25.09.15, 19:29(fot. flickr)

WAŻNE! Warunki jakie wynegocjowała w sprawie uchodźców Ewa Kopacz

W wywiadze z Piotrem Kraśko, Donald Tusk negocjacje określił mianem "wielkiego sukcesu". "Dziennikarz" nie śmiał dopytać, czym ten sukces w rzeczywistości jest, przecież szczegóły są mało istotne.

Jak informuje portal "mpolska24.pl" szczegóły powinny być ważne dla każdego obywatela Polski.

"Otóż co zostało uzgodnione w ramach mechanizmu:
Dofinansowanie do 1 uchodźcy w wysokości 6000 Euro jednorazowo pod warunkiem, że BĘDZIE ON PRZEBYWAŁ W POLSCE PRZEZ 5 LAT, CO NALEŻY UDOWODNIĆ aby otrzymać rzeczone dofinansowanie. Czyli nasz budżet musi znaleźć najpierw pieniądze w budżecie i liczyć, że łaskawie uchodźcy zostaną w kraju i poczekają, aż uzyskamy zwrot pieniędzy z Unii Europejskiej." - czytamy na portalu.

- Co ciekawe okres integracji takiej osoby w Polsce jest określony na 1 rok, po tym okresie powinny być gotowe do uczestniczenia w normalnym życiu społecznym, a pozostałe 4 lata ... powinny te osoby pozostać w Polsce z własnej woli. Cały wysiłek zorganizowania zaplecza i integracji ma spaść na gminy, gdzie wiadomo już, że dramatycznie brak choćby tłumaczy dla uchodźców. - informuje portal.

Jak widać, o żadnym sukcesie nie może być mowy...

KZ/mpolska24.pl

Komentarze

anonim2015.09.25 20:42
Gówno dostaniemy z Europy ... a przecież piewcy rudego śmierdziela tak krzyczeli na frondzie, że w h.... kasy dostaniemy od nazioli, więc mamy siedzieć cicho
anonim2015.09.25 23:26
6000 euro na 5 lat to 100 euro miesięcznie na utrzymanie muzułmanina. W Polsce winna być to kwota 4 razy większa, ponieważ kwota 100 euro nie pokryje kosztów utrzymania. Merkel za pewnie chce, bym pracował na nierobów marzących o szariacie. Niech sama się weźmie do roboty i przyjmie pod swój dach za swoje pieniądze muzułmanów. Caritas Polska prowadzi pomoc dla potrzebujących w krajach Bliskiego Wschodu od dawna, tak dawna, że Merkel nawet się nie śniło. Ile Merkel pomogła głodującym dzieciom w Polsce za czasów rządów jej pupila Donalda Tuska?