16.04.20, 11:30

Włochy: Trzęsienie ziemi w jednym z regionów najbardziej dotkniętych pandemią!

W regionie Emilia-Romania doszło do trzęsienia ziemi o sile 4,7 stopnia w skali Richtera. Według informacji przekazanych przez lokalne media trzęsienie odnotowano przed godz. 12.

Trzęsienie ziemi miało miejsce w pobliżu miejscowości Coli w regionie Emilia-Romania, na północny-wschód od Genui Wstrząs był odczuwalny także w Mediolanie.

Tysol.pl

Komentarze

ryszard2020.05.2 12:29
Dziwna zbieżność Wypadałoby zadać pytanie komu potrzebny jest ten najpiękniejszy region Europy. Można wyhodować wirusa, można też spowodować trzęsienie ziemi. Czyżby chodziło o zastąpienie chrześcijaństwa nową religią?
Jan Radziszewski2020.04.30 8:15
Przed nami jest zbyt krótki jest okres władzy PIS u bo Król tj namaszczony już czeka gotowy Potrzebna tarcza antykryzysowa dla firm pogrzebowych. Posted by Dzieckonmp w dniu 29 kwietnia 2020 W niektórych regionach kraju branża funeralna notuje spadek ilości pogrzebów nawet o 40 proc. – Podchodzimy bardzo ostrożnie do przypadków zgonów osób ze stwierdzeniem obecności COVID-19 jako głównej przyczyny śmierci. W zdecydowanej większości przypadków zmarli mieli tzw. choroby towarzyszące. Liczba pogrzebów w niektórych częściach kraju w marcu spadła nawet o 40 proc. – mówi Wirtualnej Polsce Robert Czyżak, prezes Polskiej Izby Branży Pogrzebowej. – Paradoksalnie spadek liczby pogrzebów, a tym samym zgonów wynika z ograniczonego działania szpitali. Jeśli odwołane są zabiegi planowe, to jest mniej przypadków śmierci na salach operacyjnych. Ze względu na mniejszy ruch drogowy jest mniej tragicznych wypadków – dodaje. Przedstawiciele branży pogrzebowej apelują, aby nie straszyć społeczeństwa tragicznymi konsekwencjami koronawirusa, ponieważ zjawisko to, ich zdaniem, nie istnieje. Jak podkreśla Wirtualna Polska, z danych Ministerstwa Cyfryzacji przesłanych do GUS wynika, że w marcu 2020 r. zmarło 36 tys. 557 osób. W tym samym miesiącu w tamtym roku zmarło jedynie 213 osób mniej. Z kolei wyniki sprzed dwóch lat to: 40 tys. Polaków. Dane o liczbie zgonów za kwiecień 2020 GUS opublikuje pod koniec maja.
dfgtjtgdyjk2020.04.20 8:19
HAARP, jak ktoś nie wie to niech się dowie.
espada2020.04.17 8:15
Proroctwa sie wypelniaja! biada dla sodomitow
Thomas2020.04.20 1:33
Hello there My name is Sergey and I am a founder of Sweaty Quid Freelancer Market place where you can purchase and sell all kinds of online services varying from backlinks and guest post to explainer video clips, infographics and articles for your website. I strongly believe that you and fronda.pl can truly benefit from Sweaty Quid, whether you want to provide your services or employ the services of freelancers to aid you to grow your company. I have been a freelancer on a number of market places for in excess of 5 years and have had my accounts arbitrarily closed down, my earnings misappropriated and I just simply had a hard time with many poor quality freelancers. After much unnecessary aggravation, I made a decision to start my very own freelance market place that would do things in a different way and better. After almost one year of caffeinne powered nights, myself and my crew at Creative Bear Tech have built up Sweaty Quid from ground up. One month into our release we have managed to attract a really good number of quality freelancers and a remarkably high number of repeat customers. I feel this serves as a confirmation to our success. Sweaty Quid is a spam-free and straightforward market place for high quality freelancers and buyers. We are rigorously banning all spammy sellers who do not pass our quality threshold and leave only the very best ones. Keeping up with the latest technologcal changes, we also take cryptocurrency as one of our payment methods. Our ethos that defines us is that sometimes less is more, primarily when it comes to high quality freelancers. We are still very new in comparison to other freelance market places, but we are already punching above our weight. I would love to welcome you personally to join Sweaty Quid Freelancer Marketplace! Kind regards Sergey Greenfields Founder of Sweaty Quid Freelancer Marketplace Flat 9, 1 Jardine Rd, St Katharine's & Wapping, London E1W 3WD, UK https://www.sweatyquid.com
Kasia2020.04.16 22:29
W Północnych Włoszech najmniejsza ilość lekarzy odmawiała aborcji powołując się na klauzulę sumienia. Czy ktoś jeszcze z zadowolonych z siebie dziś posłów pamięta, że aborcja to grzech wołający o pomstę do nieba?Mogliście dziś zakończyć hitlerowskie mordy eugeniczne na ZIEMI POLSKIEJ.
Jan Radziszewski2020.04.17 18:58
biedna i głupia babo - co myślisz że Pan Bóg nie karze mordercze matki i ojców dzieci abortowanych nie wyłączając od tego aborterów w tym także bezbożnych prawodawców. Widziałam - „dusze lekarzy, którzy przyczynili się do tych; - zbrodni i sami byli zbrodniarzami”. Widziałam - „takich, którzy te zabiegi czynili dla zysku. Widziałam, - że ich pieniądze były takie jak judaszowskie, za zabicie Boga. Oni także Boga zabili w duszy dziecięcia a zapłata to 30-ci srebrników judaszowskich. Widziałam jak wielu z nich szło po wysokiej górze, jakby szkla¬nej z workiem pieniędzy. Niektórzy byli już na samym szczycie, inni w połowie drogi. Potem spadali, pieniądze rozsypywały się z tych worków a oni znowu wracali i znowu szli zbierać pieniądze... - i znowu wspinali się na tę górę i znowu staczali się w dół... - Męka ich była straszna i byli bezradni, nie mogli sobie nic pomóc”... - Potem widziałam - „wysokie kamienice. Oni stali pod kamienicami a domy te zwalały się na nich i byli już zdruzgotani. Byłam pewna, że wszyscy są zabici, ale nie, wy¬chodzili spod gruzów, wspinali się na pozostałe mury i brak im było powietrza, dusili się”. Dane było mi zrozumieć, że to są domy kupowane za nieuczciwe pieniądze. Widziałam - „wielu lekarzy, którzy mieli noże w rękach i jakby chcieli zabić samych siebie. Przebijali siebie a jednak żyli. Wielka to była dla nich męka a tym bardziej, że był lęk przed śmiercią, przed tym. że sami musza się zabić a jednak zabić się nie mogli”. Pytałam się tych dusz, które w tak ciężkich pokutach widziałam, dlaczego mimo takich zbrodni nie są potępieni a są w czyśćcu — „odpowiedzieli, że mimo wszystko mieli w godzinę śmierci akt skruchy i wiele dobrych uczynków poza sobą”. Na przykład -- lekarze otrzymali wiele miłosierdzia za okazane miłosierdzie i poświecenie się dla chorych.
Jan Radziszewski2020.04.16 20:04
może pamiętacie jak żydzi szemrali przeciwko Panu Bogu i Mojżeszowi Bóg zesłał na nich węże o jadzie palącym? + i / może i na nas podobna kara spaść gdy się nie nawrócimy prawdziwie !!!
skarb2020.04.16 20:01
wg.przepowiedni ktore czytajac kilka lat temu to dopiero poczatek cierpien ludzkosci ktora calkowice zapomniala o BOGU nawet ci co maja sie za katolikow daleko im od dobrego chrzescijanina,jezeli ludzkosc tego nie zrozumie to bedzie ciezko to malo powiedziane,A CIERPIA NAJMNIEJ WINNI
anonim2020.04.16 19:57
ŻĄDAMY INTRONIZACJI www.youtube.com/watch?v=KN-O3EKoMv4
StopKoronaPierdolcowi2020.04.16 14:19
Bóg wreszczie stracił cierpliwość i ukarał dla wszelakiej maści cwaniaczków, mafię i innych kręcoących lody na zawyżaniu ilosci zejść na koronę i liczby zachorowań. Zbadana śmiertelnosć na koronę to ok 0.3 % zakażonych, identycznie jak przy grypie, a w 62mln społeczeństwie Włoskim to nie liczące sie promile. A teraz koroniarze rzuccie mi się do gardła bo podważyłem wasz najświętszy koroniarski dogmat!
Faustyna2020.04.16 13:48
Na razie tylko 4.7. My byc WIELKIE TRZESIENIE ZIEMI w IT.
_-_2020.04.16 13:35
Tam muszą żyć wyjątkowo zepsuci i grzeszni ludzie.
Urszula2020.04.16 13:23
Mało, że koronawirus to jeszcze trzęsienie ziemi. Zaczynam wierzyć w działanie sił nadprzyrodzonych choć teraz przebąkuje się o tajnym laboratorium w Wuhan, gdzie robiono doświadczenia z wirusami. I to stamtąd miał sie wydostać ten wredny wirus.
anonim2020.04.16 15:46
O tym to już dawno się pobąkiwało coś nie na czasie jesteś .
Albert extra VERGIN oil do smarowania odbytnic 2020.04.16 13:00
- " 747 Cargo, jakie ma LOT" - rzeczywiście beka śmiechu
OBOJETNY i reszta mend2020.04.16 11:50
OBOJETNY i kilka jego innych wcieleń; ladychapel, Żyd wyklęty, Jonasik, Klapablabla, aa_kotki dwa, itp. - "Tak się składa, że mówię po angielsku, chyba nieźle. Skończyłem liceum z wykładowym angielskim. Studiowałem w Polsce, ale potem pracowałem w UK. A potem w amerykańskiej korporacji na stanowisku globalnym. Raportował do mnie team z wielu krajów ... po angielsku. Teraz jestem przedstawicielem angielskiej firmy w Polsce. Czyli coś tam liznąłem z tego angielskiego." - To jest jego mantra. Wlepij mi ją kilkakrotnie. Co to oznacza? Oznacza, że jest to menda zawodowa z "życiorysem" mu danym, menda której jedynym zadaniem jest nienawiść. W przypadku Frondy; nienawiść do chrzescijaństwa, nienawiść do obecnych rzadów, nienawidził poprzednie rządy równie "intensywnie". Na czyim jest "garnuszku"? Najłatwiej powiedzieć, że kremlowskim, faktem jest, że to janczar bolszewicki. Nie on jeden jest k*rwą na portalach. Jest tu kilku b*dlaków, bo trudno ich jest traktować na równi z normalnymi ludźmi. Lech Keller-Krawczyk typowy żyd prowokator, Albert kanalia-mitoman, Stachu zakompleksiona mać, Nowak-robaczek "przemysłowiec", Maryska Blaszczyk garkotłuk z wiedzą zerową, są też inni może o nieco wyższej "kulturze" - ale nienawiść w nich jest podobna.
Stani2020.04.16 12:14
ależ masz bool doopska człowieku. Możesz mnie zaliczyć jako jedno z wcieleń twojego wyimaginowanego wroga :D
Albert2020.04.16 12:16
Człowieku? Nie przesadzaj z tymi określeniami. To katolik jest, a więc tylko zwykły śmieć z gigantycznymi kompleksami wobec normalnych ludzi.
anonim2020.04.16 22:28
A ty Bercik to niby człowiekiem jesteś? Zwykła menda i k*rwa, a nie człowiek.
Chcesz sie na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.16 11:48
Seks Kamerki, Randki online, Randki w Realu , Skype i więcej! Nie siedź samotnie w domu daj upust swoim fantazją! http://www.lexlale.eu ======================= Tysiące Kobiet czeka aż ktoś napisze do nich. Nie daj im dłużej czekać!
Kuk2020.04.16 12:24
Swoim fantazjOM, nieuku, i spływaj na pornhuba
Jan Radziszewski2020.04.17 19:10
Piekło cie czeka niechybnie tzn pewne na 100 % por /Ap 22,15
Paweł2020.04.16 11:47
Bóg posoborowy - jak naucza Franciszek - jest Bogiem niespodzianek.
Po 11, NIE BĄDŹ OBOJĘTNY2020.04.16 11:39
Jednak poczucie humoru Pana Boga dorównuje mojemu :)
lewak2020.04.16 14:22
Ogólnie ty jesteś obojętny.