21.03.19, 09:45screenshot Youtube - GadowskiTV

Witold Gadowski: Rząd udaje, że sprawy gigantycznych roszczeń żydowskich nie ma!

- Pączkowanie izraelskich firm, które w tej chwili działają w branży deweloperskiej, farmaceutycznej, na rynku książki, na rynku filmowym jest w tej chwili zastanawiający. Boom teraz nastąpił. Towary 729 pojawiają się wszędzie i w coraz większej ilości - mówi w cotygodniowym felietonie Witold Gadowski.

"Ciąg dalszy reperkusji dotyczących konferencji bliskowschodniej w Warszawie. Ostrzegałem, że to niepotrzebne, że to tylko zaszkodzi Polsce no i cóż się okazuje. Koszt konferencji ponad 2,5 mln złotych całkowicie poniosła Polska. Za nasze pieniądze zostaliśmy obrażeni, spostponowani we własnym kraju. Nikt za to polskich obywateli nie przeprosił, co więcej nikt się nawet do tego nie przyznał. Uznano, że konferencja jest wielkim sukcesem. Przepraszam, jakim. Co udało się załatwić dzięki tej konferencji, jak postąpiono z ludźmi, którzy Polskę obrażają, z panem Katzem, Netanjahu i Pompeo, który przypomniał o ustawie 447"

- mówi publicysta.

"Rząd udaje, że sprawy nie ma, że Polsce nie grożą gigantyczne haracze na rzecz agresywnych organizacji diaspory żydowskiej. Czym będzie to regulowane, bo przecież nie pieniędzmi, bo te organizacje właściwie nie chcą pieniędzy, tylko chcą rekompensat w naturze, a więc w polskich lasach, ulicach, kamienicach, działkach. Po pewnym czasie obudzimy się w kraju, który będzie zarządzany już przez kogoś innego"

- dodaje Witold Gadowski.

Tysol.pl

Komentarze

Rita2019.03.28 16:17
Tylko, ze Trump tez jest zalezny od Zydow. Sadze, ze bez ich poparcia juz by go nie bylo. A wiec wyglada na to, ze jestesmy miedzy mlotem - Rosja a kowadlem - USA. ...Zapraszam do modlitwy za Polske...
Polak2019.03.27 12:48
Bardzo szanuję Pana Gadowskiego.
gośka2019.03.24 0:04
a o czym ja truję....jak nie o sprawdzeniu historii Żydowskich majątków...czy nie pochodziły z wywłaszczenia polskiej szlachty przez Cara....Sejm uchwalił zmianę do ustawy o gospodarowaniu nieruchomościami...i właśnie przyłożył siekierę do polskiej ziemi...ustawa jest w Senacie zdaje się....złamano Regulamin przyjmowania projektu ustawy bo ważnym interesariuszem był Polski Związek Działkowców...którego jednak pominięto w konsultacjach publicznych, mimo że zajmuje ok. 40 tyś hektarów....to już wiem że ustawy są projektowane chaotycznie i bezregulaminowo...SKANDAL
Dariusz Andrzej Kowarczyk2019.03.22 1:35
Nalezy zapytac strone amerykanska o wykladnie 447 Just i opublikowac. To proste.
OkularyNaZagrychę2019.03.21 15:32
Gadowski zawsze pozuje z filiżanką... Sugeruje tym, że charakterystyczna puchlina gęby, mętny wzrok, dygot dłoni powstrzymywany uściskiem fajansu są spowodowane nietolerancją laktozy w mleczku dolewanym do kawuni. Albo reakcją uczuleniową na kształt uszka. Można pić wódkę z pianką? Można. Wystarczy do filiżanki po kawusi nalać wódki...
Ryszard Olejniczak2019.03.21 14:38
ad antypis Jest gorzej niż piszesz. Przygotowanie do tego co mamy zaczęły się tuż po 1989 (są powody aby sadzić że nawet wcześniej). Przez ostatnie dziesięciolecia byliśmy poddawani: 1) tresurze strachu przed "niewidzialną ręką" wykluczenia, 2) tresurze etykietowania i ośmieszania ( np. za tzw. spiskową teorię dziejów), 3) tresurze wynarodowienia (nie da ci kościół ani polska nacja, tego co ci da korporacja), 4) tresurze bata i pieniądza (dawniej kija i marchewki). 5) tresurze poprawności "uśmiechniętego idioty", Ludzie z grubsza widzą co się dzieje, ale tresury robią swoje. Po pierwsze rządzą nimi odruchy tchórza. Świadczy o tym chociażby % osób podpisujących się na tym forum własnym imieniem i nazwiskiem.
NN2019.03.21 17:18
nic nowego -Tsun Zu pisał o tym 3 tys. lat temu, a do perfekcji zmodyfikowało to KGB CCCP. I do dziś posługują się tymi metodami emertytowani, potomkowie i beneficjenci spec służb PRL, zresztą rozpowszechniło się to w całym liber-lewactwie. Należy uczyc ludzi ropzoznawać manipulacje, uczyć czym był markisizm, szkoła frankfurcka, kim był Spinelli, Gramsci, Fromm, Sartre, Marcuse czy Habermas. Krzysztof Karoń (jedyny chyba facet który obecnie mówi o tym otwarcie) powinien mieć swój program w TVP i mówić o chorej komunie, gender, lgbt, kradzieży, terrorze bez przerwy 24/h aż się ludziom slepia otworzą
antypis2019.03.21 13:06
i nikt sie tym nie przejmuje.. durni ludzie,, chodza ulicami,, rozmwiaja,, wogole nie mysla o takich rzeczach,, dla niech tematu nie ma.. pojawi sie nagle znienacka,, , ale bedzie juz zapozno... bo lepiej przeciez zyc w kolorowym swiecie i glosowac na żydowski PiS
NIE dla pis2019.03.21 13:35
Dla nich ważne że dostana darmowa kasę, reszta nic ich nie obchodzi. Jest to bardzo smutne i przykre.Jak się wreszcie obudza to będzie już za późno. Ja się już z Pis-u wyleczyłam.
NN2019.03.21 17:10
a jaka masz alternatywe ? Ruch Narodowy, JKM, Braun, Gwiazdowski ? nawet gdyby jakims cudem wygrali (sukcesem będzie dla nich próg wyborczy) to POstKOmuna, EU, i reszta czerowno różowych zboczeńców i złodziei rozjedzie ich w 2 tygodnie. Trzeba się zjednoczyć z PiS, znaleźć nić porozmienia i wwygrać wybory. A wytykać PiS będzie mógł RN wtedy jak sam się umocni a nie drzeć ryja bez pomysłu tylko z krytyką. Polexit, czystki i antypis, to jest za mało. Jak PiS nie wygra tych wyborów, a hamulcowy RN może mu w tym pomóc, to o Polsce jaką znamy (nawet z tymi wadami) możemy zapomnieć. Nie będzie 500 +, ale będzie arab+, nie będzie kościoła ale będzie lgbt w każdej szkole, przedszkolu i urzędzie... No zaryzykujcie!!!
anonim2019.03.21 12:38
Doktor Kurek mówi słusznie: najpierw odszkodowania dla Polski, Niemcy, Rosja, a z nich świadczenia indywidualne i tyle! Z pustego i Salomon nie naleje!
Ryszard Olejniczak2019.03.21 11:21
"Po pewnym czasie obudzimy się w kraju, który będzie zarządzany już przez kogoś innego" To wysoce prawdopodobne. Zestawienie faktów z różnych obszarów może wskazywać, że mamy do czynienia z akcją o charakterze hybrydowym. Przyczółki gospodarcze i przejmowanie majątku to jedno. Niezwykle trafne jest ostrzeżenie Pana redaktora Witolda Gadowskiego dotyczące "kogoś innego" w roli sprawującego władzę, Ponieważ nie jest już potrzebne przygotowywanie polskiej kadry specjalistów na stanowiska kierownicze (wszystkich szczebli), mamy do czynienia z uruchamianiem najobrzydliwszych (bo uderzających w polskie dzieci i młodzież) zsynchronizowanych mechanizmów destrukcji polskiej oświaty i szkolnictwa wyższego. LGTB ,rozpoczęcie blokowania ósmoklasistom i gimnazjalistom, dostępu do liceów (dwukrotnie zwiększona liczba kandydatów na tą samą liczbę miejsc), egzaminacyjne strajki to sterowana gra do jednej bramki (aczkolwiek prawdopodobnie nie zawsze przy świadomym zaangażowaniu "wykonawców"). Obraz tej hybrydowej wojny z naszą samodzielnością uzupełnia nasilona propaganda antypolonizmu i bezprecedensowe ataki na kościół.
nie dla marksizmu2019.03.21 10:55
https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6272-ujawniamy-gra-holokaustem-polska-ofiara-klamliwych-publikacji
nie dla marksizmu2019.03.21 10:37
Zakompleksione, skażone PRL-em elyty do wymiany! czas na Konfederację i Kukiz15 szanujących Polska Historie i pokazujących Dumę z niej!
norma2019.03.21 18:52
debil
obserwator2019.03.21 10:19
Gadowski jak zwykle krotko do rzeczy i na temat i w Polskim interesie. Dlaczego kogos takiego nie mozemy wybrac na prezydenta ?
szczeciniak2019.03.21 10:07
Bóg, Honor, Ojczyzna i Rodzina !!!
Stary kawaler jareczek2019.03.21 10:30
....i KOT !
M.2019.03.21 10:50
plus idiota twojego pokroju he he he