25.07.19, 15:30(fot. youtube)

Tomasz Sakiewicz o zabezpieczeniu sądowym ws. naklejek. ,,Przejaw totalitarnej ideologii LGBT''

– Nie dostaliśmy żadnego pisma z sądu. Pismo jest kierowane do nas wyłącznie, więc my je musimy najpierw dostać – mówi w rozmowie z DoRzeczy.pl Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej". Dziś portal onet poinformował o decyzji sądu ws. usunięcia naklejek "Strefa wolna od LGBT". 

– Wedle tego, co jest dostępne w Internecie, nie ma klauzuli natychmiastowej wykonalności – zaznacza Tomasz Sakiewicz.

– Od momentu otrzymania pisma, mamy 7 dni na odwołanie się i po tym czasie decyzja się uprawomocni. Więc albo się odwołamy albo decyzja uprawomocni się w przyszły czwartek – dystrybucja gazety kończy się w przyszły wtorek. - dodaje

 – Pytanie, jak wykonać wyjęcie ulotek, w momencie, gdy gazeta zostanie wycofana z dystrybucji, jeżeli w ogóle jeszcze jakieś gazety są w sprzedaży, bo z tego co wiem, to już nie ma. Dotyczy to tylko samych ulotek, nie całości pisma. Wycofanie całej gazety jest nierealne. Co do ulotek: w jaki sposób po wycofaniu przez kolporterów usuwać ulotki? Jest to niewykonalne i niemożliwe. Można więc powiedzieć, że sprawa nie ma żadnego sensu w aspekcie technicznym – wskazuje Sakiewicz.

Jak podkreśla, decyzja jest  potwierdzeniem tezy, że LGBT jest niebezpieczną ideologią.

– W kontekście zagrożenia dla wolności słowa jest to niebywały precedens. Do tej pory nie wycofywano pism, które nawoływały do przemocy, obrażały katolików, poniżały ludzi wierzących, propagowały komunizm lub faszyzm. Te wszystkie pisma były kolportowane bez cenzury prewencyjnej. Jeżeli chcieliśmy udowodnić, że w Polsce istnieje ideologia totalitarna, no to jest nią właśnie ideologia LGBT. Mamy do czynienia z tego najbardziej jaskrawym przejawem – ocenia redaktor naczelny "GP" 

bz/ dorzeczy.pl

Komentarze

andrzej2019.07.26 8:36
zastanówmy się, co konstruktywnego proponuje LGBT? czy Polska i Europa ma wymrzeć? agresywne LGBT zabiera wolność - nie zgadzam się na zmuszanie mnie bym twierdził, że to co jest nienormalne jest normalne.
edi2019.07.25 20:52
WOJNA TRWA - w 1683 r. - POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM ISLAMU - w 1920 r. POLSKA URATOWAŁA EUROPĘ PRZED ZALEWEM BOLSZEWIZMU - w 2019 r. POLSKA URATUJE ŚWIAT PRZED ZALEWEM GENDER, LGBT itp. BÓG HONOR I OJCZYZNA !! JEZUS JEST PANEM POLSKI, MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI - POLACY TO MĄDRY NARÓD - SURSUM CORDA !
edi2019.07.25 20:51
LGBT (GENDER) bazuje na ideologii NEO MARKSISTOWSKIEJ - jest to ciąg dalszy marksizmu-komunizmu-bolszewizmu - Z KTÓRYM POLSKA WALCZY OD 1920 r. IDEOLOGIA NARZUCONA POLSCE SIŁĄ po II Wojnie światowej TAKA IDEOLOGIA MUSI BYĆ ZWALCZANA TAK SAMO JAK NAZIZM I KOMUNIZM, jako WROGA LUDZKOŚCI, POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i POLAKÓW !!!!!!!! ZEJDŹMY Z KANAPY I DZIAŁAJMY NIE DAJMY NASZYCH DZIECI NA POŻARCIE BOLSZEWIKOM - WYWIESZAJMY BANNERY NA SZKOŁACH - "SZKOŁA WOLNA OD LGBT-GENDER" - MY RODZICE RZĄDZIMY W SZKOŁACH - NIE BĄDŹMY BIERNI - RĘCE PRECZ OD NASZYCH DZIECI - NIKT NIE MA PRAWA DEPRAWOWAĆ NASZYCH DZIECI !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tomek2019.07.25 16:28
Im bardziej bezczelne akcje totalnej opozycji i decyzje sądowych pacynek cenzurujące wolność wypowiedzi, tym większa wygrana PiS.
ebe ebe2019.07.25 16:03
Może bym też zaprotestował przeciw ideologii LGBT i GENDER - gdybym ją znał!!! Jak dotychczas nikt tej ideologi nie zaprezentował.
Zerr02019.07.25 16:10
co za mądralla wlewak! Wszyscy wiedzą co i jak, o on jeden nie wie
ebe ebe2019.07.25 19:05
Wszyscy znają ideologię LGBT - podobnie jak zasługi JPII dla ludzkości. Nikt nie potrafi wymienić - ani jednej.
Zerr02019.07.25 23:18
Każdy - poza zbydlęconymi wlewakami - potrafi. Każdy wie, że upadek komunizmu i wynegocjowanie tego upadku to w sporej części zasługa JPII. Wlewakom to nie w smak. Boli doopa.
K.K.2019.07.26 6:19
R ebe R ebe
madka pOLka2019.07.25 15:41
A ILE DZIŚ SPRZEDAJĄ TEGO SZMATŁWACA? CHOCIAŻ 20k JESZCZE SPRZEDAJĄ, CZY JUŻ NAWET NIE TO. GDYBY NIE OGROMNE WPŁYWY ZE SPÓŁEK SKARBU PAŃSTWA NA TĄ SZCZUJNIE, TO TEN CHŁOPEK ZBIERAŁBY PUSZKI PO ŚMIETNIKACH.
anonim2019.07.25 15:52
a ty już zbierasz puszki na śmietnikach, wale?