21.11.14, 12:17fot. YouTube

Wreszcie pozywają Niesiołowskiego!

Wczoraj na antenie TVP Info, Stefan Niesiołowski, największy wulgarny krytyk Prawa i Sprawiedliwości powiedział:" Kaczyński liczy cynicznie, że podpali Polskę, bo robienie drugich wyborów teraz i awantura... Zresztą wzywa do tego Wipler, tego typu figury, (...) także tchórzliwie Kaczyński. On się chowa trochę za innymi, ale wzywa do manifestacji, do wyjścia na ulicę. Już parę mieliśmy takich powstań Sakiewicza, który wzywał do burd ulicznych i na tej drodze, żeby obalić demokratyczny rząd. Także to polityczny interes dorwania się do władzy, nic z tego nie będzie".

Po tych słowach Prawo i Sprawiedliwość postanowiło pozwać polityka Platformy Obywatelskiej. "Niesiołowski słono zapłaci za te kłamstwa. Już zajmują się tym nasi prawnicy - powiedział "Rz" rzecznik PiS poseł  Marcin Mastalerek.

Również Tomasz Sakiewicz red. naczelny "Gazety Polskiej", zapowiedział wytoczenie procesu karnego. "Wytoczę mu sprawę karną, bo nigdy nie nawoływaliśmy do burd ulicznych - zapowiada redaktor naczelny "Gazety Polskiej". - Być może Niesiołowski nawąchał się oparów Łukaszenki i uważa legalne demonstracje za coś niewłaściwego".

Dobrze stałoby się gdyby Niesiołowski, bardzo chamski i wulgarny polityk Platformy Obywatelskiej został odsunięty na zawsze od uprawiania polityki. Tacy ludzie nie powinni zabierać publicznie głosu. Stop tyranii chamstwa w polityce!

mark/Rzeczpospolita/Niezalezna.pl

Komentarze

anonim2014.11.21 12:24
Niesiołowski jest gorszy niż Urban. Ważne, że wiemy z kim mam do czynienia. Krypto faszysta i komunista, który mentalnie nie dorósł do demokracji.
anonim2014.11.21 12:26
Pawłowicz dostała całkowity zakaz wypowiadania się w mediach, ale ja uważam, że to za mało. Powinna zostać na zawsze odsunięta od uprawiania polityki. Tylko co wtedy będzie uprawiać? Hmm, dużego wyboru nie ma... Może buraki?
anonim2014.11.21 12:28
PS. Znowu manipulacja w tytule. Nie "pozywają", tylko "zapowiadają że pozwą". Zrobicie wszystko dla kilku kliknięć więcej, nie?
anonim2014.11.21 14:50
Manifestacje niezgodne ze słuszną proeuropejską, pro liberalną i antyrosyjską ideologią powinny być surowo zakazane prawem. Wszelkie złamanie prawa powinno być surowo karane.
anonim2014.11.21 17:54
Nisioł to cham jak jego matka
anonim2014.11.22 10:44
niema jak być prawnikiem, lepiej by było gdyby zamiast pozywać Niesiołowskiego osoby z PiS których stać na prawników pomogły ludziom którzy faktycznie takiej pomocy prawniczej oczekują, małym firmom, niesprawiedliwie zwalnianym z pracy, okradanym, bezprawnie więzionym itp.
anonim2014.11.24 16:58
Niesiołowski sprzedaje swoje chamstwo, bo niczego innego nie ma. Za coś płacą mu pobory.