25.09.21, 08:20Fot. Arcaion, Pixabay CC 0 / Robert Drózd via Wikipedia, CC 3.0

Z Maryją Polska stanie się potęgą! Niezwykłe proroctwa

W obliczu przepowiadanych dla świata katastrof Polska nie zostanie cudem uratowana, ale będzie państwem, które ucierpi w nich najmniej.

Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów.

Błogosławiony ks. Bronisław Markiewicz, polski ksiądz katolicki, założyciel Zgromadzenia Świętego Michała Archanioła, pedagog: 
"Wy, Polacy, przez ucisk niniejszy oczyszczeni i miłością wspólną silni, nie tylko będziecie się wzajem wspomagali, ale nadto poniesiecie ratunek innym narodom i ludom, nawet wam niegdyś wrogim" - wieszczył ksiądz Markiewicz. Mówił on także o łaskach, jakimi Bóg obdarzy Polskę oraz o Polakach, którzy będą "mądrymi mistrzami" i będą zajmować wysokie stanowiska na całym świecie. Nasz język będzie rozpowszechniony i będą go uczyć we wszystkich światowych szkołach.

Lodovic Rocca - franciszkanin, prorok:
W swojej wizji opowiadał on o wolnej Polsce, jako o najpotężniejszym mocarstwie Europy. Razem ze Słowianami utworzy katolicko-słowiańskie mocarstwo Europy. Granice tego kraju wyznaczać będą Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. "Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie, gdy liście zdrzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. (...) Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wieki zachowana będzie. Wielki mąż z Ameryki roztoczy nad jej granicami swoją przemożną opiekę, pod którą w wielkiej szczęśliwości królować będzie".

Kardynał August Hlond, salezjanin, arcybiskup metropolita gnieźnieński i poznański (1926-1946), arcybiskup metropolita gnieźnieński i warszawski (1946-1948), kardynał, prymas Polski:
W notatkach kardynała odnaleziono proroctwo takiej oto treści: "Jedyną broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo - jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki Matki Bożej. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej".

Katarzyna Szymon, polska mistyczka katolicka i stygmatyczka ze Studzienic:
Była ona nie tylko naznaczona stygmatmi, ale także miewała objawienia i wizje. 2 listopada 1974 roku Matka Boża Niepokalana opowiedziała jej o karach, jakie czekają świat, jeżeli nie nastąpi poprawa. Największe zniszczenia poniosą Niemcy, Czechy, Francja, Anglia i Rosja. Widząc przestraszoną twarz kobiety, Matka Boża powiedziała: "Śląsk zachowam od zguby".

Proroctwa Teresy Neumann, niemiecka mistyczka i stygmatyczka:
Po zakończeniu II wojny światowej spotkała ona polskich oficerów, którzy nie byli pewni, czy mają wracać do kraju, bo krążyły pogłoski o wybuchu kolejnej wojny na terenie Polski. Powiedziała im, że jeżeli doszłoby do kolejnej wojny, to Polska ocaleje, "ponieważ przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę".

Po II wojnie światowej przekazała ona wizję dotyczącą Polski, biskupowi polowemu Józefowi Gawlinie: "Wy Polacy macie do nas Niemców żal, bośmy was skrzywdzili. Macie rację. Ale przez to wyście już wszystko odpokutowali. Na nas, Niemców, przyjdzie jeszcze pokuta. Wy możecie czuć się spokojni. (...) Za wami wstawia się Czarna Madonna, która będzie chodzić po ziemiach polskich. Wam się już złego nie stanie".

Wizje ojca Klimuszki, polski kapłan, franciszkanin, jasnowidz, zielarz
Zakonnik rzadko mówił o swoich wizjach publicznie. Jednak na spotkaniu z dziennikarką, Wandą Konarzewską, uchylił rąbka tajemnicy przepowiedni dotyczacej losów Polski: "Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhoronowana wysoko, jak żaden kraj w Europie. (...) Polsce będą się kłaniać narody Europy. (...) Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym. Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów". Przed swoją śmiercia powiedział przyjacielowi, że gdyby mógł się drugi raz urodzić, to tylko w Polsce. "Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie".

Trzecia tajemnica fatimska:
Krążyła po Polsce przepowiednia, uznawana za fragment trzeciej tajemnicy fatmiskiej. Łucja miała powiedzieć nieznanemu ojcu Augustynowi: "Polska tym razem zostanie oszczędzona. Ona będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie silniejsze, potężniejsze i wspanialsze. Od Polski zależeć będzie przyszłość Europy. Obdarzy ona braterstwem wszystkie narody świata. Ona będzie przygarniać, chronić, nieść pomoc. (...) Pomoc i opieka Maryi Królowej Polski będzie wam towarzyszyć".

Przepowiednia licheńska:
W tej przepowiedni Maryja przekazało Mikołajowi Sikatce słowa: "Ku zdumieniu wszystkich narodów świata - z Polski wyjdzie nadzieja udręczonej ludzkości. Wtedy poruszą się wszystkie serca radością, jakiej nie było przez tysiąc lat. Jeśli naród polski się poprawi, będzie pocieszony, ocalony i wywyższony".

Komentarze

PODAJCIE WYNIKI2021.09.26 10:01
W niedzielę 26 września, zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski, odbywa się "doroczne badanie niedzielnych praktyk religijnych". W praktyce to liczenie katolików, którzy uczęszczają na msze święte i przystępują do komunii. "Mamy parafie, gdzie prawie wszyscy są po konwersji". Dlaczego katolicy wybierają protestantyzm? - Mam wrażenie, że dzisiaj częściej pojawiają się osoby po lekturze teologicznych pozycji. Zdarzają się też rodzice, którzy nie chcą, by ich dziecko było uczone religii w duchu narodowokatolickim, szukają alternatyw - mówi ksiądz Wojciech Pracki, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augbsurskiej w Opolu
Anonim2021.09.26 7:12
Jest niedziela, są bajeczki. Fronda trzyma poziom. Czy tego będą również nauczać na historii w szkole.
SZOK!!! WYKAPUĆKALI NAS ZNOWU!!!2021.09.26 5:16
"Mamy parafie, gdzie prawie wszyscy są po konwersji". Dlaczego katolicy wybierają protestantyzm? Ks. Wojciech Pracki, proboszcz Parafii Ewangelicko-Augbsurskiej w Opolu, powtarza przyszłym konwertytom, że nie wystarczy wkurzyć się na biskupa, żeby przejść konwersję. Jak podkreśla, w przeszłości konwersje "bardziej dotyczyły osób, które chciały wstąpić w związek małżeński mieszany wyznaniowo". - Mam wrażenie, że dzisiaj częściej pojawiają się osoby po lekturze teologicznych pozycji. Zdarzają się też rodzice, którzy nie chcą, by ich dziecko było uczone religii w duchu narodowokatolickim, szukają alternatyw - mówi ksiądz.
Styki2021.09.26 7:17
Szatanski podstep-protestantyzm.
rebeliant2021.09.26 4:54
"...które ucierpi w nich najmniej" - n i c h u j z tego skoro w przeszłości ucierpiała najwięcej poczynając od potopu szwedzkiego najpierw. No ale czymś trzeba Polakom głowę lasować, aby nie pilnowali konkretów, lecz wyczekiwali manny z nieba.
Styki2021.09.26 7:23
Wierzacy nie oczekuje niczego od siebie samego, ale wszystkiego spodziewa od Pana. Tylko wtedy, gdy uznajac w duchu wiary wlasna bezradnosc staniemy sie ubogimi w duchu, pozwolimy dzialac w nas mocy Boga.
rebeliant2021.09.26 7:57
Bezradność jest zaprzeczeniem istnienia wolnej woli oraz wmawianej nam wolności. Wszechmoc jest stanem należytym, a skutki jej braku doznajemy na co dzień i są one świadectwem przeciwko Bogu Jahwe. Jeżeli buk jahwe myśli, że poprzez podtapianie i wybawianie uzyska przychylność to... ma rację, ale nie jest to przychylność szczera i prawdziwa. Dlatego też bezradności nie należy uznawać po to, aby buk mógł się wykazać, ale po to, aby go potępiać - niech on spróbuje zbawiać istoty wszechmogące, a zobaczymy jak mu pójdzie. A co do ubogości w duchu... to Jahwe sam nie jest ubogi w duchu, lecz pyszny, gdyż liczy na oddanie istot okrojonych z możliwości i mocy czynienia, że te będą się potykać, a wówczas nadarzy mu się okazja, aby pstryknięciem palca pokazać kto ma władze absolutną - to nie jest ubogość w duchu. Ubogość w duchu polega na zachowaniu skromności podczas, gdy inni są zdrowi, silni i w zasadzie są w stanie wszystko.
Styki2021.09.26 8:32
..." niech on spróbuje zbawiać istoty wszechmogące" - dobrze sie czujesz?
Styki2021.09.26 8:35
reszta Twojego wywodu to" chinszczyzna", nie warta funta klakow.
Marek2021.09.26 10:15
Potęgą byliśmy jako naród wielowyznaniowy. Potem był tylko zjazd.
Anonim2021.09.26 3:49
ale wy juz potega. Tepoty i zebractwa.
Anonim2021.09.25 22:32
Jakim trzeba być przygłupem zeby wierzyć w takie bzdury
Hullo Adapter2021.09.25 20:24
Cheers!
Teofila (w podróży)2021.09.25 20:22
+++
NiesamowitaMocBoginiBogaJehowy2021.09.25 20:21
+
OdPośmiewiskaDoRozbiorówDrogaJużKrótka2021.09.25 20:20
Objawienia i proroctwa, czyli mózgotrzepy dla ciemnoty katolickiej z przysiółków Podlasia i opłotków Podhala. Polska za reżimu PiSocjalizmu katolickiego jest teraz pośmiewiskiem, ale to minie. Minie, bo horrendalnie zadłużana przez Łgarza Tysiąclecia Morawieckiego, skłócana ze wszystkimi przez obłąkanego dziada Kaczyńskiego i okradana na miliardy rocznie przez hordę 55.000 (pięćdziesiąt pięć tysięcy!!!) kleruchów - musi skończyć jako ofiara kolejnego rozbioru.
iwo2021.09.25 19:47
Podobna przepowienie czytalam na stronie niemieckiej, Bog ich bardzo ukochal, oni beda rzadzic nie tylko Europa ale i calym swiatem bo maja do tego kwalifikacje i predyspozycje. Wybuduja swiatynie i stworza nowa religie. Szwajcarzy i Austriacy maja przepowiedziane, ze to oni wyjda obronna reka.
SZOK!!! WYKAPUĆKALI NAS ZNOWU!!!2021.09.25 19:01
Autostrada wodorowa z Ukrainy do Niemiec bez Polski!!! Cztery kraje Europy Środkowej (Ukraina, Słowacja, Czechy i Niemcy) łączą siły na rzecz budowy autostrady wodorowej z Ukrainy do środka naszego kontynentu. Nowy szlak ominie Polskę
Zbysław2021.09.25 17:57
Anglicy przed meczem już klęczeli przed Polakami, czas na innych...
polok2021.09.25 17:37
Póki co , sprawy Polski idą w złym kierunku. Rząd utylizuje na Polakach śmiercionki, likwiduje służbę zdrowia (bo i po co ona przy depopulacji?), zadłuża Polskę , likwiduje resztki gospodarki : kopalnie,energetykę,rolnictwo....Smutne fakty . Wokół wrogowie na zewnątrz i wewnątrz .Kościół w odwrocie ... Nadzieja tylko w BOGU i RÓŻAŃCU.
Polak mały2021.09.25 20:23
Ty ty przeczytałeś w GW czy w TVN mówili?
katlik2021.09.25 17:29
Jeżeli Polska sie poprawi! Czy się poprawia?
janton2021.09.25 16:43
Maryja tylko potrzebuje swoich rycerzy pod przewodnią ręką Bąkiewicza hahahahahahahhahahahahahahhahahahahha kretyni
Mariusz2021.09.25 15:39
Siostry gwałcone na misjach. W zeszłym roku ukazała się książka włoskiego dziennikarza tygodnika "Panorama" Carmelo Abbate pod tytułem "Sex and the Vatican", która opowiada o życiu seksualnym duchownych - homo- i heteroseksualnych. Autor poświęcił w niej kilka rozdziałów kobietom księży oraz siostrom zakonnym gwałconym na misjach przez swoich zwierzchników. - Kościół musiał się do tego przyznać w 2001 roku. W misjach prowadzonych w biednych krajach, przełożeni preferują młode siostry zakonne od lokalnych dziewczyn, ponieważ te złożyły śluby czystości i są dziewicami, więc jest mniejsze ryzyko, że mają AIDS. Największą ilość gwałtów seksualnych odnotowuje się w Afryce, gdzie są też przypadki sióstr zmuszanych do brania pigułek antykoncepcyjnych oraz zgonów zakonnic podczas nielegalnych aborcji. Zakonnice gwałcone przez księży i biskupów są wyrzucane z Kościoła, gdy decydują się zgłosić to władzom cywilnym. Wszystko to jest znane Watykanowi, gdyż otrzymał tajny raport jednej z matek przełożonych zakonu misjonarek - mówi Carmelo Abbate. Tajny raport. Jego słowa potwierdza artykuł Marco Politiego, który ukazał się w dzienniku "La Repubblica" w 2001 roku i opowiadał o tajnym raporcie, który 18 lutego 1995 roku został przekazany kardynałowi Eduardo Martinez Somalo, ówczesnemu Prefektowi Kongregacja ds. Instytutów Życia Konsekrowanego i Stowarzyszeń Życia Apostolskiego. Jego autorka - siostra Maura O'Donohue - koordynatorka z ramienia Caritasu programów zapobiegających AIDS, była bardzo jasna i precyzyjna w swoich oskarżeniach: "Nadużycia są powszechne i jest wiele zgłoszeń". "Kandydatki do życia zakonnego są gwałcone przez księży, którym muszą przedstawiać certyfikaty zdrowia. Lekarze szpitali katolickich są często odwiedzani przez duchownych, którzy przyprowadzają siostry zakonne lub inne kobiety, by przerwały ciążę. Siostra O'Donohue opowiadała o historii jednej z zakonnic, która - zmuszona do aborcji - zmarła w wyniku zabiegu, a ksiądz odprawił za nią solenną mszę żałobną" - pisał Marco Politi w 2001 roku, cytując tajny raport. Choć Kościół już wtedy postanowił podjąć odpowiednie kroki, aby także na misjach dbano o przestrzeganie celibatu, problem nadal istnieje. Los i cierpienia zakonnic, które zaszły w ciąże, pozostaje nadal jedną z najciemniejszych tajemnic Watykanu.
Anonim2021.09.26 7:14
Ci co dają łapkę w dół są uodpornieni na wiedzę i fakty.
SIM2021.09.25 14:33
Tylko do wierzących: Chociaż wypisane wyżej fragmenty są bardzo optymistyczne, to jednak - każde proroctwo jest warunkowe "...ale się nawróćcie... pokutujcie... módlcie się...". Wiele tu zależy od nas! Nasz los nie jest już teraz przesądzony
SIM2021.09.25 15:23
Tylko do wierzących (to tak na marginesie): czy myślicie że Maryja Królowa Polski podczas zwiastowania miała orgazm a jej Niepokalana Pipa trysnęła sokami?
fifthrider2021.09.25 15:30
Zdychasz na raka, kanalio
Obserwator2021.09.25 15:59
Od razu widać, że wyedukowany byłeś w jakimś bezbożnym, lewackim C H L E W I E !(?)
Ula2021.09.25 17:14
wiesz jak się ma 12 lat i rucha cię wbrew woli jakiś brutal to trochę ciężko o orgazm :D wiem z doświadczenia :(
Opętany, chory człowieku!2021.09.25 19:40
Lechu Keller! Pedofilu! ... Lecz się! Jesteś całkiem opętany przez diabły! --- Boli cię nawet samo słowo: Maryja! ---- bo m asz wielkie wyrzuty sumienia!---- Nie dajesz nawet rady słuchać o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny, Zawsze Dziewicy! ---- A to jest takie proste i dla nas oczywiste! Wystarczy zapoznać się z Modlitwą o Zwiastowaniu Anielskim!----"Anioł Pański Zwiastował Pannie Maryi i ---- POCZĘŁA Z DUCHA ŚWIĘTEGO! ----itd." Nie wciskaj ciemnoty sobie, bo nam ----nie jesteś godzien---- nic wcisnąć! Rozumiesz!
SIM2021.09.25 19:56
A ładnie to podszywać się pod innych? Ale cóż... "szatan zawsze małpował Pana Boga"...
SIM2021.09.25 20:01
Jakby co, to "SIM" z tekstem: "Tylko dla wierzących (to tak na marginesie)" to podszywacz - sługus "małpy Pana Boga" (=diabła)...
matis892021.09.25 14:01
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
Anonim2021.09.25 17:16
nie obrażaj satanistów zrównując ich z pisem
Anonim2021.09.25 12:46
Kościół z obrazem Obraz Matki Bożej Przydonickiej może się kojarzyć elektroniczne tablicami z obrazkami w kościele lub z różańcem ze steatytu. Ani Maria Sobieska, ani tablice, ani steatytowy różaniec nie przyjęły się tak dobrze u wierzących, jak drewniany różaniec i budowa nowego kościoła. Historia elektronicznych tablic po 1987 jest mi nieznana.
Po 11 ...2021.09.25 12:33
"Polsce będą się kłaniać narody Europy - przepowiedział jeden z wizjonerów." --- tak nie do końca to, powiedział coś podobnego: "Z Polski będą się pokładać ze śmiechu narody Europy".
Ali-baba2021.09.25 12:48
Oj, będą, będą się pokładać ale z płaczu, nad takimi jak Ty niedowiarkami ?!
Portofino2021.09.25 12:03
Nie! Dla granicy na Odrze! Ja widzę ją na Renie lub co najmniej na Łabie. Granica wschodnia to Ural, reszta się zgadza.
Maryjo, Królowo Polski! Jestem, pamiętam czuwam!2021.09.25 12:00
"....Madonno, Czarna Madonno. Jak dobrze Twym dzieckiem być! O, pozwól Czarna Madonno, w Ramionach Twoich się skryć.......cd". Kochamy Cię nasz Matko. Módl się za nami, gdyż na tym świecie jest tak dużo zła! Ratuj nas ode złego. Amen!
Anonim2021.09.25 12:08
Za modlenie się do przedmiotów itd już raz bóg zniszczył miasta, nazywały się sodoma i gomora. Grzeszcie dalej skończycie tak samo. te wszystkie krzyże i obrazy należy spalić.
Ali-baba2021.09.25 12:37
Domyślam się, że jesteś Jehowitą ? Ale Bóg nie spalił Sodomitów za obrazy, ale za zbyt intymne stosunki ... z nie kobietami ?
Anonim2021.09.25 14:04
nie, jestem ateistą odkąd przeczytałem biblię.
Ali-baba2021.09.25 16:20
I CO Z TEGO WYNIOSŁEŚ ? TYLKO TYLE, ILE NAPISAŁEŚ O SODOMIE I GOMORZE ? MAM NADZIEJE, ŻE PODZIELISZ SIĘ Z NAMI NA TYM FORUM, CZEGOO SIĘTAM DOWIEDZIALEŚ? ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA W TYM KOWIDOWYM NIEBEZPIECZNYM CZASE ?!
Anonim2021.09.25 17:19
np tego że wszyscy pochodzimy ze związków kazirodczych, Noe
Anonim2021.09.25 11:43
Z Jezusem w sercu wszystkich Polaków Polska stanie się potęgą a nie z kultem samaryjskim w Częstochowie.
Mylisz się "anonimie"!2021.09.25 12:39
Jesteś ateistą, więc ci piszę! Otóż należy iść do Jezusa przez "ręce Maryi"! To jest Jest Matka Jezusa! ----A Matce się nie odmawia, jeżeli będzie za nas prosić! --- Nie wiedziałeś o tym? Zapomniałeś już o swojej matce? Dawno ci pewnie umarła?
JPIII2021.09.25 11:37
Kto dziś wierzy w bujdy tej qoorwy maryśki, która rozkraczała się przed starym pedopilem bogiem, gdy ją gwałcił.
Tego już na wiele!...Bluźnierco!2021.09.25 12:17
Uważaj JPIII"! ---- Obrażasz Boga, Maryję i wszystkich Katolików!----- Nie możesz wytrzymać jak piszemy o prawdzie i świętościach! Masz wielkie wyrzuty sumienia! Nie możesz tego znieść!------- Ponad 2 tys. lat nie wytrzymujecie tego, że Ukrzyżowaliście Pana Jezusa!!! ------- A poza tym naruszasz Art. Kodeksu Karnego za obrazę uczuć religijnych! Czego tu siedzisz?----- Nie podoba ci się Portal, to spływaj na swoje pedalskie portale!---- Przecież każdy z nas na tyle cię poznał i wie kim jesteś! Sam się nie raz chwaliłeś, że jesteś żydowskim ateistą, albo pisałeś w nicku: "...ateista, dumny gej.." i bardzo wiele innych podobnych nicków! Przecież teraz też wiemy, że pod tym nickiem "JPIII" ukrywa się nikt inny, tylko ty: Lech Keller-Krawczyk, pedofil, stary SB-k, ponad 70 letni. Masz krótką pamięć! Twoje poprzednie wpisy świadczą przeciw tobie! W sieci nie ginie!
Obserwator2021.09.25 12:24
Dobrze, że chociaż zdążyłeś nauczyć się pisać, ale odróżniać dobra od UPODLENIA - JUŻ NIE !(?)
pastujesz i pastujesz chłopie te kocopoły2021.09.25 10:35
i nawet wstydzisz się pod tymi bredniami podpisać swoją sygnaturą.
nie bądź idiotą2021.09.25 9:43
Odwoływanie się do ilości i instynktu stadnego to jest ich ulubiona metoda; zawsze w ich objawieniach można zobaczyć hasła - Wasz naród będzie wywyższony, wielu pójdzie do piekła, holocaust to była najstraszliwsza zbrodnia w dziejach, wiele narodów zginie,wielu pogan się nawróci, nawróci się Izrael, polscy żołnierze stworzą obronę nie do przebicia, Wasz naród będzie królem europy itd. - Zawsze odwołują się do tego że twoje stado będzie wielkie i przetrwa - ale czy TY przetrwasz tego ci nie powiedzą. Poza tym mam w d u p i e wielkość mojego narodu, wielkość rasy aryjskiej , wielkość przodków, wielkość narodu wybranego, wielkość boga, i to że nasi zwyciężyli w ostatnim meczu - Liczy się dla mnie tylko moja własna wielkość - bo tylko ta pycha da mi szczęście a nie pycha tego że mój naród był lepszy - bo i tak nie był. Taka moja uczciwość że was uświadamiam.
tu-du2021.09.25 13:07
... "sam sobie sterem, okrętem, nie lgnie do niego fali, ani on do fali? Nikt nie zna jego życia, ani jego zguby -TO SAMOLUBY" !!!
ano2021.09.25 9:20
szkoda tylko że maryja pomaga tylko czarnosukienkowej sekcie. im w polsce żyje się wyśmiecie
Anonim2021.09.25 9:16
Wiara w opiekę wymyślonego przyjaciela była przyczyną wielu klęsk w Polsce, ale prawiczki są za głupie, żeby uczyć się na błędach.😁😁😁 Maryśka (jeśli istnieje z co bardzo wątpię) zajęta jest permanentnym ukazywaniem się różnym pastuszkom i nie ma czasu na interesowaniem się losami narodu wybranego (do eksperymentów gospodarczych)😁😁😁
Agnostyk2021.09.25 9:15
Bajeczki dla ciemniakow, których IQ nie przekracza 70
fdf2021.09.25 9:12
Zgadza się ale potęgi Maryii musi pilnować prezes z łysymi w wejściu do bożnicy.
Anonim2021.09.25 9:09
Buhahaha potęga głupoty chyba i eksporterem ciemnoty.
Ty durny, bezbożny, znany nam"anonimie"!2021.09.25 12:24
Głupio się śmiejesz!!... Faktycznie! Jesteś jak piszesz! Masz potęgę głupoty! A po czym można poznać głupiego??? Otóż! ----Po śmiechu jego----
hehe2021.09.25 9:05
jest weekend jest bzdura ..kolejna ,te przepowiednie z du.py wyjęte
Piotr 452021.09.25 9:01
Obejrzyjcie https://m.youtube.com/watch?v=Gl9WZx_n3Is
SIM2021.09.25 14:21
Ot - amerykańskie szukanie sensacji... i wciąganie w terytorium złego! Nie polecam tego filmów, ani żadnych w tym stylu, z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.
lala2021.09.25 8:59
Dziwne. Na tym portalu komentują prawie sami heretycy. A poszli na der onet.
jan2021.09.25 8:54
Chwała Panu!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.09.25 8:45
dzięki tej kureffce maryi polska jest potęgą katolskiego kołtuństwa i ciemnoty!
jan2021.09.25 8:57
Ty się Boga nie boisz ale to się zmieni. Na nas możesz pluć albo mówić co najgorsze nie obchodzi nas to ale od Matki Boskiej wara!!!
O Maryjo bez zmazy Pierworodnej Poczęta!2021.09.25 12:33
Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy! ---A zwłaszcza za przeciwnikami Kościoła Świętego, masonami i powierzanymi Tobie! Daj łaskę opamiętania temu wielkiemu bluźniercy, który tu wielokrotnie mianuje się ateistą żydowskim! Wiem, że będzie z każdego słowa rozliczony. Przepraszam za niego.
wiarus2021.09.25 8:38
już jeden prorok wstał z kolan i padł na ryj -dziękuję a swoją drogą co wy tam wciągacie towarzysze prorocy hahahaha
Grizzly2021.09.25 8:31
To nie alkohol ani narkotyki... to musi być jakiś specyfik ekstra sztos. tylko co? CO ONI BIORĄ??? Chcę spróbować 😵