18.11.13, 11:03Artur Zawisza (fot. Arturzawisza.pl)

Zawisza dla Fronda.pl: Seria grubych kłamstw. Nagonka

Artykuł jest autorstwa "Hieny Roku" ogłoszonej przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich za tekst o rodzicach braci Kaczyńskich. Publikacja ma charakter nagonki i nie spełnia kryteriów rzetelności dziennikarskiej, zaś autor pod pozorem umówienia się na spotkanie z dokumentami wyłudzał fragmentaryczne wypowiedzi.

Tekst zawiera długą serię grubych kłamstw co do podstawowych faktów, rzekomych cytatów, zawieranych umów i procedur prawnych, np. rzekomych oskarżeń. Nadaje się na pozew sądowy w celu uzyskania odszkodowania i tak zapewne się stanie.

Droga pracy narodowej nie jest usłana różami i z kubłami ordynarnych pomówień, niestety, należy się liczyć. Trzeba jednak mieć nadzieję, że hieny przeminą, a sprawa polska i ludzka uczciwość się ostaną.

Not. MBW

Niejasne interesy lidera Ruchu Narodowego?


Komentarze

anonim2013.11.18 11:38
Nie rozumiem, po co zamieszczają Państwo artykuły dotyczące osób stanowiących margines polskiej sceny politycznej. Jakie to w ogóle ma znaczenie?
anonim2013.11.18 12:11
Kogo interesuje jakiś Zawisza?
anonim2013.11.18 13:14
"Widzę, że Fronda nadal promuje bandyterkę... " - @arbiter mówisz o sobie i swoich kolesiach?
anonim2013.11.18 14:45
CIESZE SIE IZ JEST KTOS TAKI JAK PAN ZAWISZA ,WINNICKI. TO JEST PODPORA NASZEJ MLODZIERZY I KOORDYNATOR JEJ POCZYNAN. NIEZYCZLIWI NAM POLSKOJEZYCZNI OPLUWAJA RUCH NARODOWY. JEST STRACH I GOZBA ZAJRZENIA NIE TYLKO W INTERESY ALE W OGOL DZIALAN CALEGO APARATU PANSTWA WLACZNIE ZE WSZELKIMI PRZETARGAMI I INNYMI DZIALANIAMI KTORE SPOWODOWALY WRECZ UPADEK NASZEGO KRAJU.UPADEK TEZ JEST I W INNYCH DZIEDZINACH INACZEJ BYM STWIERDZIL GDZIE NIE ZAJZAL DZIEKI LUDZIOM ZLEJ WIERY I WSZELAKIEJ PRZEWROTNOSCI. AMEN
anonim2013.11.18 18:11
Widać wyraźnie, jak lewactwo boi się ruchu narodowego - wyciągną już nawet nie tyle "dziadka z wermachtu", ale wymyślą nawet "wnuczka z SS", aby tylko zohydzić "nienawistnych narodowców" w oczach opinii publicznej.