07.05.19, 15:45fot. Ted Lipien, lic. CC BY-SA 2.0 via Flickr, zdj. edyt.

Totalne obalenie ideologii równościowej. Mocny film!

Komentarze

gośka2019.05.7 19:59
sama koszę działkę...sama kopię zagon...uważam, że nad-feminizm czyli wyższość kobiet nad mężczyznami to prawda bolesna dla mężczyzn...którzy od wieków odsuwają kobiety od różnych czynności, bo kobiety robią to lepiej...jedynym atutem niektórych mężczyzn, bo nie wszystkich jest większa masa mięśniowa aby być robolem...a kobieta aby być szefem
and2019.05.7 21:16
Sama kopiesz działkę. No niesamowite, to rzeczywiście udowadnia przewagę inteligencji kobiety nad mężczyzną. Udowadnianie swojej wyższości już przerabialiśmy podczas różnych wojen choćby IIWŚ. Tam też niektórym wydawało się, że są ponad wszystkimi innymi narodami. Czyżbyś była faszystką?
Endriu2019.05.8 5:43
Faceci są leniwi i dlatego wymyślili szpadel abyś nie musiała kopać zagonu płaskim kamyczkiem.
Maria Blaszczyk2019.05.8 23:06
Być może byli to mężczyźni... Kto wie? Tymczasem kobiety były jeszcze leniwsze. Wymyśliły zmywarkę do naczyń, byście panowie sobie mogli poradzić z posprzątaniem po obiedzie (to po stuleciach tłumaczenia, jak to zrobić). A nawet piłę tarczową, byscie nie mogli tłumaczyć, że nie da się tego drewna pociąć, bo szwagier ma kaca. Wycieraczki do szyb w samochodzie. Piec do centralnego ogrzewania. Pampersy, by nawet tatuś mógł przewinąć niemowlę. I wiele innych rzeczy...
Tomek2019.05.7 16:02
Równość to wymysł masonerii, a w przyrodzie nie istnieje. Aby była wszyscy musieli by być klonami, a i to mieliby jakieś różnice.
Maria Blaszczyk2019.05.7 17:03
W przyrodzie wiele rzeczy nie istnieje. Nie istnieje pismo. Nie istnieje internet. Nie istnieją chipsy. Nie istnieją auta. Itd. My, ludzie, stworzyliśmy cywilizacje - co oznacza, że zdołaliśmy w takim czy innym stopniu naturę sobie podporządkować i że stworzyliśmy kulturę. Nie wiem, w jaki sposób zarabiasz na życie - ale Twoje miejsce pracy stworzyła kultura. Nie wiem, co jesz - ale z pewnością większość tego z naturą nie ma nic wspólnego. Nie znam Twojego stosunku do poziomu bezpieczeństwa, jakim cieszą się ludzie żyjący w UE w XXI wieku - ale w każdym razie człowiek żyjący w naturze nie mógłby sobie czegoś takiego nawet wyobrazić. Żadnych dzikich zwierząt. Żadnych wrogich plemion, które mogą przyjść, żeby Ci zabrać Twój teren łowiecki, kobiety i wymordować dzieci. Antybiotyki. Zasiłki. No więc prawa kobiet nic wspólnego z naturą nie mają. Mają uczynić życie połowy ludzkości bezpieczniejszym, łatwiejszym i bardziej podmiotowym. Ja rozumiem, że nie chcesz się dzielić władzą, którą nasza cywilizacja dała mężczyznom. A tm bardziej nie chcesz się dzielić odpowiedzialnością, którą złożyła na barkach kobiet. Ale tak naprawdę - prawa kobiet to sytuacja win-win. Bo na nierówności praw tracą obie strony, choć kobiety bardziej.
taro2019.05.7 17:41
w jakim ty swiecie zyjesz, chyba katalogowym. Drapieznych zwierzatek moze nie ma , ale stworzyly sie dla rownowagi drapiezne spoleczenstwa, ktore nie tylko za jednym razem sprzatna twoja ukochana,,europejska rodzinke,, ale jeszcze kilkanascie innych narodow.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.05.7 19:04
No to na co czekasz? Za szabelkę i sprzątnij ich pierwszy. sieg hail!
Maria Blaszczyk2019.05.8 23:00
Eee. To może porównajmy średnią długość życia człowieka w warunkach naturalnych i współcześnie? Przeżywalność dzieci? Liczbę osób zmarłych wskutek zabójstwa? Głodu? zamarznięcia? Ataku dzikiego zwierzęcia? No i nic zupełnie nie wiem o drapieżnych społeczeństwach. Społeczeństwa składają sie z ludzi. Ludzie, co do zasady, chcą żyć spokojnie, kochać swoich bliskich, wychowywać dzieci, zarabiać pieniądze, jeździć na wakacje, chodzić na koncerty. Póki co - nie wiem zupełnie o nikim, kto miałby coś przeciwko mojej rodzince. I kulkunastu narodom.
Angelus2019.05.7 15:57
@Katolicki... Zgadzam się w całej rozciągłości. Warto jeszcze dodać, że życiorys Jezusa opisany w ewangeliach, jest w istocie przepisanym życiorysem Mitry, czczonego w Rzymie zanim pojawili się chrześcijanie.
asd2019.05.7 18:17
Historia Jezusa powinna byc interpretowana w kontekście historii Izraela i judaizmu a nie pogańskich wierzeń. Obejrzyj sobie https://www.youtube.com/watch?v=X6AZqOO2FJA
Jestem w Kościele2019.05.7 18:44
Hahahahaha :D
Katolicki glos w twoim domu2019.05.7 15:49
FAKTY BIOLOGICZNE I NIE TYLKO: Człowiek powstał w efekcie ewolucji, pochodzi od naczelnych. Ziemia istnieje miliardy lat, a nie 6 tysięcy jak jest napisane w biblii. Magiczny Jezus chodzący po wodzie, czarujący, i ożywiający nigdy nie istniał, bo takich rzeczy nie da się robić. Wszechświat nie potrzebuje boga by istnieć. Człowiek wymyślił tysiące bogów, a to w którego wierzycie zależy głównie od tego gdzie się urodziliście, a nie od tego który jest prawdziwy, w końcu żaden nie jest prawdziwy.
taro2019.05.7 16:05
wszystko znalezli, tylko tego,czego powinno byc najwiecej nie mogli odnalezc-form posrednich setek tysiecy roznych gatonkow zwierzat i tak zwanych ,,naczelnych przodkow ludzkosci,,. Z jakich osadow to wnioskujesz, z ta ziemia i jej istnieniem miliarda lat?- jesli procesy wynurzania sie wysp, czy podnoszenia sie i opadania dna morskiego i to o kilkaset metrow, to czas kilku miesiecy. Jak bedziesz kradl pieniadze jak socjalisci i nosil je w worku na plecach to nigdy nie zrobisz ani jednego kroku na wodzie. Najpierw wykonaj kilka dalekich podrozy,by poznac wszechswiat, a dopiero jak poznasz wiele jego zakatkow, to sie wypowiedz synku na ten temat. Czy ty sie w ogole kiedys zastanowiles na d swoja egzystencja na tej planecie, albo czy w ogole ty zyjesz?
Katolicki glos w twoim domu2019.05.7 16:15
Jakich form pośrednich matołku? Przecież w pierwszej lepszej książce do biologii dla dzieci jest ładnie opisane jak od australopiteka do człowieka współczesnego przebiega ewolucja.
Beno2019.05.7 16:49
Matołku - ewolucja to tylko jedna z hipotez. Nie wierzysz w Boga-Stwórcę, a wierzysz w ewolucję. Na razie tej hipotezy nikt nie udowodnił, a z drugiej strony ewolucja nie wyklucza Boga-Stwórcę. Udowodnij matołku, że Boga nie ma? A jak nie potrafisz udowodnić, to przestań narzucać innym twoje bezbożnictwo i drwić z innych, którzy mają inny pogląd na te sprawy.
Justyna S2019.05.8 8:23
jak nie potwierdzona? mamy kości i szczątki. Poza tym jak można prosić kogoś by udowodnił że Boga nie ma? To ktoś kto wierzy ma udowodnić, że jest, a nie na odwrót. Równie dobrze można powiedzieć, że przekonasz mnie jeśli udowodnisz mi że nie istnieje Mahomet, Budda lub bóg słońca Ra. Nie potrafisz? Więc na pewno istnieją i latający potwór spaghetti też. Co do ewolucji... warto przyjrzeć się ciąży. Jak wyglądają płody w różnych fazach rozwoju, początkowo płód przypomina bardziej kijankę niż człowieka. Myślę że ciąża to nic innego jak powtórzenie całej ewolucji w super szybkim czasie. Od pojedynczej komórki do złożonego organizmu. Myślę że to daje dużo do myślenia
taro2019.05.7 17:03
pedaly tez w takich ksiazeczkach przedstawiaja obrazkowo,jak mozna miec sex z dziecmi, i co mam w to zboczenie wierzyc, tez powiesz, ze to ewolucja, bo sfinansowali to zboki z uni europejskiej?, a polscy pederasci chca to wszelkimi sposobami wpakowac do szkoly.
Katolicki glos w twoim domu2019.05.7 17:19
Ksiądz ci pokazywał taką księżeczkę po stosunku z tobą i innymi ministrantami?
taro2019.05.7 18:04
nie,proeuropejscy antypolacy, ktorzy to zboczenie chca wprowadzic do szkol polskich przy pomocy unijnych zbokow.
Oświecony w wierze Mega Węża 92019.05.7 18:23
taro to śmieć z onr i naziol, pewnie po podstawówce, nie ma co z takim gadać
Angelus2019.05.7 16:18
Domyślam się, że ty żyjesz po to żeby być zbawionym?
taro2019.05.7 17:05
pieknie to ujales w jednym zdaniu.
Devdley2019.05.7 19:01
To udawaj taro kogoś innego niz jestes i podlizuj się bogu
Polak katolik2019.05.8 6:28
A naczelne od kogo pochodzą? Dla Boga nie ma nic niemożliwego! A wszechświat zaistniał w akcie twórczym Boga.
Justyna S2019.05.8 8:10
Jak spojrzeć na biologie to nie Ewa powstała od Adama, a Adam od Ewy. Wystarczy prześledzić proces rozwoju ciąży, który jest taką mini ewolucją w przyspieszonym trybie. Wszystkie płody zaczynają od bycia dziewczynką a dopiero później rozwijają się jako męskie gdy otrzymają informację hormonalną w postaci testosteronu lub jeśli jej nie otrzymają rozwijają się dalej jako dziewczynka
Małpiszowy Raj2019.05.9 5:19
A twoja stara była małpą, i mówiła uga uga, nuga Bo debile post-zwierzęce pochodzą od małp. Mądrych ludzi stworzył zaś Bóg. :)