16.10.20, 09:20

Zderzenie Kulturowe w UE - II dzień konferencji. Zobacz panel z udziałem publicysty Fronda.pl! [NA ŻYWO]

Dziś rozpoczął się drugi dzień konferencji „Zderzenie Kulturowe w UE. Czy Polska ma szansę?”, której organizatorem jest frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów. Transmisję z wydarzenia odbywającego się na Stadionie Narodowym w Warszawie śledzić można na naszym portalu.

W krajach Unii Europejskiej w ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat doszło do całej serii przemian o podłożu kulturowym, które mają rzeczywisty wpływ na codzienne życie całych społeczeństw. Zmiany te mają różne oblicza i w wielu państwach przybierały odmienne formy i skale.

Konferencja “Zderzenie kulturowe w UE” to inicjatywa, dzięki której będziemy mieli okazję podsumować dotychczasowe zmiany w Polsce na tle innych europejskich państw, a także nakreślić możliwe scenariusze zderzenia kultur w najbliższych dekadach. Czy zmiany te zajdą tak daleko jak w innych krajach Unii Europejskiej? Czy mamy szansę uchronić się przed szkodliwymi konsekwencjami przemian kulturalnych, bazując na doświadczeniach innych?

Serdecznie zapraszamy do śledzenia transmisji na żywo z całego wydarzenia!

Program konferencji sprawdzić można TUTAJ.

Dziś o godzinie 14:00 w panelu pt. „Konflikt kulturowy w Europie” udział weźmie publicysta Fronda.pl, dr Tomasz Poller.

Transmisja dostępna poniżej:

Komentarze

sluchacz2020.10.16 13:04
Dla mnie duze wrazenie zrobil wyklad prof Roszkowskiego. Rowniez warto posluchac prof Chodakiewicza, ks. Oko, ks. Bortkiewicza, oraz debaty publicystow konserwatywnych z lewica.
Gość2020.10.16 9:35
Konferencja, na której występują przedstawiciele jednej strony, polegająca na wzajemnym potwierdzaniu swojej racji, poklepywaniu się po plecach i lizaniu się po siurkach.
pn2020.10.16 9:46
Tak swój punkt widzenia prezentuje przeciętny zboczeniec. W tego typu komentarzach z reguły nigdy nie brakuje nawiązań do genitaliów.
Gość2020.10.16 10:01
Piszesz, jakby co drugi komentarz prawactwa nie zawierał odniesień do kału albo seksu analnego. Jak o siurkach pisałem metaforycznie, ale to już chyba za ciężkie do zrozumienia.
Anonim2020.10.16 12:57
Czy pan Gdula - doradca partii Wiosna i publicysta postkomunistycznej Krytyki Politycznej - to prawactwo?? Albo pan Sadurski? Obydwaj zabierali glos na konferencji...