28.09.19, 09:25Fot. European People's Party via Flickr, CC BY 2.0

,,To prawdziwy nokaut''. Wyborcy KO mają dość Schetyny

Instytut Badań Pollster zapytał Polaków, czy w fotelu premiera chętniej widzieliby Grzegorza Schetynę, czy może jednak Małgorzatę Kidawę-Błońską. Wyniki muszą być ogromnym ciosem dla lidera Koalicji Obywatelskiej!

Super Express”, dla którego Pollster przeprowadził badanie, ocenia że wyznaczenie Kidawy-Błońskiej jako kandydatki KO na szefową rządu było „strzałem w dziesiątkę”. Na pewno było też jednak ciosem dla Schetyny!

Jak się okazuje, w badaniu na Kidawę-Błońską jako premiera głosować chce 20 proc. badanych. Tymczasem na Schetynę swój głos oddać chce… tylko 2 proc. respondentów.

Z kandydatką KO wygrywa jednak Mateusz Morawiecki, którego wybrało 24 proc. badanych. Aż 28 proc. nie wie z kolei, kto miałby być premierem.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Grizzly2019.10.1 22:58
Schetyna, daj pan już spokój, zgłoś się do właściwego lekarza - nie znam się - geriatry chyba!
Jan Radziszewski2019.09.28 22:39
ot wieczność głupa tj Grzegorza Schetyny Wizja ukochanej Babci Opuszczaliśmy się niżej. Opuszczaliśmy się do samego dna piekła. W jednym z kręgów zobaczyłam swoją Babcię. Tak, mamę mego Ojca. Moją dobrą, czułą, wspaniałą Babcię. Demon szczypcami wyciągał jej język. Szczypce rozżarzone. Od tych szczypiec zapala się język i całe ciało zwęgla się. I kiedy proch z ciała powinien się rozwiać i męczarnię się skończą, ona znów – demon otwierał szczypce, język wypadał i na tym miejscu proch się łączył i – ona znów stawała się tą, co poprzednio. I męczarnie trwały dalej. Ona krzyczała, ale powiedzieć nic nie mogła. Patrzyła na mnie wytrzeszczonymi oczami i wyciągała ręce. Nie mogłam na to patrzeć. Ponieważ pomóc jej w niczym nie mogłam. Nie mogłam wyciągnąć do niej rękę i ochłodzić jej język. Okazuje się, ona przeklinała. Ona przeklinała. Zrozumiałam, dlaczego z nią nie przyjaźnili się sąsiedzi. Strasznie to mówić. Boleśnie to mówić. Jej syn, mój Ojciec, znajdował się w raju, a jego mama całą wieczność będzie przebywać tu. Nie mogłam się ruszyć z miejsca. I gdyby nie Anioł, to chyba stałabym i stałabym tam. Płakałabym i krzyczałabym. Krzyczałabym zamiast niej. Nie wiem, jak znaleźliśmy się jeszcze niżej. 1 uzupełnienie ze świadectwa w cerkwi „Źródło życia”: … Odwróciłam się i zobaczyłam oczy mojej Babci. Tylko co w Niebiosach widziałam mego Tatę, jej syna. On, jak głownia, wyrwana z ognia, a moja miła Babcia, u niej tyle ikon było, ona umiała tyle modlitw, a teraz wielki demon szczypcami wyciąga jej język. Od rozpalonych szczypiec zaczyna się on palić. Powoli, powoli spala się, ogień pełznie do krtani. Z początku ona krzyczy, potem chrypi, wypala się, wypala się cała, całe jej wnętrze i w końcu pęka, został tylko popiół … zaraz się on rozwieje, - miałam nadzieję - , miałam taka nadzieję, że on się rozwieje. Ale, nie. Popiół spada kupką, szczypce rozwierają się i spalony kawałeczek języka spada na ten popiół i ona znów powstaje, odtwarza się. I męczarnie rozpoczynają się od nowa. Już ponad 30 lat ona jest tam, a dalej – wieczność. Rzuciłam się, aby pomóc jej. Czułam, że mam wilgotna rękę, tę, za którą trzymał mnie Anioł. Chciałam chociaż tylko trochę ugasić, ugasić ten płomień. Ale napotkałam postawioną przeszkodę. I nie zdołałam dotknąć, a ona… ona patrzyła na mnie, ona błagała mnie oczami
WSPIERA V KOLUMNE BO TYLKO ONA NISZCZY POLSKE2019.09.28 20:27
dzielnicowy zyd to oszust koszerny
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnicy2019.09.28 14:07
Co jest ulubionym miejscem na posiłki much? Goowno! Co jest ulubionym miejscem muchy blogowej? Goowno - 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲. Z goowna - 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐥𝐧𝐢𝐜𝐨𝐰𝐲 odleciała mucha, nawet ona miała dosyć, ale się znalazła inna, radziecka i poczuje się jak u siebie w domu. 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 wypełnia blogi tym samym smrodem.
M.2019.09.28 11:26
Morawiecki 24, Pani Kidawa 20%? To bardzo dobrze jak na sam poczatek. Przypominam, frondowskie kundle, ze oszust Morawiecki jest premierem od dluzszego czasu, o Pani Kidawie do niedawna wiele osób nie wiedzialo. Zreszta, nawet przywiazujac uwage na tak malo istotny szczegól, jak wyglad i styl, porównajcie sobie to dno Szydlo oraz Pania Kidawe. Noc do dnia.
Leon Napoleon2019.09.28 23:47
Noc do dnia... Na korzyść p. Szydło! A pani Kidawa z tak piękną kartą przodków... cieniutko, rozczarowująco!
Lublinianka2019.09.28 10:38
Na INFO transmitowali wystąpienie Kidawy-Błońskiej z Krakowa - rozpaczała nad losem biednych milionerów z Partii Obludników, których PIS chce zmusić do płacenia większych pensji pracownikom ciężko pracującym na ich miliony 😨😨😨 Znowu nie nauczyła się czytać przemówienia z komputera - kręci głową od lewego do prawego monitora, duka, przejęzycza się, zacina 😕😕😕 Same PUSTE OBIETNICE!!! 😂😂😂😂😂😂
qwerty2019.09.28 11:23
Bo ona ma pusty łeb dlatego jej obietnice tez są puste.Kichawa Konska to MARIOnETKA zapamietajcie to sobie ludzie
Glaudiusman2019.09.28 10:37
Ani schetyna ani kidawa. Oboje na out historii. Lewactwo należy odrzucić, bo chcą wprowadzić nienormalny świat ze zboczeńcami i obcymi kulturowo. A narodowe dobra wyprzedać obcym złodziejom za bezcen.
Dam2019.09.28 12:09
"A narodowe dobra wyprzedać obcym złodziejom za bezcen" Idealnie się tutaj wpisuje sprzedaż gruntów za 1% wartości Watykanowi. Innych przykładów, kiedy to można legalnie sprzedać obcym za bezcen nie znam, ale może mnie oświecisz.
anonim2019.09.28 10:19
Dopiero co pisaliście, że Kidawa-Błońska to katastrofa, "produkt marketingowy" i że w razie wygranej PO na pewno nie będzie premierem: https://www.fronda.pl/a/jacek-sasin-kidawa-blonska-to-produkt-marketingowy-stawiam-wszystkie-pieniadze-swiata-ze-nie-bedzie-premierem,133756.html Spójność przekazu, spójność przekazu, spójność przekazu!
M.2019.09.28 10:22
Chcesz spójnosci przekazu od frondzi? No prosze Cie. Samo pisanie calych wyrazów i zdañ drukowanymi literami (SKANDAL, MIAZDZY OPOZYCJE...) swiadczy o ich poziomie dna szamba . NAwet Terlikowski, niegrzeszacy inteligencja (choc ostatnio kilka razy pozytywnie mnie zaskoczyl i frondowskie scierwa juz zaczely pisac o Volksdeutschu), olewa ich.
anonim2019.09.28 10:15
A jeżeli ktoś bada autorytaryzm to polecam przyjrzenie się osobie Pana Sorosa i sposobom działania jego i jego fundacji, rozumiem, ze najciemniej jest pod latarnią!
M.2019.09.28 10:15
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25243202,katecheta-i-radny-na-lekcji-religii-uzyl-przemocy-wobec-11-latka.html#a=362&c=159&s=BoxNewsImg1 "11-letni uczeń szkoły podstawowej w Stalowej Woli został ściśnięty za szyję przez katechetę na lekcji religii. Jak się okazało, nauczyciel jest także radnym Prawa i Sprawiedliwości. Przyznał, że podniósł na chłopca rękę, bo "puściły mu nerwy". Obecnie przebywa na zwolnieniu lekarskim, rodzice poszkodowanego dziecka domagają się jego zwolnienia."
qwerty2019.09.28 11:21
przestań bredzic ubeku!!won!
M.2019.09.28 11:31
Ubeku? Urodzilem sie w latach 80-tych, szczurku :D Bredzic? Nie, to sa fakty, prawda o waszej kato-sekcie.
Leon Napoleon2019.09.28 23:43
Czego ma to dowodzić?
anonim2019.09.28 10:13
Proszę sobie zobaczyć jak reagują członkowie PO na niepopularne wśród nich wystąpienia Pani Szydło, wszak przywódca partii musi podejmować również niepopularne decyzje, wyobrażacie sobie Panią Kidawę-Błońską stawiającą opór tak zachowującym się ludziom?
Jan Radziszewski2019.09.28 9:50
NMP 12.09.2019 Polacy, jako wasza Pani i Królowa ostrzegam was, szatan zawziął się na was, na wasz Naród i chce za wszelką cenę was wyniszczyć. Ludzie masonerii i iluminatów czynią wszystko, by was ogłupić, szczują, napuszczają celowo i z premedytacją jednych przeciwko drugim, płacąc „demonstrującym” niemałe pieniądze. Rządzą wami ludzie bez kręgosłupa moralnego, patrzą jedynie na doraźne korzyści. Chcą doprowadzić polski Naród do masowej depopulacji. Chcą oni, by jak największa liczba was zakończyła swoje życie, tak by oni mogli swobodnie przejąć waszą Ojczyznę, oraz liczne bogactwa polskiej ziemi. Najsmutniejsze w tym jest to, że wielu polskich biskupów i kardynałów intronizowało w tajemnicy Lucyfera na króla, swojego pana i władcę i wcielają teraz w praktyce, masoński mistrzowski plan zniszczenia Kościoła Świętego od wewnątrz. Zwykli ludzie coraz mniej mogą liczyć na swoich kapłanów, a agenci Masonerii i Mosadu, oraz różnych innych wywiadów wielu państw, pracują usilnie, aby skłócić wszystkich ze wszystkimi, a zwłaszcza polskie duchowieństwo. Gro środków na ten cel przeznaczają Niemcy i bogaci żydzi chazarscy. "" a więc miłujący nas jakoby obecnie szwaby i żydzi chcą nas wyrżnąć a w tym dziele diabelskim pomaga im - miłująca jakoby Polskę i Polaków koalicja " PO KO "
M.2019.09.28 10:19
Matko "boska", lepiej zajmij sie bachorem z In vitro, bo twój partner, prawiczek jesli nie potrafil cie zaplodnic, , to co dopiero porzadnie wychowac syna
JS2019.09.28 9:40
Autorytaryzm – ustrój polityczny, w którym władza jest skupiona w rękach przywódcy i jego najbliższego środowiska(PiSia i kościelna kasta). Decyzje podejmowane przez przywódcę autorytarnego(zwykłego posła) zatwierdzane są przez podporządkowany mu parlament. W systemie ważną rolę sprawuje cenzura, policja polityczna i wojsko, które są narzędziami do tłumienia przejawów działalności opozycyjnej i niezadowolenia społecznego...
Zygfryd2019.09.28 9:50
Tak własnie dokładnie było za rzadów PO-PSL całość gadala jednym głosem łacznie z jedną masą medialną wojskową szkolną policyjną przykładów jest tyle że nie sposob ich tu nawet wszystkich przytaczac plus złodziejka i kradziez państwa na masową skale
eRKa2019.09.28 16:02
8 lat NIE-rządu PO-PSL i sprzedaż ~80% czasopism-media Niemcom do ogłupiania Polaków doprowadziło właśnie do takich miernot intelektualnych, którym trzeba na nowo zaprogramować mózg, bo jest zawirusowany patogenem destrukcji. Więc odstaw dopalacze i szybko skieruj się na kurację, która może Ci jeszcze życie uratować.
anonim2019.09.28 9:35
A Pani Kidawa-Błońska rządzić to może w szkółce niedzielnej, niestety.
anonim2019.09.28 9:33
Tak, ale to Schetyna jest uosobieniem tego ugrupowania.
Leon Napoleon2019.09.28 23:40
Dokładniej zmierzchu tego ugrupowania...