27.05.13, 15:17Prof. Krystyna Pawłowicz (Fot. Jakub Szymczuk/krystynapawlowicz.pl)

Za "homofobię" grożą jej śmiercią. Krystyna Pawłowicz zawiadamia prokuraturę

Otrzymane przez poseł PiS maile ze względu na swoją wulgarność nie nadają się do zacytowania. Temat maila: ZABIJĘ CIĘ. W treści przeczytać można głównie kolejne groźby mówiące w sposób dosłowny o pozbawieniu jej życia. Prof. Pawłowicz zdecydowała się więc zgłosić je do prokuratury.

To nie pierwszy raz, gdy otrzymuje pogróżki. Poprzednia taka sytuacja miała miejsce po wystąpieniu sejmowym, podczas, którego określiła związki homoseksualne jako "jałowe użycie drugiego człowieka". Wtedy niepokojące telefony zgłosiła na policję, ale ta sprawę umorzyła, nie będąc w stanie ustalić sprawcy.

Obecną sytuację poseł uważa za naturalną konsekwencję akcji skierowanej przeciw niej, jaka miała miejsce na antenie TVN24. Profesor cytowała wówczas treść zaproszenia, skierowanego do uczestników marszu. 

- Ulica nie należy do dziwek, k...ew i alfonsów. - mówiła. - Te baby same się tak reklamują. Po prostu szmaty. - przekonywała prof. Pawłowicz, pokazując do kamery zaproszenie na Marsz Szmat

Obraźliwe słowa adresowane do osób popierających inicjatywę, użyte jako swoista konwencja "imprezy", zostały następnie w materiałach informacyjnych zmanipulowane i przypisane osobie pani poseł, a temat "popisu nietolerancji" w wykonaniu pani poseł "rozgrzewa" mikrofony medialnych szczekaczy III RP do dnia dzisiejszego.

MCC/rp.pl

Komentarze

anonim2013.05.27 15:33
To nie było zaproszenie tylko ulotka i prof.Pawłowicz mówiła o tym.
anonim2013.05.27 15:37
Pani poseł, niech Pani zapamięta, że katolicy wygrywają zawsze, kwestia tylko, czy już na ziemi, czy dopiero w niebie, ale triumf jest zagwarantowany. Niech Pani zapamięta słowa z Ewangelii wg św. Marka - "Lecz kto wytrwa do końca, będzie zbawiony". Powodzenia w walce, pani Krystyno!
anonim2013.05.27 15:40
Wyszło szydło z worka. Jeśli rzeczywiście grozi się pani poseł za "homofobię" to już wiemy o co na prawdę chodziło w tym prowokatorskim incydencie.
anonim2013.05.27 15:41
w dzisiejszym świecie najbardziej znienawidzeni są ci którzy mówią prawdę.
anonim2013.05.27 15:44
@Danilo: Sugerujesz, że chciałby ją zabić?
anonim2013.05.27 15:52
Pani Krystyno, dziękuję.
anonim2013.05.27 15:57
@Danilo Myślę , że Chrystus , zarówno do Ciebie , Przyjacielu , jak i do każdego , również do Pani Poseł skierowałby słowa: ,, Jak Mnie umiłował Ojciec , tak i Ja was umiłowałem. Wytrwajcie w miłości mojej ! " ( J 15 ; 9 ) Pozdrawiam , Przyjacielu:)
anonim2013.05.27 15:58
Pani Profesor - wytrwałości w głoszeniu prawdy. A homoterrorystci pokazują swoje prawdziwe oblicze.
anonim2013.05.27 16:08
Jednego działacza PISu zabito,to nie są żarty.
anonim2013.05.27 16:23
@icari80 No popatrz , Przyjacielu , a ja słyszałem. Głośno było o tym mniej więcej dwa , trzy miesiące temu. Dostawał e-maile , w których zawarte były obraźliwe określenia wobec Pana Posła nawiązujące do jego koloru skóry , a i groźby też , z tego co pamiętam się pojawiały. Było to mniej więcej zaraz po głosowaniu dotyczącym związków partnerskich. Także Pana Godsona też nie ominęło ... Pozdrawiam , Przyjacielu:)
anonim2013.05.27 16:37
@icari80 ,, Niebezpieczne wypowiedzi " powiadasz ... Po prostu jasno wyraża swoje poglądy , ale czy niebezpieczne poglądy ? Niebezpieczni z pewnością są niektórzy ludzie. Pani Poseł w istocie używa dość dobitnych sformułowań , ale żeby od razu jej z tego powodu grozić... Zastanawiam się tylko czy ludzie wysyłający tego typu groźby nie mają pilniejszych zajęć do wykonywania , sprawowania opieki nad rodziną , wykonywania określonej pracy , czy nawet chodzenia do szkoły ?! W tym kraju są jeszcze istotne problemy , którym warto poświęcić uwagę , ważniejsze niż pisanie gróźb pod czyimkolwiek adresem... Pozdrawiam , Przyjaciele:)
anonim2013.05.27 17:04
Przyjacielu ! Dlatego pisałem o dość dobitnych sformułowaniach , których poseł Pawłowicz użyła. Ale nie ona jedna...Podobne zachowania prezentuje Pan Poseł Niesiołowski , Pan Poseł Ryfiński z RP i wielu innych... Po prostu poglądy Pani Pawłowicz nie do końca odpowiadają aktualnej linii głównego nurtu poglądowego. Dlatego jest tak atakowana. Niektóre słowa były niepotrzebne , mogła oczywiście wypowiedzieć się w sposób łagodniejszy , ale według mnie jest atakowana głównie za samą treść , a nie za formę wyrazu. Poseł Ryfiński chyba pogróżek nie dostaje... Pozdrawiam i życzę zdrówka , polemizujący z Pikadorem , Przyjacielu:)
anonim2013.05.27 17:27
Z pewnością pederaści i całe towarzystwo wymienione przez panią Pawłowicz, jest niezrównoważone psychicznie. Wystarczy sobie wyobrazić ile zasobów psychicznych i fizycznych musi zużyć statystyczny pederasta aby pozyskać i obsłużyć 12 partnerów rocznie i to ze świadomością, że każdy następny może być nosicielem czegoś co zabije. A niektórzy mają tych partnerów więcej. To samo dotyczy prostytutek. Ludzie ci są upośledzeni umysłowo - mają uszkodzone lub nieprawidłowo uformowane algorytmy którymi posługuje się mózg. Jest to błędne działanie software - uszkodzony system operacyjny. W miarę rozwoju nauki, po odkryciu mechanizmów uszkadzających software, będzie się ich leczyć. Do tego czasu powinni być monitorowani - np. w sposób elektroniczny - jak więźniowie.
anonim2013.05.27 17:44
To są metody lewackie.
anonim2013.05.27 18:44
@icari80: W przeciwieństwie do Ciebie i reszty tutejszych idiotów, przed przystąpieniem do pracy muszę się wykazać badaniami lekarskimi i psychiatrycznymi nie starszymi niż 24-godzinne. Wy to jesteście luzaki - możecie sobie nawet palec do tyłka wsadzić i nic. @tesserakt: Ateiści to samobójcy - oni już nie żyją. Jak plemiona znad Amazonki , w których języku nie ma nawet czasu przyszłego - jest tylko przeszły i teraźniejszy. Ateiści nie utworzą ani nie utrzymają żadnej cywilizacji. To istoty człekokształtne, wyposażone w umiejętności mimikry i naśladownictwa. @habukak: Jestem bezustannie monitorowany - prawdziwa cnota krytyk się nie boi. %-D
anonim2013.05.27 18:47
Środowisko antypisowskie - produkt przemysłu pogardy napędzanego przez POlszewię i GazWyb - ma na swoim koncie już jedno morderstwo. Teraz pogróżki wobec prof. Pawłowicz. Jeśli nie przejmiemy inicjatywy, środowiska pederastów narzucą nam swoją chorą wizję społeczeństwa. Tylko zdecydowany odpór fali geizmu może zastopować rozprzestrzenianie się tego plugastwa.
anonim2013.05.27 21:04
@Pitekantropus Nareszcie jakiś kabaret ... Cóż to za "profesja", że na 24h przed przystąpieniem do pracy masz badania lekarskie i psychiatryczne? Znaczy, średnio co drugi dzień stawiasz się na badania i obserwację? To chyba tylko szczurek laboratoryjny jest tak często badany, acz o psychiatrach dla tych "pracowników" nie słyszałem... Cóż , człowiek się ciągle dowiaduje czegoś nowego ...
anonim2013.05.28 10:17
TVN będzie mieć krew na rękach, jak ich dziecko prowokacji dokona mordu. Ale dla marksistów to nie problem.
anonim2013.05.28 10:19
"Łagodni" mordercy z grona pederastów, na razie grożą śmiercią, ale to początek.