12.08.20, 11:33fot. yt/ministerstwo zdrowia/dawno temu w tv

Tylko u nas! Szumowski jak Kaszpirowski? Dr. Mariusz Błochowiak: Druga fala koronawirusa to fikcja

Mariusz Paszko, portal Fronda.pl: Czy uważa Pan, o czym coraz częściej się słyszy nawet w prorządowych i prawicowych mediach, że pandemia koronawirusa to lobbing firm farmaceutycznych albo nagonka medialna? Czy też rzeczywiście mamy do czynienia z pandemią?

Dr Mariusz Błochowiak, autor wstępu do książki „Fałszywa pandemia” i jej opracowania: Po pierwsze trzeba zdefiniować to, co nazywamy pandemią czy epidemią. Kluczowe w rozumieniu całego zjawiska jest to, że ta definicja uległa zmianie. To wyszło na jaw podczas komisji śledczej, której przewodniczył doktor Wolfgang Wodarg z Niemiec. Był on lekarzem i politykiem. Obecnie jest na emeryturze. Wówczas wyszło na jaw, że WHO zmieniło definicję pandemii. Wcześniej wiązała się ona z dużą ilością zgonów i ciężkich zachorowań, a później zmieniono to na rozprzestrzeniające się zakażenia czy też po prostu rozprzestrzeniającego się wirusa. Należy zauważyć, że z tym mamy do czynienia co sezon.

Komisja śledcza, o której mowa, była powołana po aferze ze świńską grypą. Wtedy WHO ogłosiła epidemię szóstego stopnia, natomiast później okazało się, że to była, jak stwierdził dr Wodarg, jedna z najłagodniejszych fal grypy w historii. Tak więc nie było zupełnie zagrożenia. Ustalenia komisji śledczej były takie, jak mówi Wodarg, że niezliczona ilość profesorów była skorumpowana, reprezentowali sprzeczne interesy i zmienili definicję pandemii. Później z kolei wyszło na jaw, że część rządów, część państw podpisała tajne porozumienia z firmami farmaceutycznymi. Chodziło w nich o to, że jeśli WHO ogłosi pandemię szóstego stopnia, to wtedy te państwa, które podpisały porozumienia będą zobowiązane do zakupu m. in. szczepionek. I tak też się stało. Część państw kupiła te szczepionki. Polska wtedy na szczęście nie kupiła, ale takie państwa jak, na przykład, Niemcy dokonały zakupu. Profesor Sucharit Bhakdi z Niemiec podkreśla, że duża ilość tych szczepionek poszła po prostu na śmietnik. Utylizacja ich natomiast kosztowała ćwierć miliarda euro… Moim zdaniem mamy w przypadku fałszywej epidemii koronawirusa powtórkę z rozrywki, tylko, że na dużo większą skalę.

A jakby Pan skomentował zerwanie stosunków dyplomatycznych między USA a Chinami i wystąpienie USA z WHO?

Nie chcę wchodzić w kwestie polityczne, bo zajmuję się tą sprawą głównie od strony naukowej. WHO jest instytucją, która jest częściowo finansowana przez prywatne podmioty i w tym jest problem. Żeby się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja obecnie w związku z koronawirusem, trzeba by znowu powołać komisję śledczą i to zbadać. Z naukowego punktu widzenia śmiertelność koronawirusa jest na poziomie grypy sezonowej. Te wirusy mutują, co jest zupełnie naturalne. Grypy w różnych sezonach mogą być cięższe lub lżejsze. Jeden wirus grypy może być bardziej śmiertelny niż inny. Z badań wynika, że śmiertelność koronawirusa jest na poziomie grypy sezonowej, ale wcale nie tej najgorszej.

Co Pan sądzi na temat współdziałania alergii z tym wirusem?

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Niektórzy podnoszą, że są problemy z oddychaniem, jakieś powikłania, nazwijmy to ogólnie. Ja pytam, i co z tego, że są powikłania? Przy grypie też są powikłania, cała lista powikłań. Więc trzeba tutaj zważyć i porównać to do czegoś, żeby wiedzieć, czy mamy tutaj do czynienia z czymś wyjątkowym. Chcę zwrócić uwagę na to, żeby zawsze porównywać tego wirusa, te objawy, które powodują powikłania, do czegoś innego, czyli np. do wirusa grypy. Jeśli wyciągniemy te powikłania z kontekstu, to możemy się później przerazić, że naukowcy mówią, że koronawirus powoduje takie lub inne problemy. Tak, powoduje i nie musimy temu zaprzeczać, ale, żeby stwierdzić, czy te powikłania są czymś nadzwyczajnym trzeba mieć właściwy punk odniesienia.

A co Pan sądzi na temat publikowania materiałów ala naukowych albo braku odpowiedniej ilości badań niezbędnych dla zbadania stanu faktycznego? Czy to jest epidemia czy też nie, na ile jest to groźne?

Badania są, tylko po prostu w Polsce nie ma debaty merytorycznej na ten temat. To są publikacje po angielsku i trzeba je przeczytać i zrozumieć i eksperci polscy musieliby także chcieć je przedstawić opinii publicznej, a to się nie dzieje. Ponadto Ministerstwo Zdrowia nie pozwala lekarzom wypowiadać się na ten temat.

Dlaczego tak się dzieje Pana zdaniem?

Moim zdaniem dlatego, że Ministerstwo Zdrowia chciałoby mieć tylko jedną narrację, tzn., że tylko to, co oni mówią jest słuszne, a wszyscy inni nie mają prawa zabierać głosu, bo Ministerstwo Zdrowia wie najlepiej. Wtedy też łatwiej manipulować ludźmi i wymusić na nich np. szczepienia.

Były premier pan Leszek Miller powiedział prześmiewczo adresując swoją wypowiedź do polskiego rządu, że im więcej będzie robił testów, tym większy będzie wskaźnik zakażeń dobowych. Należy więc według niego zmniejszyć ilość wykonywanych testów i wtedy spadnie też ilość zakażeń. Co Pan sądzi na ten temat?

No oczywiście, że tak. To jest jedna wielka manipulacja z tymi testami. Jeśli robi się więcej testów to będzie więcej zakażeń. Druga manipulacja polega na tym, że utożsamia się zakażanie z zachorowaniem. To, że jest się zakażonym nie oznacza, że jest się chorym. Można być zakażonym i nie mieć żadnych objawów, wtedy człowiek nie jest absolutnie chorym, a tym bardziej potrzebującym łóżka w szpitalu. Jeśli w populacji jest duża liczba osób zakażonych i będzie się robić jeszcze więcej testów, to znajdziemy jeszcze więcej osób zakażonych. To nie jest informacja, to jest manipulacja. Dlatego tak naprawdę powinna być zbadana reprezentatywna próbka społeczeństwa, ile osób jest w społeczeństwie zakażonych i po jakimś czasie takie badanie powinno zostać powtórzone, żeby zobaczyć jak to się rozwija. Jeśli robimy np. 100 testów i znajdziemy 20 osób zakażonych, to jest to 20 %. A jeśli zrobimy 10 000 testów i znajdziemy 1000 osób zakażonych, to ktoś powie, że mamy aż 1000 osób zakażonych, ale na 10 000 to jest 10%, czyli mniej niż w poprzednim przypadku. To jest istota tej manipulacji. Poza tym i przede wszystkim testy nie są wiarygodne, bo nie są zwalidowane, czyli naukowo sprawdzone, co tak naprawdę wykrywają. Manipulacja goni manipulację.

Jaka jest Pana opinia na temat wprowadzonych w Polsce restrykcji oraz zapowiedzi kolejnych?

Uważam, że nie powinno być żadnych obostrzeń, skoro badania naukowe dowiodły, że śmiertelność koronawirusa jest na poziomie grypy i to wcale nie tej najgorszej. W 2018 r. mieliśmy do czynienia z cięższą odmianą grypy o większej śmiertelności niż obecny koronawirus i nie było żadnych obostrzeń. Dlaczego mielibyśmy je wprowadzać teraz, skoro śmiertelność jest dużo mniejsza niż wówczas? Nie ma to najmniejszego sensu, żeby wprowadzać jakiekolwiek obostrzenia.

A jak by się Pan odniósł do takiego stwierdzenia, że we Włoszech lekarze często kwalifikowali jakieś schorzenia pod koronawirusa, bo otrzymywali większy zwrot kosztów, większe dotacje?

Też o tym słyszałem, ale nie badałem tego, dlatego nie chcę się wypowiadać na temat kwestii finansowej. W każdym razie jest wiadome, że statystyki były fałszowane w tym sensie, że przypisywano i przypisuje się zgony z powodu koronawirusa, gdzie nie powinno tak być, bo przyczyna zgonu była inna. Żeby określić przyczynę zgonu jako koronawirusa, ten wirus musi mieć duży udział w przyczynie zgonu. I tak na przykład w ministerstwie zdrowia we Włoszech, po tym, jak ponownie przejrzano karty zgonów, okazało się, że przypisać śmierć z powodu koronawirusem można jedynie 12% zgonów z tych, które wcześniej zaklasyfikowano jako zgony z powodu koronawirusa. To świadczy wyraźnie o tym, jak bardzo statystyki są fałszowane.

Skąd w takim razie tak duża śmiertelność we Włoszech i Hiszpanii, czy USA?

A skąd Pan wie, że duża śmiertelność? Jeśli statystyki są fałszowane, a dane są niewiarygodne to nie można orzec, czy jest duża śmiertelność. To, co media przekazują to jest jedno, a rzeczywistość naukowa to drugie. Oczywiście nie wykluczam, że w niektórych rejonach śmiertelność była większa niż w innych, ale to trzeba rzetelnie zbadać. Może to wynikać np. ze struktury wiekowej i zdrowotnej populacji, ale i wielu innych czynników.

Były miasta we Włoszech, gdzie brakowało trumien i popularne było nagranie wojskowego konwoju, który pomagał wywozić zmarłych.

Nie wiem, czy trumien brakowało. To też jest oczywiście do zbadania. W tej kwestii nie wierzę mediom. Wolę poczekać na opinie rzetelnych naukowców czy dziennikarzy śledczych.

Jakie będą Pana zdaniem dalsze losy pandemii koronawirusa? Jak zachowa się polski rząd oraz inne rządy i organizacje?

Nie wiem, nie jestem jasnowidzem. Jeśli chodzi o tę drugą falę, o której się dzisiaj mówi, to jest jakaś fikcja, wymyślona rzecz, nie ma czegoś takiego. Jest kolejny sezon, kolejny wirus, mutacja wirusa, nie ma w tym nic dziwnego. To nie jest druga fala, tylko mamy kolejny sezon. Zasada jest taka, że rząd uspokaja obywateli. Teraz straszy.

Na początku epidemii w Polsce było uspokajane, teraz jest nieco gorzej.

No właśnie. Moim zdaniem, chociaż nie mam na to dowodów, wynika to z tego, że podtrzymywanie strachu sprzyja zakupowi szczepionek na masową skalę. Być może będą one obowiązkowe. To są po prostu olbrzymie pieniądze dla firm farmaceutycznych. Skoro to się wydarzyło dekadę temu podczas świńskiej grypy, to dlaczego nie zrobić tego teraz, na większą skalę i mieć z tego większe pieniądze?

Są też opinie, że na tego koronawirusa lepsze od szczepionki byłoby po prostu leczenie.

Nie chcę wchodzić w szczegóły medyczne, bo nie jestem kompetentny w tej dziedzinie. Dotychczas szczepionki na koronawirusa tj. na innego koronawirusa, nie wynaleziono. Ponadto, żeby szczepionka była bezpieczna, dobrze przygotowana, to badania i testy trwają zazwyczaj latami. Jak może być bezpieczna szczepionka, która jest zrobiona na szybcika? Poza tym większość ludzi nie potrzebuje tej szczepionki, bo nabyła lub nabędzie odporności w sposób naturalny. Jak mówią naukowcy, do szczepionek trzeba podchodzić indywidualnie w zależności od konkretnej osoby i zobaczyć, czy ewentualne korzyści z przyjęcia szczepionki znacznie przeważają nad potencjalnymi skutkami ubocznymi. Ale nie chce wchodzić w szczegóły, bo nie jestem w tej dziedzinie kompetentny.

Jak by się Pan odniósł do teorii, może nieco spiskowych, że koronawirus występuje w połączeniu z 5G albo że do szczepionek będą wprowadzane czipy, które są w stanie sprawdzać nam tętno, stan zdrowia itd?

Co do 5G, to nie badałem tego tematu, więc nie chce się na ten temat wypowiadać. W każdym razie do szczepionek mogą być dodawane różne rzeczy potajemnie. Mówi o tym, na przykład, niemiecki lekarz dr Heiko Schöning, że w latach 2013-2014 w Kenii ponad milion dziewcząt i kobiet w wieku rozrodczym zostało zaszczepionych rzekomo przeciwko tężcowi. Okazało się jednak, że w ampułkach po szczepionce był obecny także potajemnie wprowadzony hormon ciążowy. Zaszczepione kobiety nie mogły mieć dzieci i nie wiedziały dlaczego. Wszystko to zostało opisane, także w naukowych artykułach, jak twierdzi Schöning. Zatem wszystko jest możliwe.

Dziękuję za rozmowę

Komentarze

JOB2020.08.15 10:00
Niby nic się nie sprzedaje , ale pod pretekstem konsolidacji Orlenu i Lotosu rząd odsprzedaje 39% wartości nowo powstałej korporacji podmiotom obcym. Pytam się CO TO JEST? To ma być repolonizacja w Waszym wydaniu? Jakim prawem to robicie , komu służycie i kim jesteście . Zapamiętajcie, za zło wyrządzone RP , przyjdzie Czas zaplaty.
bismarc2020.08.15 9:53
Za doprowadzenie chaosu w kraju w związku z mniemana pandemią ponosi odpowiedzialność wyłącznie p. Morawiecki razem z p, Szumowskim i jego otoczeniem. Gdy zachorujesz na groźna chorobę to lekarze Ci nie pomogą, oni zabarykadowali się za namowa Ministra niby zdrowia ale raczej Śmierci. Niektórym lekarzom nic nierobienie ''pasi'' ale społeczeństwu -NIE. Rządzący albo inaczej wypełniający wolę korporacji, lobbystów i ''City of London" brną dalej w ślepy zaułek ale MY WAS powstrzymamy naszą wiarą, mądrością lub siłą
Polak2020.08.15 9:36
Morawiecki ogłosił wprowadzanie " nowego ładu" , pod pretekstem tzw.pandemii zniewolą Naród.Już rząd spowodował -8 % PKB. Zapomnieli o repolonizacji o milionie polskich elektryków....czas na likwidację PGNiG e,Lotosu
Anonim2020.08.15 7:23
KONFERENCJA PRASOWA AMERYKAŃSKICH LEKARZY W WASZYNGTONIE | POLSKI LEKTOR. ....... https://www.bitchute.com/video/mDYg1Al630Ur/
Anonim2020.08.15 7:04
PEŁNY WYWIAD DEL BIGTREE Z ALEXEM JONESEM | SZCZEPIONKI | BILL GATES ........... https://www.bitchute.com/video/Y9OW8amfoSXp/
Anonim2020.08.15 7:03
Pełny wywiad Del_Bigtree z Alexem_Jonesem | Szczepionki | Bill_Gates .... https://www.youtube.com/watch?v=29Fu4WbCX7o
arbait2020.08.15 4:35
Szumowski ogłasza świrusa, a Morawiecki zamyka kopalnie na śląsku. Po to jest potrzebna ta epidemia , zamknąć kopalnie bo obiecano to Niemcom.
STANISLAW2020.08.15 5:44
Widzę, że cierpisz na jakiegoś świra politycznego. Ale nie tykaj nim tych, którzy wczoraj otrzymali wiadomość, że są nosicielami koronowirusa, to np. 50 tysiący Brazylijczyków, 60 tysięcy Amerykanów i 65 tysięcy Hindusów (i 832 Polaków). Płacz z nimi, bo żyją w lęku i módl się! Módl sie także za te 6 tysięcy, którzy wczoraj w koronowirusie odeszlki ze świata i za ich rodziny! Bądź człowiekiem człowieczym!
zaza2020.08.15 0:45
jutro marsz do kościółka bo Covida na usta rozdają...
Anonim2020.08.14 22:13
Pilne przesłanie Dr. Carrie Madej w sprawie szczepionek CV_19 ..... https://www.youtube.com/watch?v=A4qHO19YphM&feature=youtu.be&t=440
STANISLAW2020.08.14 20:49
Aktualna tabela śmiertelności rocznej w świecie, na kontynentach i poszczególnych krajach (zobacz w kolumnie 2). Tu w przeliczeniu na 1000 mieszkanców. https://www.un.org/en/development/desa/population/publications/pdf/mortality/WMR2019/WorldMortality2019DataBooklet.pdf Ponieważ w „starej Europie” według aktualnej tabeli roczna śmiertelność wynosi 11,1 na tysiąc mieszkanców (w Ameryce Północnej 9,7 na tysiąc mieszkanców), to łatwo porównamy śmiertelność w covid-19 na podstawie tej tabeli (aktualnej!): https://en.wikipedia.org/wiki/COVID-19_pandemic_death_rates_by_country Trzeba tylko przesunąc przecienek w lewo o dwie liczby, by było na tysiąc a nie na 100 tysięcy. Szanujmy pamięć ludzi zmarłych w pandemii!
Czesław2020.08.15 0:07
Stanisław – aj, dziwne, że jakoś w siedzibie żadnej partii politycznej nie wykryto virusa? A to tacy aktywni ludzie są, wszędzie jeżdżą, a się nie zarażają. Wolą zapłacić takim Stanisławom, żeby ci już gojom wszystko wyłożyli.
Marco Breslaviano2020.08.14 17:22
Już jutro wizyta Mike'a Pompeo w Polsce, która kończy jego środkowo-europejskie tournée (Czechy, Słowenia, Austria Polska). Wizyta będzie dotyczyła złowrogiego koronawirusa między innymi. Jut teraz każdy może przeczytać na stronach Departamentu Stanu USA zapisy oficjalnych przemówień gospodarzy i samego Pompeo. W każdym z nich pojawia się temat szczepionek i walki z rzekomą pandemią. Oto przykład: Andrej Babis, premier Czech: "We can cooperate in science and development. We have great scientists that are also active in the United States. We have Martin Tolar, for example, who is one of the leaders when it comes to searching for drugs for Alzheimer’s. We have Gilead in California. We have Professor Holy who started a whole area of research. So we have excellent scientists and I see a great potential. We talked about possible cooperation when it comes to coronavirus. WE HAVE NOVAVAX COMPANY THAT BOUGHT A COMPANY CLOSE TO PRAGUE AND THEY WANT TO PRODUCE VACCINES".
Yo... "Marco"2020.08.14 17:54
Do you speak English? Just a simple question.
STANISLAW2020.08.14 19:33
Do jasnej ...lery! Bluźniercy typu Błochowskiego! Dostępne są statystyki: w samej Belgii na tysiąc mieszkanców w 3-4 miesięcznej epidemii Kowid-19 zmarło 0,86. Równa się to całorocznej śmiertelności w tym kraju. Oznacza to u nic h wzrost rocznej śmiertelności w tym roku o 100%. I co Wy na to, bluźniercy? Przecież bluźnicie cierpiącym i zmarłym!
STANISLAW2020.08.14 19:56
Przepraszam, w pierwszym i druim poscie żle wpisałem procenty (ma być 10 razy mniej!)g
STANISLAW2020.08.14 19:43
Oto kolejny kwiatek. Średnia europejska śmiertelności w roku 2019 wynosiła: 10,3/1000 A w San Marino w samej pandemii wynosi już 1,2/1000. Więc już o blisko 120% będzie tam przekroczona roczna śmiertelność. I nad tymi zmarłymi urządzacie sobie chichoty%^ Łajdactwo!
STANISLAW2020.08.14 19:54
W Anglii roczna śmiertelniość w 2019 wyniosła 9,4 na tysiąc miejszkanców. A w tym roku w od samego koronoiwirusa zmarło już 0,7 na tysiąc.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.14 13:02
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 !!!!
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.14 13:01
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 !!!
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.14 13:00
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 !!!!
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.14 13:00
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: - - - 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 !!!!
Polak2020.08.14 9:57
Kolportować ten artykuł szeroko jak się da. To Polska racja stanu . Zakutym łbom dziękujemy . Onucom ruskim też ,
katolik2020.08.14 10:06
Polska uzgadnia zakup szczepionki,masoni europejscy i amerykanscy, czyli masoni światowi, soros , gates, których macki są w Polsce chcą Polakom podawać szczepionkę ! Prawem obywatela jest, że o szczepionce na koronawirusa, która jest eksperymentem medycznym, czyli dla ludzi jako królikow doświadczalnych-kazdy musi zdecydowac sam, bez przymusu, bez szantażu. Nikogo, tzn obywatela nie mozna zmusić do zaprogramowanej śmierci, do ludobójstwa przez masonow!
dokładnie2020.08.14 8:47
Dokładnie epidemię powinno się liczyć po ilości zgonów a nie po ilości zarażonych co zresztą stwierdzono wątpliwymi testami. Zgonów było minimalnie a ponadto większość w związku z tak zwanymi chorobami towarzyszącymi gdzie do końca nie wiadomo na co pacjent zmarł. Tu żeby nie było nie zaprzeczam istnieniu koronawirusa.
Marco Breslaviano2020.08.14 8:23
22 chórzystów zespołu "Mazowsze" zakażonych koronawirusem: "W rozmowie z PAP Pasieczna podała, że cały chór przebywa na kwarantannie, a chorzy są objęci przez sanepid izolacją. Powiedziała, że zarażeni NIE MAJĄ OBJAWÓW i CZUJĄ SIĘ DOBRZE". Straszliwy koronawirus kontratakuje. I w związku z tym, że mają coś, co nie przyjmuje żadnej konkretnej postaci będą zamknięci przez dwa tygodnie. No tak, ale gdyby nie byli, mogliby zarazić innych i ci inni by umarli!! No tak, ale nikt nikogo nie zamyka z tego powodu, że ma grypę, na którą co roku umierają 2 mln ludzi (za Wikipedią): "Większość pacjentów, którzy zapadają na grypę, wraca do zdrowia w czasie jednego do dwóch tygodni. Każdego roku kilkadziesiąt milionów Amerykanów (od 10% do 20% populacji) zostaje zarażonych grypą. Średnio każdego roku w USA konieczna jest hospitalizacja 114 tys. chorych na grypę, a u 36 tys. kończy się ona zgonem. Główną przyczyną śmierci nie jest sama grypa, ale występujące po niej powikłania. Każdego roku na całym świecie na ich skutek życie traci 2 mln ludzi. Większość zgonów dotyczy pacjentów w wieku powyżej 65 lat lub młodszych, ale osłabionych przez inne choroby niż grypa. Grypa może być też niebezpieczna dla niemowląt oraz małych dzieci. W przypadku niewłaściwego leczenia albo jego braku nawet pacjenci w sile wieku mogą doznać poważnych powikłań".
Józia2020.08.13 19:34
Pan minister od wyszczepień i jego wice są po prostu "bestiami" w ludzkiej skórze wobec polskiego Narodu! HAŃBA! A Pan Kaczyński na to pozwala. Czy Pan jest po stronie Polski i Narodu Polskiego czy nie?! Niech Pan wreszcie wkroczy do akcji i zrobi porządek z tymi samozwańczymi DYKTATORAMI!!! Wystarczy już tego bagna.
STANISLAW2020.08.13 21:55
Uważaj, bo w pierwszej kolejności to z takimi świrami, jak obroncy koronawirusa, musieliby zrobić porządek. Tylko przedłużacie pandemię i kwarantannę, łobuzy!
katolik2020.08.14 9:35
ty mason, nie baw się i nie waż się straszyć obywateli polskich!!!!
Sex Kamerki2020.08.13 17:58
Ja, "Lesiu" Keller-Krawczyk mam lepszą oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Szybka Randka2020.08.13 17:43
Szukam miłego i kulturalnego faceta na spotkania Mam na imię Monia 24 wiosny.... wiecej moich fotek i kontakt do mnie tu- www.lexlale.com.pl Znajdź mnie- Monikj- napisz do mnie i spotkajmy sie!
Contral2020.08.13 16:37
Mariusz Błochowiak nie jest jedynym, który plecie bzdury. Chyba zapomniał co się działo we Włoszech czy Hiszpanii. Ale to jego problem. Jak kiedyś sam zachoruje to się przekona czy to była grypka czy coś poważniejszego.
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.13 15:25
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐈𝐍𝐅𝐎𝐑𝐌𝐔𝐉𝐄: - - - 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀 𝐙 𝐊𝐑𝐀𝐉𝐔 𝐑𝐀𝐃 "𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍𝐒𝐇𝐈𝐓𝟐𝟎" 𝐍𝐀𝐉𝐋𝐄𝐏𝐒𝐙𝐀 𝐍𝐀 𝐄𝐔𝐓𝐀𝐍𝐀𝐙𝐉𝐄 !!!!
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.13 15:21
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐌𝐀𝐒𝐙 𝐖 𝐃𝐎𝐌𝐔 𝟓𝐆 𝐈 𝐂𝐇*𝐉 𝐂𝐈 𝐍𝐀 𝐂𝐙𝐎𝐋𝐄 𝐖𝐘𝐑𝐎𝐒𝐍𝐈𝐄 !!!!
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.13 15:20
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝟓𝐆 - 𝐂𝐎𝟐 - 𝐂𝐇𝐄𝐌𝐓𝐑𝐀𝐈𝐋𝐒 𝐰 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 !!!!
𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀 !!!2020.08.13 15:19
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐁𝐈𝐋𝐋 𝐆𝐀𝐓𝐄𝐒 𝐌𝐎𝐑𝐃𝐔𝐉𝐄 𝐋𝐔𝐃𝐙𝐈 𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐎𝐍𝐊𝐀𝐌𝐈 !!!!
LL2020.08.13 14:15
Dwóch rudych bandytów rządowych robi z ludzi dennych idiotów,a ci wystraszeni że zapominają jak się nazywają i zakładają szmaty na ryjce ,przyłbice,rękawice i wyglądają jak małpy w zoo. ludzie opamiętajcie się! jesteście bezmyślnymi i pozbawionymi wolności stworzeniami ,wystarczy tylko śledzić wydarzenia kolejno po sobie następujące żeby wiedzieć że ta niby pandemia to ściema jakiej jeszcze w dziejach nie było. W życiu się nie poddam głupocie ,a dlaczego ?..... bo myślę
STANISLAW2020.08.13 15:01
Ty LL, naprawdę nie boisz się, że tak pisząc o strojach medycznych pracowników, gdybyś uległ jakiemuś wypadkowi i zmnalazł się na stole operacyjnym, to będą Cie operować lekarze wyglądający jak "małpy w zoo" i w takich "szmatach"? Jak wtedy wytrzymasz?
LL2020.08.13 16:22
Do Stanisław-obecnie jakbyś uległ wypadkowi to najpierw by cię badali od zakażenia covid potem przewozili od szpitala do szpitala i każdy by odmawiał twojego przyjęcia i skończyło by się "witaj Królowo",a napisali by w akcie zgonu żeś umarł na covid. Vide-28 letnia kobieta ciężarna to ostatnia tragedia podana do wiadomości publicznej,a takich przypadków jest multum
katolik2020.08.13 17:05
dokładnie, sami stworzyli taki system postepowania, tzn zalatwiania sprawy
Anonim2020.08.13 17:40
Właśnie tak jest LL ,słyszałem też o tej cieżarnej kobiecie wcześniej 17 letni Bartek i wielu innych ,to dopiero wyjdzie ilu ludzi zmarło i jeszcze umrze ,bo nie udzielono mu pomocy medycznej ,to jest prawdziwy dramat .
Urszula2020.08.13 20:18
Wszystko zależy od ludzi. Pod koniec czerwca trafiłam do szpitala. Podczas przyjęcia zmierzono mi temperaturę, musiałam wypełnić druk o kontaktach z zakażonymi, wykonano mi podstawowe badania i skierowano na oddział. Nikt mi niczego nie utrudniał, nie czekałam w kolejce na przyjęcie i nie odesłano mnie do innej placówki. Dodam tylko, że w całym powiecie gdzie jest ten szpital jest 20 zakażonych, z tego większość już wyzdrowiała. Jest to najmniej zainfekowany powiat w województwie. Nie jest tak źle z tymi szpitalami, ale to zależy od ludzi, od personelu. Jak ktoś chce utrudnić życie choremu to będzie utrudniał i nic na to nie poradzisz.
Polak2020.08.13 15:42
LL- brawo ,brawo ,brawo -mądrość w narodzie nie upadła !!!
Clint2020.08.14 0:12
Brawo
katolik2020.08.13 13:38
Do Darek- nikt nie kwestionuje starań rządu, aby zaraza przeszla jak najmniej uciążliwie, ALE pamiętaj nikt nie będzie zmuszał Polaków, aby sie obowiązkowo szczepili, bo tak chca masoni. Szczepionka bedzie eksperymentem medycznym, który postanowili zrobić soros i gates, dwie cmentarne hieny, Więc te dwie szmaty, finansujace kliniki aborcyjne nie będa manipulowac Polakami!!!
katolik2020.08.13 13:40
jak ty i pseudo stachu i ktoś tam ma macki z rzadu, to przyjmij to do wiadomości!
Przeciw kretynom2020.08.13 12:49
Pojawił się na forum kolejny kretyn, STANISLAW! Jest tak głupi, że nie docierają do niego żadne argumenty! Opinie naukowców i lekarzy o ściemie covida zbywa tekścikami w stylu ZNACHORZY. Skoro jedni lekarze mówią o ściemie a inni nie to ciekawe na jakiej podstawie burak STANISŁAW wierzy tym drugim. Bo tak i koniec? Jak chcesz być obiektywny to przynajmniej zakładaj że obie strony mogą mieć racje.
katolik2020.08.13 13:30
bo ten burak stasiu jest samym głownym agentem szczepionkowcow na koronawirusa
Polak2020.08.13 13:49
Masz rację , ale my róbmy swoje -przekazujmy ten artykuł szeroko jak się da . A Stanisław to zakuty łeb , albo onuca ruska
katolik2020.08.13 14:12
dokładnie
STANISLAW2020.08.13 18:25
Ty nie jesteś "przeciw kretynom". Swiry są tylko preciw faktom i zdrowemu, naukowemu myśleniu. A w temacie koronowirusa macie oczy zamydlone "byle-jaką-grypą"
katolicka deratyzacja Polski2020.08.13 12:42
blochowiak to agent niemiecki.
katolicka deratyzacja Polski2020.08.13 12:28
Konfederacja Rosyjska ma polska krew na szponach,zeby Putin sie cieszyl. To ma byc hybrydowy podboj Polski.
katolik2020.08.13 11:27
proszę z ludzi nie robić głupków, większych niż jestescie wy. .Zapytajcie lepiej tego jak mowicie,, charytatywnego ""cmentarnika sorosa i gatesa ile jeszcze planują przeznaczyc na kliniki aborcyjne
Urszula2020.08.13 20:06
Głupi jesteś i tyle w temacie. Ciężko się zniżyć do twojego poziomu, psycholu.
katolik2020.08.13 11:24
ty pseudo stasiu ipseudo ulka nie musicie mielic jęzorem dla zagęszania tresci, bo to co mowicie nie zawiera treści.
STANISLAW2020.08.13 12:01
Katolik w Twoich ustach też nie zawiera treści. Brzmi antykatolicko!
katolik2020.08.13 10:54
ciekawe skąd takie ścierwo jak gates i soros wiedzą wg swoich obliczeń, bo uważają się za boga, ile zostanie na świecie ludzi, przecież obliczyli ile ludzi umrze z powodu koronawirusa( dla takich hien cmentarnych, tłumaczenie przeliczaniem statystycznym nie jest zadnym obliczaniem )
STANISLAW2020.08.13 11:01
To nie trudno widzieć. Nie trzeba Gastesa! Jak od kilku miesięcy to samio mówię, jeszcze gorzej, patrząc na postępy pandemii i na zachowanuia ludzkie, nawet w Polsce. Przecież widać, iz koronawirus w świecie dopiero się rozpędza! A jeszcze jeżeli mu pomagąją polskie i zagraniczne świry, jak ci z tej książki reklamowanej przez Błochowiaka, to tym bardziej poczyna sobie, jak chce!
katolik2020.08.13 11:20
Nie, to przecież cmentarne hieny soros i gates sobie wymyślili, że teraz zajmą sie masowa produkcją szczepionki i założyli, jakie będa słupki statystyczne śmierci. O wypuszczeniu wirusa hieny,, prorokowały " dawno. wszelkie tworzenie wirusów i finansowanie klinik aborcyjnych, przeciez jest przez takich morderców finansowane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Urszula2020.08.13 11:13
No widzisz jaki ten koronawirus paskudny. Rozmnaża się dzięki pieniądzom Sorosa. A to bydle. Poczytaj trochę o Sorosie, o miliardach dolarów przeznaczonych charytatywnie. Czemu oczerniasz człowieka? Bo jest bogaty? Bo zależy mu na rozwoju prawdziwej demokracji, a nie takiego zamordyzmu i łamaniu prawa jakie jest w Polsce. Polskim niemoralnym decydentom w uczciwości daleko do Sorosa.
katolik2020.08.13 13:55
na pewno pseudoulko widzialeś sie z głupkiem przez ścianę, bo inaczej mialbyś tochę rozumu, a wychodzi na to od zawsze, że masz tyle co wleje ci uliczne prostytuujace sie dno PO i pokrewne dna. Prawdziwych Polakow nigdy nie uropbisz, ani nie zmanipulujesz, więc to co gadasz, to takie siurki-brendy, opowiadaj dnu, macie wspólny 1 rozum
Urszula2020.08.13 15:46
Ulżyło ci, jełopie pisowski? Ty jak ten cały tępawy PiS nie potrafisz nic poza obelgami. Taki z ciebie mundry piesek. (Przepraszam wszystkie pieski za porównanie was do tego czegoś)
Anonim2020.08.13 15:53
Inteligentna Urszula wszędzie węszy PiS a przecież "katolik" to jest Konfederata, nakręcony przez G.Brauna ,Michalkiewicza i innych tropicieli spisku.
Urszula2020.08.13 16:03
Analogicznie do Pisowców, którzy we wszystkich, którzy nie popierają PiS widzą POpaprańca choć ja akurat nigdy PO nie popierałam i nie głosowałam na nich. Ale to nie ma dla pisiorów znaczenia. To raz. Skąd wiesz, że katolik to konfederata? Jesteś tego pewien? Taki jesteś inteligentny i na podstawie głupich paru tekstów już twierdzisz, że to nie pisior? Sami nawiedzeni w tym PiSie.
katolik2020.08.13 18:18
jesteś śmiechu wart, swojego rozumu to ty nie masz tak, jak ulek
katolik2020.08.13 18:17
zapomniales przeprosić jeszcze babo chłopy, które może okurat są pieskami, trudno zjarzyc
pomatolska kretynizacja polski2020.08.14 1:40
...PiSda ci smierdzi pomatolico
Anonim2020.08.13 17:46
Urszulo upał ci szkodzi .
Urszula2020.08.13 20:03
Kolejny mundry pisior. Tylko tyle napisałeś? Ulżyj sobie pismatole. Po swojemu, pisdzielsku.
Urszula2020.08.13 10:51
Dzisiaj 811 nowych zakażeń. Jeśli ta druga fala to fikcja to ja jestem królowa angielska. Szumowski powinien od ręki wprowadzić przymus noszenia maseczek wszędzie, nawet na ulicy. Przecież nic nikomu z tego powodu nie ubędzie. Tymczasem w sklepach multum ludzi bez maseczek i nikt nie zwraca na to uwagi. Karać i to wysoko. Przecież ponosimy wysokie koszty za leczenie zakażonych. O tym ci, którzy pomstują na konieczność zakrywania twarzy nie pomyślą.
Darek2020.08.13 12:40
Szumowski i PiS uratowali nas przed drugą falą tak napędzając pierwszą, że druga nie nadejdzie, bo pierwsza musi się najpierw skończyć, a nasz rząd zrobił wszystko aby temu zapobiec. #deal_with_it
Urszula2020.08.13 15:58
Ale nie ma wyjścia innego jak maseczki i zachowanie odstępów między ludźmi. Niech ta sytuacja nazywa się jak chce, ale musimy zacząć zachowywać sie rozsądnie. Polska jest w tej chwili w grupie krajów gdzie rośnie liczba zakażonych i dlatego każdy przyjeżdżający Polak do Norwegii, Litwy i innych państw musi przejść 2-tygodniową kwarantannę. Byłam wczoraj w klinice. Przed wejściem trzeba zdezynfekować dłonie. Wpuszczają tylko chorych do gabinetów lekarskich. W poczekalniach wyznaczone miejsca gdzie można usiąść. Rejestrują tyle osób aby nie było tłoku: 5-6 przed gabinetem. Służba zdrowia w maseczkach w przeciwieństwie do ekspedientek w sklepach. Czy lekarzy należy uważać za durniów? Już ja wole im wierzyć, a nie przypadkowym forumowiczom, którzy w d... byli i g...widzieli ale się wymądrzają.
Darek2020.08.13 16:49
Przecież właśnie o tym napisałem, że działania rządu powodują zniechęcenie do używania maseczek i przestrzegania zasad bezpieczeństwa i są sprzeczne z logiką porzez to mamy tak koszmarne wyniki, mimo że dzięki szczepieniom na ospę i dużej odporności na koronowirusy jesteśmy znacznie mniej podatni niż tacy francuzi, włosi czy hiszpanie.
Anonim2020.08.13 17:55
Urszulo ty się bój lepiej ,żebyś nie zachorowała teraz ,albo ktoś z twoich bliskich na inną poważną chorobę ,bo ta wielbiona przez ciebie służba zdrowia nie udzieli ci pomocy tylko będą odsyłać od szpitala do szpitala ,może uda się przeżyć może nie ,tak teraz jest ,,ilu ludzi zmarło ,bo nie uzyskali pomocy ,na dniach 28 letnia kobieta w ciąży . To głośna sprawa ,a ile jest dramatów w cieniu.
Anonim2020.08.13 17:45
Ale Urszulo noś nawet na ulicy kto ci broni ,a nawet w domu ,możesz nawet w tym spać ,ale normalni ludzie wiedzą ,że to nic nie daje .Sam Szumowski o tym zapewniał ,ze nic nie dają maseczki i to chyba jedna prawda ,którą powiedział .
Urszula2020.08.13 20:11
Jestem w najwyższej grupie ryzyka - więcej nie będę pisać, a ty daruj sobie swoje komentarze na temat mojego ewentualnego zachorowania. Wychodzisz z założenia, że cały świat się myli tylko paru Polaków jest najmądrzejszych, a ty wśród nich. No, gościu, trochę pokory. Cały świat nosi maseczki i nie jest moja winą, że Szumowski nie potrafi się zdecydować co do tych maseczek. Skoro tylu ludzi na świecie ma te maseczki na nosie to chyba z jakiegoś powodu.
katolik2020.08.13 10:39
mln, mld ludzi na swiecie, dla kasy masonów -zostanie poddane eksperymentowi medycznemu. Ale na eksperyment trzeba wyrazic zgodę osobiście, nie pod przymusem, ani żadnym szantazem
STANISLAW2020.08.13 11:05
Ty się o masonów nie martw! Polskie świry (niestety, te bardziej prawicowe) wystarczająco duzo wirusowi pomagają.
katolik2020.08.13 12:05
szczepionka na koronawirusa będzie eksperymentem medycznym
katolicka deratyzacja Polski2020.08.13 12:33
Ten pseudo-katolik to podly prowokator komunistyczny i lajdak.
katolik2020.08.13 10:36
No masoni, czemu masonom zależy na propagowaniu szczepionki na koronawirusa, przecież medycyna nie zna jeszcze odpowiedzi na niekorzystne jej następstwa, ani skuteczności. Ależ, skąd u masonów ten -owczy-szatańsko-masoński pęd. SOROS i Gates już dawno ją przygotował, chwila odczekania dla zmyłki i ..idzie w świat
STANISLAW2020.08.13 11:08
Nie zaglądaj masonom do kieszeni, bo możesz w nich zginąć. Dbaj o rozum! Bez rozumu przepadniemy z "własnych rąk".
Anonim2020.08.13 17:59
Stanisławie ty o rozumie mówisz ,człowieku najpierw zadbaj o swój .
Polak2020.08.13 8:31
Artykuł powinien wisieć na stronie kilka dni. A my powinniśmy go propagować i wysyłać gdzie się da -do wszystkich znajomych. Może się przebudzimy . To jest Polska racja stanu !!! Wysyp trolli (ruskich, niemieckich i innych ) JEST PRZERAŻAJĄCY. Ale Polacy damy radę !!!
STANISLAW2020.08.13 9:06
Dopiero przed chwilą zrozumiałem, że ta prawicowa afera świrów nauki to przygotowane na PIS uderzenie polityczne.
STANISLAW2020.08.13 9:11
Polaku, polską racją stanu jest ZDROWIE i życie narodu! Pandemia, która położyła do łóżek już miliony i setki tysięcy do grobu i świry (niestety, raczej prawicowe), którzy jej nie chcą widzieć i ośmieszają slużbę zdrowia, życzą Polsce zguby!
robaczek2020.08.13 9:11
ale wy ZAJEFAJNI jestescie!!! zidiocenie katoli jest nie do ogarniecia!!! to chyba bylo przez pokolenia budowane. czy tak ad hoc???
STANISŁAW2020.08.13 9:27
No i po co, Robaczku, udajesz idiotę. Na pewno nim jesteś? Nie myślę!
Rusek idzie2020.08.13 5:17
A tri się na Białorusi zatrzymało.
Pamiętam tego ruskiego gościa2020.08.13 5:12
adin, dwa i cziteri i wyskoczył królik z kapelusza.
B-ba2020.08.13 1:00
Tu potrzebny jest psychiatra! Niestety, sporo ludzi przejawia cechy i zachowania paranoiczne! Do nich należy przekonanie, że razem ze szczepionką zostaje im wszczepiony czip. Naoglądają się produkcji science fiction, a potem szczękają zębami ze strachu i straszą innych. Inna odmiana paranoi to negowanie koronawirusa. Tych paranoików uleczyć z paranoi mogłaby tylko ciężka choroba covid 19 ich albo kogoś z ich bliskiej rodziny. Normalni ludzie chronią się, jak mogą, ale paranoicy twierdzą, że to jacyś masoni zorganizowali światową fałszywą pandemię. Nawet fakt, że w niektórych państwach zabrakło trumien i miejsc w zakładach pogrzebowych, ze masowo umierali starsi ludzie w zakładach opieki, że we Włoszech zmarło kilkudziesięciu księży, że trumny wywożono nocą ciężarówkami nie przekonają tych paranoików, którzy łatwiej wierzą w światowy spisek niż w oczywiste fakty. Głupcy dają się wodzić za nos ludziom, którzy na takiej manipulacji robią majątki.
katolik2020.08.13 7:51
Paranoikiem to ty jesteś, a twoja psychoza pochodzi od szatana- NIE JESTEŚ w STANIE ZAPRZECZYĆ<ŻE LUDZI W AFRYCE WYSTERYLIZOWANO !!!!!!!!!!! BO TO PRAWDA. Mówienie ludziom o niebezpieczeństwach nie jest paranoją, ale ich ostrzeżeniem. Szatan nie chce, aby ludzi ostrzegać o różnych ukrytych niebezpieczeństwach ze strony masonów,paranoiku
katolik2020.08.13 7:53
WYSTERYLIZOWANO POPRZEZ UKRYTE ZWIĄZKI W SZCZEPIONKACH , O SZATAŃSKIM NIEBEZPIECZEŃSTWIE mIKROCZIPÓW BY MOŻE CHOCIAŻ OBIŁO CI SIĘ O UCHO< GDYBYŚ MÓGŁ O SOBIE POWIEDZIEC KATOLIK
katolik2020.08.13 7:58
obiło by ci się
STANISLAW2020.08.13 7:55
Nie wprowadzj tu innych tematów. Tu dyskutujemy o ochronie zycia i zdrowia przecw świrom znachorstwa.
MK2020.08.13 8:39
ale sytuacja ze szczepieniami w Kenii (gdzie sterylizacja hormonalna w gratisie była bez wiedzy pacjentek) to fakt. opisany. potraktowano je jak stado zwierząt. gdzie feministki?. gdzie organizacje walczące z rasizmem.?
STNISLAW2020.08.13 9:35
To są dwie zupełnie rózne rzeczy! Pod pozorem jakiedgoś zła nie można zwalczać dobra, czyli troski o zdrowie antywirusowe.
trzaska2020.08.13 9:52
Feministki ... tam gdzie dają darmową kasę czyli tam gdzie zleceniodawcy tych szczepień.
katolik2020.08.13 10:03
prawda
katolik2020.08.13 10:06
prawda
katolik2020.08.13 10:08
prawda
katolicka deratyzacja Polski2020.08.13 12:38
Ten pseudo-katolik to prowokator komunistyczny.
AVI2020.08.13 0:30
Nie rozumiem, po co publikujecie bzdury i prowokujecie nawiedzonych i psychicznych. Słowo pisane wymaga odpowiedzialności!!! Czyżbyście o tym zapomnieli? Bełkot pseudonaukowy łączy się tu z uderzeniem w rząd, który stara się jak tylko może chronić Polaków. Wszystkim wątpiącym w koronawirusa życzę z całego serca, aby jak najszybciej go złapali!!!! Mój znajomy ledwo wyszedł z tej choroby, opowiadał, że uczucie duszenia się jest straszne.
STANISLAW2020.08.13 7:31
Ale wydaje mi się, że zaczyna się zamach stanu przez świrów (prof. dr hab. ŚWIR)
Mk2020.08.13 8:41
nie chcę oceniać kto ma rację. ale bełkot pseudonaukowy w tym temacie to mamy w mediach na co dzień. i tak naprawdę 99% ludzi z tego bełkotu czerpie wiedzę...
Lekarz2020.08.13 0:11
Połowa ludków z tego forum wykituje przez bezmyślne noszenie mokrych szmat na twarzy, które maksymalnie po 30 min. stają się śmiertelnie niebezpieczne powodując grzybicę płuc. Trafiając do szpitala, wpisze im się cowid19. Nie rozumiecie, ze o to właśnie chodzi? Ci opętani demonicznie, co to wszystko wymyślili i zaplanowali, traktują nas jak zwierzęta: bydło i psy, zmuszając do noszenia kagańców na twarzy. Maja przy tym niezły ubaw. Czy można im się dziwić, patrząc na to co się dzieje? Widząc te przestraszone spojrzenia zamaskowanych tchórzy w komunikacji miejskiej? zaprawdę powiadam wam, przetrwają tylko nieliczni myślący. Reszta antychryst. To wszystko jest jednak potrzebne, żeby oddzielić prawdziwie wierzących od słabych ludzi, niedojrzałych duchowo.
VIVA2020.08.13 0:32
Obyś paranoiku jak najszybciej złapał koronawirusa i to w cieżkiej postaci!
STNISLAW2020.08.13 7:34
Lekarzu-znachorze! Kiedy stanie się nieprzygoda i znajdziesz się na sali operacyjnej, będzie Cię ratował lekarz okryty maską. Zrezygnujesz?
Anonim2020.08.14 19:23
Oby ta tobie się nie odbiło ,bo kto komu życzy to sam często w to wpada ,zastanów się nad tym co mówisz ,czy piszesz . Ja tabie mimo twojej głupoty życzę zdrowia ,bo maseczki szkodzą sam to odczuwam już niestety .
Marco Breslaviano2020.08.12 22:28
Roi się na portalu obrzezanym od ptasich móżdżków, którzy szerzą swoje prymitywne kłamstewka, zapominając, że kłamstwo ma krótkie nóżki. Weźmy przykładowo tę mityczną śmiertelność, która rzekomo wynosi 5, 10, 15 a czasami nawet 20%. No problem w tym, że owi łgarze intencjonalnie przemilczają fakt, że liczba zakażonych ujęta w oficjalnych statystykach to jedno a liczba wszystkich zakażonych to drugie. Otóż liczba wszystkich zakażonych kilku- lub kilkunastokrotnie przewyższa tę podawaną oficjalnie. Jest to kwestia ilości testów. Gdyby jakimś cudem przebadać w jednym czasie wszystkich Polaków na obecność COVID-19 lub przeciwciał, to okazałoby się, że zarażonych jest lub było kilka milionów. W takiej sytuacji śmiertelność leci na łeb na szyję i wynosi setne części procenta. Przykładów badań pokazujących liczbę wszystkich zakażonych jest sporo. Z Włoch: prof. Carlo La Vecchia (zakażonych przynajmniej 5 mln Włochów; Carlo Signorelli i Anna Odone (zakażonych 2,6 mln Wlochów); ostatnie badania włoskiego Ministerstwa Zdrowia (1,4 mln Wlochów posiada przeciwciała). Z USA: testy na przeciwciała przeprowadzone w kwietniu w nowojorskich sklepach spożywczych wykazały, że 1 na 5 nowojorczyków posiadał antyciała (dokładnie 24,7% badanych). Druga sprawa to grypa. Głupia Wikipedia podaje, że: "Większość pacjentów, którzy zapadają na grypę, wraca do zdrowia w czasie jednego do dwóch tygodni. Każdego roku kilkadziesiąt milionów Amerykanów (od 10% do 20% populacji) zostaje zarażonych grypą. Średnio każdego roku w USA konieczna jest hospitalizacja 114 tys. chorych na grypę, a u 36 tys. kończy się ona zgonem. Główną przyczyną śmierci nie jest sama grypa, ale występujące po niej powikłania. Każdego roku na całym świecie na ich skutek życie traci 2 mln ludzi. Większość zgonów dotyczy pacjentów w wieku powyżej 65 lat lub młodszych, ale osłabionych przez inne choroby niż grypa. Grypa może być też niebezpieczna dla niemowląt oraz małych dzieci. W przypadku niewłaściwego leczenia albo jego braku nawet pacjenci w sile wieku mogą doznać poważnych powikłań". Czyli co roku umierają 2 mln ludzi na grypę lub z powodu jej powikłań (to tak a propos "uczonych", którzy nie zauważają, że nie ważna jest śmiertelność, ale szkody :D) i nikt z tego powodu nie zamyka całych państw. Chodzą sobie ludzie po Bożym świecie z zakatarzonymi nosami i pełnymi płucami, kaszlą i kichają i jakoś nikt ich z tego powodu w domu nie zamyka ani nie dręczy maseczkami. Żal mi was, popaprańcy.
STANISLAW2020.08.13 7:52
Nie dziw się! Fronda przedważnie ze świrów ideologii żyje!
trzaska2020.08.13 10:01
A Twoje świr ostwo z jakiego portalu pochodzi i nie czyn drugiemu co tobie nie miłe.
BieS2020.08.12 22:21
Od czego ten niby doktor, nie trzeba tytułu aby takie gazetowe i portalowe, niby naukowe brednie powtarzać. Piszę"'powtarzać" bo przecież tego sam nie wymyślił. Przy każdym pytaniu powtarza, że niczego nie badał i na niczym się nie zna. Kuriozalne, chyba chodziło tylko o kasę.
Rysio2020.08.12 21:44
Kolejni "uczeni" nie przyjmują do wiadomości, że w tej chorobie nie śmiertelność jest problemem i nie ona świadczy o powadze choroby! To gwałtowność narastania objawów, wyjątkowo paskudny przebieg choroby i powikłania! Dziś podają, że nieodwracalne powikłania płucne są już dziś obserwowane także u nosicieli wirusa - zatem nawet nie trzeba choroby, by mieć kłopot! Nikomu nie życzę nawet słabo nasilonej choroby COVID - 19.
ianek2020.08.12 21:24
norymberga dla bandytów w kitlach polityków i socjalistów z pis szubienica dla złodzieja i bandyty szumowskiego i jego szefa krzywoustego nominata jk morawieckiego za zbrodnie przeciwko ludzkości
Anonim2020.08.12 21:30
A dla Konfederacji wypad do Moskwy na Plac Czerwony i do Putina na kawior i szampan żeby uczcić klęskę PiS-u.
BieS2020.08.12 22:10
Chyba nie byli jeszcze u ciebie o 6 rano ale po tym co wyprodukowałeś to masz jak w banku, wkrótce przyjdą.
MK2020.08.13 8:44
ci nie wchodzą za takie bzdety. to za Donka (matole..kibole...) i Bronka (antykomor, krzesło) było... :)
STANISLAW2020.08.12 21:18
Znalazłem na PCh slowa Błochowiaka: „Z badań naukowych wynika, że śmiertelność wirus SARS-CoV02 utrzymuje się na poziomie grypy sezonowej i to wcale nie tej najgorszej, z którą mieliśmy do czynienia np. w 2018 roku”, wskazuje publicysta. Dodaje, że według grupy naukowców śmiertelność wynikająca z zarażeniem koronawirusem sytuuje się na poziomie 0,02-0,4 proc." - Grypa sezonowa najgorsze wyniki: 1975 śmiertelność 0,04%; w 2017: 0,001% wśród zarażonych (link podałem). A w koronawirusie najmniejsza śmiertelność - chyba 3%, a największa 28% wśród zarażonych. Łatwo mozna dowiedzieć się o śmiertelności we wszystkich krajach Europy i świata na portalu Worldometers.com. Trzeba tylko kliknąć nazwę kraju. Podano: ilośc zakażonych w każdym dniu, ilość zmarlych, ilość w aktywnej chorobie, ilość w ciężkim stanie. Są też przeliczenia ilu zakażonych na milion mieszkanców i ilość zmarłych na milion mieszkanców. Przy okazji dowiadujemy się, że w niektórych krajach ilość zakażonych w kraju sięga 4% obywateli (Kathar) . Stany Zjednoczone mają zakażonych chyba 1,7% mieszkanców, a śmiertelność wśród nich - 6%, gdy światowa średnia - 5%, Polska też 5%.
Cierpliwy2020.08.12 22:50
Stasiu a czytałeś o zasadach kwalifikacji zgonu? Anglicy właśnie zmienili metodologię kwalifikowania covid-19 i wyszło im mniejsza śmiertelność. To działa w obydwie strony. Stasiu w Polsce od początku roku zmarło 208 000 Polaków, w tym 1830 na wiruska. Dziennie umiera 1000 Polaków, w tym statystycznie 9 na coronowirusa. To 0,9% wszystkich zmarłych. 9 PROMILI. A w tym roku umrze 100 000 Polaków na wszelkiej maści nowotwory jak podaje MZ zachęcając Polaków do wizyt i badań. Stasiu nie zapala Ci się czerwona lampka upośledzenia Twojej inteligencji?
B-ba2020.08.13 1:13
Tobie to już powinna się zapalić czerwona pochodnia!!! Po pierwsze - umarło i umiera niewielu stosunkowo ludzi dzięki wprowadzonym ograniczeniom. Po drugie - rzecz nawet nie w śmiertelności, ale w tym, że choroba, nawet lekko przebyta, zostawia nieodwracalne ślady w płucach. Po trzecie - dla seniorów ta choroba w o wiele większym procencie jest śmiertelna, to już nie są promile. Jeśli nie będziemy się chronić, kilkadziesiąt procent seniorów znajdzie z trumnach po bardzo ciężkiej chorobie. Wstyd, że taki głupek śmie jeszcze mówić o upośledzeniu czyjejś inteligencji.
STANISŁAW2020.08.13 7:43
"Cierpliwy" - nie rozróżniasz śmierci indywidualnej od śmierci zbiorowej ludów i narodów w pandemii? Choroby indywodualne, niektóre (także nowotwory) w znacznym procencie na własne życznie i przy każdym staje lekarza lub konsilia lekarskie i setki tysięcy PLN! A pandemia to zagrożenie śmiercią całych społeczeństw, to doły pełne trupów (niemal w każdej parafii bywaja takie z dawnych wieków), to miliony pacjentów bez asysty lekarzy i medycyny! Czy masz wyobrażenie o padnemii w ubogich krajach? Bo nawet w bogatych Wloszech grzebano w dołach śmierci i bez świadków z rodziny i bliskich! Tak się żegna człowieka?
Adam2020.08.12 20:44
Wyjątkowo mętne i nie poparte naukowo wypociny jakiegoś pana doktora (od czego?). Czy to nie pragnienie zaistnienia medialnego, wszyscy o pandemii, no to on przeciwko?
STANISLAW2020.08.12 19:13
FOROWICZE, nie dajcie się okłamać. Kochajcie fakty! Nie jest dobrze, gdy nieprzyjaciele nauki, znachorzy (choćby z doktortami), biorą sobie temat bardzo delikatny: nasze zdrowie! Tym znachorstwem tchnie ten artykuł Błochowskiego. Co rusz – to słowo „manipulacja” zarzucana nauce, wymuszone tajemnice, typowe czytanie między wierszami. To co ustalone, to dla autora – „czeka na zbadanie” itd. Ta wrogość do nauki wprowadza nieufność i odbija się na mobilizacji i koniecznej czujności społeczeństwa i przedluży pandemię w nieskończoność! Poza tym - dużo zaprzeczeń i kłamstw. Niektóre sprostuję. 1) Epidemia czy pandemia? Kto zna greckie i międzynarodowe przedrostki EPI- i PAN-, nie ma wątpliwości, że edpidemia to sprawa lokalna. A Pamndemia to raczej ogólnoświatowa. I tyle. Co tu jest do kwestionowania? 2) Nauklowe(???) badania ponoć dowiodły, że śmiertelność w covid-19 jest na poziomie zwykłej grypy! Łgarstwo. Jest przecież dostępna statystyka PZH zachorowalności i śmiertelności w grypie od roku 1975 do dziś. 1975 był przy tym najgorszy. Zachorowało 3.750.000, a zmarło 1400, czyli 0,04% (tylko!). Dużo też było w roku 2017: zachorowało około 5.000.000, a zmarło 75, czyli 0,001% (tylko!). (w roku 2018 zachorowało troszkę więcej, ale nie mam zgonów). Oto wykresy: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/grypa-w-polsce.jpg A śmiertelność w Kowid-19? Jest wszystko na globalnym portalu Worldometers.com. Globalnie śmiertelność średnio 5% (jest różnica?). Z tym że w USA 6%, A w krajach zachodnich,np. Holandia 12%, Włochy i Anglia po 15%, Francja (17) i 28%.! A Belgia? Wikipedia podaje wykres niektórych krajów, np. we Francji – góra zmarłych: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/covid19-france-mortality2019vs2020.jpg 3) Ponoć druga fala to fikcja! To dyskusja chyba na słowa, bo co to jest ta druga fala, skoro pierwsza nie wygasła. U nas jest jednak po lekkim spadku wyraźne zawyżenie. Ale jest to nawet światowe zjawisko: patrz Rumunia, Australia, albo Japonuia i USA. Tu diagramy zachorowań, daję przykład: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/covid-19-japonia-usa.gif No więc po co kłamać? I takich kłamstw w artykule więcej! Po co?
Cierpliwy2020.08.12 23:08
Stasiu dziennie umiera na świecie 172 000 ludzi. Co sekundę 2 osoby. Rocznie umiera 60 000 000 . Od początku roku umarło 38 700 000, w tym 850 000 na coronawirusa, licząc różną "metodologią" w różnych krajach.To 2,2% zmarłych. W tym samym czasie co dziennie umiera z głodu 5 000 dzieci. Od początku roku 1 125 000. Porównaj suche liczby: 850 000 i 1 125 000. Po co WHO zmieniła definicję pandemii i liczy zarażenia a nie zgony jak poprzednio? Ano na dzieciach nie można zarobić. Na " pandemii" tak .
STANISLAW2020.08.13 7:25
Ty, cierpliwy, naprawdę nie rozumiesz, co znaczy ZARAZA, choroba ZARAŹLIWA, PANDEMIA? Czy bardzo Cię cieszą pełne trupów ciężarówki, pogrzebane zbiorowo w dołach śmierci? Co innego są choroby i śmierci indywidualne, niekiedy wprost zawinione przez człowieka własnym stylem życia, a co innego zbiorowe wymieranie całych narodów, bo takie skutki mogą mieć pandemie, gdyby nie spotkały się z surową reakcja medycyny i społeczeństwa. O tym już w STAROŻYTNOŚCI wiedziano!
mietek2020.08.12 18:30
Szumowski z Morawieckim cofnęli nasz kraj do epoki Balcerowicza dodali tylko zamordyzm jakiego nie było nawet w stanie wojennym. Areszty domowe ,zamknięcia miejsc pracy, jednakowe dla wszystkich nakrycia twarzy i dziesiątki innych idiotycznych zniewalających przepisów .Pytanie po co to wszystko i co naprawdę chcą nam zafundować jak już zniewolą społeczeństwo.
STANISLAW2020.08.12 19:09
Nie jest dobrze, gdy nieprzyjaciele nauki, znachorzy (choćby z doktortami), biorą sobie temat bardzo delikatny: nasze zdrowie! Mącą głowy! Tym znachorstwem tchnie ten artykuł Błochowskiego. Co rusz – to słowo „manipulacja” zarzucana nauce, wymuszone tajemnice, typowe czytanie między wierszami. To co ustalone, to dla autora – „czeka na zbadanie” itd. Ta wrogość do nauki wprowadza nieufność i odbija się na mobilizacji i koniecznej czujności społeczeństwa i przedluży pandemię w nieskończoność! Poza tym - dużo zaprzeczeń i kłamstw. Niektóre sprostuję. 1) Epidemia czy pandemia? Kto zna greckie i międzynarodowe przedrostki EPI- i PAN-, nie ma wątpliwości, że edpidemia to sprawa lokalna. A Pamndemia to raczej ogólnoświatowa. I tyle. Co tu jest do kwestionowania? 2) Nauklowe(???) badania ponoć dowiodły, że śmiertelność w covid-19 jest na poziomie zwykłej grypy! Łgarstwo. Jest przecież dostępna statystyka PZH zachorowalności i śmiertelności w grypie od roku 1975 do dziś. 1975 był przy tym najgorszy. Zachorowało 3.750.000, a zmarło 1400, czyli 0,04% (tylko!). Dużo też było w roku 2017: zachorowało około 5.000.000, a zmarło 75, czyli 0,001% (tylko!). (w roku 2018 zachorowało troszkę więcej, ale nie mam zgonów). Oto wykresy: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/grypa-w-polsce.jpg A śmiertelność w Kowid-19? Jest wszystko na globalnym portalu Worldometers.com. Globalnie śmiertelność średnio 5% (jest różnica?). Z tym że w USA 6%, A w krajach zachodnich,np. Holandia 12%, Włochy i Anglia po 15%, Francja (17) i 28%.! A Belgia? Wikipedia podaje wykres niektórych krajów, np. we Francji – góra zmarłych: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/covid19-france-mortality2019vs2020.jpg 3) Ponoć druga fala to fikcja! To dyskusja chyba na słowa, bo co to jest ta druga fala, skoro pierwsza nie wygasła. U nas jest jednak po lekkim spadku wyraźne zawyżenie. Ale jest to nawet światowe zjawisko: patrz Rumunia, Australia, albo Japonuia i USA. Tu diagramy zachorowań, daję przykład: http://www.tropie.tarnow.opoka.org.pl/images/covid-19-japonia-usa.gif No więc po co kłamać?
Przeciw kretynom2020.08.12 19:29
Polecam artykuł w najnowszym tygodniku Sieci " Druga fala histerii" jest to artykuł przedstawiający książkę "Fałszywa pandemia krytyka naukowców i lekarzy" Przeczytaj chociaż tekst w gazecie jak nie masz ochoty kupować książki. I zacznij myśleć!
STANISLAW2020.08.12 20:01
Niedawno krążył taki wypis tych MONDRYK ludziów na temat koronowirusa! Były to wypowiedzi niektórych tak denne, że aż... bezdenne! To juz warszawskie piosenkarki i celebrytki z domów mody potrafią mądrzej! Dzis dyskutowałem z dr. mikrobiologii, skąd się biorą takie umysly: niby prof dr hab itd. No cóż, zboczenia psychiczne to cecha nie tylko pracowników drogowych...
Renata2020.08.12 21:08
Mietek ile masz lat? 20? bo o epoce Balcerowicza to nie masz pojęcia.
Anonim2020.08.12 23:49
Jak ci inflacja zeżre 500+ i zostaniesz bez pracy ale w darmowej kwarantannie to znaczy , że zapukał do ciebie Balcerowicz.
Anonim2020.08.13 15:32
Nie pobieram 500+ i nie zazdroszczę tym którzy pobierają, Mietek zawiść to ciężki grzech.
Marco Bresalviano2020.08.12 18:09
Czyżby się zaczęło? Skoro fronda.pl portal obrzezany, który, jak wiadomo, stanowi jeden z głównych, przynajmniej na odcinku katolickim, komponentów pisowskiego zaplecza propagandowego na takie nagłówki sobie pozwala i takie słowa kieruje pod adresem "jednego z najlepszych ministrów zdrowia w Europie", to może być to nieomylny znak, iż będziemy wkraczać w nowy etap, w którym dowiemy się o od pani red. Holeckiej z pisowskiej K u r W i z j i, jak to pan premier Morawiecki odniósł kolejny sukces, poskromiwszy zakusy ogólnoświatowego spisku firm farmaceutycznych z WHO na czele i położył kres fałszywej pandemii. Przecież już 15 sierpnia do Polski przybywa z gospodarską wizytą sekretarz stanu USA pan Mike Pompeo. A przecież Stany Zjednoczone opuściły niedawno szeregi WHO.
Polak2020.08.12 17:58
Ten artykuł powinien być kilka dni na tej stronie. Wszyscy powinni wysłać go do swoich kontaktów i osób znajomych
Anonim2020.08.12 18:22
A jak się Tobie przytrafi ten wirus i wylądujesz w szpitalu i zaczną się powikłania to co wtedy powiesz ? grypa ?? . Zwróć uwagę uwagę ten Pan na poważne pytania unika odpowiedzi i mówi "nie wiem , nie sprawdziłem , nie chcę wchodzić w szczegóły medyczne , to jest do zbadania , nie chcę się wypowiadać , nie badałem" itd , itd, to tak wypowiada się fachowiec. ? Sam sobie odpowiedz.
Przeciw kretynom2020.08.12 18:54
A co, nie może to już być grypa? Cokolwiek teraz ci się przydarzy na przykład zesrasz się w gacie z powodu jelitówki to dla ciebie to będzie covid. Ale sprany czerep!
Polak2020.08.12 21:32
Wiesz, ja pisałem do myślącej części społeczeństwa. Pozostała bezrefleksyjna niech słucha bezmyślnie propagandy i głupieje dalej
BieS2020.08.12 22:29
Ty niby jesteś myślący?
mk2020.08.13 8:53
właśnie tak wypowiada się fachowiec: jeśli nie badał czegoś, nie analizował źródeł to się nie wypowiada i nie ocenia. pseudo fachowcy "znają się na wszystkim" chociażby mieli tylko mgliste pojęcie bazujące na nierzetelnych informacjach będą wyrażać się kategorycznie..
STANISLAW2020.08.12 20:04
Rozważcie, co napisałem (choć może nie wszystko klarownie!). Sprawdzajcie! Nie dawajcie się wrobić i świrowate znachorstwo!
STNISLAW2020.08.12 20:10
Nieraz się pytam: Ile ma byc trupów, jak wysoka ta góra nadmiernych pogrzebów, żebyście uwierzyli? Podałem rysunek w wikipedia dla Francji. Podobne są dla Wloch, Hiszpanii i innych. Zaglądnijcie na anglojęzyczne: "covid-19 pandemic in Italy" (France..., Spain... itd!) Jest też wielka strona o teoriach i wypowiedziach świrów negujących!
RS2020.08.12 21:06
Ma Pan rację, ja też uważam ze jest pandemia, przecież to co się działo we Włoszech to nie jest wymyślone. To jest jakiś rodzaj grypy, przecież co roku są nowe szczepionki bo wirus się mutuje. To że ten wirus jest wyprodukowany w laboratorium to też chyba nikt nie ma wątpliwości. Rząd i minister zdrowia reagowali i reagują prawidłowo, widać to po wynikach zachorowań i ekonomicznych na tle innych państw. Ale takie mądrale jak G.Braun i Konfederacja mogą się wygłupiać i wmawiać ludziom bzdury, bo nie ponoszą za to żadnej odpowiedzialności tylko szczuciem napuszczają ludzi na Rząd. Mamy szczęście że mądrzy i odpowiedzialni ludzie rządzą , bo przy innych rządach trup ścieliłby się gęsto.
STNISLAW2020.08.12 21:29
Pandemia oznacza, że zaraza jest światowa. Co innego jest jej natężenie: liczba zakażonych i liczba zmarłych. Dziś czytałem "proroctwo" Billa Gatesa, że pandemia w krajach bogatych wygaśnie dopiero do końca roku 2021, a w krajach biednych do konca 2022; ale że kraje świata i Stany znajdą się w ogromnym kryzysie gospodarczym... Na pewno znachorzy przestaną szydzić z pandemii, gdy w kieszeni nie będzie na chleb. A od nich też zależy, że pandemia potrwa dlużej, jeżeli ludzie się na ich życzenie nie zdyscyplinują. Znachorstwo jest zaraźliwe!
Cierpliwy2020.08.12 23:27
Stasiu a KTO "zrobił" krach gospodarczy? Kto zadłuża kraje produkując wirtualne pieniądze pożyczkowe. Kto zasiał panikę w przestrzeni medialnej? Kto za nią zapłacił? Kto ma pieniądz ten ma władzę i może realizować swoje zamierzenia biznesowe. Na każdej wojnie się zarabia. Kto 1933 wywindował malarza pokojowego na Kanclerza Niemiec i dał mu pieniądze na "wojenkę"? 1929-33 też był kryzys. A potem ?
STANISŁAW2020.08.13 7:46
Ty też świrem (politycznym) jesteś, iż nie wiesz, że dyskutujemy o chorobie i śmierci ludzi, społeczeństw? Politykę nam tu wsprowadzasz?
MK2020.08.13 9:10
no trzeba to brać pod uwagę, że ludzie pociągający za finansowe sznurki na świecie robią pieniądze na różne nieuczciwe sposoby. w branży farmaceutycznej zbliżony przykład to prawie wprowadzona "pandemia" przy tzw świńskiej grypie. Udowodniono lobbing faramceutyczny, i skorumpowanych ekspertów i decydentów WHO. miliardy poszły na szczepionki w wielu krajach. a to był kit i oszustwo na światowa skalę. teraz też jest wi;le niejasności i rodzą się czasem takie podejrzenia, kto na tym zarabia i czy uczciwie.
STANISLAW2020.08.13 9:31
Ależ nie można wszelkie zło świata kojarzyć i łączyć z walką ze straszną pandemią! Musielibyście jakiekolwiek dobro odrzucić i potępić, pod pozorem, że gdzieś do niego dołączono zło! Myślcie trzeźwo!
Uwaga na wpisy"katolika",2020.08.12 17:41
Ta morda jest .......chora. On w ogóle nie ogarnia świata? 🤣🤣🤣 Cokolwiek nie napisze , nic nic nie znaczy.Jest idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów z PO i opozycji.🤣🤣🤣🤣 Aha.. Sorry ale wygląda na to że pedofilem to był jego stary. (albo go nappierrdlał). BYE, PomAlter
katolika w2020.08.13 3:09
cudzysłowie!!!! Tak na pewno!!!
Seks kamerki2020.08.12 17:34
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! www.lexlale.com.pl
szybka randka2020.08.12 15:31
Ja, parch Keller-Krawczyk mam super oferte. Jesteś młody to zarobisz, jesteś stary to ci się PRL przypomnie. Darmowe obciąganie każdej lachy: czarnych, żołtych, tych z wirusem. Za lachy do 30-tki to płacę do 100PLN za 10 min. Lokalizacja dowolna.
Topek2020.08.12 15:02
POMYŁKA oto jak chciałem napisać! - - - - Kobiety mające jakieś wady genetyczne np. niedorozwinięty mózg, ta przykra wada objawia się ślepym popieraniem sekty LGBTpod protektoratem Tuska & Co. powinny dostać w ampułkach po szczepionce hormon ciążowy by nie mogły mieć dzieci, wtedy nasze przyszłe pokolenie zostało by wyleczone z tej strasznej przypadłości.
katolik2020.08.12 17:18
.. jak moglo Ci się az tak pomylić
Topek2020.08.12 14:56
Kobiety mające jakieś wady genetyczne np. niedorozwinięty mózg, ta przykra wada objawia się ślepym popieraniem sekty pisowskiej powinny dostać w ampułkach po szczepionce hormon ciążowy by nie mogły mieć dzieci, wtedy nasze przyszłe pokolenie zostało by wyleczone z tej strasznej przypadłości
katolicka deratyzacja Polski2020.08.12 14:54
Konfederacja Rosyjska to najbardziej antypolska partia,i dazy do eksterminacji Polakow. Ma swietne stosunki nie tylko z Putinem,ale takze z nazistami i skrajnymi antypolskimi protestantami w Niemczech,do ktorych nalezy doktor Wolfgang i Alternatywa Dla Niemiec i w Anglii,jak Britain First. Konfederacja to darwinizm spoleczny ,czyli moralnosc zydowsko-protestancka,i totalna negacja moralnosci katolickiej.
M.2020.08.12 14:50
Tylko u was po skrócie dr stawia się kropkę? Marne dziennikarstwo, które nie zna zasad ojczystego języka. Patrioci?
Aga Dziedzic💘 🏳️‍🌈2020.08.12 14:54
"Tylko u was ..." Tzn. u kogo?
M.2020.08.12 14:59
Gdybyś przeczytała artykuł i umiała odnieść to co napisałam do niego, nie musiałabyś głupio pytać. Przeczytaj jeszcze raz tytuł i daj znać, czy ,,zaskoczyło". Jak nie to będę wyjaśniać dalej.
ciągle nie wiem kto to jest "was"2020.08.12 15:18
....
was is das?2020.08.12 17:31
Das is kameraden! Kameraden ruki po szwam!
Twoim największym błędem dziadku2020.08.12 19:07
jest powtarzanie co i rusz tych samych sformułowań pod różnymi nickami. Więcej kreatywności! Chyba, że umysł już nie ten co trzydzieści lat temu...
It calls2020.08.12 19:20
IDIOLECT !
kolin2020.08.13 1:18
Ten dziadek,... tj Lecho K... ma już grubo ponad 70 lat...!
UPS2020.08.12 17:31
"rozrywki, tylko, że na dużo" "Czy to jest epidemia czy też nie"
"Co do 5G, to nie badałem tego tematu"2020.08.12 14:25
Aż boję się sprawdzać z jakiej dziedziny doktoryzował się rozmówca.
Pepe2020.08.12 14:38
z fizyki
klio2020.08.13 1:21
Z fizyki??? Pewnie z pół wieku temu "doktoryzował się. To duuużo zapomniało się!
fhdtfhdfgh2020.08.12 20:48
jakbyś czytał ze zrozumieniem, dowiedziałbyś się, a tak muszę jak dziecku wytłumaczyć, że nie badał ostatnio modnej tezy krążącej w internecie powiązania zachorowalności na covid z 5g, czego tu nie rozumiesz ??
kołchoz "kretynizacja" zdechł - narazie2020.08.12 14:25
"robaczek" kołchoz hejterow: A w nim; brudny żyd Keller-Krawczyk, jego ziomal równie brudny Jan Hertrich-Woleński, jest tam hejter Albert wtórny analfabeta i zakomplesiony Stachu, itd. Ale i też bierze w tym żałosnym widowisku FRONDA! Powielając!
Dr Józef Mengele2020.08.12 14:23
Pisdzielce chętnie was przyjmę na mój odział szpitalny wymyśliłem już dla was odpowiednią szczepionkę na koronawirusa na bazie cyklonu B
Okler2020.08.13 1:25
Durny doktorze! .....Radzę..! LECZ NOGI, BO NA TWÓJ ROZUM JUŻ ZA PÓŹNO!....!
robaczek obrzezany sliniaczek2020.08.12 14:22
KOCHANI KOCHANI wybaczcie takie moje POYEBANE pisanie, ale chce byc ORYGINALNY!!!! -------------PISIURKI kocham was za wasze OBRZEZANE PISIURKI/// OBCIAGAM OBCIAGAM - POLYKAM POLYKAM - i PLN-y zarabiam!!!!! JAK CHCE wiecej OBCIAGAC PISIURKOW!!!!
robaczek2020.08.12 14:17
ALE DLACZEGO TEN WIRUS TAK WYBIORCZO WYBORCOW PIS TYLKO ATAKUJE?????? hihihihihihi ;] przypadek???? nie sądze.......
robaczek2020.08.12 14:16
TAAAAAK!!!! nic sie nie dzieje!!! MOZNA SMAILO NA MSZE CHODZIC !!!!! ;] TŁUMNIE!!!! ;]
Z moich obserwacji na FB wynika2020.08.12 14:16
że przytłaczająca większość negujących epidemię i sens zakrywania twarzy, zachowania dystansu i częstego mycia rąk to osoby głęboko religijne. Poglądy polityczne i płeć nie mają tu decydującego znaczenia. Zarówno tęczowi jak i korwinowcy potrafią być w swoich pyskówkach na temat "noszenia kagańca" czy korzystania ze "śmierdzących i syfiastych płynów odkażających" tak samo zawzięci i zapiekli.
babajaga2020.08.12 14:42
głęboka religijność świadczy o niedowładzie umysłowym. po takich osobnikach można spodziewać się najbardziej irracjonalnych zachowań.
BieS2020.08.12 22:41
Ciebie już znamy od dawna i ten niedowład na umyśle ciągle się pogłębia.
Do idioty2020.08.12 17:34
Przecież ty jesteś chory.... Mordo! Ty w ogóle nie ogarniasz? 🤣🤣🤣 Cokolwiek nie napiszesz , nic nie dają twoje obserwacje.Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów z PO i opozycji.🤣🤣🤣🤣 Aha.. Sorry ale wygląda na to że pedofilem to był twój stary. (albo cię nappierrdlał). Zgadłem? BYE, PomAlter
Było tylko kilku wyjątkowych Żydów2020.08.12 14:04
w historii Polski, ale to tylko wyjątki. Można z przysłowiowa świeczką szukać aby coś krytycznego pod adresem żydów-Żydów napisał przyznający się do żydostwa np. któryś z Loży-Polin. Co by było jakby parch Jan Hertrich-Woleński napisał coś bluźnierczego, coś wulgarnego o żydowskich hokus-pokus, o ich idiotycznej kabale, o ich kretyńskich przesądach, tysiącu "10 przykazaniach", kazirodztwie, itd.? Nie ma obaw, parchy mają ten zakaz w DNA. Na swoich ani mru-mru, ale na katoli w Polsce - free ride.
robaczek2020.08.12 14:01
PIĘKNA KATASTROFA ................................. coraz glebiej brniecie w g....... robi sie coraz śliczniej a wy zostajecie sami ;] ŚLICZNIE!!!!!!!!!!!!!
robaczek obrzezany sliniaczek2020.08.12 14:05
LYKAM LYKAM ale wczesniej OBCIAGAM OBCIAGAM - to cenne bialko i kilka PLN-ow w kieszeni. ODBYTNICA jest smaczniesza od PISsdy.
robaczek2020.08.12 14:18
OOO!! chrzescijanin tutaj tez ;]
robaczek obrzezany sliniaczek2020.08.12 14:23
ALEZ zydlaczku jestem JAK TY obrzezany ino 50 lat MLODSZY!!!!
Klapaucjusz2020.08.12 14:01
Coś w tym jest, panie doktorze. Gdyby nie te wszystkie testy ciążowe, to każda kobieta mogłaby urodzić dziecko pozostając dziewicą.
UWAGA!!! "katolik" - kremlowski prowokator!!!2020.08.12 13:57
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !
katolik2020.08.12 14:05
ty wlasnie jesteś jednym z masonow i chcesz ludziom na siłę wmowic, zeby się szczepili
edra...2020.08.13 1:33
Skończ z tym Lechu! ...Przecież każdy wie, że się podszywasz pod "katalika" ? Jesteś przecież " Żydem, ateistą, durnym gejem..."! Jesteś "nudny", jak flaki z olejem"!
Anonim2020.08.12 13:05
PIS to taka sama masońska i lewacka partia jak PO. Masoneria wymyśliła sobie koronawirusa, bo otwarcie mówią że populację trzeba wybić bo jest za dużo ludzi. Lewactwo otwarcie ludzi nazywa zwierzętami. Szczepionka może być idealną masową trucizną, można ludzi zrobić bezpłodnymi to też jest jawnym celem lewactwa. A lewacki PIS popiera to globalne masońskie szczepienie, masońskie restrykcje, propagandę i instrukcje.
katolik2020.08.12 13:11
i to wlaśnie jest najgorsze, że PIS popelnia ogromny błąd stosując się w sprawie koronawirusa do wytycznych masonskich , bo NIE stac ich na wlasne rozwazenie sytuacji, nie chcą sie wyłamywac z unii. Czy wreszcie kogoś mądrego w tym Min zdrowia postawią kogoś rozwaznego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
matis892020.08.12 13:26
Masońska koronawirusowa, lewacka propaganda to nie najgorsze co PIS robi dla masonerii. PIS wspiera masoński, apokaliptyczny i satanistyczny projekt państwa bezgotówkowego do Znamienia Bestii, nie wspominając o reszcie.
katolik2020.08.12 13:33
to niestety też jest najgorsze, plany masonów są różne i skrupulatnie zaplanowane
UWAGA!!! "katolik" - kremlowski prowokator!!!2020.08.12 13:59
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐄𝐑𝐈𝐀 𝐖 𝐏𝐎𝐋𝐒𝐂𝐄 𝐒𝐙𝐀𝐋𝐄𝐉𝐄 !
katolik2020.08.12 14:08
masoneria wlaśnie pokazala jak prostutuują się młodzi ludzie w Polsce na ulicach, jak ci co sa pod ideologiczna opieka dna PO małpiego zboka i lewicy i den pokrewnych
katolik2020.08.12 13:48
TAK, matis -za chwile powiedzą, że wirus jest tak <<popularny>> że aby uniknąć zakazenia , trzeba wyeliminować pieniądz z obiegu, czip- jako znamię bestii- bez niego nic nie załatwisz, nie kupisz
katolik2020.08.12 13:50
w masońskich szczepionkach mogą być dodane różne zwiazki wywołujące choroby jak i wlasnie mikroczipy
"matis -katolik" - kremlowski prowokator!!!2020.08.12 13:58
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
"anonim-katolik" - kremlowski prowokator!!!2020.08.12 14:00
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐀𝐌𝐁𝐀𝐒𝐀𝐃𝐀 𝐔𝐒𝐀 𝐖 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐀𝐖𝐈𝐄 𝐓𝐎 𝐒𝐀𝐌𝐈 "𝐌𝐀𝐒𝐎𝐍𝐈" !
katolik2020.08.12 13:01
10 mln co glosowalo na dno PO i pokrewne dna, którzy są za ideologią masonów- oni koniecznie muszą sie zaszczepić i wy musiecie (WIES) ich do tego zmusic! Czyli swoj musi wziąć od swojego co mu daje
katolik2020.08.12 13:02
masoni rozdają światu śmierć
matis892020.08.12 13:07
to PIS jako lewacka partia realizuje koronawirusową masońska propagandę we wsparciu PO.
katolik" - kremlowski rabin Putina2020.08.12 14:01
𝐎𝐅𝐈𝐂𝐉𝐀𝐋𝐍𝐀 𝐀𝐆𝐄𝐍𝐂𝐉𝐀 𝐊𝐎𝐌𝐔𝐍𝐈𝐒𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐄𝐉 𝐏𝐀𝐑𝐓𝐈𝐈 𝐂𝐇𝐈𝐍 𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊 𝐚𝐥𝐚𝐫𝐦𝐮𝐣𝐞: - - - 𝐖𝐈𝐑𝐔𝐒 𝐊𝐎𝐑𝐎𝐍𝐘 𝐍𝐈𝐄 𝐙𝐀𝐁𝐈𝐉𝐀 𝐓𝐘𝐋𝐊𝐎 𝐖𝐙𝐌𝐀𝐂𝐍𝐈𝐀 𝐎𝐑𝐆𝐀𝐍𝐈𝐙𝐌 !
NaziBarbi2020.08.12 12:48
Choroby w tym AIDS roznosi tylko tęczowa padlina.
katolik2020.08.12 12:47
DO WIES - masz widać inf z pierwszej reki, albo jesteś pirwszą ręką- na razie szczepionki będą dobrowolne, tzn,że póżniej będą obowiązkowe, bo wy tak powiedzie, Kogoś predzej trafi szlak, !!!! jak zmusicie ludzi do obowiązkowych szczepie i ześlecie ich na śmierćź pzrez masonów
Wies2020.08.12 13:08
Masz logikę umysłu paranoicznego. Na razie nie musi oznaczać że później będzie inaczej.
katolik2020.08.12 13:14
paranoikiem to ty jesteś, nie mowisz rozwaznie, tylko to co ci zlecili
Wies2020.08.12 13:36
I znowu umysł paranoiczny. Zapewniam Cię że nikt mi nie zlecił napisania tego komentarza.
katolik2020.08.12 13:40
niestety jestes paranoikiem, wypowiadasz sie o artykule jako bardzo slaby, .. bo jest w nim odmienne zdanie od rządu
Wies2020.08.12 14:07
Wypowiadam się dlatego że jest nierzetelny. Jeśli ktoś chce podważyć stanowisko ministra zdrowia ( który je konsultuje z innymi lekarzami ) to powinien podać argumenty a nie odpowiadać że nie wie lub że podejrzewa. To podstawa naukowej dyskusji. Nikogo nie traktuje jako wyroczni ale nie mogę podważać wszystkiego bo tak powiedział Korwin , Braun czy jakis inny "wolnościowiec". Tak więc czekam na rzetelne argumenty a nie obrażanie. Jakiś argument poza tym że niektóre szczepionki przygotowują masoni ? Rozumiem że Szumowski będzie "wpuszczał czipy" do Twojego organizmu, bez Twojej wiedzy, a Ty będziesz chodził w strachu ?
katolik2020.08.12 14:09
konsultacje z lekarzami ,którzy mowia tak jak on
Anonim2020.08.12 23:53
I nie chce podać nazwisk tych swoich ,,ekspertów'' z którymi się konsultuje.
BieS2020.08.12 22:51
Jaki z ciebie katolik? Raczej chory , fanatyczny umysł. Nie czytam dalszych idiotyzmów, Wychodzę z tego kretyńskiego forum.
...2020.08.12 12:37
Fajnych macie ekspertów. Szukacie ich wśród "kierowniku, daj złotówkę"?
ladychapel2020.08.12 12:18
Ekspert taki sam jak ci od Macierewicza - konferencje na komunikatorze Skype - PAMIETAMY!!! Komedia 1000lecia
matis892020.08.12 13:09
Wiemy lewaki że w sprawie masońskiego szczepienia, wirusowej propagadny jesteście włazityłkami lewackiego PISu i nie tylko w tym temacie :))).
Wies2020.08.12 11:57
Bardzo słaby artykuł. Na zasadzie "nie znam się ale się wypowiem". Pomieszanie wielu spraw. Na pewno potrzeba rzetelnej informacji bo różni "prorocy" mają swoje 5 minut. Myślę że rząd działa racjonalnie i dobrze waży pomiędzy zagrożeniem życia i zdrowia a problemami społecznymi i gospodarczymi. Co do szczepionek to jak na razie mają być dobrowolne. A podważanie medycyny do niczego nie prowadzi. W ten sposób właściwie wszystko można sprowadzić do absurdu.
katolik2020.08.12 12:43
nie mów pochopnie o podwazaniu medycyny, bo ona nie jest wyrocznią i w sprawie tych przeklętych masońskich szczepion ek, ona nic nie wnosi. Jest to wszystko z tą szczepionką jak owczy pęd, to ,ż e medycyna coś mówi, to nie znaczy ,że tak jest w tym przypadku
Wies2020.08.12 13:12
Co do szczepionek to uważam że jest ich za dużo i nie powinny być obowiązkowe poza wyjątkami. Nie jestem zwolennikiem ideologii "wolnościowej" inaczej "róbta co chceta" ale też nie jestem za tym aby zmuszać ludzi do coraz większej ilości szczepień.
katolik2020.08.12 12:48
co do ważenie, to kazdy by wazył za i przeciw, więc nie filozofuj, bo nic madrego nie mówisz
Wies2020.08.12 13:07
A co Ty mądrego powiedziałeś antyszczepionkowcu ? W życiu już tak jest że się rozważa za i przeciw i rząd robi to prawidłowo
katolik2020.08.12 13:17
nie jestem antyszczepionkowcem, szczepienia wieku dziecięcego obowiązkowe, ALE na koronawirusa, choroby , które wypuszczaja masoni, to kogoś prędzej trafi szlak!
katolik2020.08.12 13:21
glupka z kogoś nie musisz robic, db wiesz, ze rozwazania za i przeciw sa pozorem, db wiadomo,że zamierzająw łączności z masonami i pod ich dyktando wprowadzić szczepienia obowiązkowe, inaczej nie zapowiadaliby na świecie nakladów wielomln szczepionek
katolik2020.08.12 13:04
nie dziwię sie ,że wszyscy w tym ministerstwie tak piepsza jak ty, banda nierozważnych i nierozsadnych niedoukow
Wies2020.08.12 13:18
Zrobiłeś błąd ortograficzny i chyba Ci nerwy puszczają przez co tracisz rozum. Jakieś braki z podstawówki ?
katolik2020.08.12 13:24
wiesz,że czepiasz się czegoś (pisowni) co nie ma znaczenia, bo zastepujesz temat szczepionki
Wies2020.08.12 13:34
Skoro piszesz o niedouczonych to sam wpadasz we własne sidła. Może gdybyś był kulturalny nie byłoby problemu.
katolik2020.08.12 13:43
pisownia jako twój temat zastępczy dla masońskiej szczepionki
RS2020.08.12 21:45
katolik jest tak napompowany przez Brauna i Michalkiewicza, że szkoda Twojego czasu Wies.
Judyta2020.08.13 1:39
To nie "katolik"...! To Lech Keller..! Szkaluje nas, używając takiego nicku...! Jakoś wstydzi się przyznać, że jest Żydem i pedziem..!
Obłuda PiS!2020.08.12 11:53
https://www.youtube.com/watch?v=4-L8hHl87aQ
Ja2020.08.12 13:08
Kolego, to nie jest żadna obłuda PIS-u. Gdyby przy władzy było PO też musiałoby się tak zachowywać. Popatrz jak zachowują się rządy innych krajów.
Alek2020.08.12 11:51
Czy czasami nie jest tak, że gdybyśmy wcześniej robili testy na inne koronawirusy, na które też chorujemy to nie okazałoby się, że takie pandemie to rzecz powszechna? Czy gdybyśmy diagnozowali wszystkie przypadki zgonów pod kątem różnych zakażeń to nie okazałoby się, że duża część osób umierających ma towarzyszące różne choroby wirusowe. Czy czasami Sars-cov-2 nie różni się od innych wirusów jedynie tym, że wykonujemy testy w tym kierunku?
Kik2020.08.12 12:05
To co napisałeś, to są oczywiste, racjonalne wnioski potrafiących myśleć samodzielnie ludzi. Niestety wielu ludzi ulega zbiorowej psychozie, którą podgrzewają regularnie wszystkie media.
chamlet2020.08.12 11:20
Gdyby ten wirus istniał, należałoby dziękować Opatrzności za złagodzenie wyroku. Każdy z nas jest skazany na śmierć, ale ta jest chyba najlżejsza z możliwych.
polacke2020.08.12 10:51
Tylko, że to jest jedynie kwestionowanie nazewnictwa, oceny przyporządkowania zjawisk. Nie ma to żadnego wpływu na istnienie zjawiska i śmiertelność ludzi. Wygaszenie zarazy jest trudniejsze, nie jest to zjawisko okresowe jak grypa, na którą są szczepionki. Najważniejsza jest odpowiedzialność ludzi, a takie publikacje tego nie wzmacniają, wręcz przeciwnie. Wraca dla wielu "róbta co chceta, piekła nie ma". Wartościowanie życia ludzkiego słupkami statystycznymi to dość obrzydliwy proceder. Teorie spisków szczepionkowych w skali gospodarki światowej są po prostu śmieszne. Ktoś chce zarobić na pisaniu bzdur, które są szkodliwe.
Jerzy2020.08.12 10:49
Uff!! Nareszcie!!! Coraz więcej głosów obnażających całą chucpę, daje to nadzieję że ryży knur felczer niedługo dostanie kopa w zad, i nie zdąży wyszczepić narodu. Mam nadzieję, że jego "wyszczepią"... na Rakowieckiej...
Klejnot Nilu2020.08.12 10:31
Wydawca miesięcznika "Egzorcysta" ma być autorytetem w kwestiach naukowych? Was już całkiem pogięło?
Wojtek Polak2020.08.12 12:31
dla lewactwa naukowym autorytetem jest dziewczynka bez jakiegokolwiek wykształcenia Grecia.i tacy prof. jak Sroda czy Płatek jedna twierdzi że facet z facetem albo baba z babą mają tyle samo dzieci co facet z kobietą a druga twierdzi że pedofile nie krzywdzą dzieci.ty to chyba klejnot ale nie nilu a ten tz "rodzinny".
robaczek2020.08.12 10:30
NIE MA ZAGROZENIA!!!!!!!!! to boska ............................ #selekcjanatularna ................................... a ze bog wybral grupe docelową w postaci wyborców PIS ................................ no cóz.................................. przypadek??? ;] hihihihihihi
robaczek2020.08.12 10:29
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!!!!!!!!! to fikcja!!!!! ..................... NA MSZE!!!!!!!!!!!!!! na tace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! proboszcz wyposzczony jak cholera!!!!!!! ministranci juz rady nie daja!!!!!! ;] MOZNA BEZPIECZNIE LIZAC DLONIE PREZESOWI.....tfu.................PROBOSZCZOWI!!!! ;]
jula2020.08.12 10:21
Brzmi przekonywająco, argumenty w punkt. Gdzie prawda? Zmianą definicji można wszystko zmienić. Chaos mam. To nie sprzyja logice i prawdzie.
majka2020.08.12 10:12
Zastanawiam się jak to się stało, że cały świat został wkręcony w korona wirusa?
katolik2020.08.12 10:40
bo na całym swiecie są masoni i realizuja plan dla swiata, na różnych polach
beznazwy2020.08.12 11:21
raczej na świecie nie jest wielu mądrych.
Przeciw kretynom2020.08.12 11:35
A największe firmy, najbogatsze, zarabiające na motłochu są gdzie? Działają wszędzie, globalnie. Nowy model telefonu, samochodu jest dostępny od razu w niemal każdym kraju. Dlatego przekręt covida ma miejsce na całym świecie.
Anonim2020.08.13 15:42
Zdarza się ,grypa hiszpanka też ogarnęła świat, chociaż nie było tylu podróżujący jak obecnie.
Jahu2020.08.12 10:10
Tiia, kolejny przemądrzały buc opowiadający banialuki, że grypa jest groźniejsza, ale jak zapytali buca o to, że brakowało dla ludzi respiratorów, że trumien brakowało, że w domach starców umierali masowo ludzi to buc jedyne co miał do powiedzenia to, że on nie wie czy brakowało i że mediom to on nie wierzy.
Roman2020.08.12 10:27
A Ty jesteś taki mocno wierzący i jednak wierzysz.
Jahu2020.08.12 10:36
wiem jedno, dwoje moich znajomych nie żyje z powodu virusa który według buca jest nie groźny.
Jerzy2020.08.12 10:50
Niech zgadnę - wiek ponad 80-się i IV stadium choroby nowotworowej? Szkoda chłopaków - mogli jeszcze spoooooro pociągnąć....
Jahu2020.08.12 10:55
Sam jesteś nowotwór.. ludzie mieli 55 i 61 lat.
Jerzy2020.08.12 12:53
No to dzieci wręcz - tacy nie umierają... a choroba współistniejąca? na jakim etapie była???
Anonim2020.08.12 21:55
Jerzy zastanów się nad sobą!
Jahu2020.08.13 10:19
Jakie to ma znaczenie czy ktoś ma jakąś inną chorobę czy nie? Wiesz ile ludzi w Polsce ma różne choroby? Czy ci ludzie według ciebie nie mają prawa żyć? Jak twoja mama, tata, nie wiem babcia, przyjaciel będzie na coś chorował to ma umierać bo takiemu idiocie nie chce się nosić maseczki? Myślisz baranie, że ty wiecznie będziesz miał 20 lat i będziesz wiecznie zdrowy?
Jerzy2020.08.13 19:56
20 lat to mi do setki brakuje, chłopcze - ludzie umierają w każdym wieku, w każdym, śmierć to naturalny kres życia, rodząc się tylko jednego możesz być pewien - że umrzesz, a kiedy? to tylko Pan wie, nie ryży pajac szumowski
majka2020.08.12 10:08
Ministerstwo Zdrowia nie pozwala lekarzom wypowiadać się na ten temat... tak mój lekarz też nabrał wody w usta... coś się kręci ...coś złego, same komunikaty wykluczające się nawzajem
katolik2020.08.12 10:03
masoni upieka 2 pieczenie na jednym ogniu- zmniejszą populację ludzi po szczepionkach, oczywiście w sensownym , bez podejrzeń dziejącym się czasie i za szczepionkę zbiorą Kasę
katolik2020.08.12 9:44
Może Fronda sie zbierze i poda jakie rozwiązania dla ograniczenia populacji na świecie przewidują masoni, a jest ich sporo, na różnych polach, patrząc jak mozna rzucić się na 1 czlowieka i zaplanować jego śmierć
katolik2020.08.12 9:38
ludzie sami muszą się chronić-zakladać jednak maseczki, robić testy, zostawać w domu,jesli ma jakieś objawy przeziebieniowe i dbać o to, aby nie zarażać drugiego czlowieka. Masoni będą wmawiac,że przy takim wielkim rozprzestrrzenianiu tylko szczepionka.
Roman2020.08.12 9:49
Ty właściwie nic nie zrozumiałeś z tego bardzo klarownego wywiadu.
Roman22020.08.12 9:50
To pisał oczywiście nie Roman a Roman2.
katolik2020.08.12 10:37
to ty niczego nie rozumiesz, zaszczep sie podwójnie
czekista2020.08.12 9:50
A najlepiej strzelic sobie w leb. Czlowieku ......... o Boze, szkoda slow.
katolik2020.08.12 12:51
człowieku jak idziesz na wesele zrób przed tem test, jest dodatni, zostań w domu, nie zarazaj innych, bo robi sie koło
katolik2020.08.12 12:56
przedtem
Wojtek Polak2020.08.12 9:33
no i co dalej będziemy ufać p.m. Szumowskiemu i dalej będziemy robić z siebie głupków.mówiłem że nie ufam p.Szumowskiemu i dużej części lekarzom.mam nadzieję że po rekonstrukcji rządu pożegnamy p.Szumowskiego.
katolik2020.08.12 9:46
szumowski jest od gowina, gowin trzyma z masonami z zagranicy
Roman2020.08.12 9:33
Jaki jest obecnie poziom nauczania w szkołach, jeśli dziennikarz lub osoba aspirująca do stania się dziennikarzem, pisze skrót doktor z kropką ?
Krakus2020.08.12 9:25
Informacja dla tych ludzi, którzy nie rozumieją, co to znaczy być pod respiratorem, ale chcą skorzystać z okazji wyjścia bez maski. NIE jest to maska tlenowa nakładana na usta, gdy pacjent wygodnie leży i czyta czasopisma. Wentylacja dla Covid-19 to bolesna intubacja, która schodzi do gardła i pozostaje tam, dopóki nie przeżyjesz lub nie umrzesz. Odbywa się to w znieczuleniu przez 2–3 tygodnie bez ruchu, często do góry nogami, z rurką wkładaną od ust do tchawicy i pozwala oddychać w rytm pracy płuc. Pacjent nie może mówić, jeść, ani robić niczego w naturalny sposób - maszyna utrzymuje cię przy życiu. Dyskomfort i odczuwany przez nich i ból sprawiają, że lekarze muszą podawać pacjentom środki uspokajające i przeciwbólowe, aby zapewnić tolerancję rurki tak długo, muszą pozostawać pod sztuczną wentylacją, a nierzadko wprowadza się ich w śpiączkę farmakologiczną. Po 20 dniach od tego zabiegu młody pacjent traci 40% masy mięśniowej i doznaje urazu jamy ustnej lub strun głosowych, a także możliwych powikłań płucnych lub serca. Z tego powodu ludzie starsi lub już słabi mogą nie przetrwać tego leczenia i umrzeć. Dodajmy jeszcze dla porządku kolejną rurkę do żołądka, przez nos lub skórę, aby doprowadzić płynny pokarm, lepką torbę wokół tyłka, aby zebrać biegunkę, cewnik do zbierania moczu, rurkę do płynów i leków, cewnik do tętnicy do monitorowania ciśnienia krwi, które jest całkowicie zależne od precyzyjnie obliczonych dawek podanych leków. No i te zespoły pielęgniarek które muszą zmieniać pozycję kończyn co dwie godziny i kłaść cię na macie z lodowatym płynem, aby pomóc obniżyć temperaturę ciała. Ktoś chce to wszystko wypróbować? Zostań w domu i noś maskę, gdy wychodzisz! Bądź bezpieczny i dobrze! Warto wspomnieć, że pacjent słyszy wszystko, co się wokół niego mówi, więc jeśli personel mówi o śmierci, pacjent wpada w panikę. Jeśli środki uspokajające zostaną zmniejszone, pacjent wpada w panikę, ponieważ nie może oddychać, mówić ani, w jego przypadku, poruszać się. Kiedy zaczynają obniżać dawki leków przeciwbólowych, pacjent niemo krzyczy w swojej głowie, ale nie może wydać żadnego dźwięku. Kiedy wyjmą już ci te rurki do oddychania, dalej nie jest przyjemnie. Tchawica może już zastąpić respirator, ale pacjent nadal nie może mówić ani jeść bez rurki. Twoje dziecko, małżonek, rodzic cierpi na samotność w szpitalu. Ofiary nie ograniczają się do obcych. Kiedy zdecydujesz się tłoczyć się bez maski przy wejściach do nowo otwieranych sklepów w celu dokonania jakiegoś nieistotnego zakupu lub uczestniczyć w innym zgromadzeniu ludzi, zadaj sobie pytanie, czy warto przez całe życie wiedzieć, że twoje dziecko cierpiało, a może zmarło, samotnie.
Roman2020.08.12 9:34
Nareszcie jakiś głos rozsądku w gąszczu wyzwisk. Dzięki.
Roman22020.08.12 9:52
Aleś Ty głupi ...
Roman2020.08.12 10:38
No to jest nas już dwóch (albo nawet trzech).
katolik2020.08.12 9:35
Na to się nie umiera, straszysz.
LK2020.08.12 10:20
Problem polega na tym, że stosowanie respiratora nic nie daje w przypadku "niedziałających" pęcherzyków płucnych. Nic nie pomoże tłoczenie powietrza pod ciśnieniem do płuc, jeśli nie dotrze ono do układu krwionośnego. Potrzebny jest inny sposób natlenienia organizmu i takie sposoby są dostępne, ale olewane przez akademicką medycynę, która ma tylko jeden sposób - respirator. Tyle że 80 proc. pacjentów podłączonych do respiratora umiera.
Jerzy2020.08.12 10:53
napisz coś o katarze zwanym obecnie koronawirusem, a nie jakieś głupoty pociskasz...
Eliza2020.08.12 10:54
Krakus, skąd to wszystko wiesz? W 2018 r. przeszłam zwykłą sezonową grypę z zapaleniem oskrzeli i nikomu nie życzę.
Anonim2020.08.12 21:47
Co to znaczy zwykłą grypę? wirus się mutuje, co roku są nowe szczepionki.
katolik2020.08.12 9:25
czy Konstytucja okaże się coś warta, czy pozostanie dla obywatela prawem, który pozwoli uniknąć mu zaplanowanej śmierci
ryszard2020.08.12 9:24
Wydziwianie, że polityka gra pandemią korona wirusa jest dowodem głębokiej naiwności. Żyjemy w świecie, w którym rządzi pieniądz, gdzie wszystko jest towarem (również np. polskie dzieci w manipulowanych polskich szkołach). Taki wydarzenia jak niespodziewany obrót spraw w wyborach białoruskich, czy pandemia korona wirusa jest, dla faszystowskiej finansjery rządzącej światem, niczym innym jak otwarciem nowej gry o pieniądz.
ryszard2020.08.12 9:28
Słowo "nowej" w moim wpisie może być, źle odczytane. Więc wyjaśniam, że nie chodzi o grę która zastąpiła dotychczasowe. Nie, ona tylko dołączyła do dotychczasowych.
katolik2020.08.12 9:14
dlatego wlaśnie, że koronawirus jest PLANEM MASONÓW ograniczenia populacji ludzi na świecie, NIKT NIKOGO NIE MOŻE ZMUSIĆ DO SZCZEPINIA PRZECIWKO TEJ ZAPLANOWANEJ SMIERCI
RS2020.08.12 21:27
A czy ktoś Cię zmusza? Braun, Michalkiewicz i reszta tego towarzystwa sieją panikę żeby na Yotube mieć oglądalność bo z tego żyją, tak masz rację chodzi wszędzie o pieniądze.. Przecież prezydent Duda powiedział, jak będzie szczepionka to szczepienie będzie dobrowolne, pierwszeństwo będą mieli ludzie starsi którzy są najbardziej narażeni. A do tej pory kto najwięcej przyjmował szczepionki przeciwko grypie? emeryci oczywiście i teraz też sami będą prosić o szczepionki.
Samanta2020.08.13 10:37
to poczekaj: https://www.pch24.pl/usa--koniec-wolnosci-na-horyzoncie--szczepionka-patriotycznym-obowiazkiem-i-przepustka,77788,i.html
Anonim2020.08.13 18:15
Prezydent Duda powiedział to przed wyborami ,mówił wtedy dużo i dużo obiecywał jak to przed wyborami ,naiwny jesteś .
Anonim2020.08.13 0:36
Przykro czytać, co piszą paranoicy! I to podobno katolik, który wierzy w Boga! Pseudokatoliku, światem rządzi Bóg, a nie jakiś masoński rząd.
Damian2020.08.13 1:45
Tu nie pisał" katolik"!!... Pod tym nickiem pisał Lech Keller.., zwany "kretynizacja...."! On przecież jest Żydem, ateistą, w dodatku starym pedałem, ...! Sam się określa, jako"dumny gej..."! ...To co można od takiej osoby żądać????! ...Mądrości nie widać...!