciernym. A i to nie wyczerpuje skomplikowanego systemu wierzeń dumnych Polaków.
Anonim2020.11.13 21:32
Dla ciebie pewnie tak.
thsdfgh2020.11.13 21:42
twoja bogini na pewno, tylko zastanawiałeś się ile zapłacisz za wierność swojej bogini ??? alkoholicy pijący rzadko dożywają 45 lat, pomyśl
Po 11 ...2020.11.13 21:47
Tylko jaki sens żyć po 45??? Wtedy chłopie bzykasz "laski" po 30 ... Masakra, nie warto żyć po 45 ...
Faustyna2020.11.14 12:39
Co innego będziesz gadał jak osiągniesz ten wiek. Będziesz przesuwał i przesuwał daty w nieskończoność aż nie dopadnie cię wyrok....przymusowa eutanazja od twoich ideologów.