04.09.19, 14:00(fot. Biały Kruk)

Janusz Szewczak: Tu nie chodzi o hejt, tylko o wielką kasę

- Pozbawienie grup przestępczych i międzynarodowych mafii oraz wpływowych lobby w Polsce gigantycznych, wielomiliardowych zysków, to prawdziwe przyczyny bezprzykładnego hejtu i ataków na Ministra Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro i jego resort, ze strony totalnej opozycji oraz zagranicznych mediów działających w Polsce na czele z TVN, Gazetą Wyborczą, Newsweekiem, Onetu, Wirtualną Polską czy RMF. - pisze Janusz Szewczak na portalu tysol.pl

Chodzi o dziesiątki, a nawet setki miliardów złotych, które zamiast trafiać w obce ręce trafiają do polskiego budżetu i do polskich rodzin. Chodzi tu o działania Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego w sferze ukrócenia działań mafii VAT-owskich i paliwowych oraz wprowadzenie kary 25 lat więzienia dla tego typu przestępstw.

Warto przypomnieć, że z tytułu wyłudzeń VAT, Akcyzy, niepłaconego CIT-u i niepobieranego podatku hazardowego Polska straciła przez 8 lat rządów PO-PSL, nie 250 mld zł, a blisko 400 mld zł łącznie i to skutecznie zablokowały działania Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, ale i Ministerstwa Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego. Wewnętrzne rozgrywki wewnątrz tzw. kasty sędziowskiej przekształcono skutecznie dzięki usłużnym mediom, głównie zagranicznym działającym w Polsce w skoordynowaną akcję przeciwko ministrowi Zbigniewowi Ziobro, bo wielu bardzo się nie podoba przygotowana przez Ministerstwo Sprawiedliwości ustawa anty-lichwiarska - tu też chodzi o miliardy złotych jak i zablokowanie możliwości odbierania mieszkań, zwłaszcza osobom starszym za kilka tysięcy złotych długu, często za mniej niż 5 proc. wartości całego długu.

To również zemsta za działania Ministerstwa Sprawiedliwości i Komisji Weryfikacyjnej ze strony wpływowych ludzi mafii reprywatyzacyjnej w Warszawie, do niedawna z ministrem P.Jakim na czele, która ujawniła gigantyczną skalę złodziejstwa kamienic w Warszawie na kwotę ok. 20 mld zł. Takich strat się nie darowuje.

Warto przypomnieć też, że opozycja totalna i jej mocodawcy oraz sprzyjające im media nieustannie atakują dwóch ministrów M.Kamińskiego z CBA i Zbigniewa Ziobrę z Ministerstwa Sprawiedliwości, bo ci najskuteczniej, przy współpracy ministerstwa finansów i innych służb psują te lukratywne interesy i utrudniają coraz bardziej okradanie polskiego budżetu i polskich podatników.

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze - w tym wypadku, wielkie pieniądze - i tzw. hejt jest tu tylko zasłoną dymną i mało sensownym pretekstem. To nie kto inny, jak niektórzy przedstawiciele nadzwyczajnej kasty sędziowskiej wielokrotnie przecież uchylali areszty wobec wielkich aferzystów gospodarczych i finansowych.

Miejmy nadzieję, że te nieuczciwe i niczym nieuzasadnione ataki i pomówienia skierowane w stosunku do Ministerstwa Sprawiedliwości I Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry zmobilizują tylko resort do znacznie bardziej aktywnych działań i bezwzględnej rozprawy z przestępczością gospodarczą w Polsce i ich mocodawcami.

Janusz Szewczak/tysol.pl

Komentarze

Stach-Albert-Nowak dumme Atheisten und Schwulen2019.09.4 15:50
"AgnieszkaDz to dziwka" - i Maryśka
Lech Keller-Krawczyk die eine kleine jüdisch läuse2019.09.4 15:47
AgnieszkaDz to dziwka
Mirek2019.09.4 15:46
Z samego tylko drogownictwa za rządów Tuska rozkradziono 5 miliardów euro !!! . Tego nie ukradła babcia sprzedająca pietruszkę tylko wysoko kwalifikowani złodzieje krajowi i zagraniczni . Dlatego ci miliarderzy - złodzieje zrobią wszystko aby utopić przeciwnika . Gdyby nie tacy ludzie jak Mariusz Kamiński nazywany Robespierem i Zbigniew Ziobro nie udałoby się spiąć budżetu . Dlatego będę głosował na PiS !!! .
Maria Blaszczyk2019.09.4 15:31
Halo!!! Tu Ziemia!!! Uprasza się o powrót!!! Nie, nie chodzi o mafie vatowskie ani o reprywatyzację, tylko o to, że ministerstwo sprawiedliwości z pomocą jednej pani kazało sędziom "wypier..ć", rozpowszechniało o nich informacje, także zupełnie prywatne - a także nieprawdziwe, łamiąc tym samym prawo. Czy naprawdę najwyższe władze centralne powinny się zajmować takimi rzeczami?
Lech Keller-Krawczyk die eine kleine jüdisch läuse2019.09.4 14:59
Jestem 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲 Jestem 𝐤𝐚𝐥𝐢𝐧𝐤𝐚 Jestem 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐚 𝐃𝐳(iwka) Jestem 𝐃𝐚𝐫𝐢𝐚_𝐃𝐚𝐧𝐢𝐥𝐜𝐳𝐲𝐤 Jestem 𝐋𝐮𝐛𝐥𝐢𝐧𝐢𝐚𝐧𝐤𝐚 - 𝐋𝐮𝐛𝐥𝐢𝐧𝐞𝐫 i lubie się przebierać jak Rafalala. Gdzie jesteś 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐭 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚 ? Boisz się konfrontacji i kolejnej kompromitacji, tj. kopa w tą twoją, starczą obwisłą doope. 𝐆𝐢𝐞𝐫𝐨𝐣𝐮 𝐀𝐥𝐛𝐞𝐫𝐜𝐢𝐞 𝐏𝐨𝐜𝐡𝐰𝐚.
Cogito ergo sum2019.09.4 14:34
Pieniądz oślepił polityków Platformy. Niektórzy z nich byli uczciwymi ludźmi ale władza ich zdeprawowała.
Gość2019.09.4 14:22
Tadek, to nie ta sprawa... To wy hejtowaliście, nie was hejtowali, pamiętasz?
Magdalena2019.09.4 14:22
DZIEKUJEMY!!!
Pisiory na wybory2019.09.4 14:20
214 mln PLN przetransferowano z budżetu państwa na konta Rydzyka.
anonim2019.09.4 14:24
rydzyk pisany po chińsku: Ciag Lee Mu Mao!
anonim2019.09.4 14:12
Towarzyszu Szewczak! kup se Merdol i nie pier_ol! złapali ziobrowych hejterów za rękę a ten wini PO, mafie i wszystkich w koło... A jak wyglądają te aktywne działania PiSu i bezwzględna rozprawa z przestępczością gospodarczą w Polsce i ich mocodawcami! afery SKOK, NBP, KNF, Kaczyńskiego, Ziobro, Kuchcińskiego, Rydzyk! wszystko zamiecione pod dywan...
Hanys2019.09.4 14:16
Zamiecione przez ciebie nawiedzona POkrako.