05.11.21, 13:03Fot. flickr ccby20

Tusk w strefie mroku: Prawo wprowadzone przez religijną sektę Godek zabija ludzi

Donald Tusk się rozkręca. Właśnie objawił się jako tropiciel sekt. Na razie postanowił nie zajmować się tą zarządzaną przez siebie, lecz podążając „w stronę światła” skupia się na innych i diagnozuje: „To opętanie przez quasi religijne sekty i politycy wykonujący rekomendacje tych sekt jest naprawdę przerażające”.

„Widzimy, jak owładnięte ideologią aktywistki wyciągają ręce po kolejne ofiary. Póki tymi sprawami rządzić będzie pani Godek, czy ksiądz Rydzyk, to ten rząd będzie kulił ogon. PiS sprzedał się kompletnie tej sekcie” – stwierdził przewodniczący PO, który przez długie lata okupowania ciepłych  eurokratycznych stolców przebywał z dala od polskiej rzeczywistości, więc teraz próbuje to nadrobić i kreuje ją na nowo. 

„To nie jest sprawa partyjna, czy polityczna. Mówię o tym jako mąż, ojciec i dziadek. W ostatnim czasie dzieje się rzecz bardzo niebezpieczna. Rządzącym ideologia myli się z ludźmi. Wprowadzone przez religijną sektę pani Kai Godek prawo powoduje ludzką śmierć. Nie mam wątpliwości, kto odpowiada za to i inne zdarzenia tego typu. Nie da się zrzucić odpowiedzialności na lekarzy, bo oni też są w pewnym sensie ofiarami tego nieludzkiego prawa” – kontynuuje swój wywód przywódca opozycji totalnej, który mimochodem najwidoczniej obsadził Kaję Godek na funkcji sędziego Trybunału Konstytucyjnego, który przed rokiem wydał orzeczenie zgodne z tak przecież umiłowaną przez szefa PO, Konstytucją RP. Tusk oczywiście nie zada sobie trudu, by sprawdzić, że projekt Kai Godek był przez formację rządzącą mrożony przez lata i nigdy nie został uchwalony, woli zwalczać urojone sekty.

Przywódca europejskiej rzekomej chadecji wyraził też swoje poparcie dla możliwości przeprowadzania w Polsce legalnej aborcji do 12. tygodnia życia dziecka poczętego. Wezwał również  wszystkich do licznego udziału w sobotnich protestach przeciwników ochrony życia.

„W Polsce tak naprawdę poprzez decyzje Trybunału pani Przyłębskiej pod patronatem pana Kaczyńskiego, prokurator, a nie lekarz prowadzi ciążę. Lekarz, który chce ratować życie kobiety, musi się zastanawiać, czy pan Ziobro nie wsadzi go do więzienia. Dlatego jutro o 15:30 będę wśród tych wszystkich, którzy wierzą w to, że będziemy mogli wyjść z tego mroku. Jeśli będzie was tam dużo, to istnieje nadzieja, że wyjdziemy w stronę światła” – zapowiedział Donald Tusk.

Trzeba przyznać, że udała nam się ta europejska chadecja. Pozostaje wierzyć, że Tusk i jego sekta spełnią swą obietnicę i rzeczywiście wyjdą ze strefy mroku podążając w stronę światła. Wszyscy na tym skorzystamy.

  

ren/PAP

Komentarze

lalunia2021.11.8 14:27
A taki durny antoni s. też nie wie, że aborcja jest legalna, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu) . - pomstuje - debilek.
lalunia2021.11.8 14:22
Pan Tusek nie wie, że aborcja jest legalna, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej (bez ograniczeń ze względu na wiek płodu) . Biedny pan Tusek - trzeba się chyba trochę douczyć, czy jak?
raz dwa trzy ***** peowske czerwone psy!!!.2021.11.5 21:34
.
Polska Racja Stanu2021.11.5 18:35
**Wstań Polsko z kolan! Polsko, wstań na Boga! Bo wiara i męstwo To jest Twoja droga. **Duma i honor Godność i sumienie To Twoja droga, Twoje ocalenie! **Czas stanąć w prawdzie! Niech prawda wyzwoli to, co tak nas dzisiaj drzazgą krzyża boli. **Pora na odwagę! i na hańbę tchórzy - ci co wiatr posiali, niech się boją burzy! **Popatrz, ile dziś-wokoło w kraju konfidentów. Dla zdrajców i wrogów Nie ma sentymentów! **Bo to gra śmiertelna o Twoje istnienie Polsko, wstań na Boga! i przerwij milczenie **Podnieś wreszcie głowę Dumnie i wysoko! Wiara oraz męstwo Dzisiaj nam opoką. **Tym, co Cię zdradzili i straszą ulicą, sznur i gałąź zgięta jutra szubienicą..!/ /blog/lwow47//
ala2021.11.5 17:48
strajk kobiet- organizacja szerząca nienawiść i nawołująca do mordowania nienarodzonych dzieci! Lempart-wulgarna, prymitywna i agresywna, Suchanow, Scheuring-Wielgus, Jachira czy Pichowicz dawno POwinny siedzieć! Najwyższy czas przestać udawać i zamiast używać eufemistycznego określenia "aborcja" nazywać morderstwo morderstwem. Lempart ponosi odpowiedzialność za wszelkie zniszczenia mienia.
Anonim2021.11.5 17:41
Apeluję do szkopki o imieniu lub psudo - merkel - wstętna babo z NRD zabierz tego swego kundla - tuska.
astm.2021.11.5 17:24
Śmierdzący szwab, zdrajca interesu POLSKI, oszust...Zamilcz gnido...
Nina2021.11.5 17:10
I D I O T A.
Donek - APAGE SATANAS! łac.idź precz, szatanie!2021.11.5 17:03
"Tusk - obok zdrajcy jest także symbolem Zła wcielonego. Gdzie się pojawi, tam wzywa do nienawiści, do wojny, do rozliczeń - a jego przyboczna banda rozciąga jego życzenia na piłowanie katolików, dorzynanie watah, a nawet zastrzelenie wroga Tuska i sprzedanie jego skóry Europie. Bo to co wygadują o Polsce wspólnicy Zła wcielonego - przekroczyło już wszelkie granice. To co wykrzykują na ulicach zaślepieni przez szatana - nie nadaje się do powtórzenia ! /M.PYTON/niepoprawni pl.
--------2021.11.5 16:36
"Tusk powinien kojarzyć się ze zdradą tak, jak Kwaśniewski z alkoholizmem, jak Wałęsa z donosicielstwem! Jesteśmy na dobrej drodze! Wytrwałości! /© Gawrion/
Teresa2021.11.5 16:09
Tusk=sekta tuskomatołów
....2021.11.5 15:47
nie dajmy się sprowokować V Kolumnie FOLKSDOJCZOM z PO KO !!!! POzamykać za działania przeciw Polsce na rzecz obcego państwa ( NIEMIEC ) !!! I ogolić na ŁYSO !!!!
Anonim2021.11.5 15:08
W Irlandii był podobny przypadek w 2012 roku. Po tym przypadku zmieniło się prawo aborcyjne tamże. Ale w Polsce dopóki rządzi ePISkopat - nic się nie zmieni. Co mogą wiedzieć starzy kawalerowie o życiu rodzinnym, problemach kobiety w zagrożonej ciąży? Nic - jedynie z opowiadań. Nie można porównywać upośledzenia zespołem Downa do upośledzeni bezmózgowia.
leszczyna2021.11.5 15:35
W Irlandii był podobny przypadek podobnie rozgrywany przez lewicę: okrzyknięto śmierć kobiety wskutek zakazu aborcji, a potem sąd orzekł, że winni byli lekarze i brak odpowiednich przepisów antyseptycznych i to na poziomie kraju. Nawet Gazeta Wyborcza o tym napisała, ale lewicowe media swoje, nawet sprawę Savity wyciągnięto przed referendum, bo jest medialnie nośna.
Teresa2021.11.5 16:11
Anonim to upośledzony troll
Anonim2021.11.5 15:06
Godek = Szatan
chyba Qurdej - Szatan2021.11.5 16:04
cip cip
Jur2021.11.5 14:59
Tusk na ten temat niech milczy, bo o sektach może mówić tylko Episkopat!!! Donald to świeży" katoliczek ", niedawno się ożenił, mając dorosłą córkę. Zwykły palant !!
To prawda2021.11.5 14:58
Kaja Płodek, Przemysław Czarnek - to fanatycy religijni. Myślą, że za to co robią wezmą ich z duszą i ciałem do nieba. Ale to szkodnicy.
Torchwood2021.11.5 14:53
Tusk ma rację. Godek i podobni jej fanatycy (takie, na przykład, Ordo Luris) to sekta, która narzuca swoje chore pomysły Polakom.
LekarzeZaszczuciPrzezSektęZabijająLudzi2021.11.5 14:41
Lekarze zaszczuci przez godkowskich kato-ekstremistów wolą założyć ręce i przeczekać w łazience, aż pacjentka w chorej ciąży umrze razem z płodem. Są zabójcami, bo nie udzielili pomocy służącej przeżyciu, mimo posiadanej wiedzy, uprawnień i obowiązku wynikającego z miejsca zarobkowania.
QWE2021.11.5 14:20
Ludzie dali sobie wmówić przez fundamentalistów religijnych, że zarodek jest ważniejszy od matki i zasługuje na większą niż ta matka ochronę. W tym konkretnym przypadku na ochronę - w świetle urojonych praw zdeformowanego płodu niezdolnego do życia - nie zasługiwała malutka córeczka tej kobiety, jej mąż, jej rodzina, ani na końcu ona sama. Chyba w tym wszystkim brak jest jakiejś równowagi, empatii, zwykłego poczucia rozsądku. Oczywiście takich podstaw nie należy oczekiwać od fundamentalistów religijnych, któremu zależy wyłącznie na potrzebie kontroli społeczeństwa.
taka uwaga2021.11.5 14:33
Kontroluja świat - ale globalisci -satanisci tacy jak ty - z Gatesem , Zuckerbergiem, Klausem-Schwabem.Merkel, Rutte, Draghi, von der Leyen etc. - ciekawe dlaczego jej maż Haiko von der Leyen został DYREKTOREM wielkiej firmy farmaceutycznej zajmującej sie terapia genowa zaraz po Daszakowo - Gatesowej Pandemii ???
katolik2021.11.5 14:51
dokładnie
Albert2021.11.5 14:56
Bo prawactwo jest nieudolne, niewykształcone i żyjące w świecie urojeń. Jak myślisz, dlaczego światem rządzi lewactwo? Bo wy nie umiecie się nawet odlać bez pozwolenia proboszcza.
QWE2021.11.5 15:06
Wstydź się. Oszczędź swoich. Pani Ursula to wszak katoliczka z ośmiorgiem dzieci. Prawdopodobnie grupą jej wsparcia są jakieś katolickie sekty dla wysoko funkcjonujących katolików.
Wicio nie Powiem nigdy2021.11.5 13:25
że cały ocieka Posoką za żółwiki z Władimirem
Jurek2021.11.5 13:24
Takie urojenia tego cymbała to schizofrenia paranoidalna
fdf2021.11.5 13:20
Niechybnie idą czasy pogonienia sekty katolickiej. Jak w średniowieczu opętaniec religijny ma się za narzędzie boga tu na ziemi.
antoni.s2021.11.5 13:18
Tak, trzeba nazywać rzecz po imieniu, pseudo naukowy, inkwizycyjny, kajo godkowy bełkot zabił kobietę, gdyby to dotyczyło mojej rodziny, nie darował bym.
Albert2021.11.5 13:17
Tę Godkową to powinien zgwałcić jakiś Murzyn tak, żeby zaszła. Ciekawe, co wtedy by zrobiła.
leszczyna2021.11.5 15:38
W Szwajcarii za taki wpis dostałbyś 3 lata więzienia.
Albert2021.11.5 16:27
Naprawdę? Masz jakąś podstawę prawną do swojego stwierdzenia, czy tak po prostu pleciesz jak zwykle bez sensu i w oderwaniu od rzeczywistości?
leszczyna2021.11.6 9:58
W Szwajcarii było referendum, po którym wprowadzono karę 3 lat więzienia za "mowę nienawiści" w odniesieniu do lgbt, dołączając ją do już objętych tą ustawą kategorii. Np. za wzywanie/szydzenie/nakłanianie do gwałtu na lesbijkach, że powinno się je gwałcić. Ty wyrażasz przekonania, że kobietę o nazwisku "Godkowa" powinien zgwałcić "Murzyn" ze skutkiem ciążowym, więc łamiesz RODO, pochwalasz publicznie przemoc seksualną, używasz odrzucanego przez lewicą wyrazu "Murzyn" i motywujesz to ciekawością ("Ciekawe, co by wtedy zrobiła"). Niezłe dossier. Poza tym używasz notorycznie wyrażenia "katościerwa", a za tę mowę twojej nienawiści do katolików Ziobro jakoś Cię do paki nie wsadził. W Szwajcarii byś siedział. No ale wg Ciebie katolicy to nietolerancyjna ciemnota, a Ty się mienisz oazą wolności, mądrości i tolerancji między ciemnymi katolikami. Wstyd, co najmniej.
Albert2021.11.7 11:44
Mówisz, że stwierdzenie faktu to mowa nienawiści? Nie bądź śmieszna z tymi swoimi urojeniami. Przeczytaj też najpierw brzemienie tej szwajcarskiej ustawy, a potem się wypowiadaj. I tak, katolicy to nietolerancyjna ciemnota, czego jesteś doskonałym przykładem. Tak na marginesie - nigdy nie twierdziłem, że jestem tolerancyjny. Nie jestem.
Albert2021.11.7 11:45
Może najpierw poznaj treść tej szwajcarskiej ustawy, a potem się wypowiadaj. Inaczej udowadniasz na swoim własnym przykładzie, że katolicy to faktycznie ciemnota. Tak na marginesie - nigdy nie twierdziłem, że jestem tolerancyjny. Nie toleruję religijnego śmiecia pod żadną postacią.
treskę ma2021.11.5 13:15
czy FotoSzop
Prawda w oczy kole?2021.11.5 13:11
Tusk tej kobiety nie zabił - to wy macie jej krew na rękach! Wy wszyscy!
raz dwa trzy ***** peowskie zdradzieckie psy!!!2021.11.5 13:11
.
Srul2021.11.5 13:11
Dopóki dziecko żyło, nie było zagrożenia życia kobiety, więc aborcja wiązałaby się z odpowiedzialnością karną dla lekarza. Po śmierci dziecka z kolei było już za późno i doszło do zakażenia. Prościej już się tego nie da wytłumaczyć, w myśl obecnie obowiązującego prawa, każda decyzja byłaby zła. Właśnie do tego doprowadzili religijni fanatycy z Kają Godek na czele.
Albert2021.11.5 13:15
Żaden z katośmieci tego nie zrozumie, bo oni inie są zdolni do samodzielnego myślenia. Niepotrzebnie się starasz. Oczywiście, że ta "ustawa" to zwykłe ͏s͏k͏u͏r͏w͏y͏s͏yń͏s͏t͏w͏o, ale o tym wiedzą tylko normalni ludzie, a takich wśród katościerwa nie znajdziesz.
taka uwaga2021.11.5 14:28
jesteście bardzo 'kulturalni i 'normalni' - z tymi smieciami, ścierwami - kto was tego nauczyl - satanisci w Halloween czy Tusk i Lempart???
Albert2021.11.5 14:55
Nazywam rzeczy po imieniu bez ͏p͏i͏e͏r͏d͏o͏l͏e͏n͏i͏a się w jakąś poprawność. Coś ci się nie podoba katoćwoku?
leszczyna2021.11.6 10:08
Co Ty powiesz, @Srulu? Nie wiesz, co chyba wszyscy wiedzą, że zakażenie spowodowało pęknięcie owodni, a problem dotyczy tego, jak dalej należało postępować? Na biologii wagarowałeś?
wolę Jachira2021.11.5 13:10
niż tę zestarzałą, zużytą szwabską rzopę
stara teściowa2021.11.5 13:09
strasznie się zesmrodził POzmarszczka
katolik2021.11.5 13:07
Błąd lekarza nie ma nic wspólnego z ustawą !!!
QWE2021.11.5 14:23
Krwi tej kobiety ze swoich rąk nie zmyjesz, ani cierpienia rodziny, w tym malutkiej córeczki tej kobiety. I nie zwalaj na lekarzy, choć z twojego katolickiego punktu widzenia tak jest najprościej
katolik2021.11.5 14:38
nie wiem, czy wiesz, ale piszesz przeciwstawne nielogiczne 2 posty ten i z 14.20, takie z rozentuzjazmowanej publicznosci, sam nie wiesz o co ci chodzi, uderzasz na oślep jak SSPIS PO PSL SLD, aby uderzać. Twoje postawienie sprawy w tych postach nie ma podstaw ,, prawnych,, ani ,,medycznych,, i się nie obroni.
leszczyna2021.11.6 10:04
Stosujesz zasadę odpowiedzialności zbiorowej, odpowiedzialności rozszerzonej czy odpowiedzialności zastępczej? Gdy jakiś nasz rodak zabija kogoś za granicą, to wg Ciebie trzeba winić za to wszystkich Polaków, Ciebie też?