14.01.22, 14:31Fot. Screenshot YouTube TVP

Pilne! Większość członków Rady Medycznej złożyła rezygnację

13 spośród 17 członków Rady Medycznej przy premierze RP Mateuszu Morawieckim, złożyło rezygnację z doradzania rządowi w sprawie pandemii.

Jako Rada Medyczna byliśmy niejednokrotnie oskarżani o niedostateczny wpływ na poczynania Rządu. Jednocześnie obserwowaliśmy narastającą tolerancję zachowań środowisk negujących zagrożenie COVID-19 i znaczenie szczepień w walce z pandemią, czego wyrazem były również wypowiedzi członków Rządu lub urzędników państwowych" – napisali członkowie Rady, którzy złożyli swe rezygnacje.

Rozbieżności między przesłankami naukowymi i medycznymi, a praktyką stały się szczególnie jaskrawe w kontekście bardzo ograniczonych działań w obliczu fali jesiennej, a potem wobec zagrożenia wariantem Omikron, pomimo przewidywanej olbrzymiej liczby zgonów" – czytamy dalej w komunikacie, pod którym podpisali się: prof. Robert Flisiak, prof. Magdalena Marczyńska, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. Radosław Owczuk, prof. Iwona Paradowska, prof. Miłosz Parczewski, prof. Małgorzata Pawłowska, prof. Anna Piekarska, prof. Krzysztof Pyrć, prof. Krzysztof Simon, prof. Konstanty Szułdrzyński, prof. Krzysztof Tomasiewicz i prof. Jacek Wysocki.

 

ren/PAP, niezalezna.pl

Komentarze

Gertruda2022.01.23 12:01
Nie leczyć tylko szczepić. Nic więcej nie potrafili poza blokowaniem amantadyny.
Z dziejów pislandii...2022.01.15 6:08
Dymisja Większości Rady Medycznej Niedługo Po Wniosku o Sprawdzenie Powiązań z Pfizer ...
Gebes2022.01.15 5:07
Zostały tylko wybitne głupki.
Anonim2022.01.14 22:14
Szczury uciekaja z tonacego okretu - ale kara i tak was nie minie.
Norymberga 2.0 was dogoni !!!!2022.01.14 22:13
Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
Anonim2022.01.14 21:41
Koronawirus zmutował w totalitaryzm. Lekarze o wysłuchaniu publicznym. Nieposłuszeństwo obywatelskie. ................... https://www.youtube.com/watch?v=rnv_f4X-pUM
Anonim2022.01.14 21:40
Współcześni Rumkowskiemu i Judenratom? Skończą jak Chaim Rumkowski? Skończą jak Judenraty? Taka jest naturalna kolej rzeczy?
Anonim2022.01.14 21:26
Fatalna wiadomość dla rodzin zaszprycowanych Szczepanów ............................................. https://anthony.neon24.pl/post/166193,fatalna-wiadomosc-dla-rodzin-zaszprycowanych-szczepanow
ect2022.01.14 20:38
Żydowska Rada Finansowo-Szczepionkowa.
Anonim2022.01.14 20:25
Józef Piłsudski: Bić k...wy i złodziei - to powiedziałby Marszałek o Polsce dziś?
Styki2022.01.14 20:15
A tu moje proste pytania odnośnie szczepionek. W kontekście przymusowych szczepień. Czy prawdą jest, że na wiosnę 2020 r., kiedy ogłoszono pandemię, eksperci w artykułach prasowych kategorycznie wykluczali opracowanie szczepionki w krótkim czasie, i że najwcześniej będzie to możliwe w grudniu 2023r.? Czy prawdą jest, że jak twierdzili wspomniani eksperci samo wyprodukowanie wprawdzie jest możliwe, ale potrzebny jest czas na wyeliminowanie niepożądanych skutków ubocznych? Czy prawdą jest, że niektórzy eksperci w tychże artykułach prasowych podważali sensowność szczepionek ze względu na dużą zdolność do mutacji koronawirusów? Czy prawdą jest, że szczepionki na Covid-19 powstały w ciągu 8 miesięcy? Czy firmy farmaceutyczne opracowały szczepionki charytatywnie? Czy prawdą jest, że właściwe do tego organizacje warunkowo dopuściły do stosowania szczepionki w sytuacji wyższej konieczności? Czy prawdą jest, że twierdzono iż szczepienia miały wyeliminować ryzyko zgonów i ciężkich przebiegów choroby? Czy szczepionki wyeliminowały zgony i ciężkie przebiegi choroby? Czy osoby zaszczepione nie roznoszą wirusa
Styki2022.01.14 20:35
Druga kwestia liczenie zgonów. Dlaczego w PL mamy tyle covidowych? Ot inaczej są liczone. Czyli pacjent chorujący na przewlekle pohp, chorujący na serce i cukrzyce z zapaleniem pluc trafi do szpitala i jego uszkodzony w gigantycznym procencie układ immunologiczny złapie jakikolwik koronawirus czy wirus – jego szanse na przeżycie spadają prawie do zera. U nas w PL powyższy pacjent w tym stanie chorobowym lapie covida i umiera. W akcie zgonu zostaje wpisany covid. Pytanie. Czy w tym przypadku powinniśmy mówić, że covid spowodował faktycznie jego śmierć?
Człek2022.01.14 21:17
Dodam od siebie: Czy prawdą jest że prof. Horban kilka klat temu zalecał stosowanie amantadyny w cięzkim przebiegu grypy a teraz twierdzi że ten lek nie działa? Czy prawdą jest że zaszczepieni nie chorują i nie przenoszą wirusa? Czy członkowie Rady Medycznej nie mają żadnych powiązań z firmami farmaceutycznymi (miała to sprawdzić ABW)? Czy prawdą jest, że Japonia po odkryciu "zanieczyszczeń" wstrzymała szczepienia, zaczęła powszechne leczenie inwermektyną na skutek czego epidemia się tam zakończyła? Czy przymus szczepień i paszporty covidowe doprowadziły gdzieś (choć w jednym kraju) do ustania pandemii? Kto choruje w krajach o blisko 100% wyszczepialności? Skąd wziął się nagły wzrost zgonów i zapaleń mięśnia sercowego w amerykańskiej bazie powikłań poszczepiennych VAERS (z około 50 rocznie w ostatnich 10 latach do 23 000! w samym 2021)? Dlaczego w przeliczeniu na 100 ts. podanych dawek "szczepionki" mRNA w Polsce odnotowano kilkakrotnie mniej powikłań w stosunku do krajów zachodnich? Co to jest zjawisko "Nagle21" oraz "Nagle22"? Czy preparaty mRNA naprawdę powodują masywny stan zapalny większości tkanek (co opisali badacze niemieccy)? Czy białko kolca wytwarzane przez organizmy osób zaszczepionych na skutek przyjęcia szczepionki naprawdę jest toksyczne i zaburza naprawę DNA co może doprowadzić do zaburzeń odporności i nowotworów (co opisano w badaniach)? Jak długo po podaniu mRNA organizm wytwarza białko kolca - miesiąc, rok, na zawsze? Jak można wyłączyć podane do organizmu mRNA? Proszę o merytoryczne odpowiedzi z linkami do danych i badań naukowych.
Nina2022.01.14 20:06
Bardzo dobrze, bo te stare dziadygi na niczym się nie znali tylko bzdury wygłaszali, kiedyś felczer był lepiej szkolony niż oni.
xyz2022.01.14 20:29
oni sa najlepiej wyszkoleni w byciu posłusznym wobec pana Billa (fachowca od komputerków i depopulacji). Tylko on ma prawo objawiac światu, kiedy pandemia sie skonczy - zreszta zrobil to juz chyba dwukrotnie . Wszyscy od TVN po Wyborcza, Deon etc mu uwierzyli i wierza dalej ...I na pewno będą wierzyć
Wycieram dupy Polski Panom! Happy happy!2022.01.14 20:05
𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!!
Gabi2022.01.14 20:04
Znaczy - ewakuacja w toku?
matis892022.01.14 19:46
Jeżeli ci psychopaci, zwyrole i mordercy odchodzą sobie bezkarnie bez zarzutów to oznacza że żyjemy w państwie bezprawia.
matis892022.01.14 19:46
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.14 19:42
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Tacy eksperci2022.01.14 19:27
Eksperci, którzy wiedzieli skąd biorą pieniądze. I to tyle w temacie ich eksperctwa.
Anonim2022.01.14 19:24
SKANDAL? Bogatsi o nową wiedzę na temat zabójczego dla ludzi eksperymentu medycznego jaka płynie z różnych części świata Pan Premier utrzymywał tą samą hochsztaplerską Radę Medyczną, do której nie docierały żadne argumenty niezależnych naukowców , także i polskich uczonych z tytułami naukowymi? Ludzie przy urnach wyborczych wywalą lucyferiański PiS na bruk życia politycznego? Niemal każdy w rodzinie ma niezasłużoną nadwymiarową śmierć bliskiej osoby? przyjaciela? sąsiada? Skończycie Lucyferianie z PiS na śmietniku historii?
Anonim2022.01.14 20:15
Wszystkie zwierzęta są równe, ale świnie są równiejsze?
Filip2022.01.14 19:09
Rezygnacje lekarzy. Z Rady Medycznej odchodzi większość ekspertów. Trzynastu z siedemnastu członków Rady Medycznej złożyło na ręce premiera rezygnację z doradzania rządowi w sprawie epidemii - podała Polska Agencja Prasowa. Wcześniej o takiej ewentualności pisał "Dziennik Gazeta Prawna". Z Rady odchodzą m.in. prof. Robert Flisiak, prof. Krzysztof Simon, prof. Krzysztof Pyrć czy dr Konstanty Szułdrzyński. Z Rady Medycznej odchodzi większość jej członków. Lekarze wydali oświadczenie, pod którym podpisali się prof. Robert Flisiak, prof. Magdalena Marczyńska, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. Radosław Owczuk, prof. Iwona Paradowska, prof. Miłosz Parczewski, prof. Małgorzata Pawłowska, prof. Anna Piekarska, prof. Krzysztof Pyrć, prof. Krzysztof Simon, dr Konstanty Szułdrzyński, prof. Krzysztof Tomasiewicz i prof. Jacek Wysocki. "Tolerancja zachowań środowisk negujących zagrożenie COVID-19" W piśmie wskazano, że decyzja zapadła z uwagi na "brak wpływu rekomendacji na realne działania" i "wyczerpanie się dotychczasowej współpracy". "Jako Rada Medyczna byliśmy niejednokrotnie oskarżani o niedostateczny wpływ na poczynania Rządu. Jednocześnie obserwowaliśmy narastającą tolerancję zachowań środowisk negujących zagrożenie COVID-19 i znaczenie szczepień w walce z pandemią, czego wyrazem były również wypowiedzi członków Rządu lub urzędników państwowych" - napisało 13 członków rady.
Anonim2022.01.14 18:56
RZĄD NIE CHCIAŁ SŁUCHAĆ RAD RADY. TERO RAĆTA SE SAMI - FAHOFCY
Tego we Frondzie nie ma.2022.01.14 18:50
Afera e-mailowa. "Co mamy na Broniarza? Możliwe kierunki ataku". Pokazanie politycznego zaangażowania szefa ZNP i jego politycznego powiązania z Koalicją Europejską — taki cel wskazał szef biura prasowego PiS Krzysztof Wilamowski, proponując emisję materiału w mediach, który skupiony byłby na Sławomirze Broniarzu. Z kolejnych ujawnionych wiadomościach ze skrzynki e-mailowej Michała Dworczyka dowiadujemy się, że obóz rządzący planował "atak" na szefa ZNP, gdy w 2019 r. w Polsce mieliśmy do czynienia ze strajkiem nauczycieli.
matis982022.01.14 18:41
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 19:43
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
nie ślepy2022.01.14 18:26
Czyli niektórzy zrozumieli, że mogą "beknąć" za swoje czyny i trzeba się ewakuować zanim się ludzie wnerwią na dobre, po odkryciu całej prawdy, jak "dbano" o nasze zdrowie i pochowanych już w wielu przypadkach naszych bliskich!
matis892022.01.14 18:23
Jeżeli ci psychopaci, zwyrole i mordercy odchodzą sobie bezkarnie bez zarzutów to oznacza że żyjemy w państwie bezprawia.
matis982022.01.14 18:22
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 19:43
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis982022.01.14 18:22
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 19:44
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis982022.01.14 18:22
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 19:44
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis982022.01.14 18:22
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 19:44
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis982022.01.14 18:22
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 19:45
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Anonim2022.01.14 18:20
Wina Tuska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ha,ha
Anonim2022.01.14 18:02
Teraz ino dr Górniak i dr Kołakowska PiSdzielcom zostanie...
kibic2022.01.14 18:01
Posłuchali rady Marty Lempart i wy.......... !!!
Porady od rady2022.01.14 17:59
...anty-medycznej. Czy to przypadkiem nie owa "rada" nakłoniła rząd do "tele-porad"? Skutek: grubo ponad 100 tys. nadmiarowych trupów na raka i choroby ukł. krążenia. Zamiast EKG: tele-porada, zamiast rezonansu czy tomografii: tele-porada. No i oczywiście NAKAZ szczepień od narodzin, aż do przedwczesnej śmierci. To ich główny dorobek "doradczy". Bo żeby zalecać DDM, to wystarczy zwykły lekarz z przychodni...
katolik2022.01.14 19:00
rząd wybrał ich celowo !!!! i oczekiwał ostrego wziecia Polaków za mordę, rząd sejm gestapowcy z rady to nazisci, wszyscy wymordowali w czasie Polaków i mord będzie trwał 2-3 lata , wyszczepieni bedą umierać--- już umierają
Japa2022.01.14 17:51
No i roszę ..Takie rezygnacje to jak u dzieci : ODDAJ SZMATKI I LALKI IDĘ DO DOMU . Albo dziś , wśród przeuczonych : TYLKO JA MAM RACJĘ . A że z tyłu trup się ściele to co ? A może jest inna przyczyna Strach przed ewentualną odpowiedzialnością . Czyli dowiedzieli się jaka jest prawda . Te fale można było pokonać np. amantadyną lub innym lekiem . A tu jakiś Getes lub jaki Musk potroil swoją fortunę .Co z tego ,że na trupim fundamencie .A nasi " uczeni" dalej dyskutują czy koło jest okrągle czy kwadratowe.
Ktoś2022.01.14 17:50
Dzięki Bogu! Wreszcie jakaś dobra informacja!
Romus2022.01.14 17:41
czy ten ruch "wybitnych" zwiastuje zakończenie w wymiarze krajowym tzw pandemii?. Czy tu podobnie jak w poziomie wskaźników ekonomicznych będziemy liderem w lokalnej grupie galaktyk?
Jedno jest pewne2022.01.14 17:36
Pani Agata Kornhauser-Duda nie będzie się wypowiadać na ten temat...
Fellatio2022.01.14 17:34
Wreszcie płatni zdrajcy, pachołki Big Pharma, odeszli...
katolik2022.01.14 19:01
ale zostały szmaty gestapowskie z rządu i sejmu SSPIS PO PSL SLD
PUTIN=Lockdown=DługTERROR Drożyna2022.01.14 17:30
w MOLDAWI obecnie "umiera" (GUS nie wiadomo) 4 razy mniej niz 2 lata temu gdy KU TASOV zakazal wyjscia z domu. I maja 4 razy mniejsze niz wtedy ograniczenia... U nas NOWOROSYJSKU umiera jakies 20 razy wiecej - restrykcji zadnych...... MOLDAWIA nie chcecie juz zamykac lasow? A moze zamknac polowe gospodarki lub zastrzelic kazdego wyjdzie z domu?...Tak to NIEZLY pomysl Panie Prezydencie PUTIN! Przyznajcie no KUT ASOV ze nigdy nie mieliscie CELU tych nazizmow bo na szczepionke zbyt wielu w MOLDAWI nie czekalo... Jestescie bezmozgimi chu... KUTA SOV, i zdrajcami KRAJU RADU i POLONIUM. Kwiczeliscie ze szczescia ze KUTA SOV niszczy MOLDAWIE a drogich nam Moldawian traktuje jak bydlo hodowlane. Umieraliscie z zachwytu ze rzadzi USA ANTYCHRYST --- TRUMPOW i wszystko w czasie gdy byly 100 razy mniej zakazane mutacje
jan2022.01.14 17:53
Po polsku proszę
Jarosławtusk2022.01.14 17:28
A tak po ichniemu wszyscy razem : WYPIER...AĆ , Niedzielski psychopatyczny nazisto przyjdzie czas na ciebie i resztę ferajny !!!
katolik2022.01.14 17:23
nazwiska tych nazisto- masonów trzeba wyryć na kamieniu śmierci Polaków
katolik2022.01.14 17:18
Odpowiedzialności nie unikniecie przed sądem naziści masoni, mordercy Teraz zrezygnowali bo wykonali plan mordu !!!!! > 20 mln Polaków już jest na zawsze zarazonych wirusem po chemii genetycznej, teraz po cichu beda umierać na różne choroby !!!!!
Ziutek2022.01.14 17:15
Panowie lekarze jak chcą rządzić muszą założyć partię polityczną i wygrać demokratyczne wybory.
katolik2022.01.14 17:30
nie stosuj określenia- pan lekarz -w stosunku do tych szmat z tytułami gestapowskimi masono- nazistów, bo to uwłacza godności prawdziwych lekarzy. >20 mln Polaków skazali na śmierć EKSPERYMENTEM chemią genetyczną
PiSocjalizmKatolickiRozsypujeSięJakKaczyński2022.01.14 17:12
Szeregowiec Emil Czeczko uciekł z reżimu PiSocjalizmu katolickiego do wolnej Białorusi. Teraz uciekają już akolici władzy, naukowcy zblatowani z reżimem.
Rada jest od doradzania2022.01.14 17:12
...a rząd od rządzenia. Coś pomyliłem? Czy tych paru w lekarskich kitlach postanowiło przejąć władzę w Polsce. Ale nie udało się. I dzięki Bogu, bo od jutra byłby przymus szczepień. I jedynie "leczenie przez telefon".
PIS=Lockdown=Dług TERROR Drożyna2022.01.14 17:07
w Szwecji obecnie "umiera" (GUS nie wiadomo) 4 razy mniej niz 2 lata temu gdy Szumowski zakazal wyjscia z domu. I maja 4 razy mniejsze niz wtedy ograniczenia... U nas umiera jakies 20 razy wiecej - restrykcji zadnych...... Pisiory nie chcecie juz zamykac lasow? A moze zamknac polowe gospodarki lub zastrzelic kazdego wyjdzie z domu?... Przyznajcie ze nigdy nie mieliscie CELU tych nazizmow bo na szczepionke zbyt wielu w Polsce nie czekalo... Jestescie bezmozgimi chu... , i zdrajcami targowowckimi. Kwiczeliscie ze szczescia ze Szumowski niszczy Polske a Polakow traktuje jak bydlo hodowlane. Umieraliscie z zachwytu ze rzadzi Polską ANTYCHRYST --- i wszystko w czasie gdy byly 100 razy mniej zakazane mutacje
Anonim2022.01.14 17:20
Nie komentarze pisiorow co cieszyli sie z rozpi3rdolu Polski i najgorszych upodlen. , TO TUSK podszywal sie pod PISiorow https://www.fronda.pl/a/minister-szumowski-doceniany-na-swiecie-i-w-polsce,141479.html
ABC2022.01.14 17:02
Cela + to dla nich jedyny ratunek. Przemyśleć będą mogli swoje zbrodnie!
krzysztof2022.01.14 16:58
ojej 13 doradców rezygnuje bo chyba wyszczepialność Polaków jest niska i wielkie korporacje są niezadowolone z ich ,pracy może to jest prawda o ich rezygnacji a prowodyr czyli zarządzający to dobry znajomy z KE
Le Cabaret...2022.01.14 16:38
Nowy skład rady medycznej : 1. dr No 2. dr Alban 3. dr Quinn 4. dr Strosmajer 5. dr Strange 6. dr Dolittle 7. dr Żywago 8. dr Lubicz 9. dr House 10. dr Leclerc 11. dr Watson 12. dr Judym 13. dr Wilczur
Le Cabaret... cd2022.01.14 17:05
Skład lekarski poradni Seksuologii i Prawa (jak go unikać): dr. Harvey Weinstein, dr. Strauss-Kahn, dr.Jeffrey Epstein, dr. Leon Wieseltier, dr. Mark Halperin,dr. Woody Allen, dr. Anthony Weiner, dr. Bob Weinstein, dr. Michael Douglas, dr. Richard Dreyfuss, dr. Dustin Hoffman, dr. James Levine, dr. Steven Seagal, dr. Gene Simmons .... Wszyscy wymienieni mają certyfikaty "Zboka L'chaim" wydane przez Radę Rabinów w Izraelu uprawniające do pracy w szkołach.
Anonim2022.01.14 16:30
Każdy, kto zmarł na COVID, powinien zostać uznany za zamordowanego? Szczury uciekają z okrętu jako pierwsze?
Ela2022.01.14 16:42
Ministerstwo Zdrowia odmówiło kobiecie refundacji leczenia agresywnego chłoniaka. Pani musi zebrać milion złotych by rozpocząć leczenie. 20 krajów taką terapie refunduje, w Polsce buduje się muzeum żołnierzy wyklętych i robi sylwester marzeń...
Jerzy2022.01.14 16:30
żadnych rezygnacji - to bydło musi wisieć! Ponad 200 tysięcy niewinnie zamordowanych, przez ich "dobre" rady, na sznur!!!
Piotr2022.01.14 16:45
Każda ściema ma swój kres. Teraz tylko skończyć z dodatkami covidowymi i po srandemii. Bedzie można rozliczać winnych...
Styki2022.01.14 16:29
Oficjalne dane rządowe z Niemiec sugerują, że u osób w pełni zaszczepionych na Covid-19 rozwinie się AIDS. Nowe dane rządowe sugerują, że do końca miesiąca u większości osób „w pełni zaszczepionych” rozwinie się pełny zespół nabytego niedoboru odporności (AIDS) wywołany przez szczepienia na koronawirusa z Wuhan (Covid-19). (PDF) Niemieccy badacze rządowi odkryli, że układ odpornościowy w pełni zaszczepionych zdegradował się do średnio -87 procent, w zależności od tego, kiedy zostali zaszczepieni. Ta degradacja będzie trwała aż do całkowitego zaniku ich układu odpornościowego. Instytut Roberta Kocha (RKI) opublikował dane, które pokazują, że w pełni zaszczepieni mają teraz średnio 87,7% niższą odpowiedź immunologiczną na nowy wariant Omicron niż nieszczepieni.
Styki2022.01.14 16:45
„Oznacza to, że przeciętny Niemiec ma ostatnie 12,3 procent swojego układu odpornościowego do walki z niektórymi klasami wirusów i niektórymi nowotworami”, donosi Daily Exposé. Co ciekawe, RKI nie przedstawiło normalnych tabel skuteczności szczepionek w swoim cotygodniowym raporcie z 30 grudnia. „Mogło to być spowodowane świętami (Brytyjczycy całkowicie zrezygnowali z 23 grudnia) lub być może dlatego, że dane byłby katastrofalne dla szczepionek” dodał Exposé. „Ale możemy tutaj pomóc Niemcom, wykonując dla nich obliczenia przy użyciu formuły skuteczności szczepionek firmy Pfizer: Skuteczność szczepionki = skuteczność układu odpornościowego = (1-8.12)/8.12 = -7,12/8,12 = -87,7%”. Niszczenie systemu immunologicznego potwierdził też Pfizer. Układy odpornościowe u w pełni zaszczepionych radzą sobie gorzej niż szacowały to modele prognostyczne. Już w październiku przewidywano, że coś takiego się wydarzy. Naukowcy przyjrzeli się danym z raportu UKHSA Vaccine Surveillance Report, dochodząc do wniosku, że degradacja układu odpornościowego będzie się stopniowo pogarszać u osób w pełni zaszczepionych. Te dane były przez niektórych wyśmiewane za to, że były zbyt „apokaliptyczne”. Okazuje się jednak, że faktycznie były one niedoszacowane. W pełni zaszczepieni radzą sobie gorzej pod względem siły immunologicznej, niż przewidywali to nawet najbardziej „pesymistyczni” autorzy modelowania danych. „Tak więc Niemcy, przy 87,7% degradacji układu odpornościowego, spisały się o 6,7% gorzej niż nasz model, który przewidywał, 81,0% degradacji w tym roku (dla osób powyżej 18 roku życia w oparciu o 2 dawki szczepionki, a nie 3)”, donosi Exposé.
Anonim2022.01.14 17:01
To trzecia dawka naprawdę zabija układ odpornościowy, jak wynika z danych ONS dla Omicron… Te liczby oznaczają, że jeśli masz Covid i otrzymałeś 3 dawki szczepionki, to masz 4,45 razy większe prawdopodobieństwo, że zachorujesz na Omicron niż gdybyś nie był szczepionym na Covida. Jednak powyższe stanowisko było tylko szacunkiem”. Na podstawie najnowszych danych z Niemiec wiemy, że w pełni zaszczepieni są o 812% bardziej narażeni na rozwój infekcji Omicrona [anagram słowa Moronic, Debil] niż osoby nieszczepione. Nieszczepieni są w zasadzie osiem razy lepiej chronieni przed Omnicronem niż ludzie, którzy wzięli szczepienia. „I im więcej szczepień bierzesz, tym szybciej postępuje degradacja twojego układu odpornościowego” dodał Exposé. „Wygląda również na to, że nieszczepieni osiągają podgrupową odporność stadną przeciwko Covid-19, podczas gdy w pełni zaszczepieni nie mogą jej osiągnąć ze względu na szczepienia”. „Niemieckie dane zniszczyły też sprawę paszportów szczepionkowych i same w sobie udowadniają, że należy natychmiast zablokować tą terapię genową i szczepienia”. Okazuje się, że i my mieliśmy rację. Tak zwana „odporność ze szczepionki” to tak naprawdę tylko fałszywa odporność. W najlepszym razie jest wadliwa. W najgorszym przypadku niszczy układ odpornościowy, uniemożliwiając mu naturalne zwalczanie wszelkiego rodzaju infekcji. „Do końca stycznia każda w pełni zaszczepiona osoba w obu krajach powyżej 30 roku życia będzie miała pełnowartościową chorobę AIDS, którą wywołała szczepionka”, podsumował Exposé. „Duża część układu odpornościowego, który obecnie maił zdolność do walki z Omicronem, zniknie”.
Styki2022.01.14 17:18
A tu oryginalny text źrodłowy po angielsku do tego u gory: https://dailyexpose.uk/2022/01/02/german-gov-data-suggests-fully-vaccinated-developing-ade/
xyz1232022.01.14 18:22
super fajnie tępy foliowy kłamczuszku ale dlaaaczeeegooo dajesz link do strony dla tępych foliarzy zamiast do strony RKI hm? Noooo dlaaaczego?? Oczywiście żadnych takich danych nie ma, zaszczepieni mają się świetnie w przeciwieństwie do ~500 nieszczepów zdechłych każdego dnia w PL na sars. Ehhh jak wy kur**ie foliowe możecie takie tępe kłamstwa uprawiać hm?
Styki2022.01.14 19:07
Nieuku, ze strony, ktora podalem , wyszukac dane RKI potrafi pieciolatek!
Ala2022.01.14 16:24
Jedno jest pewne. Pani Agata Kornhauser-Duda nie będzie się wypowiadać na ten temat...
ect2022.01.14 16:23
Chyba przedwczesna radość. Wyczerpali się psychicznie. Rząd zamieni ich na bardziej kategorycznych w walce z ludźmi psychopatów. Banksterzy świata już się nie cofną, ponieważ zbyt dużo osiągnęli.
matis892022.01.14 16:20
Te konowały zrobili z medycyny i służby zdrowia fabrykę znachorstwa, ciemnoty, propagandy i lewackiej fanatycznej religii plandemicznej. Odpowiadają za tysiące zgonów przez nie leczenie i doprowadzili do tego że ludzie boją się iść do lekarza konowała z czymkolwiek, że wcisną im kowida. A teraz bezkarnie poddają się rezygnacji ?????????????
matis892022.01.14 16:20
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
marad2022.01.14 16:19
Ludziska. Nie ma już chrypek, katarów i przeziębień. Jest tylko popłatny covid i pandemia. Niektórym, w większości, to pasuje... .
matis892022.01.14 16:18
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Agnieszka2022.01.14 16:16
Zapamiętajmy nazwiska tych drani, którym mało było zamordyzmu z przymusem do eksperymentu pseudo-medycznego, rozwalania gospodarki, państwa i ludziom życia loc-downami, obostrzeniami - niech będą zapamiętani i nie uciekną przed krzywdami, które Polakom i Polsce robili a chcieli jeszcze bardziej: prof. Robert Flisiak, prof. Magdalena Marczyńska, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. Radosław Owczuk, prof. Iwona Paradowska, prof. Miłosz Parczewski, prof. Małgorzata Pawłowska, prof. Anna Piekarska, prof. Krzysztof Pyrć, prof. Krzysztof Simom, prof. Konstanty Szułdrzyński, prof. Krzysztof Tomasiewicz i prof. Jacek Wysocki
matis892022.01.14 16:21
...........prof. Robert Flisiak, prof. Magdalena Marczyńska, prof. Agnieszka Mastalerz-Migas, prof. Radosław Owczuk, prof. Iwona Paradowska, prof. Miłosz Parczewski, prof. Małgorzata Pawłowska, prof. Anna Piekarska, prof. Krzysztof Pyrć, prof. Krzysztof Simon, prof. Konstanty Szułdrzyński, prof. Krzysztof Tomasiewicz i prof. Jacek Wysocki.
matis982022.01.14 16:05
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 16:19
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis982022.01.14 16:56
Wsadź sobie orędzia razem z Jezusiem w zad.
won2022.01.14 19:31
chazarski trollu.
matis982022.01.14 16:05
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.14 16:19
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.14 16:00
Te konowały zrobili z medycyny i służby zdrowia fabrykę znachorstwa, ciemnoty, propagandy i lewackiej fanatycznej religii plandemicznej. Odpowiadają za tysiące zgonów przez nie leczenie i doprowadzili do tego że ludzie boją się iść do lekarza konowała z czymkolwiek, że wcisną im kowida. A teraz bezkarnie poddają się rezygnacji ?????????????
Agnieszka2022.01.14 15:44
Boże jaki cudowny dzień!!!! Bądź błogosławiony!!! Pogoń jeszcze Horbana, Niedzielskiego, Kraskę i Matyję i niech w końcu zaczną służbą zdrowia rządzić ludzie, którzy chcą leczyć, ratować zdrowie i życie chorych a nie ci co chcą tylko eksperymentować, rozwalać gospodarkę państwa i życie ludzi. A te hieny, którym woda sodowa uderzyła, że mają jak tyrani prawo państwem rządzić niech w końcu za szkody odpowiedzą w wiezieniu. Co to jest, że rządzić im się zachciało bez żadnych uprawnień i odpowiedzialności?!!!
xyz1232022.01.14 16:03
tak tak cudowny dzien zostaw tepakow historykow korespondencyjnych w walce z epidemia ale sobie foliaro...
Agnieszka2022.01.14 16:18
Ja cię błagam niedzielski czy inny horbanie - weź się też wścieknij na "foliarzy", ulżyj sobie i też podaj do dymisji :D
"TUSKOWE"2022.01.14 15:43
Dania ludnosc 5.83 mln, gestosc 131/km2, nadmierna smiertelnosc 0.71‰ (Szwecja 0.78‰ Finlandia 0.85‰.Norwegia 0.19‰). ...................Polska 38mln, gestosc 122/km2,nadmierna smiertelnosc ~4.7‰ ..... Litwa 2.8 mln, gestosc 43/km2 , nadmierna smiertelnosc 5.5‰..................Ludzie w Polsce umieraja bo u nas jest hiper mega ultra turbo gestosc zaludnienia, otworzono lasy i zniesiono maski na ulicach. Skandynawia najmniej w UE szpitalnych lozek, Polska najwiecej a PISdzielce żebrali o lozka u Owsiaka.... Kto winny - TUSK. Kto ograniczal amantadyne i wiele innych - TUSK. Kto zrobil 298 dni lockdonow? - TUSK. Kto teraz likwiduje Lotos? - TUSK. Kto wybral RM i Horbana na glownego dorade - TUSK
Aldona2022.01.14 15:31
Czy przypadkiem ci państwo nie mają grantów od Producentów szczepionek. Ile to razy lobbowali żeby wydawać miliardy na experymentalne szczepionki. Nagle grypa zniknęła bo za pseudo-szczepionki na grypę nic nie zarobią!!! Niech ci sopecjaliści dadzą śzczepionki na HIV wywołujący AIDS roizsiewany przez LGBT
Anonim2022.01.14 15:52
Granty z UE (170 baniek)na badania nad szczepionkami dostał eks minister Szumowski. Efekt - 0, ale w sumie spodziewany....😁😁😁
Konkretny2022.01.14 16:01
Nie podpisali się pp. Gut i Horban, więc może podpisani dostali za mało. Nie będziemy się rozumieli, nie będzie dobrze.
Pablo2022.01.14 15:24
Wystraszyli się też ABW. Mimo wszystko ABW powinna zbadać ich skąd dostają różne dochody, gdzie piszą maile, kto do nich pisze maile, dzwoni, z jakich firm. :)
Kowalski Anatol2022.01.14 15:22
Klasyka. Szczury wieją z tonącego okrętu. Teraz zaszyją się w domowych pieleszach i jakby co to .... Rada Medyczna ? A co to jest Rada Medyczna ? Trzeba zapisać te nazwiska - tak na wszelki wypadek.
Anonim2022.01.14 15:53
Głupiś jak każdy pisdzielec.
Anonim2022.01.14 15:20
Józef Piłsudski: Bić k...wy i złodziei - to powiedziałby Marszałek o Polsce dziś?
Krakus2022.01.14 15:20
To na pewno Tuska wina!
matis892022.01.14 15:15
Rezygnacja to za mało dla tych zwyrodnialców i przestępców. Pewnie liczą że będą chronieni przez lewacki, szatanistyczny PIS tak jak PIS chroni Tuska i PO po zamachu smoleńskim. Tyle że oni odpowiadają za znacznie więcej śmierci.
Po 11 ...2022.01.14 15:14
A tak poważnie, to odejście to dowód na to, że PiS morduje własny Naród. To dowód na to, że o życiu Polaków decydują politycy i słupki wyborcze. PiS to partia zbrodnicza.
Anonim2022.01.14 15:32
Poszelbys na kompromis jaki bodajze jest we Wloszech? Pod grozba niskich kar obowiazek chyba 1 dawki dla kazdego 50+
Po 11 ...2022.01.14 15:45
Szczepienia to jeden problem. Odpowiedz mi dlaczego PiS nie wprowadza obowiązku posiadania paszportu covidowego w restauracjach, kinach, barach, kościołach, teatrach, na koncertach. Wszędzie tam, gdzie NIE musimy chodzić?
Anonim2022.01.14 16:26
Odpowiedz znasz (wyborcy, tradycyjna u nich nieosiagalnosc kompromisow, brak spojnej strategii i brak CELU) Ale mnie takie podchody, nie liczac wiekszych zgromadzen, nie do konca sie podobaja, U nas lepiej byloby raz ciach. Tyle bylo miesiecy upokorzen a teraz nagle PISiory "lewakow" widza w tych co restrykcjami walcza z wirusem. Skrajnie zarazliwym, nie dooperelem jak ten z Wuhan - wowczas potrzebowalismy 15 minut bezposredniego kontaktu.
Ekonom2022.01.14 15:14
w moich stronach w takich sytuacjach mówi się: Krzyż na drogę i nie wracajcie!
8rnica znika przed Norymberga 2.02022.01.14 15:13
... koniec I etapu hekatomby !!!!
polak2022.01.14 15:13
CHWAŁA PANU ! !
Bystry2022.01.14 15:12
Dzieki Bogu!!! Nareszcie!!! Teraz zaczniemy ich sadzic.
Suweren2022.01.14 15:25
O ile dozyjecie.
Bystry2022.01.14 16:10
Tego bracie nikt nie wie ale miejmy nadzieje, ze dozyje ktos, kto rozliczy tych panow.
Po 11 ...2022.01.14 15:12
Bo zrobiliście błąd. Premierowi z sprawie Covid, powinna doradzać rada biskupów. To oni mają kompetencję odgadywania woli Stwórcy. Amen.
Frec2022.01.14 15:09
Poszli precz z tymi ich radami.
Stary2022.01.14 15:09
Ale na tym forum jest porąbańców.
Ala2022.01.14 15:08
I bardzo dobrze, bo naciskanie na szczepienia jest bez sensu, widzą, że bzdury gadaja o szczepionkach, to boją się odpowiedzialności
Proszę przytoczyć paragraf2022.01.14 15:07
który zwalnia rządzących z działania ze względu na "obawę przed protestami".
jle_ffm2022.01.14 15:07
Jasne, najlepiej to niech Morawiecki zatrudni jako doradców Siarkowską i innych antyszczepów. Ich na pewno posłucha.
Anonim2022.01.14 15:06
Po co nam profesorowie nauk medycznych, wystarczy premier co już wielokrotnie (wg niego) zwalczył pandemię, oraz znani eksperci z gigantycznym dorobkiem naukowym: Górniak, Kołakowska, Godek. (tłum. dla członków PiS i innych niedorozwojów - to sarkazm i ironia) 😁😁😁
Anonim2022.01.14 15:20
przypomne ze Horban to ten co twierdzil ze za chwile bedziemy miec milion hospitalizacji. i to sa "doradcy" "profesorowie"
Anonim2022.01.14 15:06
Zastąpmy ich Bodnarem, będzie taniej, mądrzej i bezpieczniej!
Anonim2022.01.14 15:23
Zniknie wirus? znikną maseczki? znikną ograniczenia w szpitalach? zniknie tzw. pandemia? ludzie zaczną normalnie żyć, w tych trudnych czasach? Dr Bodnar doradcą Premiera?
To pewne2022.01.14 15:44
Tak, znikną. Chociaż nie zniknie wirus i trzeba będzie leczyć chorych. Również, a może przede wszystkim na inne choroby!
Q2022.01.14 15:04
To bardzo dobra wiadomość!, tylko te gnojki z pseudo rady powinni odpowiadać karnie, za to co robili, no i musi być dymisja niedzielskiego
Fanom trzech i kolejnych dawek2022.01.14 15:04
Super! Tylko, że Horban został. Wczoraj Europejska Agencja Leków podała, że przyjmowanie kolejnych dawek "szczepionki" na covid może spowodować osłabienie układu odpornościowego!!! Nie dziwota, że po każdym szczepieniu było ze 2 mies. spokoju a potem znowu wybuchały nowe fale i mutacje. Czy ten "omikron" nie jest przypadkiem efektem sumy 3 dawek???
Anonim2022.01.14 15:10
Kumaci uciekają, a na kogoś zwalić trzeba.
robaczek2022.01.14 14:55
PRZEMIJAJCIE PISIURKI ................... nam pasuje. Nie szczepcie sie ;]
Anonim2022.01.14 15:07
Twoi kumple, robaczki niedługo się tobą zajmą.
robaczek2022.01.14 15:31
;];] ..... tak tak ............................... oj dziadki dziadki ..................ależ wam peron odjechal przez tego kaczyńskiego ................... tak sie dac zmanioulowac małemu przykurczowi .......................... 200 lat medycyne szczepionkowej vs. 2 godziny czytania bzdur w internecie ;] ..................... brawo wy!!!!!
A2022.01.14 14:54
No i nareszcie ....jeszcze tylko rozliczyć za te głupoty, które wygadywali i ich skutki np: zamknięcie służby zdrowia, lipne testy PCR, brak leczenia i próby segregacji sanitarnej
Anonim2022.01.14 14:51
Polacy płakać nie będą? Procesy karne i tak będą ich czekać? Norymberga 2.0?
Anonim2022.01.14 15:09
A czym oni rzadzą? Decyzyjni to Szumowski, Niedzielski i Morawiecki. To oni zrobili z Polakow podludzi, zamykali lasy, gospodarke, przychodnie itd. A wszystko majac pelna wiedze o wirusie i stosunku Polakow oraz pozostalych czlonkow partii rzadzacej do szczepien.... Tu nie tylko nie bylo zadnego dlugoterminowego planu dzialaniu. Nawet nie bylo CELU. Cel tych wszystkich upokorzen i dewastacji nie istnial. Te zdradzieckie k.. tylko spelnialy zachcianki mediow i swojego psychoapatycznego elekoratu.. PISiory-wyborcy wymuszali na rzadzie najohydniejsze restrykcje ale tez nie ponosza zadnej prawnej odpowiedzialnosci.
Anonim2022.01.14 15:13
Każdy, kto zmarł na COVID, powinien zostać uznany za zamordowanego?
Anonim2022.01.14 14:48
PIS sie nie wykreci ze wczesniej PO rzadzila. Najgorszy jest zelazny pisowski elektorat (nie rada medyczna) co wymuszal na rzadze przez rok najtwardsze, najsurowsze, najbardziej ekstremalne lockdowny a pozniej rok zniechecali do szczepien.
jake2022.01.14 14:46
Proszę tylko nie palić protokołów z posiedzeń przesławnej rady!!!!!!!!!!
Anonim2022.01.14 15:12
Tam powinien wejść prokurator?
Kowalski Anatol2022.01.14 15:36
Posiedzenia Rady NIE BYŁY PROTOKÓŁOWANE . I to jest cały numer w tym interesie. Jakby co to nie wiadomo kto za co odpowiada. Wiadomo . Profesory. Mają kiepełe nie od parady.
Uczciwy2022.01.14 14:45
Ludzie nie chcą się więcej szczepić, przyjmować kolejnych dawek itd... dlatego koncerny farmaceutyczne oskarżają radę o zbyt słabe naciski na rząd w wymuszaniu szczepień na wolnych obywatelach. Kasa przestała płynąć?
Anonim2022.01.14 14:44
Słuchajcie, gdzie jest ten mój ulubiony wpis: "Żyd Anonim - Od urodzenia cierpię na ostry oraz przewlekły syndrom antypolonizmu i antyklerykalizmu." Był przez całe 2 tygodnie, codziennie na wszystkich stronach Frondy. Od południa wczoraj go nie ma. Zaczynam się niepokoić. Czyja to była robota?
gracz2022.01.14 14:43
A teraz skorumpowane s.....yny, pod sąd i na dożywocie.
Olej2022.01.14 14:43
Nareszcie ! Szkoda, że nie wszyscy i nie z ministrem.
Anonim2022.01.14 14:43
Brawo lekarze, JBĆ PIS, zakładników szurów i foliarzy!😁😁😁