06.05.19, 13:15

Transseksualizm: czy płeć zależy od odczucia? Lewica w odwrocie!!!

Komentarze

Maria Blaszczyk2019.05.6 19:54
I tak to jest, gdy się nie ma pojęcia, o czym się mówi. Otóż to nie o odczucie chodzi. Tylko o płeć. Zupełnie "biologiczną", tylko dotyczącą jednego z organów - a mianowicie mózgu. Ludzie - w większości - mają jakąś tożsamość płciową. To nie jest odczucie (ani jako «odczuwane wrażenie», ani jako "«doznanie określonych stanów umysłu lub świadomości»). To w ogóle nie jest stan. Jest to - własnie - tożsamość. Stały, niezmienny, wrodzony sposób identyfikowania się. Ukształtowany najwyraźniej ewolucyjnie. To nie jest "chłopiec, który myśli że jest dziewczyną". To jest osoba, której mózg jest zbudowany w (bardziej) kobiecy sposób i nic na całym świecie nie może zmienić tego faktu. JEst to zupełnie biologiczne zjawisko i nie ma związku z "myśleniem".
man.of.Stagira2019.05.6 15:43
. . Sama ewolucja stygmatyzuje homoerotyzm. Człowiek którego NIE można zdradzić jest wasalem partnera. ‘Poczyna’ strukturę feudalną. Defekt inicjalny -niestosowalności pojęcia zdrady- pozostaje bowiem nieusuwalny n a w e t przy metodzie IVF ((I)n (V)itro (F)ertilization) tzn. k a ż d y związek homoseksualny jako taki w istocie jest - i BĘDZIE zawsze z powodów czysto ewolucyjnych - związkiem n i e z u p e ł n y m z punktu widzenia tak teorii dziedziczenia biologicznego -która stanowi integralną część współczesnej teorii ewolucji jak każdego biologicznie ważnego pojęcia małżeństwa w przyszłości ludzkości. Zarazem związkiem wasalizującym jedną z osób stron związku względem drugiej – w aspekcie praw wewnątrz związku. . Przykładowo lesbijki które fundują sobie dziecko już na wstępie tracą - dekretem (d)EWOLUCJI- całą pulę genetyczną JEDNEJ z partnerek która zostaje społecznie wydziedziczonym rodzicem bękartem - a to z tego powodu, że druga przenosi materiał genetyczny OBCEGO mężczyzny s p o z a związku przy całkowitym zignorowaniu puli genetycznej t e j pierwszej - ergo o s o b y. Odpowiednio, taki kontr-genetyczny rodzic pojawi się w tzw ‘związku male-gay’ – jako rodzic zabłąkany w pseudo-związek. Ponieważ NIE ma żadnej zdrady w sensie biologicznie właściwym dla związku heteroseksualnego między osobami homo-erotycznymi dlatego teza o niemożliwości zdrady pozostaje w mocy. Zdradzać biologicznie można j e d y n i e zgodnie z ewolucją, heteroseksualnie, inne przypadki to tzw. zdrada "psychologiczna" lub "socjologiczna" ew. "technologiczna" -jak wyżej – wciąż produkują k o l e j n e przykłady ułomności, niezupełności celowej, złości pre-medytowanej i krzywdzącej społecznie, naruszającej nieusuwalne prawa osób poprzez w a s a l i z a c j ę strony pseudo-związku – (3- a social disability.) Że coś tu się nie domyka, że cała ta „teoria gender” trzeszczy w etycznych i antropologicznych zawiasach przeczuwa i dostrzega sama matka chrzestna teorii gender Judith Butler; “The “incompleteness” of each and every identity is a direct result of its differential emergence: no particular identity can emerge without presuming and enacting the exclusion of others, and this constitutive exclusion or antagonism is the shared and equal condition of all identity-constitution.” Judith Butler, "Restaging the Universal," 31. * zauważmy wysokość tej ambony z której Mrs Butler wygłasza t e z ę. Esencjalistycznego, pan-logicznego, kosmologicznego ognia tak modernistycznej prawdy nie zaparłby się żaden logik neopozytywista, żaden uczeń marksistowskiej lub heglowskiej szkoły , żaden katolik – nieważne czy reformowany (w rodzaju Lutra) czy realny, współczesny. Święta Judyta przemawia w metajęzyku semantyki wszystkich możliwych języków ergo podług rodzaju zapisanego w dowolnym zdaniu. Nawet Alfred Tarski nie ująłby tego mocniej. Toż to… post-post-modernizm. Negacja jego negacji. ,
szcze na PiS2019.05.6 15:39
Taki Jezus jest przedstawiany w trzech osobach! jako on, jako swój ojciec(spłodził sam siebie) i jako duch przez którego zapłodnił swoją matkę! to jest dopiero hardcorowy transseksualizm!
MaGa2019.05.7 1:41
POliom ! ty lepiej zamilcz! POczytaj art. 196 Kodeksu Karnego co mówi na ten temat !
wacula2019.05.7 10:09
Poliamorysta --Tak więc sam przyznałeś się do tego że nie znasz Boga a Bóg zakrywa tak długo tajemnice aż umrzesz .Szykujesz już chrust pod ogień wieczny podobnych sobie w piekle , i to za darmo ?.Gdzie rozum masz tam wiara twoja
denaturat artystyczny2019.05.6 15:16
Ja się czuję Carem Rosji ale ni wuja nie chcą mi się kłaniać w pas a ten Putin to w ogóle cham
Maria Blaszczyk2019.05.6 19:55
To może powinieneś się udać do lekarza psychiatry - bo chyba coś Ci zdrówko szwankuje.
Jahu2019.05.6 15:06
Świetny filmik.. i naprawdę, można powiedzieć, że facet zmiażdżył to biedne dziewczę prawdą i normalnym myśleniem.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.6 14:32
Podstawowe rzeczy jak płeć czy wyznanie nie zależą od odczucia. Człowiek może całym sercem i umysłem czuć się katolikiem, a tak naprawdę może obiektywnie być muzułmaninem.
nie tak dawny wykladowca2019.05.6 15:04
Czyli ktos "może całym sercem i umysłem czuć się demokrata, a tak naprawdę może obiektywnie być bolszewikiem" - Interesujace.... Ani u junga, ani u frojda tego nie czytalem.
Auferetur Inferunt Insaniam2019.05.6 17:45
A widzisz! A frondla pisze takie bzdury. No i chyba nie załapałeś sarkazmu... Dodam jeszcze jeden: Człowiek może całym sercem i umysłem czuć się Polakien, a tak naprawdę może głosować na PiS :)
nie tak dawny wykladowca2019.05.6 14:31
trans to poliamorytyzm
moher2019.05.6 13:27
#płećmózgu