28.10.19, 16:45(fot. wikipedia/Adrian Grycuk/CC BY SA 3.0_pixabay )

Tęczowe piątki - problem w głowie pana Rabieja

Środowiska lewicowe i neoliberalne chwytają się wszelkich możliwych pretekstów i pseudoargumentów byle tylko przeforsować masową indoktrynację seksualną dzieci i młodzieży na skalę dotąd niewyobrażalną. Swój cel próbują realizować ex cathedra, w majestacie instytucji szkoły, powołując się na nieistniejące lub marginalne zjawiska społeczne, szantażując przy tym moralnie większość społeczeństwa, niezgadzającego się na upowszechnianie praktyk homoseksualnych wśród dzieci i młodzieży.
 
Jednym z kluczowych „argumentów”, do którego odwołują się progresywni aktywiści i popierający ich lewicowo-liberalni politycy jest rzekome nękanie nastoletnich przedstawicieli mniejszości seksualnych spod znaku LGBTiQ w środowiskach rówieśniczych, co podobno jest powodem nie tylko ich „myśli samobójczych” ale samobójstw par excellence młodych gejów i lesbijek. Dostępne statystyki mówią jednak zupełnie coś innego- stoją w skrajnej sprzeczności z prezentowanymi przez tęczowe ruchy „danymi” na temat skutków rzekomej dyskryminacji ich młodocianych przedstawicieli.
 
Zweryfikujmy dane. Zgodnie ze statystykami Polskiej Policji, biorąc pod uwagę wszystkich nastolatków w kraju, w 2018 roku samobójstwo próbowało popełnić 746 osób w wieku 13-18 lat, z w wyniku czego zmarło 92 młodych ludzi. W 2017 roku prób samobójczych w tej samej grupie wiekowej było 702 w tym 115 przypadków śmiertelnych. Z zestawienia przygotowanego na podstawie statystyk policyjnych przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę wynika, że w latach 2002-2012 liczba prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży (w wieku 0-18 lat) utrzymywała się na znacznie niższym poziomie i wynosiła około 300 rocznie. Mowa tu o całym przekroju społecznym i próbach samobójczych w Polsce ogółem.
 
Jako główne przyczyny podejmowania przez młodych ludzi prób samobójczych wymieniane są zaburzenia lub choroby psychiczne (363), zawód miłosny (388) czy konflikty i przemoc w rodzinie (198). W swoich badaniach nad przyczynami prób samobójczych u młodzieży w wieku 14-18 lat Zakład Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie jako ich główne przyczyny wymienia „uczucie emocjonalnego odtrącenia przez rodziców”, „konflikty z rodzicami”, „śmierć jednego lub obojga rodziców”, „alkoholizm ojca lub matki”, czy „konflikty z rodzeństwem”.
 
Z drugiej jednak strony słyszymy o „zatrważających danych i statystykach” dotyczących prześladowania „nieheteronormatywnej” młodzieży w polskich szkołach i na ulicach. Promotorzy tęczowych piątków powołują się najczęściej na badania przeprowadzone w 2012 r. przez kilka progresywnych stowarzyszeń na grupie gejów, lesbijek, osób biseksualnych i transpłciowych (LGBT). Z badań tych wynika z nich, że około 63% osób z tej grupy „ma myśli samobójcze”. Inny raport z lat 2015-2016 mówi już o 69,4% młodzieży z myślami samobójczymi oraz 49,6% osób z objawami depresji w młodym wieku. Te liczby muszą robić wrażenie- ponad 49% młodych gejów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów z depresją, i ponad 69% z myślami samobójczymi.
Lekarstwem na depresję i myśli samobójcze osób LGBTiQ ma być masowa indoktrynacja seksualna dzieci i młodzieży w szkołach pod przykrywką „tęczowych piątków”.
 
Weźmy jednak pod uwagę inne statystyki. Do polskich szkół uczęszcza niemal 5 milionów młodych ludzi. Zgodnie z badaniami Głównego Urzędu Statystycznego z 2018 roku, do Kościoła rzymskokatolickiego należy w Polsce niemal 33 miliony wiernych. Przyjmując, że na dziś nasz kraj liczy 38 milionów obywateli, udział katolików w społeczeństwie to nadal niemal 87% społeczeństwa.
 
W związku z tym warto zadać kilka podstawowych pytań, m.in. takich: dlaczego katolicka większość w Polsce ma być terroryzowana moralnie, obwiniana za nienajlepsze samopoczucie młodych gejów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów? Dlaczego prawie 4,5 miliona dzieci i młodzieży z rodzin katolickich ma być indoktrynowana seksualnie od najmłodszych pokoleń? Czy stany depresyjne i myśli samobójcze tęczowej młodzieży mogą wynikać właśnie z tejże indoktrynacji seksualnej oraz indywidualnych problemów rodzinnych czy psychicznych?
 
Ważnym aspektem wydaje się być brak zainteresowania ze strony „wrażliwych” działaczy i polityków lewicowo-liberalnych losem młodych ludzi, którzy doprowadzeni do skrajności podejmują liczne próby samobójcze, głównie z powodów rodzinnych. Czy zatem nie powinniśmy raczej, zamiast tęczowych piątków, organizować „emocjonalnych poniedziałków”, „relacyjnych wtorków”, „śród z rodzeństwem”,  „antyalkoholowych czwartków” czy „żałobnych piątków”? Przecież to właśnie głównie z tych powodów młodzi ludzie podejmują próby samobójcze, a nie z powodów prześladowań z uwagi na orientację LGBTiQ.
 
W marcu 2019 r. wiceprezydent Warszawy, znany homoseksualista, Paweł Rabiej, przekonywał na antenie Polskiego Radia 24, że osoby o orientacji LGBT „są atakowane fizycznie i werbalnie”, oraz że „mamy sytuacje, które kończą się przez to samobójstwem dzieci w szkołach.” Poproszony na Twitterze przez redaktora Rafała Ziemkiewicza o podanie chociaż jednego konkretnego przypadku takiego samobójstwa, wiceprezydent Rabiej powołał się na historię samobójstwa 14-latka z Gorczyna. Jednak zarówno Polska Policja jak i redaktorzy Gazety Wyborczej zaprzeczają, jakoby tragiczna śmierć Kacpra miała jakikolwiek związek z jego orientacją seksualną.
 
Oczywistym jest, że ludzie normalnie myślący nie życzą innym śmieci. Nie można też twierdzić, że młodzi ludzie identyfikujący się z tęczowymi środowiskami nie mają żadnych problemów- presja wywierana na nich obecnie przez progresywnych aktywistów i polityków może być trudna do zniesienia. Dostępne badania nie uwzględniają jednak samobójstw wśród dzieci i młodzieży z powodu „prześladowania na tle przekonań czy też praktyk homoseksualnych lub odmienności z kategorii LGBTiQ”. Gdyby takowe przypadki były, prawdopodobnie zarówno Gazeta Wyborcza jak i TVN dzień i noc trąbiłyby o nich, piętnując nietolerancyjne, zaściankowe i średniowieczne społeczeństwo katolickie w „ten kraju”.
 
Statystyki policyjne i badania naukowe są dla aktywistów LGBTiQ bezwzględne. Dlatego tak często muszą się oni uciekać do manipulacji danymi i naginania faktów. Nie dostrzegają przy tym prawdziwych problemów dzieci i młodzieży wyrażających się w setkach przykładów ostatecznego wołania o pomoc: w podejmowanych przez nich próbach samobójczych. Na te fakty społeczne oczy lewicowych latarników i polityków nadal są „szeroko zamknięte”.
 
SAD

Komentarze

Arkadiusz2019.10.29 9:16
'upowszechnianie praktyk homoseksualnych' XDDDDD Ten tekst to najlepszy dowod na to, do czego prowadzi brak edukacji seksualnej.
Realista2019.10.29 8:11
Waldek ma żonę i piątkę dzieci. Oboje są bezrobotni. Ciężka sytuacja prawda? Waldek ledwo skończył podstawówkę, a później posiedział trochę z kumplami na ławce, bo co miał robić? Waldek jest leniwy, do ciężkiej pracy nie pójdzie, a dobrze płatnej nie dostanie, bo nie chciało mu się uczyć. Ale Waldek nie jest głupi. Wziął ślub z koleżanką i narobił dzieci. Na początek dostali mieszkanie socjalne od gminy, bez czynszu oczywiście, dostają również co miesiąc 1100zł zasiłku dla bezrobotnych, do tego 2000zł za "500+" i 500zł zasiłku socjalnego, bez dodatków. Z pomocy społecznej i Caritasu dostają ubrania, jedzenie, węgiel, sprzęt RTV i AGD, pomoce szkolne dla dzieci i kolonie oraz zajęcia pozaszkolne. Waldek nie robi nic, bo nie musi. Czasami jak znudzi mu się przepijanie z kolegami nie swoich pieniędzy to pojedzie na kilka miesięcy do Holandii na sadzonki, gdzie pościemnia trochę za 1000 euro miesięcznie "na czarno". Jego żona jak się bardzo nudzi to zajmuje się robieniem fryzur i paznokci koleżankom, oczywiście też na czarno, oraz sprzedawaniem znajomym nadwyżek wszystkiego co dostają z Caritasu. Dzięki "dobrej zmianie" Waldek nie płaci też podatków bo wzrosła kwota wolna właśnie tylko dla tych na zasiłkach, od przyszłego roku będzie miał darmową opiekę medyczną, mimo że nie jest ubezpieczony, a w przyszłości emeryturę "obywatelską", mimo że nie płaci składek. Waldek czasami lubi się pośmiać z tych którzy sponsorują mu życie, chociaż po piwku zawsze nawyzywa ich od złodziei i lemingów. Waldek wie na kogo będzie znowu głosował... NA TYCH Z 500+ !! ......źródło - internety...
Zorro2019.10.28 19:18
Zatrważające jest to, że nie liczą się realne próby samobójcze i samobójstwa a powodem indoktrynacji seksualnej 4,5 miliona dzieciaków mają być "leki i depresje" młodych gejów i lesbijek. To odwracanie pojęć.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 20:11
Homofobiczna heteroideologia kładziona do głów nieheteronormatywnej młodzieży też idzie na wasze konto czynników zwiększających depresje i myśli samobójcze.
jakoktochce2019.10.28 20:56
chyba jednak masz coś z głową
OTUA2019.10.29 7:38
raczej ma coś z dup...ą :))
www2019.10.28 18:34
Homoseksualizm to zaburzenie zdrowej seksualności. Cechą zdrowych organizmów jest płodność, homoseksualne pary są bezpłodne, więc są chore. Społeczeństwo budowane na zasadach chorych ludzi, też będzie chore.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 18:38
^^^ Wszystko bzdura wyssana z brudnego palucha cierpiącego na homofobię www
stop amatorom fekalii2019.10.28 18:59
Nie ma homofobii , jest to wyssana z fekaliowego penisa bzdura na użytek walki z normalnością i zdrowiem .
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 20:02
Co taki brudas jak ty może wiedzieć o normalności? Najpierw higieny się naucz!
www2019.10.28 19:16
Bzdura? Czy lekarz potwierdzi występowanie u ciebie macicy?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 20:03
Homofob, który chciałby, żeby faceci mieli macicę to jakieś nowe zjawisko. Być może warte hospitalizacji.
www2019.10.28 21:40
Jesteście z chłopakiem bezpłodni.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 21:54
To "fajnie", że się interesujesz prywatnym życiem obcych ludzi, ale muszę cię zmartwić - bezpłodności nie stwierdzono :)
www2019.10.29 5:02
Nie możecie spłodzić dziecka, jesteście bezpłodni.
Matuzalem2019.10.29 9:22
Wystarczy surogatka i mają dziecko.
www2019.10.29 15:13
Czyli para homoseksualistów nie wystarcza. Mówię więc: są bezpłodni.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.29 15:54
Jest sobie związek mężczyzny i kobiety. Kobieta jest bezpłodna, a mężczyzna płodny. Wg. www oboje są bezpłodni...
www2019.10.29 18:37
Taka para jest bezpłodna. W odróżnieniu do większości par hetero, które są zdrowe. U par homo jest inaczej, wszystkie są bezpłodne.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.29 10:51
Oczywiście, że możemy i to nawet przy użyciu materiału dwóch ojców.
www2019.10.29 15:15
Jakich ojców? :) Ojcem się jest wtedy, kiedy ma się dziecko. Para pederastów się nie rozmnoży, ergo, nie ma ani jednego ojca
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.29 15:53
Para mężczyzn może zapłodnić kobietę materiałem genetycznym pochodzącym od obu. Nikt nie pisał o rozmnażanie się między mężczyznami. To wymysł głupka www.
www2019.10.29 18:40
A jeśli w grę wchodzi kobieta, to wyszliśmy z homoseksualizmu, a weszliśmy w hetero. Para pederastów może się ruchać w różne otwory, ale zapłodnienia z tego nie będzie.
RHQQ22019.10.28 21:43
Celibat to zaburzenie zdrowej seksualności. Cechą zdrowych organizmów jest płodność, księża żyjący w celibacie są bezpłodni, więc są chorzy. Społeczeństwo budowane na zasadach chorych ludzi, też będzie chore. Precz ze zboczonymi księżmi!
anonim2019.10.28 18:09
To smutne. Nie straszne, nie denerwujące, tylko smutne, bo pamiętam jakie emocje we mnie wzbudziło, gdy się dowiedziałem, że był taki czas w Stanach, gdy czarni musieli wchodzić do autobusu tylnymi drzwiami i za dotknięcie białego mogli zostać pobici. Wtedy myślałem, że to było dawno i teraz znajdujemy się w lepszych, mądrzejszych czasach, ale nie, ludzkość nie uczy się na własnych błędach. Po prostu zmienia się target. Rzym miał chrześcijan, Ameryka ciemnoskórych, nazistowskie niemcy żydów a polska ma gejów i lesbijki. Nawet można by spróbować nienawiść do tęczowego piątku skojarzyć z nienawiścią do pomysłu, że czarni mogą się bawić z białymi na studniówce w USA.
zbycho2019.10.28 22:23
Wasza nienawiść do Kościoła Katolickiego jest sto razy większa.Tą do siebie sami prowokujecie,żeby ją pózniej w rożny sposób wykorzystywać/sama świnia worek drze i sama kwiczy/.
abcd2019.10.28 18:08
Tęczowa zaraza nie zagraża Tobie. Twojej seksualności, bez Twojego świadomego udziału i zgody, nikt już nie zmieni. Ale ideologia LGBT zagraża Twoim dzieciom i w rzeczywistości homoseksualistom tylko o te dzieci chodzi. Jak znaleźć nowego partnera, gdy stary już się znudził, a populacja chętnych wynosi 1,5%? Czytaj więcej: "Komu zagraża tęczowa zaraza?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Komu_zagra%C5%BCa_t%C4%99czowa_zaraza%3F
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 17:59
Czy fronda napisze cokolwiek o tym, że europarlamentarzyści z PiS jako jedyni nie poparli rezolucji potępiającej pomysł wprowadzenia kary śmierci za homoseksualność w Ugandzie?
JeszczePolskaNieZginęła2019.10.28 18:50
Spadaj bo cię wyprowadzimy na Ugande
jakoktochce2019.10.28 20:54
Kłamstwo
gumowa kaczka2019.10.28 17:30
Polacy - ale jesteśmy szczęśliwi !!! Znajdujemy się w środku Europy nalezac do NATO i UE i graniczymy z dwoma dużymi bratnimi sąsiadami, Niemcami z zachodu i Rosją ze wschodu. Oboje nasi wspaniali sąsiedzi napadli na nas w 1939 grabiąc, paląc co się dało i mordując kogo sie dało. Po wojnie przyszedł czas na prezenty: od naszego zaprzyjażnionego wschodniego sąsiada dostaliśmy Komunizm i 40 tys. jaj w spodniach rozlokowanych w kilku garnizonach na terenie Polski. Po tym jak jaja opuściły Polskę, przyszedł czas na prezenty z zachodu. A ci obdarowują nas nowym nazewnictwem jak „Polskie obozy śmierci” i nową ideologią gdzie będziemy rozróżniać płeć biologiczną (czyli sex) i płeć kulturową (czyli gender) i gdzie seksualni zboczeńcy tacy jak homoseksualiści, pedofile, agalmatofile, nekrofile, zoofile czy inni sadyści lub machoniści będą mieli takie same prawa jak normalni ludzie zdrowi.
Otto2019.10.28 17:28
Oskarżam homosexualistów o rasizm ! Twierdzę, że homosexualiści, jako grupa sexualnych zboczeńców walczących o szczególne dla nich prawa jak równień parlamentarzyści niektórych państw na zachodzie, ktorzy nadają takowe prawa dla gomosów są rasistami. są normalnymi rasistami w stosunku do innych grup o sexualnych dewiacjach. Pytam więc: Dlaczego , pedofile, agalmatofile, nekrofile, zoofile czy inni nie mogą mieć takich samych praw jakie przyznają homosom parlamentarzyści niektórych państw na zachodzie
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 18:39
A czym się wg. ciebie różni heteroseksualizm od pedo, nekro, zoo i dlaczego hetero mają prawa związków, a pozostali wymienieni nie mają?
Katolik2019.10.28 19:03
Różni się tym że nie można porównywać normalnego człowieka żyjącego w wartościach Chrześcijańskich z psychicznym dewiantem gejem negującym istnienie Boga
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 21:29
Od kiedy religiofilia (w dodatku w wydaniu jedynie katoideologii) jest normalnością, a ateizm nie?
Jarek2019.10.28 17:26
Jeśli homosexualiści jako grupa ludzi z dewiacjami sexualnymi mówią, że walczą o jednakowe prawa – to kłamią ! Oni walczą talko o własną grupę homosów. A co z innymi grupami zboczeńców ? Pytanie to sugeruje to, że oprócz obrony przed gender, powinniśmy homosexualistów zaatakować i oskarżyć o rasizm, dyskryminację i ...... względem innych grup dewiacji sexualnych ! Skutkiem takiego ataku byłoby całkowite ośmieszenie i homosów i całej ideologii gender. No bo jak nie nazwać śmiesznym jak przyjdzie zboczeniec zoofil z kozą czy oślicą do Urzędu Stanu Cywilnego i poprosi o ślub, no bo mają ze sobą sex to dlaczego nie mieliby być małżeństwem.
KaczyKaczor2019.10.28 17:23
Nie jestem homofobem, ale jestem za normalnym światem !!! • Homosexualizm to dewiacja (odchylenie) sexualne ludzi, które w prostym języku nazywa się zboczeniem sexualnym. Oprócz homosexualizmu istnieje kilkadziesiąt innych grup zboczeń sexualnych, patrz:http://pl.wikipedia.org/wiki/Parafilia lub http://www.insomnia.pl/DEWIACJE_SEKSUALNE-t154192.html
Zyg2019.10.28 17:22
Tęczowa zaraza to grupa polskich debili, którzy "są tylko narzędziami w rękach szatana, który manipuluje nimi jak pajacami," A zarem mamy obecnie 3 pajacy: biedroń i jego żon, jażdżewski i rabieji jego żon ! Proponuje abyśmy szukali następnego pajaca do tej grupy !
Albert2019.10.28 17:21
Większość ludzi promujących i popierających homoseksualizm, potrzebuje pomocy psychiatrycznej !
Leon Zawodowiec2019.10.28 18:47
To jakie tabletki byś im chciał przepisać?
stop amatorom fekalii2019.10.28 18:57
Elektrowstrząsy .
orgi2019.10.29 4:09
STOPERAN ....... DURNIU
Cool2019.10.29 8:04
3/4 cierpi na depresję i ma myśli samobójcze, a połowa z nich ma już na koncie samobójcze próby.
Tylko PRAWICA2019.10.28 17:15
LEPSZY TĘCZOWY PIĄTE RAZ DO ROKU, BY POKAZAĆ ŻE ISTNIEJĄ RÓŻNE ODMIENNOŚCI, NIŻ KLECHA DWIE GODZINY TYGODNIOWO WMAWIAJĄC NIEISTNIEJĄCE RZECZY, DUSZKI I ZAKŁAMANĄ HISTORIĘ.
orgi2019.10.29 4:13
wsadź se wibrator w d,,,,,pę owinięty drutem kolczastym i spiewaj "międzynarodufkę " ......... przygłupie seksualny
boom2019.10.29 12:20
To że istnieją rożne chore odmienności to każdy wie, ale nie każdy wie że należny je leczyć a jak nie da się wyleczyć to trzeba wytępić.
Magda2019.10.28 17:06
Złodziej odczuwa przyjemność z kradzieży. Zwyrodniały morderca z popełnionej zbrodni. Zboczeniec z odstępstwa od normy. Pierwsze dwa przypadki są karalne. Dziwnym trafem ten ostatni nie dość, że hułubiony przez uległych agresywnemu lewactwu, to jeszcze chroniony parasolem o nazwie LGBT. Ja się sprzeciwiam promocji nienormalności. Ja się sprzeciwiam aktywności LGBT.
Leon Zawodowiec2019.10.28 18:45
Ty durna to se możesz tylko kupe zrobić bo świat idzie do przodu a tacy jak ty średniowieczne bałwany to się tylko ośmieszają
Magda2019.10.28 18:54
O którym świecie mówisz i jak wg. ciebie wygląda usytuowanie w terenie? (gdzie jest przód, a gdzie tył) A tak na marginesie, skąd u ciebie od razu skojarzenia z ekstrementami?
Alojzy Cedzidło2019.10.28 22:40
.,,Leonku ...." ty jesteś ..zawodowiec w czym ? W mieszaniu gliny ? Świat idzie do ,,przodu " . A czym to z czym ? Z ,,odpłciowieniem ": ludzi ? A ,,kupa " to jest sprawa ,,NATURALNEJ ' pracy organizmu ludzkiego. .NATURALNEJ ! ! ! ! A nie wymyślonej przez 6-cio kolorowych . 6-cio kolorowych , bo tęcza to ,,pokaz " NATURY " I jeszcze na koniec . W czym to się ośmieszają , w czym /?.
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 21:21
Niby sprzeciwiasz się nienormalności, ale sama jesteś nienormalna nienormalność propagując, pomijając fakt, że popisujesz się himalajami niewiedzy i dezinformacji w elementarnych sprawach.
Magda2019.10.28 21:34
Czy to jest twoja odpowiedź na mój komentarz, czy dopiero zamierzasz go skomentować?
Polak Ateista Dumny Gej2019.10.28 21:52
Na domiar złego masz trudności z rozumieniem tego co się do ciebie pisze.
Alojzy Cedzidło2019.10.28 22:49
Ciekawa logika .Bardzo ciekawa .Polaku Dumny bez muchy ..A może ten z mucha i ten bez muchy to zawsze Inowrocław
Ewa2019.10.29 8:42
Bo chyba tylko ty siebie rozumiesz, ale idioci tak mają.
boom2019.10.29 12:17
Zamilcz już, obrzydłeś mi.
orgi2019.10.28 16:57
widzę tą "paruweczke" .... to wzbiera we mnie odruch wymiotny .....
kamila2019.10.29 2:37
...paroweczka w odbycie to AIDS....HIV....i inne venery lgbt !