16.06.14, 11:22fot. Getty Image

Ubóstwia się pieniądze a odrzuca dzieci i starych

- Odrzuca się dzieci. Pomyślmy o przyroście naturalnym w Europie, we Włoszech, w Hiszpanii i we Francji - stwierdził papież Franciszek. - Odrzuca się starszych, za czym kryje się eutanazja - dodał bardzo stanowczo.

Papież dodał też, że Europa jest zmęczona. -  Ona jest zmęczona, nie postarzała się, nie, ona się zmęczyła - mówił. - Musimy pomóc Europie odnaleźć swoje korzenie przypominając jej o solidarności - zaznaczył papież Franciszek.

Te krótkie myśli dowodzą, że Papież bardzo mocno akcentuje rolę rodziny heteroseksualnej w odbudowie moralności Europy, oraz przypomina, że Kościół będzie zawsze i wszędzie walczył ze złem w postaci aborcji i eutanazji. Widać jak na dłoni, że Europa poprzez kulturę i ideologię lewicową, znalazła się na skraju przepaści. Jedynie normalność i chrześcijaństwo są w stanie ją uratować.

mod/Polskie radio

Komentarze

anonim2014.06.16 12:33
Dajcie spokój z tą rodziną heteroseksualną. Po prostu rodzina, cała reszta to wynaturzenia, proszę aby fronda nie podejmowała lewackiej nowomowy dzielącej rodziny na hetero i inne.
anonim2014.06.16 13:00
Redaktorze, zrobiłeś co mogłeś. Niestety bełkot Bergoglio na nic mądrzejszego nie pozwala. Umówmy się, że rzeczywiście to miał na myśli.