31.03.19, 12:45screenshot twitter - pisorgpl

Trzecie urodziny ,,500 Plus''. Premier: Nie zrezygnujemy z tego programu! Budujemy państwo z sercem

Najważniejszy ze społecznych programów rządu Prawa i Sprawiedliwości obchodzi trzecie urodziny. Dziś w Puławach premier zadeklarował, że rząd nie odejdzie od „500 Plus” i nie będzie go zmieniał.

Program "Rodzina 500 plus" jest nie tylko programem prorodzinnym - który przebudował życie wielu rodzin - ale też propaństwowym programem dla przyszłości. Stworzyliśmy przestrzeń dla rozwoju całego kraju”

- mówił szef polskiego rządu.

Dodawał również:

Państwo polskie, które odkłada na bok rodziny, to nie jest państwo z sercem, a my budujemy państwo z sercem, państwo dla wszystkich rodzin”.

Premier podkreślił, że rząd ufa polskim rodzinom i rodzicom w pełni. „To pokazuje stosunek państwa do rodzin” - zauważył Morawiecki.

Zapewnił także, że rząd od programu nie odejdzie w przyszłości i nie będzie go zmieniał.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

violencja2019.03.31 21:04
To rozdawnictwo i pozbawienie godności.Mężczyzna powinien zarobić sam na jednym etacie na utrzymanie swojej rodziny , żona niekoniecznie-ona ma cały etat w domu i po godzinach.Oni powinni sobie to wypracować.On haruje , ona wychowuje i nie tylko.I sytuacja nie powinna zmuszać do oddawania dzieci do żłobka. Mi się to nie podoba tak samo jak emerytura +to ochłap, dla spracowanych i schorowanych starych ludzi.Oni sobie to wcześniej wypracowali.Wymiana pokoleń bez ochłapów.
ela pawłowska2019.04.1 6:46
Kobieto, a nie zastanawiałaś się skąd się bierze emerytura i kto ją wypłaca? Kasa nie rośnie na drzewie. Jak chcesz, to siedź w domu, tylko potem nie wymagaj wysokiej emerytury. Niech dalej cię mąż utrzymuje- o ile będzie żył lub nie odejdzie do innej. Chciałabyś mieć wszystko- i siedzieć w domu i zarabiać i mieć emeryturę. Zarób sobie najpierw na to. Wygraj w totka. Ale wyjdź bogato za mąż. Ale od pieniędzy z moich podatków wara.
violencja2019.04.1 22:16
Elka -nie osądzaj , bo nie wiesz o mnie i mojej rodzinie nic, jak funkcjonujemy i na jakich zasadach...:)Nic o mnie nie wiesz , a piszesz elaboraty , odniosłam się ogólnie - nie osobiście, a Twoje podatki mi śmierdzą.
bbb2019.03.31 19:03
Zrezygnujcie, dajcie żyć ludziom uczciwym, pracującym, niech nie muszą patrzeć na tą patologię. Naród was o to prosi
Stachu2019.03.31 13:41
W Puławach? A na dworcu kolejowym był, poudzielać wskazówek na miejscu pisowskim fachowcom z PLK S.A. ?
anonim2019.03.31 13:08
Kolejne rozdawanie pieniędzy podatników ciemnocie i nierobom zeby kupic ich głosy. Oczywiście zrzucą się na to pracujący, przedsiębiorcy bo to gorszy sort. Jedyny kraj świata w którym wspiera się nieróbstwo a doi ile wlezie z uczciwie pracujących. W świetnej światowie koniunkturze miec deficyt budzetowy zamiast nadwyżki trzeba być geniuszem. Ale czego się spodziewać po partii której głownym elektoratem jest patologia, nieroby, nieudacznicy zyciowi, bezrobotni...
EWA2019.03.31 13:05
Bo NOOTYRYCZNI NIEROBOTNI ALKOHOLICY MUSZA MIEĆ NA WÓDĘ