02.10.20, 17:52fot. yt/telewizja republika

TYLKO U NAS. Maciej Świrski: Prowokacje pana Staszewskiego to operacja niszczenia reputacji Polski

Tomasz Poller: Mamy znów kolejną prowokację z dokręcaniem tabliczek sugerującymi istnienie w Polsce całych terytoriów, do których osoby homoseksualne nie mają wstępu. Autor tych ekscesów, niejaki Bart Staszewski robi to od paru miesięcy. Tablice te są samowolnie umieszczane przy znakach drogowych, sprawca był przesłuchiwany przez policję, z czego zresztą usiłuje robić show w mediach społecznościowych, podając się za "osobę prześladowaną przez pisowskie państwo".

Maciej Świrski, prezes Fundacji "Reduta Dobrego Imienia": W mojej opinii pan Staszewski świadomie nawiązuje wręcz do tablic "Judenfrei", które Niemcy stawiali w miejscach "oczyszczonych" od Żydów. W miejscach, gdzie Żydzi byli gromadzeni, a potem wywożeni na zagładę do Treblinki czy Auschwitz. To ma stawiać nas w jednym rzędzie z niemieckimi nazistami.

Sprawa nie jest zatem błaha i skutki wizerunkowe są tu chyba ewidentne.

Ta sprawa może mieć bardzo poważne implikacje dla Polski i to w zakresie bezpieczeństwa politycznego oraz militarnego. Artykuł 5 traktatu NATO mówi o udzieleniu stronie napadniętej wszelkiej możliwej pomocy. Polityk, który będzie decydował o takiej pomocy, będzie brał pod uwagę różne czynniki, łącznie z jego osobistym losem, poparciem wyborców. Jeśli Polska będzie tak fatalnie kojarzona, to w przypadku chęci udzielenia Polsce pomocy, wyborcy takiego polityka nie wybiorą. A więc może to stawiać pod znakiem zapytanie ewentualne udzielenie nam pomocy. Takie operacje, mające na celu Polskę z NATO wypchnąć, niekoniecznie w sensie formalnego wykluczenia z sojuszu, ale osłabienia jej znaczenia, są zresztą obecne od wielu lat. Kto jest beneficjentem takiego działania, nie trzeba chyba tłumaczyć. Taka akcja jest kolejną operacją niszczenia polskiej reputacji. Akurat pretekst LGBT to znamię naszych czasów, natomiast biorąc pod uwagę konsekwencje takiej operacji, należy się temu z całą mocą przeciwstawić.

Zdecydowaliście się Państwo jako Fundacja wesprzeć gminy, które składają pozwy przeciw temu osobnikowi.

Jesteśmy społeczeństwem demokratycznym, a społeczeństwa demokratyczne nie mają zawsze do dyspozycji środków, które mogłyby przeciw tego rodzaju operacjom przedsięwziąć. Państwo, podejmując działania, może obawiać się oskarżeń o brak demokracji. Wyobraźmy sobie że pan Staszewski dostaje mandat: w mediach wybucha od razu histeria, jak to "państwo policyjne prześladuje aktywistę". Stąd pewnie umiarkowana reakcja organów państwa, tym bardziej, że Polska jest posądzana o brak demokracji. Zresztą, niedawno przecież mieliśmy występ pani Mosbacher. Taka powściągliwość państwa nie dotyczy organizacja społecznych, a taką jest Reduta Dobrego Imienia. Obserwowaliśmy działalność pana Staszewskiego, to, w którą stronę to zmierza, zachowując przez pewien czas rezerwę. Jednak w momencie, gdy doszło do nas to, czego się obawiałem, że w społeczeństwie amerykańskim narasta przeświadczenie, że takie strefy istnieją, że w Polsce istnieje jakiś apartheid, niczym niegdysiejsza segregacja rasowa w Republice Południowej Afryki, zaczęliśmy działać. W oczach przeciętnego obywatela amerykańskiego czy Europy Zachodniej, który II wojnę kojarzy jedynie z Holokaustem może dojść wręcz do wrażenia, że oto Polacy jakichś ludzi wręcz wymordowali. Jesteśmy więc w tym momencie, że musimy powiedzieć: non possumus. Ten człowiek będzie niszczył polską reputację dalej i trzeba go powstrzymać. Jeżeli Joe Biden opowiada o jakichś strefach wolnych od jakich ludzi w Europie, jeżeli ma w głowie tego rodzaju przekonania, to jest to wręcz coś, co chcieli osiągnąć Sowieci...

Akcja ta wygląda zatem na dość metodycznie prowadzoną i wpisującą się w strategię"ulica i zagranica". Mamy przecież skandaliczny list ambasadorów łamiący zresztą zasady dyplomacji, mamy kuriozalne wypowiedzi pani Mosbacher. No i sprawa sprzed kilku dni: jeden z niemieckich posłów składa w Oświęcimiu wieniec razem z chorągiewką LGBT, a wymieniając kilka grup spośród ofiar, nie wymienia wśród nich Polaków. Ekscesy Staszewskiego to zatem element większej całości.

Mamy kilka rodzajów agresji informacyjnej przeciwko Polsce, które dotyczą kilku aspektów, zresztą prowadzone sa przez różne ośrodki. Pierwszy wymiar to agresja na polska historię, dokonywana na rozmaity sposób. To na przykład oskarżanie Polaków o sprawstwo Holokaustu, formułowane w oparciu o wybiórcze manipulowanie źródłami. Dowiadujemy się przecież na przykład, że oto istnieje jakaś "nowa polska szkoła badania Holokaustu". To jest ten wymiar historyczny. Można by tu wprowadzić pojęcie dezinformacji historycznej, mającej na celu stawianie Polaków po złej stronie historii, tej rasistowskiej, nazistowskiej, która nie ma prawa do dobrego imienia. Druga strona tego krajobrazu defamacyjnego to atak na polską teraźniejszość, który zresztą ma swoje potoki, czy swoje strumyki ataków. Jeszcze przed objęciem władzy w Polsce przez obecny obóz polityczny w 2015, miało miejsce uprawianie takiej "uzbrojonej" narracji, polegającej na takim przedstawianiu faktów odbiorcy niezorientowanemu, aby odebrać Polsce szacunek, przedstawić nas w złym świetle. Co cieszy się szacunkiem na Zachodzie? Stabilna demokracja, poszanowanie praw człowieka, wszystkie mechanizmy, które kraje Zachodu w ciągu kilku wieków wypracowały. Rozpowszechniano zatem fałszywe informacje na temat formacji, co do której spodziewano się, że wygra wybory. Ambasadorem Polski w USA był pan, który był daleki od tej opcji, był wrogo usposobiony do nowej władzy, a który po sąsiedzku miał Joe Bidena, z którym mógł spotykać się omijając protokół dyplomatyczny. Wówczas rozpoczęło się rozpowszechnianie fałszywych informacji na temat Polski, przy równoległym ataku na planowane a potem przeprowadzane reformy, jak reforma sądownictwa. Teraz, także na forum UE, mówi się otwarcie o rzekomym łamaniu praw człowieka. Mamy zatem występy, jak to trzeba Polskę finansowo wygłodzić. Atak pana Staszewskiego to drugi element. Prowadzi on do wytworzenia przeświadczenia, że oto w Polsce mamy drugi apartheid, a przecież pamiętamy jakie oburzenie na świecie wywoływał system apartheidu w Republice Południowej Afryki. A takie przeświadczenie jest skutkiem działania pana Staszewskiego.

Komentarze

Polak2020.10.5 6:21
Mamy gówniane organy ścigania i cały ten tzw.wymiar sprawiedliwości a Morawiecki zajmuje się całym Światem tylko nie Polską
Anonim2020.10.5 5:16
Tak, ewidentnie, znowu metoda króla Ubu. Przedstawić nas jako oprawców, aby wprowadzić lucyferiański zamordyzm. Hitler też bronił mniejszości w 1939!
Darek2020.10.4 14:28
Prowokacje to urządza PiS, GP i gminy, które przyjmują te haniebne uchwały, Staszewski chociaż typa nie lubię tylko skrupulatnie informuje, które gminy takie uchwały przyjęły.
kpisz czy o drogę pytasz?2020.10.4 17:10
Odróżniasz ludzi od poglądów? Odróżniasz dyskryminację od sprzeciwu wobec narzucania poglądów? Za mądre dla ciebie?
Olej2020.10.3 23:13
Ze szczytów stalowych wież ze szkła, z bogactwa i wielkości, rządcy tego świata zblazowani nudą, przeżarci wszystkim cokolwiek można mieć, czegokolwiek zapragnąć na pstryknięcie palcem. Sięgają po sumienia ludzi ogłupiałych i ogłupionych ich nieosiągalną pozycją, wielkością, sławą. Cały świat na nich patrzy gdy się pławią w zachciankach i żądzach. Lud naśladuje, małpuje chce tak jak oni. A oni na wyspach rozkoszy sięgają najczarniejszego zła, w ich pojęciu doznań, kupują wszystko i wszystko trawią, wy………c z siebie g……..o, którym zalewają świat. Satanella wijąca się orgiastycznie bestia, pożerająca w swoim rozedrganiu, wchłaniająca w swój wir szaleństwa całe masy ludzkie, wykręca nimi aby gdy nadejdzie czas upuścić z tego utuczenia krew, ogrom krwi i mordu. Tak kończył się XX wiek i takoż się skończy świat.
Olej2020.10.3 22:59
Wrażenie czy rzeczywistość ? G………o nam się wlewa na pokoje, do czystych mieszkań, do przestrzeni, która zawsze nawet w najtragiczniejszych czasach pozostawała nienaruszona. I my którzy zauważamy, że dzieje się tak źle stoimy jak osłupiali, nie dowierzając oczom i uszom. G……o nam się leje z własnych pieleszy z naszego wewnętrznego podwórka, i te g……..o ma obleźć wszystko cokolwiek się jeszcze ostało czystym. Z zewnątrz nam tego dolewają jakoby twierdząc, że wolność ma przymiot dozwolenia na wszystko, na każde dowolne wedle uznania świnienie i ześwinainie, bez żadnych barier i norm. I jak już wszystko w tym g……ie zacznie tonąć rozpocznie się szukanie następnych granic wolności, jakiej tym razem, do jakiego dna musi człowiek zejść ? Zarąbywania ludzi dla potrzeb wyżycia się jako spełnienie pragnień, Jakich doznań potrzebuje homo – jakiś tam, jakiego nasycenia pragnień, jakiego pożądania ? Gdzie jest granica ? To wszystko jest kłamstwem iluzją, po której tylko wiatr pustyni będzie dął i nic nie zostanie, nic. PUSTKA !
Jao2020.10.3 16:11
Tęczowi terroryści nie biorą zakładników, zniszczą wszystko i każdego, kto myśli inaczej niż oni. Taka tęczowa tolerancja, albo nas popierasz, albo giń - i my ciebie wykończymy. Musimy ich powstrzymać!!!
Maria Błaszczyk2020.10.3 18:10
Zaraz, zaraz... To chyba tęczowe osoby próbowała zabić za pomocą bomb polska rodzina - chłopak i dziewczyna w Lublinie. To na tęczowe osoby faszole urządzili sobie polowanie w Białymstoku. To Lu ktoś wepchnął pod tramwaj... To pod gejowskim klubem Prawdziwi Polacy® bejsbolami rozbijali ludziom głowy. Itd... Przyznam, że mam problem ze zrozumieniem, jak może Ci z tego wyjść, że ci, na których się szczuje, opowiada kłamstwa, bije i próbuje mordować, to są terroryści. Jak dla mnie jak ktoś idzie na pokojową demonstrację z bombą w celu wysadzenia jej uczestników, to jest terrorysta - a nie ci, których próbuje wysadzić.
Lesbijki Geje Bałwany Tramwaje2020.10.3 19:24
Trollowanie w wydaniu Marii Błaszczyk bezcenne.... atak w ogóle to zaraz zaraz, czy to nie gej Ernst Rohm był szefem SA - bojówek NSDAP, gdzie ludzie LGBT nie kryli się ze swoimi skłonnościami (owszem rewolucja pożera własne dzieci, i gejów zaczęto wsadzać do obozów stworzonych przez gejów). Czy to nie biseksualistka , kochanka niemeickiego intelekualisty i lekarza doktora Mengele, osobiście mordowała więźniarki, które wczesniej gwałciła?
Maria Błaszczyk2020.10.3 21:41
No i jak fakt homoseksualizmu Rohma ma się do tego, że to ich się prześladuje? Wiesz, Aleksander MAcedoński był gejem i agresywnym podbijaczem wszystkiego, co w okolicy, z czystkami etnicznymi, sprzedawaniem jeńców jako niewolników, wysiedleniami i z czym to się je, brutalnie zamordował własnego braciszka i w ogóle zapisał się w historii jako brutalny rzeźnik. Juliusz Cezar był biseksualny wg naszych standardów, a jego masakry przeszły do historii. Ottaviano di Spoleto, czyli papież Jan XII, sypiał z mężczyznami i kobietami, a gdy próbowano go usunąć z urzędu, przeciwników pokonał, a nastęonie torturował, kazał obicnać nosy, genitalia, rączki i nóżki z typowym katoickim miłosierdziem. A wynalazca "ideologii gender", kardynał Alfonso López Trujillo, serdeczny przyjaciel santo subito Jana Pawła II, współpracownik kolumbijskiej mafii, był zbokiem - co prawda nie pedofilem, ale korzystał z usług pracowników seksualnych, których katował, a następnie płacił im mniej, niż się umówił. No więc sam widzisz - znam całkiem sporo zbrodniarzy, którzy byli nieheteronormatywni. Pewnie więcej niż Ty. Tylko co z tego? Jeśli kilka procent ludzi jest niehetero, no to pewnie i wśród zbrodniarzy tylu ich jest. Trudno się temu dziwić. A podane przeze mnie przykłady, na które nie masz żadnych kontrprzykładów, pokazują jasno, że to nie osoby LGBT są stroną agresywną teraz, w Polsce czy w Europie. Ani nie masz żadnego przykładu terrorysty LGBT.
Lesbijki Geje Bałwany Tramwaje2020.10.4 8:35
Na prawdę, gonisz w piętkę. To jest słowotok. O czym mówi Świrski? O zagrożeniach dla Polski z działań Staszewskiego. Taki Staszewski albo Szutowicz wraz ze swoim haremem są właśnie stroną agresywną. Jeżeli do tej pory tęczowe torby były dla ogółu obojętne, to teraz zaczęły działać jak płachty na byka. I jest to wlaśnie zasługa tych wszystkich Margotów a nie tej czy innej wypowiedzi drugiej strony.
Maria Błaszczyk2020.10.4 11:51
Argumenty Świrskiego obaliłam w pierwszym poście. W drugim - odnosząc się do historii obalałam argumenty ad hitlerum. A agresorem są ci, którzy próbują ludzi wysadzać bombami, biją, kopią, łamią kości, opluwają, i ustawiają im pod oknami pogromowóz. Już nawet pomijając treść, kłamliwą, zniesławiającą i szczującą - sama siła tych głośników sprawia, że jest to akt agresji, chociażby to grało "Ave Maria" z tą głośnością po prostu nie da się żyć. A ci ludzie, wystaw to sobie, tam mieszkają, i co i raz to cholerstwo nadaje im pod oknami. Więc nie. Agresorem jest ten, kto Cię próbuje zabić, a nie ten, kto to nagłaśnia.
obaliłam....2020.10.4 12:55
Obalić to sobie flaszkę można. A po obaleniu bredzić o tym, że się padło ofiarą tramwajowego zamachu mającego miejsce gdzieś nie wiadomo gdzie pomiędzy godziną 12 a 14, z którego się "nic nie pamięta," nie dzwoni na policję, tylko wzywa do rozróby a równocześnie zniechęca do zajmowania się sprawą rzekomego zamachu, bo przecież zadania policji, prokuratury i sądu przejma koledzy z "Kampanii przeciw homofobii"
Maria Błaszczyk2020.10.4 18:05
https://sjp.pl/obali%C4%87 Chodzi o znaczenie nr 2. Więc chyba można. A co do policji - nie wiem, kogo zawiadomiła KPH, być może od razu prokuratora, to jest zupełnie normalna ścieżka, ale po tym, jak potraktowała ludzi ze zgwałceniem włącznie po aresztowaniu Margot, rozumiem dystans wobec ten formacji. Osoby LGBT się jej boją, bo nikt nie chce być tak potraktowany. A brak pamięci szczegółów po tego typu zdarzeniu nie jest niczym niezwykłym. Powszechnie obserwuje się zaburzenia pamięci narracyjnej. Wspomnienia na ogół są mocno fragmentaryczne, pamięta się głównie odczucia i emocje. Tak działa mózg w takich sytuacjach.
Suweren2020.10.4 14:47
https://pl.wikipedia.org/wiki/Alois_Hudal. Taki Stalin miał dwie żony... wypisz wymaluj jak Kurski.
Maria Błaszczyk2020.10.3 16:09
Pogląd, że cała reszta świata to taki "ciemny lud", co kupi, co mu PiSowska propaganda sprzeda, jest, delikatnie mówiąc, naiwny. Otóż Unia Europejska, Norwegia, 50 ambasadorów, UNAIDS, organizacje międzynarodowe jak AI oraz polskie sądy oparły się, przynajmniej w większości, na wnikliwych analizach prawnych, zanim potępiły te uchwały. Kurczę, przecież wiecie, co oni o Was myślą, oni to zupełnie otwarcie mówią, że uważają Was za idiotów. I że Was świadomie okłamują, bo za takich Was mają. Oni nie chcą okłamać mnie - tylko Was i się z tym nie kryją. Nie potrafię zrozumieć, mimo że naprawdę próbuję, co się dzieje w umyśle osoby, do której się mówi wprost "będę Cię okłamywać, bo jesteś - jak to ujął pan komunistyczy prokurator Piotrowicz - nieinteligentny". I ta osoba po takim wstępie wierzy w to, co jej się mówi...
proszki zażyte?2020.10.3 19:27
popij wodą a nie wódą, i nie jaraj gandzi do tego
Maria Błaszczyk2020.10.3 21:53
A coś na temat? Bo Twoje fantazje na mój temat zupełnie są nietrafione - jestem praktycznie abstynentką i nie używam żadnych leków - a do tego nic nie wnoszą. Spróbuj może o tych uchwałach. O działalności Reduty Dobrego Imienia? Doprawdy fundacja ta me niezwykłe osiągnięcia, udało im się rozsławić zbrodnię w Jedwabnym inne przypadki udziału Polaków w Zagładzie w Argentynie, rozbawiła opinię publiczną w Izraelu przezabawnym procesem z panią Wszelaką, doprawdy nie będąc geniuszami, nazwali Olgę Tokarczuk "słabą na umyśle" i protestowali przeciwko "Idzie"... Itd... Życzę Ci powodzenia, może Ci pójdzie lepiej niż ze zgadywankami na mój temat.
Żenada, Pani Błaszczyk, żenada!2020.10.4 8:48
OOo, to nawet zna Pani okoliczności zbrodni w Jedwabnem (przez historycznych fałszerzy zwanej pogromem) a tak naprawdę będącej egzekucją i to jedną z wielu zaplanowanych przez Einsatzgruppen, które dokonały całą serię takich operacji. Udział jakiejś grupki osób miejscowych (w tym volksdeutschów) i to nie do końca wyjaśniony (czy byli świadkami czy zostali przez NIemców zgonieni, czy brali faktycznie czynny udział w mordzie, nie jest jasne) to oczywiście dla "postępowych" powód do napiętnowania całej społeczności miasteczka jako zbrodniarzy. No i kłamca Gross, który całą dwutysięczną społeczność Żydów jedwabieńskich uśmiercił w czasie "pogromu". Fakty są takie że większość Żydów przeżyła "pogrom". Jak Pani myśli, dzięki komu? Czy dzieki Niemcom w tych ich pieknych mundurach, brzydzących się polskim brudem?
Maria Błaszczyk2020.10.4 11:59
Taaaak.... Mamy zeznania dwustu świadków, z których wiemy, jak to było. Do tego spełniające w większości kryterium zakłopotania, więc wiarygodnych samych z siebie, nawet jakby nie to, że potwierdzają je setki innych.No cóż, to jest wynik oficjanlnych śledztw, którego nikt nie obalił. A poza tym nawet gdybyś przypadkiem miał rację - to wersja rozpowszechniona dzięki Reducie Dobrego Imienia jest właśnie tą oficjalną, co sprawia, że to, czy kilkaset osób zeznało prawdę czy skłamało, by oczernić samych siebie i swoich najbliższych, nie ma większego znaczenia. To jest to, czego się Argentyńczycy dowiedzieli, dzięki panu Świrskiemu. Gdyby to była nieprawda, to chyba jeszcze gorzej? Że pan Świrski swoją działalnością przyczynia się do rozpowszechniania kłamstw na temat polskich zbrodni? A swoją drogą nie wiem, dlaczego fakt, że większość przeżyła, ma jakieś znaczenie, w pogromie w Mławie w 1991 przeżyli wszyscy, podobnie jak w pogromie w Białymstoku 2 lata temu. A tam zginęło kilkaset osób, również kobiet i dzieci. To chyba niedobrze?
katolicka deratyzacja Polski2020.10.3 13:17
Wszedzie sa wariaci i wrogowie,ale nigdzie nie sa oni,tak jak w Polsce,zupelnie bezkarni.
AAAtomek2020.10.3 12:19
Atlas of hate / Atlas nienawiści Polaków__________________________ https://atlasnienawisci.pl/
Jarek2020.10.3 12:04
Taki Kraśnik - czy to Pan Staszewski niszczy jego reputację jako miasta polskiego, czy może jego radni? Chyba jednak radni o mentalności "płaskoziemca"
działacz pttk2020.10.3 10:14
A mnie się ta akcja bardzo podoba! Ileż miejscowości szczyci się tym, że uchwalono tam ważne dla naszej historii dokumenty: statuty w Wiślicy i Nieszawie, unię w Krewie, trakty w Welawie i Bydgoszczy, konfederacje w Warszawie, Wierzbołowie, Choroszczy, Barze i Targowicy, pokój w Toruniu – nawet dwa.…A w Mielcu uchwałę broniącą rodziny przed LGBT! Warto to przypominać. Świetna promocja dziedzictwa narodowego!
precz z totalitaryzmem, precz z tęczową szurią2020.10.3 8:02
Bojówki tęczowego NSDAP działają jak za czasów swojego szefa geja Ernsta Rohma. Wtedy zresztą też ponoć w Polsce i Czechosłowacji działa się krzywda Niemcom (czy jak kto woli nazistom). Problem w tym, że rewolucje pożerają własne dzieci i w końcy geje z SA się znudzili i zostali nieco przetrzebieni przez SS.
Torchwood2020.10.3 7:38
Reputację Polski to niszczą homofoby z prawicy. Najpierw Gazeta Polska ze swoimi naklejkami a potem Ordo Luris z homofobiczną kartą, którą przyjmują radni z PiS w samorządach. Sami jesteście temu winni.
T.2020.10.3 6:53
Czyli jak gmina uchwali, że sprzeciwia się LBGT na swoim terenie - dobrze. Jak gminie wytknąć ich własną uchwałę - to szkalowanie? Czyli "walczymy z LGBT", ale się tego wstydzimy, więc nie mówmy o tym głośno?
Precz z 🌈 zarazą!2020.10.3 4:56
Janie Radziszewski, wyłaź z nory! Gdzie są twoje fanatyczne tyrady, profesorku? Myślisz, że zmiana nicka cię zamaskuje? Jarmułka sterczy na zewnątrz!
Anonim2020.10.2 22:24
"Kto sieje wiatr zbiera burzę"- twierdzi przysłowie, zbudowane na cytacie starotestamentowym. Debil Sakiewicz rozdawał naklejki "Strefa wolna od LGBT" i potem jest zdziwienie że niesłusznie Polska jest oskarżana o istnienie takich stref. Debil sie nie zastanowił że skutek jest odwrotny od zamierzonego a cała Europa i USA po raz kolejny wystawia Polskę na śmieszność.
Beno2020.10.2 20:28
Kto prowadzi działania na szkodę państwa, do tego działania oparte na kłamstwie, podlega karze. Dowody są widoczne. Wytoczyć rozwydrzonemu chuliganowi proces i dotkliwa kara finansowa, pozbawienie wolności i kilkaset godzin prac społecznych za wyrządzone krzywdy państwu i jego obywatelom.
Anonim2020.10.2 22:12
Myślisz że sąd ukarze Morawieckiego za kłamstwa i wybory korespondencyjne ? Dowody sa widoczne i bezsprzeczne co potwierdził sąd.
Japa2020.10.2 23:38
Zgadzając się w 100% z Panem , napiszę :" naiwny oj naiwny .W Polsce , będącej UE.? Przy tych brukselskich kapusiach, ? Przy sędziach tulejowatych ? Poza tym ten od wieszania tablic , jest tylko " wykonawcą " poleceń innych władców . Tez mi się marzy zamknięcie tego S, w zakładzie karnym . Tam by mu odbyt przeczyścili jako gejowi .
Anonim2020.10.3 11:21
Co wy katolicy macie z tymi odbytami ? Naprawdę odbyty obcych osób sa dla Was takie interesujące? A fuj .
źle spacjujesz, japuś2020.10.4 11:08
:O
Pepe2020.10.2 20:08
Podobno jakieś prowokatory pedalskie na złość narodowi polskiemu rozdawały za darmo , z gazeta naklejki o treści "strefa wolna od LGBT " i ludzie ja przyklejali i szła na zachód propaganda
Anonim2020.10.2 22:15
Dokładnie Prowokacja Gazety polskiej i Sakiewicza się udała i ciemny PiSowski lud kupił to w ciemno. Oj naiwni katole.
Figo Fago2020.10.2 23:43
I to was gubi . Macie wszystkich za naiwnych .. Szóste wybory przegrane.
Szybki Lopez2020.10.2 23:33
Pepe , chcesz w dupcie?
Anonim2020.10.3 11:22
Następny który mysli o odbycie.Co wy macie z tymi odbytami obcych ludzi?
Potakiewicz2020.10.2 20:08
Tak, tak - słusznie prawi!!! Złodziej jest niewinny!!!! Winny jest ten - KTO WIADOMOŚCI O KRADZIEŻĄCH UPUBLICZNIA!!!!!
Olej2020.10.2 19:50
…………Jeżeli kontroluję emisję pieniądza w danym kraju, nie dbam o to kto będzie w nim stanowić prawo……..Formuła powyższa dotyczy świata…… Polska jest wyłamującym się ogniwem, przygotowywana do unicestwienia. Nie obawiam się użyć tak drastycznych słów. Pisałem o tym zanim obecna burza dotarła do świadomości, jakieś 10 lat temu. Polska jest wyrzutem prawdy i sumienia zbrodniarzy, zarówno tych co bezpośrednio wywołali wojnę i wymordowali pół Europy i zakatowali Polskę jak i tych którzy w 1939 r. i latach późniejszych do tego dopuścili, min. kolaborując najpierw z nazistowskimi Niemcami jak i z Sowietami w ramach wojny z Hitlerem. Sytuacja jest niezwykle poważna gdyż dotyka bezpieczeństwa państwa i narodu, któremu najpierw dolepi się mordę zbrodniarza a potem bez skrupułów wyda na niego wyrok śmierci. W opinii międzynarodowej jest to niezmiernie korzyste dla naszych śmiertelnych wrogów, którzy czekają aby wyrok móc wykonać, np. prewencyjnym atakiem jądrowym na Warszawę. Czy ktoś się w opinii międzynarodowej upomni o Polskę ??? Niebywałą jest sytuacja gdy są ludzie, którzy pozostają bezkarni pomimo łamania prawa ? Pomimo wyrządzanej szkody całym społecznościom gmin, miast jak i całej Polsce. Dlaczego natychmiastowe restrykcje prawne mają zastosowanie wobec zwykłego obywatela za błache przewinienia, a w przypadkach ewidentnie szkodliwych odpowiednie organy władzy wykazują indolencję ??? Niepojęte !!!!! Po raz kolejny zadaję pytanie, wołam, gdzie są do jasnej cholery służby ? Dlaczego takiego gówniaża nie można poskromić z umiejętnością godną jego inteligencji. Czy w służbach pracują durnie nie potrafiący sobie radzić z rozwydrzoną gówniażerią, wykonującą zadanie i otrzymującą od swoich mocodawców sowitą wypłatę. Co jest, co się z tym państwem dzieje ???
x2020.10.2 19:41
Tragedią jest nasze ogłupione społeczeństwo, któremu imponuje taki Bart czy inna Róża lub Boni, którzy jawnie szkodzą Polsce. Wstyd jak beret żeby będąc posłem dopraszać się Niemca o kary finansowe lub połajanki dla własnego kraju i rządu wybranego w legalnych, demokratycznych wyborach . Obrzydliwe to jest ścierwo, ale jak widać mają swoich fanów
Anonim2020.10.2 19:10
Hhhe Jeden głupi gość wstrząsnął polską prawicą na wiele tygodni
Anonim2020.10.2 20:09
Jeden głupi gość nic by nie wskórał, to jest organizacja, gorsza niż mafia, przecież Biedroń i inni wpływowi przedstawiają te jego fotki światu jako prawdę i dowód na to że w Polsce PiS wydzielił strefy, miasta, restauracje itd. wolne od homoseksualistów, że ich prześladuje i odbiera prawa obywatelskie. Jest uruchomiona prasa zagraniczna i wszelkie wpływy takich zdrajców jak Sikorski, Tusk, Róża, Boni itd. oraz duże pieniądze. Tak malują obraz Polski w świecie.
Anonimus2020.10.2 20:47
Znaczy się że dopóki nie gonią człowieka z jakiegoś obszaru, to jest bez stref?
Covid-192020.10.2 19:06
Nauczyć łobuza Staszewskiego, z nim do pierdla !!!!
Anonim2020.10.2 22:10
Z jakiego paragrafu?
Portofino2020.10.3 6:34
Paragrafów jest od ch... i ciut,ciut. Na pewno nawet kilka będzie pasować.
I'm keller-krawczyk2020.10.2 19:04
𝐇𝐄𝐋𝐋𝐎, 𝐈'𝐌 𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐀𝐖𝐂𝐙𝐘𝐊 𝐅𝐑𝐎𝐌 𝐭𝐡𝐞 𝐅𝐀𝐊𝐄 𝐂𝐀𝐍𝐀𝐃𝐀 𝐈 𝐒𝐔𝐂𝐊 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍"𝐒 𝐃𝐈𝐂𝐊! 𝐈 𝐂𝐀𝐍 𝐒𝐔𝐂𝐊 𝐘𝐎𝐔𝐑𝐒 𝐅𝐎𝐑 𝐅𝐎𝐎𝐃 24/7/365 shitting all over the internet I'm a dirty JEW living in a shithole called 𝐩𝐨𝐥𝐚𝐜𝐤𝐬𝐥𝐚𝐧𝐝. I have a totally fucked up life! I have no family, no friends, no money 𝐉𝐞 𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐥𝐞 𝐩𝐚𝐬 𝐮𝐧 𝐦𝐨𝐭 𝐝𝐞 𝐟𝐫𝐚𝐧ç𝐚𝐢𝐬 !
Pierdolił mnie kardynał Wyszyński2020.10.2 19:02
A was ruchał jakiś znany ksiądz?
Anonim2020.10.2 19:00
Wydaje się ,że jedynym wytłumaczeniem wrogości do Polski przedstawiciela sojuszniczego nam państwa USA jest to ,iż p. Mosbacher jest najpierw żydówką a dopiero pózniej obywatelem USA. Gdyby to była prawda ,można przyjąć tezę , iż oni sami są odpowiedzialni za roznoszenie wirusa antysemityzmu.
jle_ffm2020.10.2 18:56
Naważyliście piwa pisiory z hejtem na LGBT to teraz się z tym bujajcie.
Anonim2020.10.2 19:08
No tak... Jak powszechnie wiadomo, Sodoma i Gomora mają zawsze przed sobą świetlaną przyszłość...
Anonim2020.10.2 18:45
Myślałem że będę drugi . A tu już czterech szwabskich hejterów przede mną.
Anonim2020.10.2 18:40
Pozbawić OBYWATELSTWA POLSKIEGO i na BANICJE do niemiec na ZMYWAK i arbajt polska świnio a jak nie to zagłodzić i rozstrzelać.
kolega po fachu "po 11"2020.10.2 18:38
zawsze wygrywałem z każdym, był jednak jeden wyjątek, człowiek był lepszy ode mnie o milimetry co dostrzegali niezależni obserwatorzy, pewnego dnia chłopak miał wypadek z urazem głowy, po latach zachorował na schizofrenię ale i tak uważam że jest sto razy zdrowszy od lgbt
fdf2020.10.2 18:36
Od łagiewnik niszczenie się zaczęło to tam kurscy doznali ponownego namaszczenia małżeńskiego.
I'm keller-krawczyk2020.10.2 18:35
𝐇𝐄𝐋𝐋𝐎, 𝐈'𝐌 𝐊𝐄𝐋𝐋𝐄𝐑-𝐊𝐑𝐀𝐖𝐂𝐙𝐘𝐊 𝐅𝐑𝐎𝐌 𝐭𝐡𝐞 𝐅𝐀𝐊𝐄 𝐂𝐀𝐍𝐀𝐃𝐀 𝐈 𝐒𝐔𝐂𝐊 𝐏𝐔𝐓𝐈𝐍"𝐒 𝐃𝐈𝐂𝐊! 𝐈 𝐂𝐀𝐍 𝐒𝐔𝐂𝐊 𝐘𝐎𝐔𝐑𝐒 𝐅𝐎𝐑 𝐅𝐎𝐎𝐃 24/7/365 shitting all over the internet I'm a dirty JEW living in a shithole called 𝐩𝐨𝐥𝐚𝐜𝐤𝐬𝐥𝐚𝐧𝐝. I have a totally fucked up life! I have no family, no friends, no money 𝐉𝐞 𝐧𝐞 𝐩𝐚𝐫𝐥𝐞 𝐩𝐚𝐬 𝐮𝐧 𝐦𝐨𝐭 𝐝𝐞 𝐟𝐫𝐚𝐧ç𝐚𝐢𝐬 !
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.10.2 18:18
ta... PiSdzielski rząd kocha LGBT! nawet zero-ziobro nagradzał gminy przyjazne tej ideologii, 250 tyś. dofinansowaniami!