07.10.20, 10:05Screenshot Youtube

Szef MON na kwarantannie

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak przebywa na kwarantannie. Wcześniej miał kontakt z gen. Jarosławem Gromadzińskim.

Po stwierdzeniu wczoraj koronawirusa u gen. Gromadzińskiego, z którym miałem kontakt, poddałem się kwarantannie i pracuję z domu. Nie mam żadnych objawów choroby”

- pisze szef MON na twitterze i dodaje:

Dużo zdrowia Panie Generale!”.

Generał odpowiedział na wpis ministra:

Dziękuje Panie Ministrze. Czuje się bardzo dobrze, chorobę przechodzę bezobjawowo. Zostałem skierowany na kwarantannę domową. Dziękuje również za dziesiątki wyrazów wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

Ja, Szatan2020.10.14 16:28
ANEKS DO INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, czcicieli trupa Lenina, wyznawców masonów i brukselskich neomarksistów, którzy w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki ***** Doceniam waszą aktywność, poświęcony (stracony?) czas, wasze nędzne wypociny oraz pretendujące do śmiesznych, a w istocie głupkowate komentarze na forum Frondy. Niestety, nie zauważyłem, by ktokolwiek się tym przejmował. Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
Michał Jan2020.10.13 10:32
Jeszcze mu GIS nie wydał kwitu zwalniającego, z datą wsteczną?
To kto teraz Naczelnikowi i jego kotu2020.10.7 11:35
będzie podawał torby z wałówką przez piwniczny lufcik?
do PIS2020.10.7 11:26
czy będąc na kwarantannie można uczestniczyć w zaprzysiężeniu Kaczyńskiego na wicepremiera bez obowiązków? czy Błaszczak jako pisowiec wiernie służący judesejom jest bezkarny? czy to go wyróżnia od tępego polskiego goja
Suweren2020.10.7 13:34
Lepszy Sort, Kasta, Ludzkie Pany, Kryształowy Człowiek (tak kryształowy, że wirusy widać) - wybierz sobie uzasadnienie.
MORAWIECKI:2020.10.7 10:24
Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się go bać.
Natalja Siwiec2020.10.7 10:19
Kiedy przyjdzie kolej na Jarosława? Niech realizują swój demokratyczny mandat do chorowania w imieniu narodu.