15.06.15, 10:11

Wojciech Sumliński obnaża prawdę o Stonodze

Stonoga to jest nowe objawienie. To jest taki nowy mesjasz, który walczy z systemem. To jest właśnie bardzo podstępna, wyrafinowana, wielopiętrowa gra. Służby specjalne są wytrenowane w takich kombinacjach operacyjnych, gdzie coś toczy się na pierwszym planie, ale ludzie nie wiedzą o tym co się dzieje w tle. Nie mają o tym zielonego pojęcia – mówił wprost dziennikarz.

A to co się dzieje na pierwszym planie jest teatrem. (…) Prawdziwa rzeczywistość jest za kurtyną. Przeciętny człowiek tego nie widzi. Mówię państwu o tym dlatego, bo w tej chwili dzieją się rzeczy, których wiele osób nie rozumie. Po prostu następuje przegrupowanie sił. Po klęsce Bronisława Komorowskiego układ, który dotąd niszczy Polskę zdał sobie sprawę, że dalej nie da się już jechać samą Platformą i szykowana jest szalupa po szalupie. Ta pierwsza to była szalupa z panem Petru, ta druga to jest szalupa z panem Stonogą. Myślę, że jest to ostatnia szalupa, ale ta jest przygotowywana w sposób niezwykle staranny i w sposób bardzo sprytny – dodał.

mm/youtube

Komentarze

anonim2015.06.15 10:20
No to Stonoga ma kolejnego kandydata do publicznego, wulgarnego wyzywania - na razie zwyzywał Dorotę Kanię, teraz będzie zwyzywany w najwulgarniejszych inwektywach Sumliński...kto następny do wyzwisk Stonogi?
anonim2015.06.15 12:03
Sumliński to prawdziwy dziennikarz, nasze oczy i uszy. Boże, błogosław mu.
anonim2015.06.16 13:20
No po prostu Konrad Wallenrod ten nasz pan Stonoga.
anonim2015.06.16 15:40
wsi przędzie już bardzo słabo, skoro szyje tak sparciałymi nićmi. nie potrzeba ekspertów, żeby to zauważyć . Wystarczy zdrowy rozsądek
anonim2015.06.20 22:44
Żeby zrozumieć o co chodzi Panu Stonodze, trzeba śledzić cały czas politykę, to co mówią ludzie mądrzy i rozsądni.A taki Stonoga? to jest zagrywka tych, którzy nie chcą dopuścić PIS do władzy-bo się boją rozliczeń.Jeszcze z pięć powstanie takich grupek-partii.Po to, żeby głosy odebrać tym, którym naprawdę Polska leży na sercu.Przecież to widać!!! P.Stonoga nie wszystkich przechytrzy swoją wiedzą o taśmach-aferach.Robi tylko to i tyle co służby mu pozwolą. A to,że nie jest karany to także ukartowane,żeby ludzie naiwni uwierzyli. Tylko to będzie strata dla naszego kraju, bo znów pseudo politycy dostaną się do sejmu i g.... zrobią.kolejne lata stracone.A My chcemy spokoju i normalności bez kłamstw i bez "BY ŻYŁO NAM SIĘ LEPIEJ" tzn. PO i PSL.bo ludziom przez te 7 lat wcale nie żyło się lepiej a nawet gorzej.PO traci w sondażach to potrzeba szybko tworu zastępczego. Taki P.Tymochowicz od wizerunku wyniósł na piedestał sp.Leppera i wiemy jak koalicja się skończyła.Teraz też próbują ten sam chwyt! Ludzie nie dajcie się omamić.