30.08.19, 13:40

USA: Klinika aborcyjna oferuje matkom pamiątkowe zdjęcie ze zwłokami dziecka

To już czysty satanizm. Klinika aborcyjna w USA oferuje kobietom możliwość zabicia dziecka, a potem... potrzymania jego zwłok, zrobienia sobie z nim zdjęcia, odcisku stópek. Szef kliniki mówi wprost, że zabija dzieci i "nie ma z tym problemu".

 

W amerykańskim mieście Bethesda w stanie Maryland funkcjonuje klinika aborcyjna prowadzona przez dr. LeRoy Carharta. Klinika zabija dzieci w drugim i trzecim trymestrze ciąży, a więc również w pełni uformowane. Na stronie internetowej kliniki pojawiła się informacja, która zachęca kobiety, by... upamiętniły zabite przez siebie dzieci.

"Wielu pacjentów oczekuje pamiątki po swoim dziecku, którą mogliby zabrać do domu" - głosi informacja.

"Gdy rozpocznie się już proces leczenia, możecie rozważyć pamiątkę dawnego czasu, jaki spędziliście ze swoim dzieckiem" - czytamy dalej.

Kinika oferuje: pokazanie zwłok zabitego dziecka; potrzymanie przez matkę zwłok; zrobienie zwłokom zdjęcia; kremację; organizację pogrzebu; odbicie śladu stóp zabitego; certyfikat upamiętniający; celebrację religijną.

Dr Carhart w jednym z niedawnych wywiadów dla BBC przyznawał, że zabija dzieci i nie ma z tym problemu.

"Uważam, że to jest dziecko i używam tego słowa w rozmowach z pacjentami" - powiedział. "Nie mam z tym problemu, jeżeli jest w łonie matki" - dodał, pytany, czy "nie ma problemu z zabiciem dziecka".

bsw/lifesitenews

Komentarze

Michał2019.09.1 22:14
Modlić się trzeba tylko o Bożą Rękę, która poświęci własną wolność i być może życie by przerwać działalność tego opętanego mordercy. Tu trzeba działać. Amerykańscy prolifersi mają doświadczenie.
Tomek2019.09.1 15:17
No i fajnie, niech robią co chcą
igor2019.08.30 20:40
BOŻE spal tą klinikę, gówno szatana
kama2019.08.30 16:53
to chyba horror nie moge w to uwiezyc ze cos takiego istnieje na kuli ziemskiej legalnie
marek2019.08.30 17:05
Przecież te zbrodnie są dokonywane dzień noc na świecie. Krew niewinnych dzieciaczków płynie strumieniami NON STOP! Skąd ty się urwałaś/eś że dopiero teraz cię to szokuje? Wiesz ile wymordowano "legalnie" małych istotek od czasu Roe v. Wade? To jest masowe ludobójstwo, nawet obydwie wojny nie pochłonęły takiej ilości ofiar?! I każdy kto milczy ma w tym swój udział!
Beno2019.08.30 16:41
Może faktycznie jak sobie taka "matka" zrobi zdjęcie ze zwłokami własnego dziecka, może już druga raz się takiego czynu nie dopuści i oby to zdjęcie nie dało już jej nigdy spokoju.
kama2019.08.30 16:54
amen
wiecej nie szok2019.08.30 16:18
Szalenstwo ! Ale po co takie zle i bzdurne rzeczy powielac i pisac na tych stronach? Czy nie mamy wokol siebie wystarczajacej liczby horrorow ?
marek2019.08.30 17:01
Nie, nie mamy! Należy pisać a nie milczeć!!! Te dzieci milcząc giną masowo mordowane przez morderców w białych kitlach, przez wyrodne matki i przez takich jak TY co wolą milczeć i chować głowę w piasek kiedy wokół lewacka ateistyczna machina śmierci dokonuje ludobójstwa na masową skalę pod przykrywką tolerancji, współczucia, szczęśliwego "macierzyństwa"! Bóg zapyta cię kiedyś co zrobiłeś/aś dla tych MASOWO MORDOWANYCH MALEŃSTW!
Maria Blaszczyk2019.08.30 16:06
Macie nie po kolei w głowie. Te aborcje wykonuje się w razie wyższej kkonieczności. Gdy płód ma poważne anomalie lub od tego zależy życie lub zdrowie kobiety. Dla kobiety spodziewającej się dziecka konieczność aborcji na tym etapie jest dramatem. Co złego w tym, że, jeśli to miałoby jej pomóc, będzie miała zdjęcia? Jakiś czas temu obumarła ciąża osoby w mojej rodzinie. Trzeba było tę ciążę przerwać. Ci ludzie zdecydowali się zrobić zdjęcia płodu. Jak można to oceniać???
Piotr2019.08.30 16:37
Ty słyszysz sama siebie? Pewnie, że można to osądzać, nawet trzeba. To tak jakby morderca zrobił sobie zdjęcie przy swojej ofierze. To jest jakieś szatańskie zboczenie. Kto tu ma nie po kolei w głowie !? Jeśli mogłabyś tak zrobić to współczuję Ci i twojemu sumieniu. Nawet nie próbuj ze mną dyskutować.
marek2019.08.30 16:52
Maryśka?!? Co ty pierd...sz?!? Ty chyba rzeczywiście masz coś z głową. Zresztą nie wiadomo czyś rzeczywiście tą za którą się podajesz. Mi zalatujesz homoseksualnym dewiantem. A jeżeli tak to rzeczywiście pier...sz jak potłuczony bo wy dewianci macie chorą psychikę i kwalifikujecie się do zakładów zamkniętych.
Urszula2019.08.31 10:28
Czemu nie wypowiesz się na temat aborcji zdeformowanego płodu i tego czy robienie zdjęć zwłokom płodu jest etyczne tylko atakujesz panią Marię obrzucając ją niewybrednymi debilnymi epitetami. Więcej nie potrafisz, prawda? Bo pisdebil nic więcej nie umie. Czemu robisz z siebie wysoce moralnego choć morale twoje, co każdy widzi, jest zerowe. A idź ty w buraki, zakłamany pismatole.
marek2019.08.30 16:54
Sorry, miało być do @maryśki oczywiście...
leszczyna2019.08.30 16:50
W trzecim trymestrze ciąży, a niekiedy i w drugim, płód jest na tyle rozwinięty, że ma duże szanse przeżycia w razie wydobycia go z macicy, więc w stanie zagrożenia zdrowia czy życia matki należy ciążę szybko kończyć, a dziecko ratować. Nie zabijać w macicy ani nie dobijać poza macicą! Usunięcie obumarłej ciąży to nie aborcja. Aborcję robi się po to, aby uśmiercić żywy płód. Przykro to pisać, ale nie masz elementarnej wiedzy o położnictwie, Mario Blaszczyk.
Maria Blaszczyk2019.08.30 19:29
Porównywałam sytuacje śmierci płodu pod koniec ciąży. To jest tragedia dla ludzi oczekujących dziecka - niezależnie od przyczyny, dla której się ono nie urodzi. Czyli sytuacje porównywalne. A tu mówimy o wadach letalnych, na ogół. Więc nie ma mowy o żadnym przeżyciu. Nikt nie przerywa ciąży w drugim czy trzecim trymestrze ot tak sobie. I jak najbardziej chroni zdrowie matki. Np, w sprawie "dziecka Chazana" gdyby ciążę przerwano - kobieta nie odniosła by większych obrażeń. Ponieważ pan profesor doprowadził do tego, że ta ciąża nie została przerwana - musiano, w związku z wodogłowiem, przeprowadzić cesarskie cięcie, co jest poważnym okaleczeniem.
leszczyna2019.08.30 23:16
Opisana działalność amerykańskiej kliniki to po prostu robienie aborcji, czyli powodowanie poronienia celem zabicia płodu. U nas mamy w ustawie wyrażenie "przerywanie ciąży", ale wiadomo, że chodzi o takie przerywanie ciąży, aby płód go nie przeżył. Naturalne przerwanie ciąży to poród, ciąża nie jest przecież stanem trwałym. Mario, opis nie zawiera przypadku śmierci płodu. Wypowiadający się aborter mówi wprost o zabijaniu żywych dzieci w macicy. Tam nie ma mowy o śmierci płodu pod koniec ciąży. Nie ma też mowy o sytuacjach, jakie wymieniasz: zagrożenie życia, zdrowia kobiety, ciężkie wady płodu. W USA jest różne aborcyjne prawo stanowe, nie wiem, jak jest w Maryland, ale np. w Nowym Yorku można bez podania przyczyny usuwać ciąże do końca 6 miesiąca. To, co nazywasz usuwaniem ciąży ot tak sobie, to się u nas kiedyś nazywało "wskazania społeczne". Np. ktoś ma troje dzieci i nie chce czwartego, albo ma dwoje i nie chce trzeciego. Albo dziewczyna nie wie, kto jest ojcem i pozbywa się kłopotu. Albo rodzina ma za małe mieszkanie na troje dzieci, więc kasuje to trzecie robiąc aborcję. To są przykłady życiowe. Opisany aborter nie zawraca sobie głowy takimi rzeczami, ale zabija płody i oferuje full service. Taka Aborcja Plus. Taśmowa robota, jak leci. Prof. Chazan to powikłany przypadek pod wieloma względami, fantom propagandowy bez realnych kompetencji, polskie opłotki, ale bez związku z przypadkiem kliniki z Maryland.
Beno2019.08.30 17:23
Ty też jesteś płodem. Najwyższy czas by stać się człowiekiem i doróść do pełni człowieczeństwa. Czyż nie masz ambicji, aby stać się w końcu człowiekiem?
JAKA TY JESTEŚ CHORA!!!! 2019.08.30 19:26
Do lekarza natychmiast, psycholu!!!!
Tom Bombadil.2019.08.30 15:23
Satanizm w najstraszliwszym wydaniu. Sąd Ostateczny już niedługo.
Klejnot Nilu2019.08.30 15:22
Ani słowa o tym, czy aborcje dokonane zostały w sytuacji zagrożenia życia matki, albo ciężkiego uszkodzenia i niemożności przeżycia płodu. To dość kluczowe informacje, wpływające na odbiór całości. W takich przypadkach, nic dziwnego w tym, że matki chcą w jakikolwiek sposób pożegnać się ze swoimi wyczekiwanymi dziećmi. Tymczasem artykuł napisany jest tak, jakby matki ze względu na swoje widzimisię dokonywały aborcji, żeby sobie potem cyknąć zdjęcie na fejsika.
Michał2019.09.1 22:15
Udajesz idiotę czy nim jesteś?
ada2019.08.30 14:48
Powinno go spotkać to samo. Morderca! A te matki? Szkoda gadać!
Marian2019.08.30 14:37
Tak jest gdy zydzi uzyskaja zbyd duzy wplyw na to co dzieje sie w panstwie
Tomasz2019.08.30 14:29
MORDERCA! Sluga szatana !!!!
2019.08.30 14:24