27.08.20, 08:10Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

Tomasz Sakiewicz: Wybieg dla słoni w areszcie

Niesamowitą radość sprawiło mi oświadczenie niejakiego „Margot”, że jest kobietą, w związku z tym w areszcie powinien siedzieć razem z innymi kobietami. Chwilę po tej deklaracji zadzwonił do mnie nasz szef klubu warszawskiego „Gazety Polskiej” Adam Borowski, który swoje odsiedział w czasach komuny za obalanie ustroju. „Jaki ja byłem głupi, przecież też tak mogłem, miałbym wspólne prysznice i cele razem z innymi babeczkami” – powiedział zmartwiony.

Problem w tym, że komuna na takich żartach raczej się nie znała. Zupełnie inaczej jest dzisiaj. Płeć to sprawa deklaratywna. I tak w boksie kobiecym może pojawić się zawodnik, mężczyzna wagi ciężkiej, który akurat na mistrzostwa świata poczuje się kobietą. Jeżeli inne panie nie zechcą przyjąć od niego łomotu, będzie to dowód nietolerancji. Po zawodach kobiecych znów poczuje się mężczyzną i powalczy o kolejny medal. Ktoś mógłby zarzucić temu lukę w myśleniu, bo przecież operacja zmiany płci trwa. A przepraszam, czy pan/pani (niepotrzebne skreślić) „Margot” cokolwiek zmieniał/zmieniała? Jeszcze niedawno publicznie całował się z dziewczynami, a potem poczuł się kobietą. Wprawdzie on i jego obecna partnerka oświadczyli, że są lesbijkami, ale taką lesbijką to i ja mogę być. Żarty? A co oznacza wywalenie szefa prywatnego radia za to, że uznał pana „Margota” za pana „Margota”? Za przyklepaniem tego absurdu wypowiedziało się wielu znanych polityków w Polsce i za granicą. Strach powoduje, że ludzie boją się zauważyć, że to jakieś totalne oszustwo.

Ale „Margot” nie jest jeszcze taki kłopotliwy. Jest wiele więzień kobiecych i męskich i gdzieś może się załapać. Co zrobić, jeżeli kolejny przestępca wybierze sobie którąś z uznanych przez światowe lewactwo 56 płci? Trzeba będzie stworzyć 56 rodzajów więzień albo w imię tolerancji wszystkich wypuścić. Ale deklaratywna płeć to nie ostatni problem polskiego więziennictwa. Przecież ostatnio usłyszeliśmy, że są zwierzęta ludzkie i nieludzkie. Ktoś może na przykład poczuć się słoniem. Już Sławomir Mrożek w sztuce „Vatzlaw” zwrócił uwagę, że każdy mężczyzna może zostać wielbłądem. Wiązało się to z natychmiastową zmianą płci, bo wielbłądy kastrowano. Wyłom jest. Na miejscu „Margotopodobnych” nie eksperymentowałbym z płciami, tylko z gatunkami. Czemu aresztant nie miałby oświadczyć, że czuje się słoniem? W takiej sytuacji bez solidnego wybiegu dla słoni zesłonionego człowieka zamknąć nie można. Spore możliwości daje też utożsamianie się z waleniami. Jeżeli pod kratki nie zostanie doprowadzony ocean, każdy więzień, który dostrzeże w sobie cechy wieloryba, musi zostać wypuszczony. W tej sytuacji możemy od razu wyrównać wiek emerytalny, bo nie będzie on zależał od płci, tylko od deklaracji co do płci. I założę się, że w TSUE sprawę przegramy.

Podobno w proroctwie Saby napisano, że przed końcem świata nie da się odróżnić kobiet od mężczyzn. Teraz rozumiem treść tej przepowiedni: nie da się, bo będzie to zakazane. Jakie to proste. Miejmy nadzieję jednak, że do końca świata jeszcze daleko.

Tomasz Sakiewicz

Tekst pochodzi z najnowszego tygodnika "Gazeta Polska" nr. 35; data: 26.08.2020.

Komentarze

Sticky Notes2020.08.27 11:25
Problem jest naprawdę poważny. No bo jak kogoś takiego puścić do lasu na grzyby ???
Precz z 🌈 zarazą!2020.08.27 10:30
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ ORAZ WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW ŚWIĘTE I CENNE? PORA NAMIERZYĆ TEGO WREDNEGO DRANIA I DAĆ MU W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIĘ KOPYTAMI NAKRYŁ!
Po 11 ...2020.08.27 9:23
Jak to jest możliwe, że katolicy w 100% przekonani o tym, że jest jeden bóg i tylko jedna prawdziwa religia, dopuszczają w więzieniu do oficjalnego praktykowania innych wyznań i jednocześnie nie akceptują istnienia innych niż ich własne orientacji seksualnych? Dla mnie uznanie istnienia różnorodności seksualnej jest dużo łatwiejsze niż zaakceptowanie istnienia różnych bogów. Dlaczego? Bo ... inności seksualne widzę, a innych bogów ... raczej nie.
Cool2020.08.27 9:33
Przecież w Polsce są oddzielne zakłady karne dla kobiet i dla mężczyzn. ...Margot w świetle prawa jest mężczyzną ... Jeśli tego nie akceptujesz to masz problem z logiką i rozumieniem rzeczywistości.
Po 11 ...2020.08.27 9:48
To nie takie proste. No, np. do jakiego więzienia, tak teoretycznie, powinna była trafić Stanisława Walasiewicz?
Cool2020.08.27 10:24
Decydujący jest wpis w dowodzie osobistym.
Po 11 ...2020.08.27 10:41
O! Jakie to proste. Dziękuję wujku dobra rada :)
Cool2020.08.27 11:02
Proste i oczywiste!
prawda o PIS i "zatoce sztuki"2020.08.27 9:15
https://www.onet.pl/informacje/onettrojmiasto/afera-krystka-i-zatoka-sztuki-rzad-milczy-ws-sponsorowania-przez-totalizator/e13m9l2,79cfc278
Olo2020.08.27 9:21
Der-onet jest tak wiarygodny jak okupacyjne gadzinówki!
heniek2020.08.27 9:14
zakrwawiony robotnik to bezrozumny trol sowiecki ćpun ograniczony
oolo2020.08.27 9:12
A gdzie macie Szumowinę.Polakom zalecał wypoczynek w kraju, dla niego Kanary.Ale musi gdzieś wydać miliony które zajumał.Typowy pisior patriotyczny złodziej.
ROBOTNICZAkrew2020.08.27 8:59
Katokołtuny jak zwykle nic nie rozumieją, tylko sobie głupie żarty robią, parchy yebane!
Spadaj2020.08.27 9:12
dewiancie !
LUKA2020.08.27 11:59
Sam masz gładkie półkule mózgowe i labilność emocjonalną jak ta twoja fekalniana totalna opozycja. Hiena cmentarna , oszust , oszołom.
Cool2020.08.27 8:37
Mężczyzna czujący się kobietą i lesbijką jednocześnie w zakładzie karnym dla kobiet, .... Monty Python by tego nie wymyślił! .... (??? ) ;-)))
Po 11 ...2020.08.27 8:41
Śmieszniejszy jest mężczyzna deklarujący abstynencję seksualną, chodzący w sukience i bzykający małych chłopców, przy wsparciu większej grupy podobnie poprzebieranych różnorodnych zboczeńców.
Cool2020.08.27 9:18
Mówisz o gejach z parady "równości"???!!!
Po 11 ...2020.08.27 9:30
Eeeee tam, geje z parad nie deklarują abstynencji seksualnej. Wręcz przeciwnie. Chodziło mi o inną równie wesołą, ale dużo bardziej zakłamaną kastę.
Cool2020.08.27 9:36
To prawda! ... nie deklarują abstynencji nawet do dzieci!
Po 11 ...2020.08.27 8:29
Jeszcze śmieszniej jest prawem skazanego do wolności religijnej. Taki osadzony może sobie wybrać religię z SETEK istniejących i zarejestrowanych w Polsce. A potem ma prawo do wykonywania własnych fikołków religijnych (praktykowania wiary), posiadania religijnych gadżetów, spotkań z własnymi duchownymi itp. I to wszystko w więzieniu, personel więzienia ma do tego stwarzać warunki. Normalna paranoja.
Po 11 ...2020.08.27 8:35
Czemu aresztant nie miałby oświadczyć, że czuje się muzułmaninem? W takiej sytuacji bez dostępu do Koranu, w więzieniu człowieka takiego zamknąć nie można. Spore możliwości daje też utożsamianie się z katolikami. Jeżeli pod kratki nie zostanie doprowadzony raz w tygodniu ksiądz, każdy więzień, który dostrzeże w sobie ucznia Jezusa, musi zostać wypuszczony :)) zgodnie z art. 53 ust 1 Konstytucji)
Cool2020.08.27 8:41
Uważasz, że nie ma muzułmanów w Z.K.? .. ? ... Jaki ty jesteś głupi, ąż żal! :-))
Po 11 ...2020.08.27 8:48
Myślisz, że nie ma osób transpłciowych w ZK? Jaki ty jesteś głupi, aż żal!:)
Po 11 ...2020.08.27 8:54
Widzę, że katolickie łosie nie rozumieją moich wpisów. Wyjaśniam jak dla debilów. W ZK stwarza się warunki do zachowania tożsamości religijnej skazanych. W ZK można spotkać duchownych wielu religii. Co ciekawe niektórym paskudnym skazanym odbiera się prawa obywatelskie, ale NIGDY nie odbiera się praw religijnych. NIGDY!. Dlaczego zatem podobnie nie traktuje się osób które mają inną tożsamość płciową. Dlaczego nie mają prawa do własnej ekspresji płciowej??? Dlaczego religijne wygłupy się hołubi, a tak podstawowe prawo jak prawo do bycia sobą jest wyśmiewane (np. przez tego niedorobionego słonia Sakiewicza, powyżej). No dlaczego?
Cool2020.08.27 9:21
Serio? ???? ... chcesz wpuścić faceta do damskiego więzienia! ... Ty nie jesteś głupi, JESTEŚ CHORY!!!
Po 11 ...2020.08.27 9:32
Serio? ???? ... chcesz wpuścić muzułmanina do katolickiego więzienia! ... Ty nie jesteś głupi, JESTEŚ CHORY!!!
Cool2020.08.27 9:37
To chyba oczywiste ... nawet tego nie rozumiesz!!! ... Zaczynam ci współczuć! :-)))
dr2020.08.27 9:36
argumentacja miała być logiczna a jest debilna ...prawo do poglądów na świat i religii nikt nie neguje... i ty też nie ... ale pod ta logiką próbujesz złamać pogląd na prawdę.. a prawda jest to zgodność stanu faktycznego z opisem tegoż stanu.... czyli jak widzisz że koń ma cztery nogo je siano i rży, w kłębie ma 2 metry i wygląda jak koń to znaczy że to jest koń a nie słoń i tu popełniasz ten błąd... próbując twierdzić że to słoń ... jak pisze w artykule ... np. jestem niezłym pięściarzem ale poczuje się kobietą i będę z nimi walczył ? a jak odmówią to oskarżę ich o rasizm ? i ty intelektualnie robisz to samo ...czyli kretyn do potęgo 123 .. możesz czuć się Napoleonem i co z tego ? Napoleonem nie będziesz... i nawet szkoda czasu na takie dysputy... kiedyś były ciekawe dysputy filozoficzne... jedni mówili ze ten świat nie istnieje ..że jest tylko grą zmysłów... no to drudzy odpowiadali ...a widzisz ten nadjeżdżający pociąg ? skoro ten pociąg nie istnieje do podłóż pod niego swój głupi łep... oczywiście nikomu nie życzę aby swój głupi łep gdzieś "podkładał" ale ci ino piszę jak bardzo jesteś głupi ...tak głupi że czasem szkoda czasu i klawiatury na rozmowy z głupim... i to samo jest z płcią jest "zapisana" nie tylko w tym "co kto ma w majtkach" ale i dosłownie w każdej z iluś miliardów komórek tak zwane hromosony XX XY ...i tego żadna operacja nie zmieni ...a zdeterminowane jest to czy : pierwszy dotrze plennik męski czy żeński (twojego ojca) do komórki jajowej twojej matki ...tak już tłumaczę łopatologicznie "idiocie" czego uczyli 50 lat temu w podstawówce w nauce o człowieku ...i była to już wtedy wyczerpująca wiedza... a ostatnio jedna lewicowa pani na dyskusjach wieczornych w TV tego nie wiedziała..a taka była wyedukowana... (bo twierdziła że płeć się tworzy (determinuje) 3 miesiące po zapłodnieniu) ale jak chcesz się czuć palantem a nie tym jak cię Pan Bóg stworzył ? to twój wybór.. ale my w tobie zawsze będziemy widzieć człowieka o określonej płci... a po paru tysiącach lat ledwie na szczątkach po wymiarach miednicy i innych wymiarach będzie to można stwierdzić (tą płeć... jedną z dwóch ) ... jak sam widzisz ciężko się gada z idiotami .. . tak więc o sobie za dużo nie twierdź bez sensu ...bo ktoś się zdenerwuje i uzna cię za małpę i każe ci skakać np. po wysokich drzewach ...i owszem małpy nieźle skaczą ...ale nie ludzie i nawet szkoda czasu na "testy" z idiotą
Po 11 ...2020.08.27 11:22
W zasadzie wszystko jest zdeterminowane genetycznie ... ale... ale jak ktoś ma ciemne włosy, a chce mieć jasne, to sobie farbuje. Jak ktoś ma odstające uszy, a chce inne to się operuje. Jak ktoś łysieje, to sobie przeszczepia włosy. To dlaczego akurat jak ktoś chce mieć inną płeć, to nagle nie może? Dlaczego?
Sticky Notes2020.08.27 12:07
Bo zmiana koloru włosów nie wpływa na wynik biegu na "setkę".
dr2020.08.27 12:28
dlatego że podczas poczęcia "ciebie" do komórki jajowej (twojej matki) mógł pierwszy dobiec plennik męski albo żeński (twojego ojca) i który pierwszy dobiegł ten pierwszy narzucił płeć jaką sam miał ... możesz też sobie dorobić rogi sztuczne co nie oznacza że będziesz jeleniem... tylko będziesz nadal facetem ze sztucznymi rogami na przykład ... wiec coś tam sobie możemy przefarbować ale to nie zmieni płci ... bo nie ma takiej opcji ...w teatrze aktorzy się przebierają do ról .. a role są często nie byłe postacie historyczne a fikcyjne żeby było ciekawiej ...dlatego Olbryski nigdy nie był... nie jest... i nie będzie Kmicicem ...chociaż dobrze grał... więc ze spraw oczywistych nie rób z siebie idioty...
katolik2020.08.27 8:29
Masońska Medycyna Śmierci(MMS), to szczepionki, które będą powodować choroby i będą czipem !!!
Precz z 🌈 zarazą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2020.08.27 8:28
KIEDY KTOŚ WRESZCIE UCISZY RAZ NA ZAWSZE TEGO IDIOTĘ "katolicka kretynizacja polski 🇵🇱"?! DLACZEGO FRONDA NIE MA ADMINISTRATORA I POZWALA MU PLUĆ NA POLSKĘ, KOŚCIÓŁ I WSZYSTKO TO, CO DLA POLAKÓW CENNE? NAMIERZYĆ DRANIA I DAĆ W TEN GŁUPI RYJ, ŻEBY SIE KOPYTAMI NAKRYŁ!
katolik2020.08.27 8:31
jak go spotykasz, to powiedz Idż precz szatanie i będzie ok, z czasem
Po 11 ...2020.08.27 8:38
"katolicka kretynizacja polski 🇵🇱" to etatowy pracownik frądla, którego wpisy generują ruch na tym portalu i klikalność reklam.