22.09.15, 10:43

„Zdobędziemy Rzym, połamiemy krzyże i zgwałcimy kobiety” Dżihad jest wojną z Kościołem

Wojna z Zachodem, jaką toczy islam (i to w całości, a nie tylko w wydaniu skrajnym, Państwa Islamskiego) jest starciem religijnym, a nie politycznym czy geostrategicznym. Muzułmanie atakują Zachód, bowiem taki cel stawia przed nimi ich prorok i święta księga. Zdobywanie nowych terenów, podbijanie i zniewalanie narodów to normalna strategia tej religii. A jeśli ktoś chce być wierny Mahometowi, to musi go naśladować, a „prorok” przez niemal całe swoje życie zdobywał nowe ziemie, prowadził wojny i budował państwo. Muzułmanie, jeśli chcą mu być wierni muszą więc robić to samo.

 

<<< KUP KSIĄŻKI, KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE ŻYCIE >>>

Jeśli zaś jest to wojna religijna, to trzeba mieć świadomość, że ostatecznym celem islamu i islamistów nie jest jednak, ani Londyn, ani Paryż, ani nawet Berlin (choć bez wątpienia one także maja stać się miastami islamskimi), ale… Rzym. „Celem jest Rzym, ponieważ trwająca wojna ma wymiar nie tyle ekonomiczny, polityczny czy demograficzny, ile przede wszystkim – jak zawsze – religijny, i ponieważ to z Rzymu płynie owa siła moralna, która w 1571 roku w Lepanto i w 1683 r. pod Wiedniem rozgromiła islam. Prawdziwym wrogiem nie są Stany Zjednoczone czy państwo Izrael, które nie istniały, kiedy islam dotarł do bram Wiednia w 1683 r., ale Kościół katolicki i cywilizacja chrześcijańska, których  religia Mahometa stanowi diaboliczną parodię” – pisał w eseju „Islam idzie na Rzym” („Nasz Dziennik” 12-13.09.2015) włoski historyk Roberto de Mattei.

Symbolem prawdziwego zwycięstwa islamu, czego nikt szczególnie nie ukrywa, będzie zaś dopiero, gdy zielony sztandar proroka zawiśnie nad Bazyliką św. Piotra, tak jak wcześniej zawisł nad Bazyliką Hagia Sophia w Konstantynopolu. I nikt tego nie  ukrywa. W manifeście Państwa Islamskiego rzecznik tego ruchu szejk Abū Muhammad al-’Adnānī ash-Shāmī wprost wskazywał, że ostatecznym celem dżihadystów jest pokonanie Kościoła katolickiego. „Zdobędziemy Rzym, połamiemy wasze krzyże i zniewolimy wasze kobiety, za pozwoleniem Boga Potężnego. To jest Jego obietnica dla nas” – podkreślał rzecznik Państwa Islamskiego już w roku 2014. „Ostatecznie Allah jest z muzułmanami i nigdy nie pozostawi ich w obliczu wrogów. I dlatego Państwo Islamskie zawiesi swoje flagi nad Rzymem” – uzupełniał. Jego zdaniem muzułmanie znajdują się w stanie wiecznej wojny z rzymskimi katolikami i nie spoczną dopóki nie zdobędą Rzymu, jak wcześniej zdobyli Konstantynopol.

Identyczne cele deklarują jednak nie tylko islamiści, ale również – tak wychwalani – umiarkowani muzułmanie. Szejk Ali Al-Faqir, były jordański minister do spraw  dzieł religijnych w wywiadzie dla telewizji Al-Aqsa podkreślał, że muzułmanie „będą zdobywać Rzym, tak jak zdobyli Konstantynopol”.  Inny muzułmański duchowny i lider Hamasu Yunis Al-Astal uzupełniał zaś, że już „niebawem, zgodnie z wolą Allaha, Rzym zostanie zdobyty, tak jak kiedyś został zdobyty Konstantynopol”. Podobne wypowiedzi można zaś mnożyć.

Starcie, którego jesteśmy świadkami, i którego elementem jest inwazja muzułmańskich imigrantów na Europę, nie jest więc i nie powinno być interpretowane wyłącznie w kategoriach politycznych. To starcie religijne, w którym stawką jest Kościół, a co za tym idzie zbawienie wielu miliardów osób. Każdy z chrześcijan jest więc wezwany do uczestnictwa w owym starciu. Jedni poprzez ewangelizację (ze świadomością możliwości męczeństwa), inni poprzez działania polityczne, a jeszcze inni militarne. Krucjaty, nawet jeśli nie pod taką samą nazwą, są nadal potrzebne. Wtedy trzeba było odbić Grób Pański i umożliwić dostęp do niego mordowanym masowo chrześcijańskim pielgrzymom. Teraz trzeba bronić Rzymu przed islamską nawałą. Tego nie zrobią za nas nihiliści, bowiem oni także chcą zniszczenia Rzymu, i w tej kwestii grają w tej samej drużynie, co islamscy fanatycy. My chrześcijanie musimy jednak zjednoczyć się w obronie zarówno Kościoła, krzyża, jak i naszych żon. To jest nasza wojna. Wojna, której nie chcieliśmy, ale w której uczestniczyć musimy. Przez różaniec, ewangelizację, odważne decyzje polityczne, ale niewykluczone, że także przez działania militarne.

Tomasz P. Terlikowski

<<< KUP KSIĄŻKI, KTÓRE ZMIENIĄ TWOJE ŻYCIE >>>


Komentarze

anonim2015.09.21 15:17
Ot, wyznanie normalnych wyznawców ideologii Mahometa - zbrodniarza, pedofila, którego książka - Koran - to poradnik dla bandytów.
anonim2015.09.21 15:19
NIGDY islamiści nas nie pokonają, dostaną łupnia na długie wieki albo sami będą nas prosić byśmy ich przyjęli do wspólnoty KK, tak będzie po ostrzeżeniu które się zbliża i jest już blisko u wrót naszych serc :)
anonim2015.09.21 15:25
jak zniszczyć resztki chrześcijaństwa? trzeba zaprosić islamistów do Europy, oni to zrobią! trzeba dać im zasiłki i mieszkania, trzeba karać swoich obywateli za chrześcijańskie poglądy i za sprzeciwianie się przyjmowaniu uchodźców. trzeba patriotów nazywać faszystami i głośno mówić kłamstwa na nich.
anonim2015.09.21 15:42
... i będzie istniał tylko jeden ratunek dla chrześcijan, przyjęcie islamu jako swojej wiary, albo śmierć. Lub krwawa likwidacja muzułmanów obecnych w Europie ale przecież na to litościwej Europy nie stać, litościwej wobec najeźdźców. A może Europa ma rację, może należy nadstawiać drugi policzek.
anonim2015.09.21 15:46
@Zbyszek ale o to modlił się z Imamem papa Franek nie tak dawno temu z Imamem na Watykanie. Imam modli się o to by demon allah dał mu zwycięstwo nad niewiernymi https://www.youtube.com/watch?t=305&v=HiPNN-830V4 Po raz pierwszy w historii satanistyczny koran czytany jest na Watykanie. Bestia podniosla łeb ... a w następstwie papa Franek zaprasza muzułmanów do Europy i prosi aby każda parafia przyjęła co najmniej 2 rodziny. Niespodzianka Niespodzianka !
anonim2015.09.21 15:48
Najgorsze, że przy wyborach znów durnie ruszą głosować na sprzedawczyków.
anonim2015.09.21 16:10
@discharge papież też https://www.youtube.com/watch?t=305&v=HiPNN-830V4
anonim2015.09.21 16:29
"To jest nasza wojna. Wojna, której nie chcieliśmy, ale w której uczestniczyć musimy. Przez różaniec, ewangelizację, odważne decyzje polityczne, ale niewykluczone, że także przez działania militarne" Krótkie pytanie Tomaszu Terlikowski...byłeś kiedyś w wojsku ? Umiesz w ogóle trzymać broń ? Jakoś sobie nie wyobrażam że pan będzie walczył... nie zdziwię się jak na pisaniu się skończy. Ot taki już pan jest. Gadać każdy potrafi.
anonim2015.09.21 16:31
10 razy bardziej wierze kibolom i innym młodym bądź nawet chłopom na budowie że będą walczyć za Europe i naszą wiarę w razie zagrożenia życia... niestety Pan w kontekście militarnym jest - MAŁO WIARYGODNY.
anonim2015.09.21 16:47
@kors- Ty się tak nie ciesz, bo jak my przegramy to musilimy wam też się dobiorą do tyłków.
anonim2015.09.21 16:54
to im trzeba wyslac adresy gdzie aktywistki komunistyczne mieszkaja w Rzymie i okolicy.
anonim2015.09.21 17:51
@kors- Ja tylko rozważam możliwości, a ty w swoim dobrze pojętym interesie powinieneś nam kibicować. Patrząc na to co się dzieje na tzw ,,zachodzie" (multikulti itp) wygrana muslinów wcale nie jest taka nierealna.
anonim2015.09.21 18:42
kors: "no co ty? miliony katolikow w samej Polsce mialoby przegrac z muslimami, ktorzy stanowią zapewne nie wiecej niz 3-4% mieszkancow UE? musicie tylko sie odwazyc...." Tym zdaniem już przegrałeś - ignorujesz przeciwnika a to najgorszy błąd w strategi walki. Owszem MOGĄ ponieważ mają lepszą demografie są AKTYWNIJSI i NIE BOJĄ SIĘ UMRZEĆ za swoje przekonania.... mam wymieniac z historii wojskowości i polityki setki przykładów gdzie oszołomska mniejszość narzuciłą swoje idee większości ? Ty myślisz że np tacy bolszewicy mieli na początku rewolucji w Rosji duże poparcie? Otórz nie ale terrorem i aktywnością narzucili swoją ideologie połowie Europy i ładnej części świata wszystko w mniej niż 50 lat, ich ideologia zwyciężyła czasowo w takich krajach jak np Chiny w których już nie "miliony" ale miliardy były mało aktywnymi zwykłymi ludźmi na pewno nie komunistami !!! Przemyśl to sobie
anonim2015.09.21 20:15
Nie łudźmy się. Tak jak islam zdobył Konstantynopol, tak teraz zaistniała najlepsza z możliwych okazji aby zdobyć Rzym. Oni wiedzą, że teraz albo nigdy. Dlatego tak uparcie zdobywają Europę przez Hidżrę. Stawką jest nasza Wiara, a ostatecznie i nasze zbawienie.
anonim2015.09.22 1:38
Czegoś tu nie rozumiem.. z jednej strony papież zaprasza muzułmanów a z drugiej katolicki portal który ich hejtuje. Watykan się sypie, masoński papież nie może zasiadać na tronie Piotrowym. Pan na to nie pozwoli, dzień sądu jest blisko.
anonim2015.09.22 11:04
No tak, aby przykryć totalne złajdaczenie, morderstwa, nieróbstwo i lenistwo - by nie pracować - to wymyślono tzw. islam !!!!
anonim2015.09.22 11:22
http://www.fronda.pl/forum/oficjalne-stanowisko-kosciola-w-swiecie-nadal-nie-brakuje-przykladow-zamkniecia-na-innych-a-nawet-odmowy-ich-przyjecia-czego-zrodlem-sa-bezpodstawne-leki-i-skupienie-sie-wylacznie-na-wlasnych-interesach-tego-typu-przejawy-dyskryminacji-nie-sa-do-pogodzenia-z-przynaleznoscia-do-chrystusa-i-do-kosciola,68031.html
anonim2015.09.22 12:06
myslalem ze pod wiedniem to polska husaria ale co ja tam wiem
anonim2015.09.22 12:11
@zbigi - 100% racji.
anonim2015.09.22 13:54
Słowo tego brodacza z piekła nie ma mocy sprawczej.
anonim2015.09.22 14:10
no cóz.. jeśli policja i wojsko boja się strzelać, bo nie wypada? islam zdobywa ulice Europy a co robi policja? nie zapuszcza się w te dzielnice, nie używa broni. łatwiej złupić bogatych Europejczyków mandatami.
anonim2015.09.22 14:38
"połamiemy krzyże i zgwałcimy kobiety" A co będziecie budować, tworzyć, malować i komponować, pustynna hołoto? Człowieka na Marsa tumany zawieziecie?
anonim2015.09.22 21:05
a wszystkim kieruje masoneria
anonim2015.09.22 21:59
W RP mamy własnych dżihadystów i to przebranych w białe fartuchy, udających katolików! Proszę, aby Pan Redaktor przeszedł do Naczelnej Izby Lekarskiej (Sobieskiego 110) oraz do Okręgowej Izby Lekarskiej (Puławska 18) i zapytał o "tego lekarza od krzyża", któremu zawieszono p.w.z.l.! Proszę pokazać aktualny wpis z mojej strony www.wola-boga-ojca.pl z dnia 17.09.2015 (za ofiary agresji werbalnej). Wszystko wiedzą prezesi i wiceprezesi NIL i OIL ("zawodowi samorządowcy") oraz Ministerstwo Zdrowia (Departament Dialogu Społecznego)... Szatan ma różnych posługaczy: jedni ścinają głowy i gwałcą, a inni zabijają duchowo...zaocznie i przez głosowanie!
anonim2015.09.23 7:47
Przypominam że już jedną stolicę chrześcijaństwa KONSTANTYNOPOL zamienili w brudny i zapchlony, śmierdzący uryną ISTAMBUŁ. Zgwałcili wszystkie kobiety i wymordowali wszystkich mężczyzn broniących miasta. Po czym z największego ówczesnego chrześcijańskiego kościoła świętej Zofii (Hagia Sophia) zrobili największy na świecie meczet poprzez zanieczyszczenie wnętrza i dobudowanie czterech mizernych minarecików-fiucików. Lemingu z "platformy": uważasz że to się już nie powtórzy ?
anonim2015.09.24 12:43
gdyby nie ILLUMINATI i ich Sługusy Masoneria toby tych przyszłych potępieńców nie byłych nie było.
anonim2015.09.24 14:05
Jeuropie z jej ideologią jest bardzo po drodze z dziczą islamską.
anonim2015.09.25 7:36
Podaj dalej Zacznijmy od początku. Kto stworzył ISIS i w jakim celu? Kto szkolił wojskowo, zbroił, finansował i finansuje… To z grubsza wszyscy wiedzą… większość tych „uchodźców” to młodzi mężczyźni w wieku poborowym, kobiety i dzieci stanowią kilka procent. Kto drukuje im przewodniki bezpłatne? Soros i spółka. Oni wszyscy mają smart-fony i tablety (z internetem), przez które te tłumy młodych byczków odbierają instrukcje – gdzie mają iść, co robić itd. Wiemy, że w Grecji służby tamtejsze otworzyły kontenery z „pomocą” dla uchodźców a tam tysiące sztuk broni palnej i olbrzymie ilości amunicji. Sprawa wyciszona… Czy broń i amunicja to „pomoc” dla biednych uchodźców? No chyba nie. Nie widzicie tego, że te tłumy idące na Europę to zaplanowana i wykonywana akcja wojskowa? Większość ma przeszkolenie wojskowe, nie mają przy sobie broni, przechodzą granice w grupach tysięcznych jak chcą… :) mają instrukcje w smart-fonach, a czy ich wszystkich stać na abonamenty (mają też internet)? Zwróćcie uwagę na przepychanki czy starcia z grecką czy węgierską policją lub służbami – oni utrzymują szyk bojowy, umieją go utrzymać – bo byli szkoleni wojskowo. Gdy zbliżają się do nich oddziały służb jakiegoś państwa oni od razu ustawiają się w szyk bojowy. Ich głównym celem są Niemcy. Ale też inne kraje. Dlaczego? Państwo niemieckie już 2 razy zostało użyte przez unych do rozpierduchy w Europie. Widocznie będzie użyte po raz kolejny. Moim zdaniem o socjal chodzi nielicznym kobietom i dzieciom. Te młode byczki też dostaną socjal ale oni idą tam z polecenia swych przełożonych, dowódców bo otrzymali taki rozkaz i konkretne zadania. Rząd niemieckojęzyczny i inne rządy wykonują w podskokach polecenia sanhedrynu, którego celem jest przecież zniszczenie Europy, jej kultury wartości itp… A teraz rząd niemiecki (niesuwerenny – prawo wybierania i mianowania kanclerzy ma USA – od zakończenia 2 wojny) zmuszony tę nieuzbrojoną armię wprowadzić do koszar swej własnej Bundeshwery, żołnierzy niemieckich wysłano na zieloną trawkę w plener pod namioty A w koszarach jest broń, amunicja, środki łączności, pojazdy pancerne, ciężarówki itp… No i mamy islamską armię uzbrojoną – resztę sprzętu dowiozą z baz w Rammstein i innych i gotową do „rewolucji”, cokolwiek miałoby to znaczyć … i zaprowadzania porządków jakie nakazało im ich dowództwo. A kto stoi na czele ISIS i kto im wydaje polecenia? Ano kreatorzy NWO… Niemiecka Bundeswera bezsilna i rozbrojona nawet nie będzie mogła nic zrobić, poza słodkim snem w namiotach…Podaj dalej
anonim2015.10.2 0:52
Nie ma sprawy Panie Terlikowski!!! Też mamy parę MOCNYCH cytatów w Biblii. Oni rzucają cytatami z Koranu my rzucimy im z Biblii.
anonim2015.10.3 0:47
Chyba z kozami się widzieli...