12.09.20, 18:00fot. yt/jan bodakowski

(WIDEO 18+) Dziennikarz TVN zatrzymany przez policję. Miał użyć przemocy wobec demonstranta

Jak ustalił w wywiadzie dla portalu Fronda.pl Jan Bodakowski, podczas dzisiejszej demonstracji w Warszawie dziennikarz TVN miał użyć przemocy fizycznej wobec jednego z organizatorów demonstracji przeciwko fałszywej pandemii.

Demonstracja odbywa się dzisiaj w Warszawie i bierze w niej udział kilka tysięcy osób i jest to już kolejny protest tego typu.

Co warto podkreślić standardy demokracji w Polsce za rządów PiS-u są całkowicie inne niż na przykład w Wielkiej Brytanii czy Niemczech. W Polsce policja ochrania demonstrantów i nie przeszkadza im w wyrażaniu ich poglądów. Natomiast w Niemczech w Berlinie ostatnia demonstracja przeciwko Covid-19 zakończyła się spałowaniem przez policję wielu manifestantów oraz zatrzymaniem około 300 osób. W Wielkiej Brytanii z kolei organizator takiej samej manifestacji został skazany na karę grzywny w wysokości 10 tys. funtów, a więc około 50 tys. złotych.

W Polsce, jak widzimy, wszyscy mają swobodę prezentowania swoich poglądów, nawet takich które nie podobają się władzy.

Zgrzytem w czasie manifestacji był konflikt między uczestnikami i współorganizatorami, a reporterami TVN. Reporterzy TVN spotkali się z dość nieprzychylnym przyjęciem manifestantów. W pewnym momencie jeden z manifestantów – jak sam opowiada w załączonym materiale - został pchnięty na ziemię przez reportera TVN i upadł. Poszkodowany stwierdził, że wystąpił w obronie swojego kolegi, wobec którego agresywnie zachowywał się dziennikarz. Dziennikarz TVN został zatrzymany i odprowadzony przez umundurowany patrol policji.

mp/fronda.pl/yt/jan bodakowski

Komentarze

rychu2020.09.13 6:56
Gudłajstwo czemu tu wchodzicie .Ciasno wam na onecie gazecie czy soku z buraka .Co was tu ciagnie -prostactwo ?
WHO2020.09.13 2:14
koronawirus to orientacja, nie choroba
Marco Breslaviano2020.09.12 22:41
Dlaczego fronda.pl, której katolicyzm jest tak samo bezobjawowy jak COVID-19 i która ostatnio mami swoich skołowanych czytelników antycovidowością nie przywołała niezwykle szczerej wypowiedzi głównego inspektora sanitarnego Pinkasa na temat maseczek: "To jest taka maseczka, która powoduje to, że myślę, że muszę zachować dystans, nie dotykać twarzy. Ta maseczka ma oczywiście także w jakiejś mierze, no nie w pełni oczywiście, zatrzymuje patogeny. Ale ta maseczka świadczy o tym, że jest pandemia". Skoro przypomina o pandemii, to chyba jasne, że chodzi tresurę.
niech bedzie pochwalony jaroslaw kaczynski.2020.09.12 21:01
https://aszdziennik.pl/130609,zona-dziennikarza-tvp-dostala-posade-w-panstwowej-spolce-ale-tylko-za-8k?fbclid=IwAR3Zy8vOSagmQQl_zPJbqLAg2QYyD3YLXp-HFe_geFZID2MZWMfn28TRfjU
Marco Breslaviano2020.09.12 19:00
Wy i Wasze demokratyczne standardy. Jak rzekomo katolicki portal może propagować takie brednie? Właśnie dzięki tym standardom sodomici i gomorytki roznoszący tęczową zarazę mogą robić, co chcą i nikt z "katolickiego" i "prawicowego" rządu Bezprawia i Niesprawiedliwości nie chce, a przecież mógłby, położyć kresu ich wyrażanemu publicznie zbydlęceniu. Wy wierzycie w Boga czy w Demokrację? Dla każdego katolika jest jasne, że skoro "demokratyczne standardy" umożliwiają sprowadzenie Boga do poziomu upadku, w jakim znajdują się tęczowi zboczeńcy, to ich miejsce jest w koszu na śmieci. Nie można hołdować demokracji, skoro jest wroga Bogu.
Anonim2020.09.12 19:19
Ideologia gejów jest bezproduktywna i przynosi zdecydowanie więcej strat niż zysków. To nie tylko hiv czy inne choróbska których leczenie kosztuje podatników ogromne pieniądze ale też zbydlęcenie obyczajów i budowa państwa policyjnego w wyniku czego sąsiad na sąsiada donosi do skarbówki. Obecne restrykcje na zdrowym polskim organiźmie kosztowały 200 mld zł. Czyli na 1000 wirtualnych, statystycznie nie istniejących żyć, koszt ochrony jednego życia to 200 mln zł. Za tyle to ja mogę popełnić samobójstwo i cała rodzina będzie zabezpieczona na kilka pokoleń. Każdy zamknięty teatr, stadion, rynek, fryzjer,,sklep, fabryka to śmierć ludzi z głodu, depresji, nieleczenia innych chorób.
Anonim2020.09.12 18:36
epidemia głupoty, ja rano zlapałem wirusa jakich wiele ale cebula dala rade odwrócić przeznaczenie, zeszlo z nosa ale w gardle jeszcze drapie
wujek dobra rada2020.09.12 18:39
trzeba było sobie wetrzeć w dziąsła a nie wciągać nosem...
Anonim2020.09.12 18:44
nie wciągalem , wazne ze gorączka odpuściła, jestesmy wiecznie narazeni na infekcje bo tak ten swiat stworzony jest, w szczepionki nie wierze bo nie zauwazylem by mikroinfekcje a tym jest generalnie szczepionka jakkolwiek uodpornialy
wujek dobra rada2020.09.12 18:57
ciężko teraz o dobrą amfetaminę!
matis892020.09.12 19:13
faktycznie, jeżeli chodzi o choroby wirusowe to szczepienia nie dają gwarancji niezachorowania, ale przyczyniają się do lżejszego przebiegu choroby. chyba wolisz przeleżeć tydzień w domu, gdy żona podaje ci polopirynę i ciepłą herbatkę z sokiem malinowym niż dwa tygodnie w szpitalu po respiratorem.
Anonim2020.09.12 19:34
Przedstawiasz opinie promotorów szczepień a może spytajmy samych zaszczepionych czy przebieg i tak nabytych chorób był lżejszy? Wiele osób , choćby znajomi prezydenta Duda, uważa że grypa po szczepieniu była jeszcze cięższa. Już teraz się mówi że być odpornym na koronawirus trzeba będzie przejść serię szczepień skoro nawet najbezpieczniejsza metoda odoproności czyli przebyta choroba nie daje w praktyce żadnej gwarancji. Jak chcesz tuzin szczepień co roku na covid to twoja wola, byle nie mieszaj w to innych.
Anonim2020.09.12 19:49
Szczepionki na niektóre wirusy są i dają dość wysoką gwarancję niezachorowania. Szczepionki sezonowe, na mutujące wirusy, to po prostu bzdura.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2020.09.12 18:29
bodakowski i jego göwno burza czyli może się coś przylepi! na nagraniu nie widać samego momentu "ataku" tylko tego leżącego pacana(mógł się potknąć i przewrócić) a później nagrany jest asfalt z ulicy i w tle słychać przyjazne okrzyki mające uspokoić sytuację czyli "kürwa i wypyerdalaj"! a co do oskarżeń o kłamstwa TVN na temat koronawirusa i skąd biorą informacje to odsyłam na stronę Ministerstwa Zdrowia oraz tą Kancelarii Prezesa Rady Ministrów!
Po 11 ...2020.09.12 18:11
Tak głupia może być tylko frądla. Przecież ten protest jest przeciwko PiS. To nie TVN, ale rząd pis wprowadza restrykcje związane z covid. Strzał w stopę. Kolejny strzał w stopę to oświadczenie, że "pokojowo" zablokowałem dziennikarza TVN, a on mnie popchnął. To ma być atak dziennikarza TVN???? Boże głupota frądla jest jak gołębica.
Wojtek Polak2020.09.12 18:22
Ale w końcu nie wiadomo, czy pan Grzesik, właściciel portalu, bardziej popiera PiS czy Konfederację.
Anonim2020.09.12 18:29
jestes baran albo glupek - czy tvn niepodaje na okraglo tzn. straszy korona SWIRUSEM????
.2020.09.12 18:37
Tam, gdzie nie ma dystansu społecznego, starajmy się nosić maseczki. Nie jest to idealny sposób, który nas zabezpiecza w stu procentach, ale wirusolodzy mówią, że pomaga, więc starajmy się to stosować - mówił premier Mateusz Morawiecki, odnosząc się do sytuacji epidemicznej w Polsce. - Jednak epidemia jest i ona jest groźna - podkreślał.
Заткнись, русский тролль.2020.09.12 18:42
:-P
Bodakowskiego pobił dziennikarz?2020.09.12 18:07
W dodatku amerykańskiej TVN™?