03.10.19, 15:28Zdj. printscreen

Tego to jeszcze w kinie nie grali! PO-KO oskarża PiS o... ściąganie do Polski muzułmańskich imigrantów

Tyle było gadania. Tyle odsądzania od czci i wiary polityków PiS. Tyle lamentów nad ksenofobią i zaściankowością PiS i jego sympatyków. Tyle doniesień o "sierotach z Aleppo". Tyle zdjęć utopionych syryjskich dzieci. A to wszystko po to, aby dziś oskarżyć rząd Zjednoczonej Prawicy o... ściąganie do Polski tysięcy muzułmanów. Właśnie tak! 

Co ciekawe, oskarżenia nie pochodzą tym razem polityków Konfederacji czy "niezależnych", "najprawicowszych z prawicowych" blogerów i youtuberów, ale... tak, od nowoczesnych, tolerancyjnych i proeuropejskich polityków Koalicji Obywatelskiej.

Po stronie opozycji spod szyldu PO i Nowoczesnej wielką popularnością cieszy się lista "100 afer PiS". Oprócz licznych błędów, manipulacji czy nagromadzenia stwierdzeń typu "jak donoszą media", na liście znajdziemy również informację o tzw. "aferze imigracyjnej", z którą "powiązani' są: była premier Beata Szydło i jej następca, premier Mateusz Morawiecki. 

"Jak informują media, mimo szczucia Polaków na imigrantów w kampanii 2015 roku, realna polityka imigracyjna rządu PiS jest zupełnie odmienna od zapowiadanej. Rząd Mateusza Morawieckiego, według mediów, ściągnął rekordową liczbę muzułmanów do Polski, bo aż 17 tysięcy. Politycy PiS cynicznie jedno mówią, a co innego robią"-czytamy na stronie 100aferpis.pl. Pod każdą "aferą" znajdziemy link do portali, na których możemy przeczytać więcej na ten temat. Jednym ze źródeł na temat "afery imigracyjnej" jest... portal Prawy.pl, daleki tak od PiS-u, jak i od Koalicji Obywatelskiej i chyba sama jego nazwa wskazuje, że politycy i sympatycy Koalicji Obywatelskiej raczej średnio odnajdą się w takich "klimatach". Pytanie, czy w ogóle mają świadomość, co tak ochoczo podają dalej. Na liście jest podobnie ciekawy zarzut: to... uniezależnienie Polski od rosyjskiego gazu. 

Skoro opozycja atakuje PiS za to, że przyjęło do Polski muzułmanów (pomijając już fakt, że autor listy grzechów PiS kłamie również i w tym przypadku, gdyż te 17 tys. muzułmanów to nie uchodźcy czy imigranci z Afryki i Bliskiego Wschodu, ale osoby, które złożyły wniosek o pracę w Polsce), możemy obawiać się, że politycy PO-KO niedługo zaczną przekonywać, że Jarosław Kaczyński jest reptilianinem, zakupione przez obecny rząd samoloty dla VIP służą w istocie do rozpylania chemtrails, a politycy Zjednoczonej Prawicy chcą zabijać polskie dzieci szczepionkami. Zawsze można też zaktualizować krążącą od lat w sieci "listę Żydów" w polskiej polityce o "prawdziwe" nazwiska najbardziej prominentnych przedstawicieli obozu dobrej zmiany... W sumie wartość merytoryczna byłaby taka sama, jak w przypadku większości punktów z listy afer PiS...

yenn/100aferpis.pl, Fronda.pl

Komentarze

Jan Radziszewski2019.10.4 11:11
Pouczenie Pana 21-22 09.2019 Szukajcie prawdy w każdej dziedzinie życia społecznego. Kraków jest bardzo ważnym miejscem w Polsce, gdy idzie o miasta najważniejszym. Co z nim zrobiliście? Infekujecie go wrogo nastawionymi do Polaków i Polski Ukraińcami i innymi przybyszami z krajów trzeciego świata, którzy nienawidzą tego co wytworzyła chrześcijańska cywilizacja zachodnia, co wyraźnie pokazują w europejskich krajach Zachodu. Jak powiedziałem w jednym z poprzednich Orędzi. W Polsce mogą mieszkać tylko ci, którzy kochają Polskę. Są tacy w Krakowie. I biali ludzie z Zachodu i Koreańczycy z Korei Południowej, Japończycy. Jest ich jednak niewielu. Reszta nie powinna w Krakowie mieszkać. Nie ułatwiajcie im tego bo uderzę w wasze rodziny. Zrozumcie wy, którzy nie macie złej woli i także wy „chorągiewki na wietrze”: Ukraińcy zawsze staną po stronie Rosji. Bardziej szanują Rosję choć przecież, jak mówicie, toczą z nią wojnę. Polaków nie szanują. Opamiętajcie się. Dlaczego pozwalacie by wam pluto w twarz. Mój syn zobaczył i sprawdzał jeszcze dwukrotnie, że w restauracji ukraińskiej na ulicy Grodzkiej kelnerki ubrane są w banderowskie barwy. To nic, że złagodzone małym szlaczkiem na spódnicy. Chcecie by szanować was i waszych bliskich a sami się nie szanujecie. Kto nie szanuje Polski i Polaków a jest Polakiem a przynajmniej obywatelem Polski i ja go nie uszanuję. Jestem Sędzią Sprawiedliwym. Jestem jednym Bogiem
Abu Janusz2019.10.3 23:34
Maszallah, im więcej wiernych tym lepiej dla tego kraju. Islam to przyszłość i szansa dla Polski.
Bebik2019.10.4 7:38
Polska była, jest i będzie chrześcijańska. Nie ma innej opcji.
Jan Radziszewski2019.10.4 11:17
jak chce być z Panem i Bogiem Jezusem Chrystusem w NIEBIE a ty jak chcesz do PIEKŁA tak jak fałszywiec tj prorok Mahomet trafić to zostań sobie muzułmaninem Mahomet w piekle https://www.youtube.com/watch?v=1kJgdsfq1q4 obywatel piekła https://www.youtube.com/watch?v=XLGyaNelwg4&t=618s Odwiert do Bram Piekieł - Rosjanie natrafiają na dantejskie piekło. https://www.youtube.com/watch?v=zzdhSNLB8os Islam wkrótce przepadnie i żaden z żyjących nie będzie miał upodobania w tej talmudycznej gnozie wymyślonej dla potomków Izmaela przez przeklętych żydów tj Talmudystów .
bezlitosny internauta2019.10.3 18:50
PO-KO? https://nczas.com/2019/08/17/wbrew-twierdzeniom-rzadu-pis-muzulmanscy-imigranci-z-azji-centralnej-naplywaja-do-polski-tak-pokazuja-dane-eurostatu/
kacpi2019.10.3 18:42
PIS sciagnal do Polski najwiecej uchodzcow.Oszusci i zdrajcy pisowscy zaprosili 26 tys muslimow
mordechaj2019.10.3 17:40
I opozycja ma rację. Proste dane OECD. W Polsce w 2015 r. jak PiS obejmował władzę było 86 087 imigrantów. Natomiast za rządów PiS w 2017 r. było 127 997 imigrantów. To WZROST o 48,7%. Takie są FAKTY, nie ściemy. Różnica między PO a PiS jest taka, że PO chciała wpuścić 7 tys. imigrantów i mówiła o tym głośno, ale nie zdążyła, bo przegrała wybory. Natomiast PiS po cichu sprowadza imigrantów do Polski, a wyborcom ściemnia, że tak nie jest. Ale dane są FAKTAMI. Z tych danych wynika, że PiS w ciągu ledwie 2 lat zwiększył liczbę imigrantów w Polsce o 48,7%.
PAULINA2019.10.3 20:29
mordechaj, Lechu Keller, znów jesteś ? Niedługo otworzę szafę i mi z niej wyskoczy Keller ! Nie przekręcaj! Z jakich krajów u nas sa ci "nachodźcy"? Czy to ci z nożami i maczetami? Czy np. z Ukrainy do pracy? To zmienia postać rzeczy , bo ja ich nie uważam za imigrantów ! Ta sama prawie kultura, nie tak jak w Niemczech mają ok. 3 milionów muzułmanów . U mnie w miescie widać trochę Ukraińców, do pracy w sadownictwie i przy pieczrkach ! Nawet z jedną rozmawiałam, rozumiałyśmy się. Pracują u nas i są z pracy zadowolone! Więc co w tym złego? Nie biorą przecież socjalu od nas, chcą pracować i pracują ! Co innego gdyby to byli muzułmanie, to wtedy "strach się bać" o siebie i dzieci!
JS2019.10.3 17:16
Kompletna banda IDIOTÓW, chorych umysłowo, nienormalnych karykatur politycznych. WYRZUCIĆ ICH Z KRAJU ! Pozdr.
Albert2019.10.3 18:05
Tak, też uważam, że pisdzielców należy wyeliminować za wszelką cenę.
PAULINA2019.10.3 23:31
Alberciku", czy jak wolisz "JS" , ładnie sam do siebie napisałeś i sobie niebawem odpisałeś. No, ładnie się stare "dziecko" się bawi ! Dalej się baw, podobno pisałes kiedyś, że robisz to dla "beki" .Ale tę bekę sam z siebie robisz coraz bardziej.
Toni2019.10.3 16:54
POKO co wy pieprzycie przecież to Kopacz zadeklarowała,że przyjmie islamistów tak jak zechce UE, a z PO powiedzieli,że Polska mozż ich przyjąć nawet setki tysięcy.PIS był przeciwny i nigdy nie zgadzał się by Polacy mieli robić na tych nierobów i jeszcze bać się wychodzic na ulice.Całyczas mówili,że oni się nigdy nie dostosują do polskiego społeczeństwa. Za to ich członkowie PO krytykowali.
Dam2019.10.3 17:44
PO mówiło, że przyjmie, PIS, że nie. A teraz się okazało, że PIS sprowadził do Polski więcej muzułmanów, niż PO miała w zamierzeniach. Nie widzisz tutaj zakłamania i hipokryzji PISu?
Jarku i Arku2019.10.3 16:52
17 000 muzułmanów złożyło podania i dostało zgodę na zamieszkanie w Polsce ! ! ! A ilu - najpierw Platforma, a teraz PiS - ściągnięto , w tym czasie, Polaków, potomków zesłańców, z Kazachstanu ?!?!?!?! No, ilu - panie Schetyna, Tusk i Kaczyński ????????
PAULINA2019.10.3 20:12
Chłopie, to ty masz pretensje, że ściągnięto polskich potomków zesłańców ! W tym względzie, to dobry ruch! W czym rzecz !???
Reytan2019.10.3 16:51
Przygadywal kociol garnkowi ,a sam smoli.