03.07.20, 10:59fot. Newspix / KRZYSZTOF BURSKI

Trzaskowski wstydzi się Tuska? Senator PIS ripostuje

Zdaniem senatora PIS, Stanisława Karczewskiego tłumaczenia Rafała Trzaskowskiego o apolityczności jego prezydenckiej kancelarii są mało wiarygodne. Senator przytacza przykład kancelarii Senatu, którą PO „upolityczniła do granic możliwości zatrudniając tam samych polityków”.

Polityk odniósł się do słów jakie powiedział Trzaskowski:Nie ma już Donalda Tuska w polskiej polityce. I dzisiaj przyszedł czas, aby w polskiej polityce nie było Jarosława Kaczyńskiego”.  Karczewski powiedział: „Przecież Tusk to jego polityczny ojciec. Dziś rano widziałem krążące w sieci nagrania, jak dziękował panu Tuskowi”.

Dodaje, że między bajki można włożyć deklaracje o apolitycznej kancelarii prezydenta: „Spójrzmy na jego otoczenie. Podczas wieczoru wyborczego stali za nim Tomasz Grodzki czy choćby Borys Budka. Ten ostatni cały czas kieruje przecież marszałkiem Grodzkim. Jest na spotkaniach, na których być nie powinien, jak z komisarz Verą Jourovą. Cały czas patrzy im na ręce”.

Były marszałek Senatu wymienia także kolejne „apolityczne” osoby z otoczenia Trzaskowskiego. „Za Trzaskowskim krok w krok podąża codziennie też Sławomir Nitras (…)Dobrze widzimy, że ten poseł nieustannie prezentuje agresję, nienawiść i złość. To najbardziej wojowniczy polityk, w tym złym znaczeniu”.

Dalej senator podkreśla: „Na pewno zaplecze Trzaskowskiego też byłoby bardzo polityczne. Zwycięstwo tego polityka byłoby tragedią, dlatego cieszę się, że prezydent Andrzej Duda tak świetnie prowadzi kampanię i z pewnością wygra w drugiej turze”.

ks/ TVP INFO

Komentarze

Toni2020.07.3 14:33
Trzaskowski nie kłam jesteś supem Tuska i Niemiec. Na dodatek jestęs wiceszefem PO czyli Partii Oszustów. Sorosowy pachołek, taka kukiełka pociągana za sznurki przez antypolskie postacie .
poniemieckie fekalia2020.07.3 12:58
DUDA TO POLSKA ….trzaskowski ..tusk…grodzki ..budka z wodoglowiem to poniemiecko ubeckie fekalia …pospolite odpady do utylizacji…fack germans
Jan Radziszewski2020.07.3 12:27
Biedni są ci wyznawcy i sługusy Synagogi Szatana tj. wyznawcy Religi „Ateizmu” różnych odmian, pozbawili się, nawet nadziei trwania „ja” po śmierci tj. nadziei na życie wieczne. Przecież wiedzą o zbliżającej się ku nim i czekającej ich nieuchronnej śmierci, że z jej nadejściem skończy się ich życie, przestaną istnieć, a przecież chcą żyć wiecznie jak bogowie. Utracą dobra, stracą zdobyte bogactwa, władzę, także nie będą mogli korzystać z przyjemności tego świata itd.. Widzą tylko bezsens istnienia życia w świecie, że silniejszy pożera słabszego itd.. Tj. widzą tylko egoizm który jest dla nich źródłem życia i istnienia, że był, jest tym jedynym i ma być tym jedynym sensem życia. Ta myśl jest zatruta trucizną ducha „Erroro” – Kłamstwa, Błędu i Buntu. Żyją więc w stałej rozpaczy, nie widzą głównego, podstawowego, celu życia ludzkiego, którym jest wieczne życie w radości i szczęściu w wiecznym Królestwie Chrystusowym, jedynym Bożym królestwie, bo myślą o jakimś nieokreślonym, a czekających na nich złu, które jest jak otaczający ich mrok czyhającego na nich zła, jak cień śmierci, o ciążących nad nimi „fatum” tj. czekającej ich nieuchronnej kary, nieszczęścia wiecznego które wyciąga rękę ku nim z „Wieczności” która też ich przytłacza, przygniata, niszczy, dręczy i popycha w kierunku w którym nie chcą iść, aby ich w końcu pogrążyć w otchłaniach piekła. „Nieprawy jest zawsze w strachu, zliczone są lata tyrana, głos wrogów brzmi w jego uszach, że w szczęściu napadnie niszczyciel. Nie wierzy, iż ujdzie mroku, los mu pod miecz wyznaczono, rzucą go sępom na pokarm, rozumie, że zguba dlań pewna. Czarny dzień go przeraża, strach go przygniata jak mara, niby król gotowy do boju.” (Job 15,20-24)
w POplatfie nowa moda narracji2020.07.3 12:25
Tusk - nie znam
wyrodny wychowanek Bąka- lemingi to kupią2020.07.3 12:12
zastępca Tuska w EPL
ala2020.07.3 11:21
PO sponsorowane przez Niemcy i Rosję zrobią wszystko, aby uniemożliwić wygraną Dudy. Wtedy nie powstanie CPK, przekop Mierzei Wiślanej, zwiną znowu polskie stocznie i przemysł, jak to było za PO. Tu się toczy gra o wszystko. Im większa jest nagonka na rząd PiS, tym bardziej wiadomo, że wszystkie sprawy dla Polski idą w dobrym kierunku. Im bardziej Europa nas chwali, to wiadomo, że skorzystają na tym głównie Niemcy i Rosja.
gość2020.07.3 11:21
Każdy polski patriota powinien wiedzieć, że na kandydata KO Rafała Trzaskowskiego nie można głosować; to jest wojna cywilizacyjna i nie można go popierać. będzie stopował patriotyczne marsze, nie tylko Marsz Niepodległości, ale także Marsz Powstania Warszawskiego. Otacza się w ratuszu ludźmi o marksistowskich, wręcz komunistycznych poglądach. Jest człowiekiem bardzo niebezpiecznym dla Polski. Ewentualna prezydentura Trzaskowskiego będzie osłabieniem Polski na arenie międzynarodowej, obniżeniem naszego bezpieczeństwa. Tylko Andrzej Duda- doktor nauk prawnych.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.07.3 11:12
Tak się duduś sprzeciwia rzekomej seksualizaji dzieci w szkołach. I ułaskawia gościa skazanego za pedofilię. No i widzimy katolickie rozdwojenie jaźni. To samo jest w stosunku do księzy pedofilów. PADpaska Kałczyńskiego to kłamca i hipokryta.
Jan Radziszewski2020.07.3 12:18
biedny kretynie tj kretynizacja - wiesz co cię czeka nie dalej jak za 3 lata i 3 m-ce żydzie. nie muszą ci nawet pisać bo To wyznawcy Religi „Ateizmu” różnych odmian, pozbawili się, nawet nadziei trwania „ja” po śmierci tj. nadziei na życie wieczne. Przecież wiedzą o zbliżającej się ku nim i czekającej ich nieuchronnej śmierci, że z jej nadejściem skończy się ich życie, przestaną istnieć, a przecież chcą żyć wiecznie jak bogowie. Utracą dobra, stracą zdobyte bogactwa, władzę, także nie będą mogli korzystać z przyjemności tego świata itd.. Widzą tylko bezsens istnienia życia w świecie, że silniejszy pożera słabszego itd.. Tj. widzą tylko egoizm który jest dla nich źródłem życia i istnienia, że był, jest tym jedynym i ma być tym jedynym sensem życia. Ta myśl jest zatruta trucizną ducha „Erroro” – Kłamstwa, Błędu i Buntu. Żyją więc w stałej rozpaczy, nie widzą głównego, podstawowego, celu życia ludzkiego, którym jest wieczne życie w radości i szczęściu w wiecznym Królestwie Chrystusowym, jedynym Bożym królestwie, bo myślą o jakimś nieokreślonym, a czekających na nich złu, które jest jak otaczający ich mrok czyhającego na nich zła, jak cień śmierci, o ciążących nad nimi „fatum” tj. czekającej ich nieuchronnej kary, nieszczęścia wiecznego które wyciąga rękę ku nim z „Wieczności” która też ich przytłacza, przygniata, niszczy, dręczy i popycha w kierunku w którym nie chcą iść, aby ich w końcu pogrążyć w otchłaniach piekła. „Nieprawy jest zawsze w strachu, zliczone są lata tyrana, głos wrogów brzmi w jego uszach, że w szczęściu napadnie niszczyciel. Nie wierzy, iż ujdzie mroku, los mu pod miecz wyznaczono, rzucą go sępom na pokarm, rozumie, że zguba dlań pewna. Czarny dzień go przeraża, strach go przygniata jak mara, niby król gotowy do boju.” (Job 15,20-24)